Forum
ja vem,da je tega ž velik,ampak nikoli ni preveč. ;D
napisala bom zgodbico najboljšima prijateljicama ki sta si zelo različni.
Ena ima dolge svetle lase,druga pa malo bolj krajše temne.Eva,dolga plavolaska,je popolna njeno telo je kot kristal,ki ga vsak dan nagrajuje s trebušnjaki. Maia,pa je popolno nasprotje,je zelo koščena,komaj ima kakšen kilogram.
Eva

Maia

Nista pa različne le po zunanjosti,tudi notranjosti nista niti malo slični.Eva je zelo zgovorna in važna deklica,katere ni sram povedati svoja čustva.Seveda obožuje ONE DIRECTION.
Maia,oh ona pa je skromna,veliko se sramuje in kot ste že ugotovili ne je dosti.Le nekaj je čemu je odločna nasprotovati,to so one perdection.Tako imenuje One Direction.

next??
10. avgust 2012
NNNEEEEXTTT NAJBOLŠA ZGODBA ZA MENE NEXTI PLYS
10. avgust 2012
bom še 2 nexta
10. avgust 2012
u102960
u102960
next
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
NEXT
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
Nextam za DJmalika1D
10. avgust 2012
Nextam za DJmalika1D< 3
Dring-dring.
Ja poznate to.To je zvon najbolj nadležne osebe na svetu "miss.budilka".Vsakdan ista pesem,ko bi le enkrat zavrtela kak One thing.Ne ona bo vrtela svoje komade.Tud prav jih boš že še dobila.
Vzela sem budilko in jo zabrisala skozi okno.Zaslišal se je krik.Stekla sem pogledat ,bila je soseda Kathrine.Ona je zelo občutljiva,budilka je padla 2 metra stran a ona je kričala kot,da ji manjka pol glave.
"Eva,si zmešana skoraj bi me ubila." je kričala da so se vsi sosedi pritoževali.
Nisem si pokvarila dneva zaradi nje.Odšla sem v kuhinjo in si pripravila zajtrk.V kuhinji me je že čakala Maia.Ups,jaz smotka nisem vam povedala,da živiva z Maio skupaj.Po zajtrku,je Maia odšla v sobo,kjer se je oblekla in obula.Jaz pa sem kot vsak dan naredila 20 trebušnjakov in 5 sklec,saj veste za lepoto je treba potrpeti.Še jaz sem odšla v sobo in oblekla obleko za posebne priložnosti.upši,danes sem pa res zmešana,pozabila sem vam povedati,da je danes zadnji dan šole.In zato je obleka za posebne priložnosti prišla na vrsto.
moja obleka

Maina

next?
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
next !
10. avgust 2012
nekst
10. avgust 2012
u103332
u103332
nekst!!
10. avgust 2012
u32539
u32539
neeeeeeeeexxxxxxxxxxxt !!!
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
Z Maio sva odšle v šolo,kjer so nam podelili spričevala in ostale stvari.Pouk se je končal prej saj je bil zadnji dan.Doma naju je čakalo pismo.

Maia,ga je odprla in prebrala.
"Dragi punci,
ker sta obe končali z odliko smo se mi starši odločili da vaju pošljemo za te počitnice v London.Upam,da vama bo ušeč.Saj so tu
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
dobra zgodba
10. avgust 2012
u32539
u32539
ful dobra zgodba neeeeeeexxxxxxxtaaaaaaaaaaj !!
10. avgust 2012
omfg kok d'best neeeext!
11. avgust 2012
Maia,ga je odprla in prebrala.

"Dragi punci,
ker sta obe končali z odliko smo se mi starši odločili da vaju pošljemo za te počitnice v London.Upam,da vama bo ušeč.Saj so tu karte in denar za prenočišče v najboljšem hotelu v Londonu.

naslov:
Kmeshinoc 13a
hotel: rose of city
radi vaju imamo! < 3
Z Maio sva se spogledali,potem pa sva začeli kričati,saj sva bili tko veseli.Spakirali sva kovčke,saj imama že naslednji dan let.

moj kovček

Main

Zvečer dolgo nisem mogla zaspati,razmišljala sem o Londonu in o vsem kar bova videli.
Naslednji dan sem se hitro zbudila,pojedla sem kosmiče in naredila trebušnjake.Potem sva z maio odšle na letališče.Tam naju je čakalo letalo,in že sva bile v zraku.

Leteli smo dolge tri ure.Med potjo sem zaspala.Zbudil me je glas stevardese,ki je rekla naj se pripnemo.Končno smo pristali in z Maio sma poklicale taksi,ki naju je odpeljal do hotela.

11. avgust 2012
u32539
u32539
NEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTT !!!
11. avgust 2012
u102960
u102960
next
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012
neeeextiiii^^!!
11. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg