Forum
u102247
u102247
Naj se najprej predstavim. Sem Barbara in štejem 24 let in ja sem velika Directionerka. Me sploh ni sram priznati,saj sem ponosna na to kaj sem. Dolgo sem premišljevala ali bi začela objavljati svojo zgodbo tukaj gor,ampak sedaj sem se le odločila. Če pa vam ne bo všeč pa še jo vedno lahko zbrišem. Če bo vsaj 5 nextov dodam drugi del

1. del - NEKAJ DNI PRED ODHODOM V NEMČIJO

«No punci gremo,Martina in Barbara nas že čakata.» sem zakričala Renati ter Maji,ki sta čisto padle v šoping. Pogledam Katjo,ki je že na daleč mahala ostalima. Pozdravimo se,ter brž odhitimo v prvi kafič.«Ne morem verjeti,da že v petek gremo v Nemčijo!»vsa navdušena reče Maja.«Upam,da smo res kupile vse.»rečem ob pogledu na naše vrečke in z vprašujočim pogledom pogledam ostale.«Pa daj ne delaj panike nooo!»mi reče Barbara ter me objame čez ramena. No,saj po eni strani pa ima prav. Od našega tekmovanja in zmage je minilo dobrih 10 dni,a se nam je zdelo kot da se je zgodilo včeraj. Renata nas gleda z otožnimi očmi,kako se vse veselimo petka ter našega odhoda,saj si je sama močno želela,da bi lahko šla z nami,a žal smo morale biti vse polnoletne.«Ne skrbi,vse ti bomo poročale do pikice natančno.»ji reče Maja ter jo narahlo dregne v ramo,me pa se začnemo smejati. Čez dva dni se skupaj z Majo in Renato odpravim na sprehod,ko mi zazvoni telefon. Bila je Martina,ki nam je sporočila za nas šokantno novico.« Alo jaz sem se odločila,da ne grem z vami,ni mi in ne da se mi,raje sem doma in grem delat,bom imela več od tega,ker se mi zdi totalna bedarija to vse skupaj.» kar obraz mi je prebledel in nevem od kod,ampak kar bruhnilo je iz mene«Kaj si ti normalna,se zavedaš kaj delaš?Na cedilu naš boš pustila?Res si me razočarala,še žal ti bo,boš videla. Aja bedarija?Zakaj pa si potem sploh rekla,da boš sodelovala. Hvala ti res!»zakričim v telefon in prekinem. Razočarano in jezno pogledam dekleti ter jima seveda povem kaj se je zgodilo.«V totalnem dreku smo.» reče Maja in se zamisli.«Ja nič,treba bo poklicati organizatorko in ji povedati.»prekinem tišino in že brskam po telefonu ter iščem številko naše organizatorke Marine. Na našo srečo se mi oglasi in takoj ji povem kdo sem in zakaj kličem.«Poglejte,imamo en velik problem. Namreč ostale smo brez ene punce,ker si je premislila in ne želi več sodelovati z nami,ampak me bi rade da nas je 5,a čez dva dni že gremo v Nemčijo. Zato sem mislila,da bi z nami šla moja mlajša sestra pa čeprav ni polnoletna,ker drugega nam ne preostane. » ji rečem,na drugi strani se je zaslišalo«Hmmm…to pa zna biti res problem.»ter spet nastane tišina. Ko sem že mislila,da je to konec in da ne bomo mogle iti v Nemčijo ter,da bomo ostale doma mi Marina reče«Veste kaj dekleta,nič še ni izgubljeno. Bom jaz sedaj poklicala našega odgovornega ter mu vse lepo razložila in poskušala prepričati pa vas v roku pol ure pokličem nazaj,a bo okej?» «Seveda super in najlepša hvala že v naprej, adijo»še dodam ter nemo gledam v ekran telefona. Maji in Renati razložim kaj mi je rekla,sedaj smo samo mirno čakale na njen klic. Med tem smo se odpravile proti Majinem domu,kjer smo se usedle za mizo pod češnjo,njena mama pa nam je pripravila odlično limonado. Končno zazvoni telefon in vedela sem,da je Marina. Oglasim se in mi pove zelo dobro novico.«Stvar je takšna. Odgovorni je rekel,da vas zelo razume in da je navdušen nad vašim razmišljanjem ter dovoli,da z vami v Nemčijo odpotuje tvoja mlajša sestra,saj ste že povsod vpisane kot 5. Torej se vidimo v petek zjutraj na železniški postaji v Ljubljani.»reče ter se poslovi. Vsa vesela začnem skakati ter objemati dekleti. Ko se le umirim jima povem,da je vse urejeno in se na veliko nasmejim. Bila sem zelo vesela,da se je vse srečno končalo. Nato sva se z Renato odpravile domov,saj sva bile že pošteno lačne. Pripravila sem si večerjo,se usedla za laptop ter pogledala kaj se dogaja na Facebooku in Twitterju. Kot po navadi se ni dogajalo nič zato sem se odpravila spat. Kmalu sva obe z Renato utonile v svet sanj.
01. avgust 2012
I love u :*
next
01. avgust 2012
se plis kdo prjau: http://www.igre123.com/forum/tema/g-z-3-1-sezona/39012/1 in sori ker oglašujem
01. avgust 2012
next
01. avgust 2012
next!!
01. avgust 2012
u85435
u85435
next
01. avgust 2012
neeeeeeeext
01. avgust 2012
next!
01. avgust 2012
u102247
u102247
2. del - DAN PRED ODHODOM

Zjutraj sem se zbudila dobre volje in z nasmeškom na obrazu,saj sem vedela,da je jutri naš odhod. Renata še je spala,zato sem se tiho odpravila v kopalnico ter se preoblekla. Med preoblačenjem sem se kar naenkrat zamislila in mislila sem na One Direction. Kaj vse bi dala da bi jih vsaj enkrat v življenju videla v živo. Ja to so bile moje velike sanje. Iz sanjarjenja me prebudi močno trkanje po vratih.«Pa dobro kaj si zaspala?Sanjaš ali kaj delaš?» zaslišim Renatin glas «Ja ja saj že grem,saj sem že konec.»rečem ter odprem vrata in grem mimo nje.«Aja pa telefon ti je 2x zvonil kot nor,sem mislila da bo pregorel.»reče ter se nasmeji. Klicala me je Maja in odločila sem se,da jo pokličem nazaj,saj je ziher bilo kaj nujnega.«Ja no dobro jutro!»mi reče v pozdrav «Sem že mislila,da še spiš.»še reče in se zasmeji v telefon.«Ma neee,v kopalnici sem bila,pa sem se malo zasanjala,saj veš kakšna sem.»ji odvrnem te se zasmejim. «Kaj si spet sanjala o Zaynu?»me vpraša radovedno. «Ja pa ja no oprosti,če pa je tak lepiiii,pa te njegove sla…»ko že mislim nadaljevati me spet prekine «Ok ok dobro to sem že 1000x slišala hehe zato bla bla bla odnehaj in se zbudi. Veš kaj sem mislila,če greš z mano potem popoldan v manjši šoping,da si še kupim nekaj stvari?» nekaj časa užaljeno molčim nato pa rečem«Okej velja. Javi mi kdaj naj pridem do tebe.»ji rečem in se posloviva. In res kasneje po kosilu grem do Maje in se skupaj odpraviva po trgovinah. Popoldne je hitro minilo,zato sva se počasi odpravile proti domu. Prišle sva k meni domov,kjer sem skuhala kavo,pripravila nekaj sladkega,ter nalila sok. Odšle sva ven na balkon,kjer se nama je pridružila Renata. Pogovarjale sva se o jutrišnjem dnevu in seveda o Nemčiji. Vmes sem poklicala Katjo in Barbaro,ter se dokončno zmenile da se jutri zjutraj dobimo ob 6.30 na železniški postaji v Mariboru. Kar naenkrat se zdrznem in rečem«O fak,o fak!» Maja me debelo pogleda «Kaj je narobe?» me le vpraša,Renata pa se le nasmeji ker ve zakaj sem tako reagirala. «Jaz še nimam nič spakirano đizus,kak sem lahko pozabila.»vsa panična spijem kavo in sok ter se zaženem proti sobi. Seveda sta mi Renata in Maja na mojo srečo pomagale pakirati. Najprej panika,ker nisem vedela kateri kovček bi vzela,nato panika ker nisem vedela kje naj začnem. Končno se le odločimo ter začnemo,da nas ne prehiti čas. Po mučnih dveh urah mi le uspe spakirati. Nato še preverim dokumente,ter denar vzamem torbico ter seveda velik kovček in manjši kozmetični ter se vse tri odpravimo proti Majini hiši. Zamislite si,kako so ljudje gledali ko sva z Renato za sabo vlekle vsak svoj kovček in ostale stvari. Vse stvari sva pustile kar na hodniku,da nisva rabile nosit gor in dol po stopnicah ter šle Maji pomagati,da si še ona spakira svoje stvari,saj še tudi ni imela pripravljeno. Hvala bogu ona ni tako komplicirala in zganjala paniko,kot sem jo po navadi jaz. Res je čas hitro minil in bila je že kar pozna ura,zato smo se odločile,da se vse stuširamo ter odpravimo spat saj se moramo zjutraj zgodaj zbuditi. Maja še nam je pokazala kje bova spale,nastavile smo si budilko,malo smo še poklepetale in nato lepo zaspale v upanju,da se bomo v Nemčiji imele super.

P.S od začetka še je bolj tak...ampak kmalu bo bolj zanimivo hehe
01. avgust 2012
nexxxxxxxxt ma sej veš da sem to že prebrala in komi čakam da objavš ta nove dele!!!
01. avgust 2012
u102247
u102247
ahaaa...tebi je tak všeč,da še boš vse enkrat prebrala hahaha faca si ti
01. avgust 2012
next
01. avgust 2012
vem da bom še enkrat šla brat in ti si večja faca kt pa jst
01. avgust 2012
Neeext najboljš pišeš
01. avgust 2012
nextaj (:
01. avgust 2012
next
01. avgust 2012
u102247
u102247
3. del - ZAČETEK NAŠE DOGODIVŠČINE

Končno smo pristale na Berlinskem letališču vse žive in zdrave. Ja,sama sem si na veliko oddahnila,saj me je grozno strah višine,ampak na srečo sem preživela. Kmalu smo že bile v kombiju ter na poti v hotel. Vso pot sem razmišljala,le kaj nas tukaj čaka. Upala sem tudi,da bomo imele kaj prostega časa saj smo punce res takšne,da potrebujemo mal zabave. Končno smo prišle do hotela in nato še do naših sob. Bile smo porazdeljene v dveh sobah,saj apartmaja nismo dobile. V prvi sobi smo bile jaz,Renata in Maja ter v drugi pa Barbara in Katja. Naša spremljevalka Marina pa je imela sobo zraven nas. Najprej smo se preoblekle ter odšle na kosilo,takoj po kosilu pa smo se vrnile v sobe ter razpakirale stvari. Kasneje pa smo se v Marinini sobi zbrale na krajšem sestanku.«Takole punce sedaj gre zares.»nam reče in nadaljuje «Jutri zjutraj začnete z vajami vse tja do torka. Vadile boste vse dopoldne,nato pa se boste vrnile v hotel na kosilo in kasneje boste imele tudi popoldanski počitek. Po počitku pa si boste seveda lahko privoščile sprehod po mestu in ogled,če si ne boste vsega pogledale. Ima katera kakšno vprašanje mogoče? » oglasim se jaz «Kje pa bomo vadile?» jo vprašam. Marina se zasmeji ter reče «Nič se bat,za vse je poskrbljeno. Danes do 20.00 še mi sporočijo naslov,saj boste imele svoj prostor,kjer boste lahko brezskrbno vadile ter plesale ali kakorkoli.»reče in zamahne z roko. Vse smo jo debelo pogledale,saj smo vedele,da kakšna daljša zabava na žalost odpade. Bile smo kar razočarane ampak ob enem smo se zavedale,da smo tukaj,da zmagamo in da dobimo morda lepo nagrado,ki še ostaja skrivnost. Kljub temu,da smo se drug dan morale zgodaj zbuditi smo odšle v mesto na manjši ogled. Ker smo se vrnile zelo pozno smo se tiho odplazile mimo Marinine sobe,saj smo slišale da z nekom govori po telefonu. Hitro smo odklenile sobi ter šle noter. Nato smo se uredile,oblekle v pižamo ter se hitro odpravile spat,saj je bila ura že krepko čez polnoč. Zjutraj zvoni budilka,ki sem jo skoraj zabrisala v steno,no še dobro da je bil telefon saj mi ga je res škoda. Namesto da bi se zbudila in vstala,sem se obrnila ter spala naprej. Ampak ne za dolgo,saj nam je začel zvoniti sobni telefon. Bila je Marina,ki je preverjala če smo že budne. «Dobro jutrooo, a smo že budni?» «Seveda smo. » sem rekla ter se nasmejala in še dodala «Ampak v postelji smo še malo poležavale.» ter pomežiknila ostalima. «No super,torej hitro se zrihtajte ter se čez 20 min dobimo v jedilnici na zajtrku.»še reče in prekine. Ja,ni nam preostalo,kot da se res vstanemo ter zrihtamo. Čez dobre pol ure smo že vse lepo sedele pri mizi ter ob zajtrku na veliko klepetale. «Dekleta,zdaj pa me dobro poslušajte prosim. Zdaj gre zares. » nam reče in nas pogleda. Pokimamo ji,ona pa nadaljuje «Sedaj po zajtrku pojdite lepo v sobe in si vzemite stvari,ki jih boste potrebovale na vajah in se dobimo ob 8.00 pred vhodom hotela,prav?» in nas pogleda «Prav velja.»rečemo vse v en glas ter se odpravimo v sobe. Že čez dobro uro smo sedele v kombiju ter na poti do naše dvorane,kjer bomo baje imele lep prostor za naše vaje. Ko smo prispele smo pred seboj zagledale veliko in lepo stavbo. Bile smo navdušene nad njo. Še bolj pa smo bile ko smo stopile v našo dvorano,ki je bila res velika za nas seveda. Na desni strani je bilo čez celotno steno veliko ogledalo, ob steni je bil večji kavč in stol,nasproti na drugi strani pa je bilo okno,levo od okna pa manjša omarica ter radio na njej,ki smo ga seveda lahko uporabljale. Bile smo zelo vesele vsega tega in tako so se naše prve vaje začele.

P.S- če boste pridne hehe to tak vem da ste in če boste htele bom še danes še 2 dela zraven objavila ker že ma vse v naprej napisano hihihi ampak počasi
01. avgust 2012
Nexxxxxt! Ej maš prov ka zravn berem čeprov sem enkrat že vse prebrala
01. avgust 2012
Tea
Nexxxxxxxxt !!!!!!!!
01. avgust 2012
next
01. avgust 2012
neeeeext! ful dobra zgodba,pa dobr pišeš
01. avgust 2012
u102247
u102247
no naj vam bo hehehe,tukaj še je eden del,pa mislim,da bo dovolj za danes kaj pravite??

4. del -POTEKANJE VAJ IN PRESENEČENJE
Bil je ponedeljek,tretji dan naših vaj. In kot po navadi smo bile v naši dvorani kjer smo pridno vadile ter se pripravljale na naš sredin nastop. «Nevem zakaj pri hudiču moramo tu biti cele dopoldneve in vaditi,ko pa itak znamo vse njihove pesmi na pamet,koreografijo smo se tudi naučile,kaj bi zdaj še radi.» sem se naenkrat oglasila jaz. Punce me pogledajo,nato pa le Maja reče «Saj to se jaz tudi sprašujem,ampak mislim,da želijo,da smo 100% pripravljene.» «Kaj,a je greh če gremo vsak dan koreografije skoz,da ponovimo vse?»vpraša Renata ter nas pogleda,Barbara in Katja samo nemo strmita,nato pa le Katja reče «Saj po eni strani maš Renata prav,ampak vseeno se tudi z Barbaro strinjam.» vse smo nekaj časa tiho sedele na tleh dvorane,ko smo se le vendarle odločile,da gremo še enkrat z koreografijami skozi,ampak tokrat zadnjič,ker še nam itak pripada generalka. Kasneje smo se zopet usedle na tla ter pile vodo. Vmes sem šla po liste z besedili saj je Barbaro in Katjo še vedno jezila določena izgovorjava. Maja da CD z karaoke verzijo v radio in že se zaslišijo prvi takti pesmi One Thing,nato pa ji sledi pesem More than this. Med petjem smo bile obrnjene stran od vrat proti radiu saj smo menile,da se bomo tako lažje slišale. Kar naenkrat dobim občutek,kot da je še nekdo zraven nas v dvorani ampak sem mislila,da se mi samo zdi. Ampak kmalu ob pogledu v ogledalo vidim,da pri vratih stoji 5 postav,zato se še v istem trenutku obrnem «Whaaaa!»zakričim na glas in od šoka mi vsi listi zletijo iz rok in poletijo na tla. Punce se ustrašijo ter se obrnejo ter okamnijo. Ja,pred nami so stali One Direction. Še v istem trenutku Maja udari po radiu,da se kar vratca za CD odprejo. Bile smo v totalnem šoku,da se nismo mogle niti premakniti. Liam in Zayn sta pobrala liste s tal, Liam mi jih je dal ter rekel «Izvoli.» ter se mi nasmehnil. S tresočimi rokami sem vzela liste ter rekla «Hvala.» in se nasmehnila nazaj. «Kaaaj?Vi govorite slovensko?» jih presenečeno vpraša Maja. «Seveda,vsi govorimo in razumemo vaš jezik.» reče Harry in ji pomežikne. «Zdel se nam je zelo zanimiv in odločili smo se,da se ga naučimo,sploh ko vemo,da imamo v Sloveniji ogromno oboževalk.» reče Louis in se nam široko zasmeji. Seveda se predstavimo in začuda smo se vse sproščeno pogovarjale z njimi še naprej. Razložile smo jim zakaj smo tu in bili so zelo navdušeni,da pojemo ravno njihove komade. «Sicer pa kaj sploh vi tukaj delate?» se nenadoma spomnim. «Prišli smo vaditi z vami,saj so spremenili scenarij in sedaj bomo v sredo mi skupaj peli na odru.»mi odgovori Zayn,jaz pa šokirano «Ampak kako?Nemogoče!» ter pogledam vseh pet. «O ja pa je, vaša spremljevalka se zelo dobro pozna z našim varnostnikom.» mi spet reče Zayn. Me pa vse v en glas«Kaajjj?!»ter se debelo pogledamo. «Marina in Paul se poznata?In to nam ni mogla povedat.» reče Katja…«Čakaj,čakaj malo.» rečem in se zamislim ter nadaljujem «Se spomnite petkovega večera,ko smo se plazile v sobe,da nas nebi Marina slišala?» rečem in se nasmejim ob tem,fantje pa nas sam gledajo, «Eh fantje,dolga zgodba.» reče Renata ter pademo v smeh…«Ja in kaj je s petkom?» vpraša Barbara…«Takrat sva midve z Majo slišale Marino kako se z nekom pogovarja,ampak nevem preko česa,mogoče se je pa z Paulom.» rečem,ampak noben mi ni znal povedati. Fantje so bili zelo pozitivno presenečeni nad nami,saj smo bile res posebne oboževalke «Punce,res ste nekaj posebnega,tako mirno ste sprejele našo prisotnost,da je skoraj neverjetno.» reče Liam in nas pogleda…«Ja veš tudi izjeme znajo obstajati. » reče Maja in jim pomežikne. Usedli smo se na sredino dvorane ter se začeli pogovarjati o vseh mogočih stvareh in ugotovili smo,da so fantje prišli v Nemčijo prav tako v petek,samo 2 uri pred nami in da bivajo v hotelu samo 2 ulici stran od našega. Naš klepet se je malce zavlekel in nato nam Lou reče «No,da se ne bomo samo pogovarjali nam nekaj zapojte.» me ga pogledamo ter nam postane nerodno ampak vseeno gremo proti radiu,Maja ponovno vrže CD v radio ter nastavi na pesem More than this. Po končani pesmi pogledamo fante,ki so nepremično sedeli ter nas gledali z odprtimi usti. «In kako vam je všeč?» jih vprašam…«Punce pa ve ste res enkratne…Res imate super glasove.»reče Lou in vsi nam zaploskajo. «Mislim,da je najboljše da se kar postavimo v dvojice in začnemo vaditi,kaj pravite punce?»reče Harry ter nas pogleda. Vse smo se nasmejale in pokimale. Barbara je pristopila k Liamu, Renata k Lou-ju,sama sem šla k Zaynu,Maja k Harryu in Katja k Niallu. Maja še je pritisnila play in že so se naše skupne vaje začele. Res nas je bilo zanimivo slišat in poslušat. Saj sta se med našo vajo na skrivaj v dvorano priplazila Maina in Paul ter nas opazovala in poslušala. Po končani vaji zaslišimo veliko ploskanje in videli smo kako navdušena sta bila nad nami. «Fantje in dekleta,pa to je bilo odlično…V sredo je prav gotovo zmaga vaša..Mimogrede jaz sem Paul.» se nam predstavi in poda roko. Še enkrat nas je pohvalil in rekel,da se tudi glasovno ujemamo super ter da smo se dobro odločili za takšno kombinacijo. «Kako pa boste oblečeni?» vpraša Marina. Me se spogledamo,se začnemo smejati ter pogledamo fante in nato Renata reče «Ja lepo bi bilo,da bi bili vsi enako oblečeni.» me se strinjamo,fantje nas pogledajo «Ste prepričane?» nas vpraša Zayn,«Ja ddd itak nam je vaš stil všeč,zato bi bilo fajn videt nas vse v isti kombinaciji.» mu rečem in se zasmejim…Zato smo se odločili,da gremo popoldan v manjše nakupovanje. Ko smo prišle s kosila smo pogledale če moramo sploh si kaj kupit,ko pa imamo veliko stvari. Odločile smo se,da bomo kupile če bo le potrebno.
01. avgust 2012
nexxxxxxxxxxt!!!!1 uh zdejle bo pa kmal tisto z roko..
01. avgust 2012
u102247
u102247
Mala pstt...naj počakajo
01. avgust 2012
neeext! nujno
01. avgust 2012
veš, jz vedno po domače vse izpluvam čist avtomatsko
01. avgust 2012
u102247
u102247
ampak na mojo željo te lepo prosim da bodi tiho hahaah
01. avgust 2012
haha tut na mojo željo je to vsak trenutek, pa sej me poznaš da mam dolg,zmešan in prjazen jezik
01. avgust 2012
next
01. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeext (:
02. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg