Forum
Torej tukaj sem nova in sem se odločila,da bi pisala o našem najbolj priljubljenem bendu 1D.
Ker mi je preveč dolgčas sem se odločila,da bi res pisala zgodbo,ker mi je to dalo veliko navdušenje,ko sem od nekaterih brala zgodbe no gremo k glavnemu...pač ja zannima,če bo katera sploh brala?
----------------------------------------------------------------
Hej.Ime mi je Michelle,stara sem 17 let in pravkar so se pričele počitnice.Kot vsaki dan sem odložila torbo v kot sobe in se ulegla na posteljo in vzela v svoje roke prenosnik.Pogledala sem,če je kaj novega o 1D.Ja zvesta directionerka sem od njih in to že kar 2leti.Mami in očetu že grem počasi na živce ampak kaj,če si ne moremo pomagati ob takšnih lepotcih.No preidimu k bistvu.
Zvečer me je mama poklicala,da je večerja in da imata z očetom veselo novico zame.Ko sem prišla v kuhinjo se se hitro najedla in veselo gledala kaj mi bosta starša sporočila.Nasmejla sta se in mi pred nosom nastavila VIP karto od 1D! Skakala sem po kuhanji kot nora!Nisem mogla verjeti,da se to res dogaja!Odšla sm v svojo sobo in seveda to sporočila svoji najboljši prijateljici Kelly.Ja tudi ona jih je poslušala vendar ni bila tako strastna oboževalka kot jaz.Najljubši ji je bil Louis meni pa Zayn.Saj so bili vsi luškani ampak Zayn je nekako osvojil moje srce,neznam povedati kako ampak okey.Zjutraj sem se zbudila.Ura je bila 7.11...Mama me je klicala,saj drugače se sploh ne bi zbudila in odšla pod tuš.Mamo sem začudeno pogledala,ko sem prišla v kuhinjo ona pa mi je nasmeh samo vrnila.Okey what's going on? Kot da bi me slišala je rekla da gremo za 1 teden v London.Mislila sem,da sanjam.Ne prav sem slišala OMG.Bila sem brez besed nisem vedela kaj naj rečem.Slišala sem še samo mamo,ko mi je rekla da morem use stvari spakirati v 2urah! Odšla sm v sobo.Nisem mogla vrjeti.Pogledala sem svoje plakate od 1D in jih začela božati.Ja vem obsedena to much ampak kaj morem spremenili so mi življenje.Zaradi njih se več smejim.No preidemo k bistvu.Čez 2uri je mama prišla u sobo in pogledala če sem use spakirala.Še zadnjič sem pogledala sobo.Dala sem si nasmešek na obraz in odšla ven nato pa v avto.Odpeljali smo se.Med potjo sem zaspala.Ko smo prispeli me je mama zbudila bili smo v neki sobi in takrat sem zagledala njega....

-------------------------
torej boste brale in nadaljujem? vsak komentar je zaželjen
25. julij 2013
u140958
u140958
next
25. julij 2013
Zagledala sem svojega bivša fanta Johna.Nevem kako sem pristala tukaj ampak bil je on tukaj.Smejal se mi...Hodil je proti meni in bilo me je strah.Prijel me je za moj vrat in začel nasilno poljubljati.Hotela sem se ga rešiti vendar je bil premočan.Prijel me je za boke in me stisnil k sebi.Zgrabil je mojo zadnjico in me začel slačiti.Upirala sem se vendar nemogoče premočan je bil zame.Začela sem jokati,ko sem kar naenkrat začutile njegovo roko na mojih licih in začelo me je pečti.Ja udaril me je.Bila sem samo v spodnjem delu perila namreč moderček mi je že odstranil.John si je na ves čas na glas govoril ''Končno boš moja kot sem si to vedno želel'' in se sovražno nasmehnil.Vse se je dogajalo tako hitro in začela sem kričati.Nato sem pa začutila nežen tresljaj.Zbudila sem se.Odahnila sem si bile so samo sanje.Mama me je prestrašeno gledala s pogledom kaj se dogaja? Povedala sem da so me dajale samo more.No ko smo že pri tem.Vem zanima vas kdo je John? No on je moj bivši.Vas zanima zakaj sva se razšla? Nekega večera,ko sem bila še z njim sva se odpravila proti moji hiši,ki je bila prazna saj sta moj oče in mati bila na nekem 2dnevnem potovanju or whatever.John je vedel,zato sem se tudi odločila in ga prosila,če bi prespal pri meni.In ne nisem imela v mislih tega,da bi naredila korak več,ampak samo crkljanje in poljubljanje,kajti imela sem ga res rada.Ne nisem ga ljubila,nevem zakaj čeprav sva že bila 1leto skupaj.Vedno sem se počutila kot,da bi bil moj najljubši prijatelj vendar on je hotel več in sem pristala.No odšla sva v mojo hišo.John je zaklenil nevem zakaj...Odšla sem v sobo da bi se odpravila po tuš.John se je ulegel na posteljo in me počakal.Ko sem prišla iz kopalnice se si nadela malo preveliko majico ki mi je segala do kolen.John me je pogledal s tistim velikim nasmeškom,ki sem vedela kaj pomeni in ravno tega sem se bala,saj včasih mu živci čisto popustijo in naredi kaj takšnega kar potem obžaluje.Tudi to je razlog en več zakaj sem nehala s njim.No kot sem že rekla gledam me je z velikim nasmeškom in me pritisnil k sebi...nisem hotela vendar bilo je malo prepozno roko je imel že pod mojo majico.To mi je dalo vedeti ustavi ga,če ne boš občutila posledice.Zabrusila sem mu ''Kolikokrat naj še ti povem da še nisem pripravljena in da ne sili vam!?Oprosti ampak ne morem preveč me je strah...'' in začela jokati.John je zavil z očmi in moj obraz v svoje roke da sem ga lahko pogledala in mi rekel ''Veš kaj ljubica tega sem že jaz počasi sit...Vedno ko hočem naprej vedno rečeš...ampak ne 1leto sva že skupaj ti še pa kar nočeš naprej! Mislim da je najbolje,da končava ker take device jaz namreč ne rabim in ja vedi tudi jaz te nisem nikoli ljubil!'' in loputnil z vratami in odšel.Začela sem jokati nevem zakaj če nisem ničesar čutila do njega? Izvedela sem samo da se je prav končalo.Bila sem vesela in si obrisala solze.Pogledala sem čez okno in videla kako se John poljubla s nevem katero punco.Malo mi je podkurila saj pred kratkim me je pa hotel spraviti v posteljo in imeti spolni odnos s mano! Odprla sem okno in rekla ''No ja vidim,da si si že našel tolažbo še en razlog več da sem te pustila cepec oz. ti mene!'' in zaprla okno.No ja neko nakladanje tega vem čudno razid med nama.No okej preidemu k sedejnosti.Z letalom smo bili že nad Londonom in se nasmejala ko se pomisla na 1D.Ne morem verjeti videla jih bom! Mama me je s nasmeškom pogledala in mi šepnila : ''V Londonu imava še eno veselo in šokantno novico zate''.Zresnila sem se.Je mogoče rekla šokantno? Kaj pomeni sedaj to? Mama je nakazala da noče povedati saj ve da rada silim v njo.Premišljevala sem dokler se ni ustavilo letalo in smo izstopili in odšli proti našemu hotelu.Tam smo odpakirali svoje strani in se posedli za mizo saj mi mamo mora še vedno povedati to ''šokantno'' novico.
Mama; '' No Michelle nevem kako naj ti povem...oh kar izdavila bom tvoj stric je Simon Cowell ,nevem kako ampak pred parimi dnevi se mi je javil,ko sem mislila da je umrl v tisit prometni nesreči..in tako ti tudi ga nisem v otroštvu nikoli omenjala...''
Jaz; '' Kaj si pravkar rekla? Simon? Moj stric? Kaj? Ampak kako? '' sem jo začudeno ampak presrečno pogledala.Saj ima nadzor on nad skupino 1D!!! Saj ne da fa zaradi tega obožujem vendar to je tako presenečano in omg vesela sem da imam takega strica tako bom usaj spoznala svoje idole!
Mama; ''No in boš kaj rekla? Oh ja že vem kaj ti gre po mislih...1D ...''
Jaz; ''Ja in hahaha ne morem verjeti,da mi tega nisi nikoli povedala ampak okej še vseeno te imam rada'' in ji namenila največji presrečen nasmešek.''No in kaj je druga novica?'' ob tem se je mama nasmejala.
Mama; '' Oh hčerkica no.. Simon se mi je javil in rekel,če bi se lahko bolje s tabo spoznal in bi živela v njegovi hiši s 5 fanti in... '' vendar ni mogla dokončati stavka saj sem že vreščala in skakala po celem stanovanju.Mama se je ob tem samo smejala in se držala za glavo prav tako oče.
Oče; '' No umiri se.Simon bo kmalu tukaj.Pripravi kovčke sicer jih že maš ampak pojdi v sobo in se uredi.'' je rekel.
Bila sem presrečna.Hitro sem odšla po svoje stvari in jih pospravila kar sem pač prej dala iz kovčka.Odšla sem v kopalnico ter se še malo naličila.Čez 30min je pozvonilo in vstopil je Simon.Pozdravila sva se on pa je vzel moj kovček in odnesel proti avtomobilu.Preden sem odšla sem se poslovila od staršev.Simon se mi je nasmehnil in mi odprl vrata avtov.Vsedla sem.In takrat sem jih zagledala. One direction.Sedeli so s mano v avtomobilu! Malo je mankalo da nisem zavpila ampak sem se zadržala in se jim nasmehnila.Harry me je pregledal od glave do pet in podal roko ''Hej verjetno me poznaš jaz sem Harry,Harry Styles.'' nasmejala sem se '' seveda kdo pa vas ne bi poznal hahah'' in se mu nasmejala.Harry mi je pomežiknil.Zardela sem.Tudi drugi so mi podali roke.Nazadnje Zayn.Nisem se mogla upreti.Stresla sem se ko mi je podal roko kot bi bila neka elektrika med mano in njim.Zayn se je samo nasmejal jaz pa tudi.Me vožnjo sva se s Simonom bolje spoznal in izvedela kaj novega.Ko smo končno prišli do njihove hiše me je Simon ustavil fantje so pa odšli v hišo in mi odnesli kovček v mojo sobo očitno.
Simon ; '' Nekaj ti morem povedati upam,da te ne moti ampak... zvedel sem,da morem zapustiti London za 1teden in to sem komaj zdaj izvedel in ... te ne bi motilo,če bi bila pri fantih?'' Komaj sem zadržala moje navdušenje.V hiši bomo živela z 1D in to 1teden!
Jaz; '' Ah seveda ne...mislim lepo bi bilo,da bi se še bolje spoznala ... ampak,če maš obveznosti in tako naprej potem..'' ustavil me je in rekel '' Hvala Michelle sem vedel,da je moja nečakinja naučena itd. ampak vedi nekaj tvoja starša ne vesta ničesar zato niti besedice nikomur,jasno!?'' pokimala sem.Odšla sva v hišo kjer so naju že fantje čakali ter ob enem zraven gledali TV.Zasmejala sem se in vsi so namenili pogled v naju pri tem mi je pa Harry pomežiknil.Zardela sem.Prekleto.
Simon; ''Tako fantje jaz vas zapuščam za 1teden in upam,da boste dobro pazili na Michelle.'' in se nasmehnil.
Harry; '' Oh seveda,da bomo'' in mi pomežiknil že 2.!!Samo zardela sem.Ničesar nisem mogla rečti,saj je že Simon izgnil.No pa sem ostala sama s njimi.Niall se je basal s hrano kot vedno,Liam je gledal Toy story,Louis je zgičkal Harryu in Zayn ni mogel umakniti pogleda od mene. Nevem zakaj bilo mi je nerodno.Kajpak saj je moj najljubši!Nasmehnila sem se mu on pa meni. Nato je rekel: ''Hej fantje,kaj če pa naredimo Michelle dobrodošlico in se gremo flašo resnice?'' in se nasmehnil ob tem.Vsi so zdaj pogledali meni.'' Prav jaz nimam nič proti'' sem rekle in se vsedla na tla.Vsi so me posneli in že smo bili v krogu.Niall je prinesel steklenico ob enem pa je jedal zraven čips.
25. julij 2013
u140958
u140958
next
25. julij 2013
haha okej tale bo mogoč zadnji newem mogoče ko dobim več bralk

Sedeli smo v krogu,krogu ko je Louis prijel za steklenico in jo zavrtel.Steklenica je pokazala name '' Izziv'' mislim,da ni bil dobra idej saj se je Lou pri tem na široko nasmejal. ''No pa dajmo...hmm...daj poljubček na usta usakemu od nas '' in mi našobil ustnice jaz pa samo šokantno pogledala ostale ki so se nasmejali in prikimali. ''In to naj bi bila dobrodošlica?'' sem rekla ti pa so prikimali.Saj ne morem verjeti kaj delam,ampak mi je bilo všeč saj so bili moji idoli,ampak oni še tega ne vejo.Zato sem naredila,kar mi je Lou naročil in vsi so se mi podarili nasmešek najbolj pa Zayn ali pa se mi samo zdelo.Whatever.Prijela sem steklenico in jo zavrtela.Pokazalo je na Harrya.Ta se je nasmejal in rekel '' Iziv'' in mi pomežiknil ob tem.Spet sem zardela.Prekleto,kaj ima ta res vpliv na punce ? No karkoli rekla sem mu '' No ... am... kaj če bi hm... rekel Lou,da ga imaš zelo rad in ga objemu itd.? '' okej weird i know hahaha ampak nisem se mogla česa kaj bolj pametniga domisliti.Harry je to naredil mi pa smo se smejalai razn Louisa in Harrya,ki sta na koncu bila vsa rdeča.No ja igrali smo se naprej in pri tem vsi govorili potem samo resnica,da smo se bolje spoznali.Veliko sem izvedala za njih oni pa zame.In ja seveda so me tudi vprašali kdo je najljubši.Kajpak povedla sem jim in ob tem zardela saj sem videla kako se mi je Zayn pri tem nasmehnil.Odšla sem v kuhinjo,ko smo končali.Hotela sem narediti večerjo za fante.Palačinke.Ja to bo to.Ko sem delala maso sem slišala,da se mi je nekdo pridružil.In ta nekdo je bil Harry.Ja vem,dober kuhar je sam sem pa ja Directioner.Nasmehnila sem se mu..on pa meni in rekel : ''Lahko kako pomagam? Mislim...saj veš kolikor sem izvedel si directionerka in sem...mislim'' vendar sem ga prikinila ''jaja seveda lahko meni je tako malo slabo.Bi malo popazil oz. pripravil za večerjo jaz samo skočim po tableto'' res mi je bilo slabo.Zato sem odšla v dnevno in vprašala fante če imajo mogoče kakšno tabletko proti glavobolu.Zayn se je vstal in me pospremil.Dal mi je tableto ob tem pa se nasmehnil dal roko na moje lice.Odstranil je par las iz moje obraza in se mi približal.In takrat je prihitel Niall '' ups nisem vaju hotel motiti samo poklicati sem hotel,ker je namreč večerja!'' in odrvel kolikor hitro je mogel jaz pa sem samo zardela.'' No pojdiva,da ne boma lačna in oprosti nevem kaj me je zaneslo'' je rekel Zayn. Zaneslo!? Kaj...ampak on ve da mi je... oh whatevr kaj si pa domišljam da se bi se moj idol zagledal vame v enmu dnevu! No odšla sva dol v kuhinjo kjer so fantje devali svoje ''ooooo uuuu opaa '' Zayn pa jim je namenil grd pogled prav tako kot jaz.Pojedli smo.Nato smo se odpravili pred TV in gledali nevem kateri filim,saj sem bila s mislimi pri Zaynu.
-----------------------------------------------
Torej nadeljevala bom zgodbo ko dobim več nextov nič prej
25. julij 2013
u140958
u140958
next
26. julij 2013
nnnnnnnnnnnnnnext
30. julij 2013
Tako sem bila zamišljena,da sploh nisem vedela,da so fantje ugasnili TV ter odšli na vrh stopnic in se mi smejali.Ko sem prišla k sebi sem jih opazila in še sama planila v smeh.Fantje so odhiteli v sobe in se hoteli igrati skrivalnice.Kajpak spet sem jih morala jaz iskati.Iskala sem in iskala in tako sem vse našla razen Zayna.Odšla sem v svojo sobo v kateri še nisem bila.Počasi se m odprla vrata in pogledala noter.Stopala sem naprej,ko so se kar naenkrat vrata zaprla in zaklenila ter me nekaj potegnilo v svoj objem.Ja bil je Zayn.Objemal me je.Svojo glavo je zakopal v moj vrat ali kako naj rečem.To mi je postajalo ušeč in tudi on se je tega zavedal saj se je rahlo nasmejal.Nevem kaj je hotel vendat je svoj pogled uprl vame.Malo časa še me je gledal potem pa ''Oprosti nevem kaj mi je zadne čase,vendar se ti ne morem upreti'' je rekel.Pogledala sem stran in zardela.''Veš..nevem kako naj rečem ampak ti imaš punco...mar ne.'' sem rekla.
''Hahahha ah novinarji kaj vse si še bodo izmislil...Ne nimam je zato pa imam tebe.'' ter me poljubil bolj strastno.Prepustila sem se mu in s tem je dobil nasmešek na svoja lica.No ja objemala sva se ter pogovarjala veliko časa dokler nisva pristala na postelji in imela prepletene noge in roke.V tistem trenutku so fantje vplanili v sobo saj so dobili rezervni ključ.Harry naju je ošinil s jeznim pogledom posebej Zayna. Nevem kaj je bilo to ampak Harry je jezno odhitel ven s sobe fantje pa za njim.Zayn je samo namignil,da ničesar ne ve ter odšel za njimi.
Pustil me je samo.Malo sem še se razgledala po sobi potem pa sem odšla dol.Ko sem ravno odšla po stopnicah dol je nasproti mene pridrvel Harry ki je bil na nek način objokan in jezen.Zaustavila sem ga,da sem lahko videla njegove rdeče oči.Namignil mi je ,da naj mu sledim.Sledila sem mu.Nakazal je,da naj se usedem na posteljo ter sem se.Usedel se je k meni in pričel govoriti ''Veš že od samega začetka si mi všeč in sem mislil...no ja ...'' nehal je ter me poljubil.Dovolj strastno,da sem mu poljub vrnila.Začelo je biti zmeraj bolj strasno dokler ni Harry dal roke pod mojo majico in začel vse slačiti.Ostala sva naga.Harry me je pogledal od glave do nog ter se nasmehnil '' Popolna si'' pri tem sem rahlo zardela.Ko smo že pri tem,ko je hotel Harry pričeti je vstopil Zayn.Ni mogel skriti jeze.In tokrat name ampak še vseeno bolj na Harrya.Pričela sta se pretepati jaz pa odhitela v sobo.Slišala sem samo kričanje in udarjanje.Jokala sem.Kako sem lahko storila kaj takega.Ljubim Zayna ne Harrya.Ali mogoče oba? Ne Ne NE.Očitno ima res ta rjavolasec moč nad puncami da se mu ne morejo upreti.Ugh stric Simon zakaj si me pustil samo.Iz sanjarjenja me je prebudilo trkanje na vrati.''Kdo je?'' sem rekla in prislonila uho k vratom.Slišala sem jeznega Zayna '' Jaz sem,rad bi da se pogovoriva...'' zgrabila me je panika ampak vseeno sem mu odprla,ta pa se je usedel na posteljo in me gledal.Komaj zdaj sem šele opazila,da sem bila zavita v brisačo.Zayn se je nasmehnil ampak vendar je še bil vseeno jezen.Prisedla sem k njemu ter si drug drugemu zrla v oči.

Nadaljujem,ko še dobim več bralcev!!! povabita čimveč prijateljev
06. avgust 2013
Nekaj časa sva si še zrla v oči potem pa je le Zayn rekel : ,, Michelle... kako... najprej jaz potem Harry in... '' ni mogled dokončati.. Počutila sem se krivo..
,,Zayn oprosti sploh nevem kaj mi je bilo... prisežem.. mogoče ima res Harry nadzor nad puncami saj no... hihi ne izgleda slab,ampak nevem kaj mi je sploh bilo.. '' srsly res nevem kaj mi je bilo O.o
Zayn me je gledal in gledal in komaj zdaj sem se spomnila da sem samo v brisači. Nasmehnila sem se mu in rekla ; ,,Drugače ni mi do Harrya nasprotna zelo ga imam rada ampak tole je bilo res weird in use se je hitro dogajalo... oprosti če sem te prizadela.. inn '' nisem dokončala,ko se je Zayn ustal in rekel ; ,, Veš saj bi z lahkoto rekel oprostim ti pa ampak ne morem. Prekleto veliko si mi ušeč in mislim da sem se prenaglil...očitno si Harryu tudi in.... on mi je kot brat in res nevem kaj naj naredim.Oprosti morem premisliti pa čeprav nama je še tako hudo? Ali ti je sploh? '' imela sem malo solzne oči vendar je imela prav in sem samo prekinila.Zayn je odšel.
Premišljevala sem kaj use se je dogajal v teh dneh? Mislim pred parimi dnei sem norela za 1D in pred kratkim sem skoraj s enim spala in WOW ahaha no v resnici sploh nevem kaj je bilo to z Harryom.Potem se morama resno pogovoriti.

~ Zayn ~
Preveč je popouna. Osvojila mi je srce,temu se reče ljubezen na prvi pogled.
Bil sem tako zamišljen,da sem se zaletel v Harrya. Pa ne ravno njega...ja jezn sem nanj,ker prekleto vem,da je ženskar in oh kar zdaj se boma resno pogovorila : ,,Harry kaj je bilo tisto s Michelle pred kratkim? '' Harry je zardel in rekel:,,Nah ja... pač nevem zaneslo me je Zayn oprosti,če bi vedel,da ti je tako ušeč bi jo pustil pri miru...in omojbog tako je dobra..in..'' ni mogle dokončati,saj sem že mu namenil grd pogled.Če bi pogledi ubijali bi že bil mrtev,ampak kaj našemu Harryu ne moreš zameriti. Michelle je res prekleto dobra.Potrpal sem Harrya po rami in mu rekel : ,, Upam,da te katera punca spravila k pameti Harry...da ne boš na koncu obžaloval!'' sem se zadrl saj se namreč hodil proti svoji sobi.Šel sem v kopalnicu in še pod tuš.Res mi je prijal.Ko se prišel iz kopalnice sem pogledal na uro ki je že kazala 22:22.Hm le kaj to pomeni? Ah saj ne morem verjet saj to je bedarija ahaha. Nasmejal sem se sam sebi in zaspal s nasmehom na obrazu.Use kar sem še razmišljal je bila Michelle.Je res mogoče da mi je tako obnerala glavo samo s tem,ker sem njen najljubšši? Kajpak vem,da imam možnosti.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem ali končam?
a) Kaj mislite kaj se bo zgodilo še naprej? Lahko napišete kakšne ideje karkoli
27. oktober 2013
neeeext
28. oktober 2013
omojbog napisala sem dolg next pa se mi je use zbrisal -.- prosim,če daste ideje ker na žalost zdaj pa res ne nameravam ponovno pisati -.-
28. oktober 2013
men se je isto trikrat nardilo -______- i feel you girl!
29. oktober 2013
30. oktober 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/story-of-my-life-1d-in-lt-3/63551/1 hej punce to zgodbo bom končala! Prosim če berete to zgodbo
01. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg