Forum
Zivjo ime mi je rebeka]
to so moje bestice
Sara
masa
maja
s prijateljicami smo se odlocile za pocitnice v parizu obiskale smo ze vse trgovine in znamenitosti ko smo se nato odpravljali v hotel sem se zaletela v louisa tomlinsona JAZh opristi nisem pazila.... LOUIS:ni panike tudi jaz nisem pazil ali bi za opravicilo sle na kavo kasneje tam bojo duti ostali ce vas ne moti JAZ IN FRENDICE : kje pa seveda bomo prisle LOUIS : super se dobimo cez eno uro v tisti kavarni strinjale smo se in odsle v hotel da se prpravimo jas sem oblekla obleko z rozami masa je o lekla obleko z cipko maja je oblekla obleko z barvo morja sara pa roznato odsle smo na kavo tam so nas fantje ze cakali povabili so nas za mizo masa je sedla k Harryu maja je sedla k Naillu sara je sedla k Liamu jaz pa k Louis medtem ko smo pili kavo smo se zelo zabavali a nato se je zgodilo nekaj nepricakovanega...
en next pa nadaljujem
P.S sori za pravopisne napake pani hotl dat slik tko d baojo naslednic
27. julij 2015
Ce vam ni vsec dajte predloge in napisem novo
27. julij 2015
Super je nerabis nove pisat
.
.
.
.
.
.
Drugace pa:
.
.
.
.
.
.
Neeeeeeeeext
28. julij 2015
NEXTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!
ženska spravlaš me ob živce!!!
KAJ NEPRIČAKOVANEGA??????????
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
SPRAV SE MI PISAT!!!!!
pa tista maša se mi zelo dopade hahhahahaha
26. avgust 2015
HAHAHAHHA,maša nč čudnga ja,ahahahha
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
NUUUUUUJNOOOOO NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!<3<33<3
26. avgust 2015
Next pride se donns
27. avgust 2015
Aja pa zj bo se lili zraven
27. avgust 2015
V lokal je prisla se elenour in se spravila na louisa ELENOUR: Louis ocitno si me ze prebolel da se ze druziz s toliko puncami sploh pa kaj bo rekla Briana ko bo izvedela tole
louis pa jo je prekinil in rekel naj raje odide in se ne umesava v njegove zadeve in elenour je tiho vendar jezno odsla Louis se nam je opravicil za tole in nas povabil da se usedemo in res masa se je usedla k harryu lili k zaynu sara k niallu maja k liamu in jaz k louisu lepo smo klepetali in ura in pol je hitro minila nato pa so dejali da morajo oditi saj imajo sestanek z obozevalkami tudi mi smo odsle povabili so nas da bi se jutri zopet dobili na kavi strinjale smo se tisti dan smo se pogovarjale samo se o tem in nato sle spat zjutraj ko smo se zbudile smo pojedle zajter se oblekle in sle malo nakupovat med tem ko smo nakupovale smo se hihitale se zabavale in se fotografirale odsle smo jest nato pa nazaj v hotel da se pripravimo za kavo ( sle smo se preoblect)
lili je oblekla tole

Jaz sem oblekla tole

maja je oblekla tole

masa je oblekla tole

sara pa je oblekla tole

odsli smo nakavo bilo je podobno kot vceraj veliko zabave in smeha nato pa smo zopet sli vsak po svoje zvecer smo se odlocile da gremo v nocni klub in do vecera je bilo se kar nekaj ur zato smo se pogoovarjale
27. avgust 2015
En next pa nadaljujem
27. avgust 2015
nextttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pejd nadaljevat!!!!
waw to je toooooook hudo aaaaaaaa!!!!
27. avgust 2015
Ko je prisel zas da se pripravimo smo se vse zacele pripravljati saj smo se zelo veselile da se bomo malce spostile zacele smo z oblacenjem
lili je obekla tole obleko

maja je oblekla tole obleko

sara je oblekla tole obleko

masa je oblekla tole obleko

jaz pa sem oblekla tole obleko

ko smo se odpeljale smo bile vesele tudi ko smo prispele in se zabavale kar naenkrat pa me nekdo prime za ramo bil je louis pozravil me je LOUIS: hej kako da si tu JAZ:mah prisle smo se malo zabavat ti LOUIS: jaz tudi in valda prijatelji pridi greva na eno pjaco prikimala sem in lahko vam povem da ni bila samo ena bjaca enako se je zgodilo tudi mojim frendicam lili je sla z zaynom maja z liamom sara z niallo masa z hazzo vecer je hitro mineval z louisom sva se smejala in plesala drugih stri pa se ne spomnim saj prijateljice se tudi nespomnijo nekaj bolje od mene baje pa sva se z louisom nekaj krat objela kar ne dvomim so se tudi ostale
Ko sem se zjutraj zbudila doma me je krepko bolela glava dobila sem sporocilo od louisa sploh nevem kje je dobil mojo fonsko in jaz njegovo uglaunem v sporocilu je pisalo da me povabi v park in seveda sem mu odgovorila da pridem vprasala sem frendice kaj bodo pocele danes masa gre z hazzo na sprehod ob nekem jezeru maja gre z liamom na coln lili gre z zaynom v luna park in sara gre z niallom na neko zabavo bila semvesela da gre mojim prijateeljicam tako super zato sem odsla v park kmalu sem srecala louisa pozravil me je objela sva se in odsla po parku na sprehod....
27. avgust 2015
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
WAW
WOW
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTT<3
27. avgust 2015
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!
DA MI TAKOJ NEXTAŠ!!!!!!!!!!!!!
HAHAHHA,ZIHER sta zayn pa lili šla na rollercoaster...i like it
28. avgust 2015
Neeeeext
29. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg