Vem da vas ne bo veliko brralo te zgodbe ampak prosim vas,da če mislite žalit se pojejte. To zgodbo bom napisala ker mislim,da tisti ki ga žalijo s tem izražajo ljubosumje na njegov talent,slavo,videz,... Skratka on ni nič drugega kot človek.

Moje ime je Lily Rose. Pišem se Lovegood (nism se spomnla druzga priimka). Živim v Kanadi. Imam dva brata in dve sestri. Najstarejša je Emilia (19), Eric (1, jaz (17), Ethan (16) in Emily (15). Pričakujemo še enega člana družine. Dobila bom bratca. Izbrali smo mu ime Aston.

Nismo nevem kako bogati,nismo pa tudi ne revni. Sobo si delim z Emilio in Emily. Ethan in Eric pa si bosta zdaj delila sobo z Astonom. Sobe imamo velike,ker ima vsak od nas zakonsko posteljo. To pomeni da lahko pri vsakemu prespi ena oseba. Največkrat pri nas prespita Taye (Fant od Emilie) in Jessie (Ericova punca). Starša se strinjata z razmerji čeprav jaz še nisem imela kakega.
28. julij 2012
JAZ,ERIC IN EMILIA

ETHAN IN EMILY

28. julij 2012
Bil je ponedeljek. Nimam šole ker so počitnice in to mi je prav všeč. Vsak dan poberem kitaro in grem nanjo igrat in pet pred kino. Odšla sem v jedilnico in si naredila čokoladne kosmiče. Najedla sem se in nato stekla v sobo ter se preoblekla. Pobrala sem kitaro in odšla pred kino.Sedla sem na stopnico in začela igrati. Izbrala sem pesem Payphone od Maroon 5. Veliko ljudi se je ustavilo in me poslušalo. Dali so mi tudi nekaj denarja. Ko sem končala s svojim majhnim "koncertom" sem se odpravila proti domu. Doma sem preštela denar in nabralo se je 25 $. Ta denar sem shranjevala saj sem si želela kupiti nekaj lepega. Ta zamisel kaj bi si kupila je bila vedno drugačna in zdaj sem bila prav zmedena kaj naj si kupim. Do konca dneva sem vadila pesem,ki jo bom zaigrala jutri.

Zjutraj sem se zbudila. Najedla sem se in oblekla. Vzela sem kitaro in se odpravila pred kino. Na poti sem srečala mnogo prijateljev in prijateljic s katrimi se družim. Z mano je šel tudi Ethan,ki je naš mali kamerman in me je zraven snemal. Sedla sem na isto stopnico kot včeraj in se odločila zaigrati Baby od Justina Bieberja. To pesem je predlagala Shannon moja mala sestrična. Tudi ona je šla zraven naju z Ethanom. Začela sem igrati in peti. Kmalu se je pred mano nabrala kopica ljudi in med njimi tudi fant z vijolično kapo. Ko sem odpela se je množica odpravila naprej. Pred mano je stal Justin Bieber. Shannon je skoraj kričala,a ji je Ethan pravočasno zaprl usta.
"Hej," sem ga pozdravila
"Hej," je odzdravil
"Lepo poješ in igraš," je rekel.
"Hvala."
"V torbo je dal 10 $ in me pogledal v oči.
"Nikoli ne obupaj nad svojimi sanjami.Sledi jim!" je rekel.
Obrnil se je in odšel. Pri tem pa namenil Shannon en nasmeh saj je vedel,da je njegova fanica. Nato me je Shannon napadala z "Ali veš da je to bil Justin? O moj bog" in tako naprej.
28. julij 2012
u71779
u71779
Nexti.
29. julij 2012
Po močnem Shannoninem napadu sem bila tiho. Ali je Justin Bieber ravnokar govoril z mano? Vem,da ni živel daleč stran od naše hiše ampak govoril je z mano. Shannon je skakljala domov tako je bila srečna. Doma sem spet preštela denar in nabralo se je 50 $. Vklopila sem računalnik in odšla na facebook. Pogovarjala sem se s sošolkami,ki jih že dolgo nisem videla. Ko sem moji najboljši prijateljici zaupala kaj se mi je zgodilo se ji je najverjetneje zvrtelo in je popadala po tleh. Danes ima Justin nastop v našem mestecu in tja moram peljati Shannon in Emily. Preoblekla sem se in naredila vsem frizuro. Imela sem dva modna klobuka (saj veste tista črna). Enega sem dala Shannon enega pa sem obdržala sama saj Emily ne nosi takšnih klobukov.

Ko smo bile urejene smo se odpravile. Dobile smo modre zapestnice in se prerinile v prvo vrsto. Na oder je prišel Justin in na kitaro z spremljevalcem zaigral Sweet Child o' mine. Shannon je skakala od veselja in prav tako Emily. Nato je rekel,da bo zaigral še eno pesem in vsi sm prosili Baby. In začel se je norčevati in rekel,da te pesmi ne pozna in začel peti uspavanko. Hahaha. Nato smo mu me zapele. Baby,baby,baby o like baby,baby,baby no..... In še naprej se je delal da pesmi ne pozna. Nato je Shannon rekla,da on poje to pesem.
"Zapel jo bom ampak samo če boš zapela zraven mene." je rekel.
Vzdignila sem Shannon na oder in jo potisnila k Justinu. Odšla je do stola kjer je sedel. Odložil je kitaro in Shannon vzel v naročje. Skupaj sta zapela pesem Baby. Na koncu pesmi je Justin objel Shannon in ji dal poljubček na lička.
"Nisem vedel,da znaš celotno pesem" je rekel.
"Lily me je naučila" je rekla.
"Mislim,da vem kdo je to" je rekel in me pogledal.
29. julij 2012
u71779
u71779
next o:
29. julij 2012
Zakaj je tamala mogla omenit avno mene? A ni mogla Emily? Ko me je Justin pogledal mi je pomežiknil. S sabo sem imela kitaro saj jo nosim vedno s sabo.
"Še eno pesem bom zaigral ampak to pesem želim zaigrati z Lily Rose," je rekel.
Čakaj malo je omenil mene? Zakaj z mano? Ah! Emily in Shannon sta me že tiščali proti odru in mogla sem stopit na oder. Justin me je primil za roko in me potegnil gor. Na uho mi je šepnil,da bova izvedla pesem Believe če jo znam. Pokmala sem mu. Začela sva igrati. Ko sem začela peti so me usi gledali z izpahnjenimi čeljustmi. Pa dajte v rit vam vidim! Ko sva zaključila sva prejela bučen aplavz. Objel me je in mi dal poljubček na lice. In me še enkrat objel in mi pri tem zašepetal v uho "Počakaj me v zaoderju".
"Ali ti lahko ukradem kapo?" sem ga vprašala
Pokimal je.Kapo sem mu vzela z glave in jo vrgla proti Emily. Ta jo je ulovila in skakala od sreče kot kenguru. Odšla sem v zaoderje in čakala. Pel je pesem za pesmijo. Punce mu niso dale miru.
29. julij 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. julij 2012
u71779
u71779
Next.
30. julij 2012
In ko je resnično zmanjkalo pesmi je odšel z odra. Punce so hotele še avtograme in slikanje z njim. Čakala sem. In čakala. In še enkrat čakala. V roke sem vzela svojo kitaro in spet pela pesem Believe.
"Khm! Lepo poješ tudi brez mene," je rekel
"Torej praviš,da lepše pojem s tabo?" sem ga vprašala
"Nekako tako ja," je rekel in se nasmehnil.
"Samovšečen si!" sem rekla sarkastično.
"Oh!" je rekel in me začel poditi.
"Ti bom že dal samovšečneža!" je rekel.
Lovila sva se. In ko me je nazadnje ulovil me je objel okoli bokov. Začela sem se mu upirati in mu zbežala. Še enkrat. Ko me je spet ulovil sem se nehala upirati ker se mi ni dalo večtekati naokoli kot nekakšna kura.
"Imam te!" je rekel.
"Ja....Ne da se mi tekati naokoli kot kura brez glave," sem rekla.
Začel se je na glas smejati. Grdo sem ga pogledala.
"Oprosti ampak tekala si bolje kot kura brez glave!" je rekel
"In zato se smejiš ? Cepec!" sem rekla in ga lopnila po glavi.
Ko sva se nehala zafrkavati sva odšla proti mojemu domu. Umes sva se pogovarjala veliko stvari. No ne tako veliko ker sta bili Emily in Shannon zraven in sta mu nenehno težili.
"Punci dajta mu malo miru! A sta normalni?!" sem ju malo nadrla.
"Ah saj je v redu," je rekel Justin.
"Vem da ni v redu," sem rekla
Ko smo prišli končno domov smo se poslovili še prej pa sem dala Justinu svojo telefonsko številko.
30. julij 2012
neext
30. julij 2012
Odšla sem v svojo sobo. Kitaro sem odložila na njeno mesto in se vrgla na posteljo. Odšla sem se stuširat in se oblečti v pižamo. Ulegla sem se na posteljo in zaspala. Zjutraj me je iz spanca zbudil Eric,ki je prišel k meni v sobo. Ulegel se je zraven mene in me budil. Pa kva mu ni jasno? Ko sem naposled le ustala sem se pretegnila in Ericu namenila grd pogled.
"Ja če je pa mami rekla,da se gremo kopat." je rekel v bran.
"Ja vredu a lahko greš iz sobe,da se oblečem!" rečem in mu pokažem proti vratom.
Vstal je in odšel jaz pa sem oblekla kopalke in čez dala obleko. Ko sem prišla dol sem spodaj zagledala Justina. Kako je pa on prišel sem.
"Emily me je povabila ker je ukradla tvoj telefon," je rekel
"Ah ta smrklja!" sem rekla in jo začela poditi.
Naposled se je vdala in mi predala moj telefon. Ko smo se nabasali v avto smo se odpeljali. Mami nas je pustila same na bazenu. Zraven je šla tudi Shannon. Eric je stal na robu bazena zato sem se pritihotapila njemu za hrbet in ga potisnila v vodo. A me je on še pravočasno primil za roko in me potegnil v vodo s sabo. Začela sva se tunkati in ker je pač Eric močen me je primil okoli bokov in me vrgel po zraku v vodo. Sem precej lahka in treniram atletiko. Sem tekačica. Eric pravi da tekam po zraku,ker ga prehitim. Do mene je pripravala Shannon in se mi vrgla na rame. Zato sem se potopila v vodo in sem njo potopila tudi mene. Na koncu sem tiho zlezla iz bazena in se odšla sončit.

Na bazenu se je začel party in Justin je moral zaigrati nekaj pesmi. Spet me je spravil na oder,ker brez mene ni hotel zapeti pesmi Boyfriend in Believe. Dobila sva velik aplavz potem pa je končno prišel DJ in se on ukvarjal z glasbo.
"Nisem vedel,da znaš tako zapeti Boyfriend. Bolša si od mene!" je rekel
"No shit Sherlock!" sem rekla.
31. julij 2012
u84763
u84763
''No shit sherlock!'' hahahahah
neeext!
31. julij 2012
next
31. julij 2012
u73295
u73295
next
31. julij 2012
Do večera smo bili na bazenu in se veliko presmejali. Potem je po nas prišla moja mami. Doma sem se še nekaj časa pogovarjala z Emilio v njeni sobi. Justin bo prespal pri nas v Ericovi in Ethanovi sobi,ker so postali nekakšni zelo dobir prijatelji. Zjutraj me je mami prepričevala,da bi zaigrala na dedkovem 70. rojstnem dnevu. Upirala sem se,ker nikoli nisem rada igrala pred družino,da bi se oni potem lahko hvalili,da znam pet. Eric je tipkal nekomu SMS. Odlično zdaj ko ga rabim je pa "preveč odsoten". Eric je v sekundi dvajset dobil nazaj sporočilo in ga potisnil meni pred nos.
"Ja kaj naj jaz z tvojim SMS-om?" sem ga vprašala
"Ja mislim..prebrala ga bi lahko!" je rekel.
Zmajala sem z glavo in pogledala v telefon. SMS je bil od Justina. Pisalo je to:

Morala sem se nasmehniti. Očitno je Eric Justinu napisal sporočilo o mojem upiranju. Ampak to sporočilo me ne bo zmedlo. Ko me je mami še zadnjič vprašala če bom nastopila sem se odločno uprla. Eric je spet pisal SMS. Po dvajsetih minutah je bil pred našo hišo Justin. V sobi sem poslušala glasbo. Potrkalo je pri vratih in vstopil je Justin. Z njim sem se morala pogovoriti zakaj nočem nastopiti.
"Povej mi vsaj en dober razlog zakaj nočeš nastopiti!" je rekel
"Nočem,da se moja družina važi z mano in nočem biti v središču pozornosti 70.letnih starcev!" sem rekla.
Na tisti zabavi bodo sami starci. Dedek ima same 70.letne prijatelje in na zabavi jih bo vsaj 100. Justin se mi je moral nasmejati. Grdo sem ga pogledala in še vedno se ni nehal smejati. Ko sem ga še 5 minut grdo gledala je končno le utihnil.
"Jaz bom tudi tam," je rekel
"Aha" sem rekla
"Skupaj lahko nastopiva!" je rekel
"Kolikokrat še moram reči da nočem nastopiti!?" sem kriče vprašala in stekla iz sobe.

Opazil me je Eric,a ni stekel za mano saj je prišla Jessie. Za sabo sem slišala glasove,ki so klicali moje ime. Stekla sem na svoj poseben kotiček v gozdu in se tam usedla na kamen,ki je bil ob robu jezera. Po 5 minutah je za mano prišel Justin. Objel me je in rekel:"Noben te ne slili,da nastopiš samo želimo,da pokažeš svoj talent..."
Nič nisem rekla samo opazovala sem jezero. Justin pa je sedel na kamen ob mojem in se tudi sam zazrl v jezero.
01. avgust 2012
neeeext
01. avgust 2012
u84763
u84763
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. avgust 2012
Po približno 10 minutah tišine sem vstala. Obrnila sem se in odšla proti domu. Niti pogledala nisem nazaj če mi Justin sledi. Samo hodila sem. Ko sem prišla v hišo me je mama že napadla s tem ali sem si premislila. Odšla sem v sobo in vzela kitaro. Stekla sem nazaj do jezera. Srečala sem tudi Justina ampak ta se ni obrnil. Sedla sem na isti kamen in začela igrati pesmi. Igrala sem vse kar mi je prišlo na pamet. Najprej sem se odločila igrati Thousand Years od Christine Perri. Nato sem igrala Call me maybe. Nato Jar of Hearts. In tako dalje. Ura je bila že 22.00 ko sem se odločila iti domov. Vstopila sem v hišo in odšla v sobo. Vzela sem knjigo z pesmimi,ki sem jih napisala sama. Napisani sta bili dve pesmi. Niti ti dve nista bili napisani do konca. Odločila sem se ju napisati do konca. Pisala sem do dveh ponoči in se nato vlegla na posteljo in zaspala. Zjutraj me je zbudila Shannon,ki je kot zadeta skakala po moji postelji. Brez besed sem vstala in se odšla oblečt. Ko sem se uredila sem pograbila denar,ki sem ga dobila z igranjem pred kinom. Odšla sem v trgovino z glasbili in si kupila novo kitaro. Staro bom podarila Shannon za njen rojstni dan.

Ko sem prišla v trgovino sem odšla do oddelka s kitarami. Ogledovala sem si jih in gledala tudi na cene. Nobena od kitar mi ni bila všeč,a ko sem stopila do zadnje nisem nič razmišljala ter jo vzela.

KITARA

Ko sem prišla domov z novo kitaro me je mami gledala čudno. Nato me je pogledal še Eric kot da sem padla z Marsa.
"Kaj odločila sem se da nastopim!!" sem rekla
Mami me je veslo objela in prav tako Eric. Ko sem se ju končno rešila sem odšla v svojo sobo in položila kitaro na svoje mesto.

(Vem deli so nezanimivi in brezvezni. Se bom poskušala česa spomniti ampak nimam nevem kakšne domišljije)
02. avgust 2012
saj niso.prav dobri so.
02. avgust 2012
u84763
u84763
niso brezvezni prav zanimivi so in fajni ker je ful mal zgodbic z Justinom :/ neeeeeext!
02. avgust 2012
u73295
u73295
next pa niso brezvezni
02. avgust 2012
Predobrii soo!! In neeeeeeeext!!!!!
02. avgust 2012
u59458
u59458
next ps: nova bralka res the-best story ever!!
03. avgust 2012
Mislim s takimi kometarji mi res polepšate dan...Hvala! Pač dobite en next jutri mogoče že danes...Navijam za naše športnike in sem čist živčna...
03. avgust 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
03. avgust 2012
Jeeeej 3 medalje mamo! Čist sm happy. Zdej pa navijam za Kozmusa k je itak u prvem metu priš v finale....Samo da mamo tri medalje čeprav je samo ena zlata!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V sobi sem poslušala glasbo. Zvočnike sem imela vedno na glas. Velikokrat je moral oči vdreti v sobo,da sem utišala glasbo. Z glasbo sem vedno živcirala očija ter mami. Nevem zakaj ju glasba tako moti. Vedno sem rada poslušala glasbo,tekala gor in dol po travniku dokler si nisem česa naredila,plezala sem po drevesih(tam na srečo še nisem dol padla). Skratka nevarnost mi je bila vedno všeč. Poslušala sem Payphone od Maroon 5. Odkar sem to pesem slišala sem jo zmeraj poslušala. Nato sem se spomnila,da bi morala poklicati Lauren. Lauren je moja najboljša prijateljica. Poznava se še od plenic. Ko sva bili mali je med nama bilo veliko lažnega fizičnega nasilja. Klofutali sva se,ščipali,pulili lase,boksali,... V glavnem domov sva prišli polni modric. Vedno sva bili v šoli v istem razredu. Nikoli nisva ugotovili zakaj so naj dali skupaj. Saj niso mogli vedeti,da sva najboljši prijateljici. V glavnem celo svoje življenje že poznam Lauren. Kmalu je pozvonilo pri vratih. Nobeden ni odprl. Odšla sem na hodnik.
"Ethaaaaaaan! Pojdi odpret vrataaaaa!" sem zakričala.
Noben se ni oglsil. Zakričala sem še vsem drugim. Nobeden se ni oglasil. Spravila sem se po stopnicah in odprla vrata. Pred njimi je stal Justin. Kdo pa drug!
"Hej.. K Ericu sem prišel" je rekel.
"Ok." sem rekla in zaprla vrata.
Justin je odšel v Ericovo sobo. Jaz pa sem lepo odšla v svojo sobo. V sobo je kar naenkrat nekdo udrl. Tale nekdo je bila Shannon.
"Pa kaj si ti čisto zmešana?" sem jo vprašala
"Ne" je rekla
"Ja zakaj pa potem udiraš v mojo sobo?" sem jo vprašala
"A še nisi slišala za trkanje.. To je ko ti greš k nekomu v sobo pa potrkaš po vratih pol pa vstopiš!" sem rekla.
Shannon ni rekla nič. Bila je čisto zadihana.
"Ja kdo te pa podi?" sem jo vprašala
"Eric,Ethan in Justin. Podili so še Emily in Emilio samo bog ve kje sta onidve." je rekla
"Aha" sem rekla ko sta v sobo kar naenkrat udrli Emily in Emilia.
Odšla sem zaklenit vrata. Kmalu so po vratih tolkli fantje. Rekli so naj jim odprem. Nisem hotela. Puncam sem pokazala na okno. Moje okno je tik nad balkonom zato lahko zlezeš vn. Balkon pa je par metrov nad tlemi. Tako sem vedno pobegnila ven. Ko smo vse zlezle iz moje sobe sem jih peljala do Starbucksa. Naj se fantje malo matrajo z iskanjem.
04. avgust 2012
Neeeext!!!!!
04. avgust 2012
u59458
u59458
next
04. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg