Forum
Hej! To je moj prvi fanfic in upam da vam bo všeč

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sem Isabella James Horan, kličejo pa me Isa. Stara sem 16 let. Živim na Irskem, kjer imam veliko izjemnih prijateljev. In ja, sem sestra tistega Nialla iz One Direction. Z Niallom se že od nekdaj odlično razumeva in jaz sem ga tudi prepričala, da se prijavi na X-Factor. Oba imava blond lase in bodeče modre oči. Niti nisva tako visoka, sva pa oba vitka.
Vem da govorim neumnosti, ampak priznam, da zdaj obžalujem, da se je prijavil na X-Factor. Vem, da so se mu uresničile sanje, ampak nisem si mislila, da bo pristal v neki fantovski skupini in bo več časa preživel na turnejah kot pa z mano. No, zaradi Nialla sem v šoli zelo popularna. Najbrž vsi mislite, kako je moje življenje popolno, ampak ni! Vse od začetka do konca X-Factorja sem bila močno zatreskana v Harrya, ki je v skupini z mojim bratom. On se zame seveda ni zanimal. Saj, kateri šestnajstletnik bi se pa zanimal za neko trinajstletnico, ki je izgledala, kot da bi jo ravnokar povozil avto. Ampak življenje gre naprej in tudi moja ljubezen do Harrya je počasi zamirala. Do nekega usodnega dneva…

»Isa!!« se je zadrla Lisa, moja najboljša prijateljica. Odprla sem oči in sonce je posijalo v moje oči. Bila sem dobre volje. Liso sem potegnila k sebi v objem. »Jutro' Lisaa!!« sem jo pozdravila prijazno in jo še bolj močno objela. »Tvoj brat je tukaj!« je rekla navdušeno. »Pa saj Greg je tukaj vsako jutro…« sem rekla začudeno. »Isa, ne Greg.. Niall je tukaj!!« je zavpila navdušeno. Sreča mi je preplavila telo. Samo gledala sem jo z odprtimi usti. Potem sem začela vpiti in skakati po postelji. »Isaa! Se ne bi umirila in ga šla pozdravit?!« je rekla ter se začela smejati. Ja, Lisa je najboljša prijateljica ne tem svetu! Že od nekdaj je malo zatreskana v Nialla. Lisa ima lase zelo svetle rjave barve. Njene oči so kostanjevo rjave. Je zelo suha in lahko bi rekli da je malo razvajena, saj dobi vse kar hoče, pa tega nikoli ne ceni. Ampak vseeno jo imam rada.

Uuuu saj rees! Hitro sem kar v pižami stekla v kuhinjo, saj sem vedela, da ga bom sigurno našla tam. Ravno se je pogovarjal z mami, ki je imela na obrazu napol vesel in napol žalosten nasmešek. »Niall!« sem zavpila še s stopnic in stekla k njem v naročje. »Isaa!! Mojaa malaa 'sis'!!« je zavpil in me zavrtel v zraku. »Kako močno sem te pogrešala!« sem zavriskala in videla kako je po stopnicah prišla tudi Lisa. »Tudi jaz tebee!« je rekel Niall in oponašal moj glas. Postavil me je na tla in rekel nekaj, kar je takoj obžaloval. »Isa, zdaj me ne boš več pogrešala, saj boš bila z mano!« je rekel in zavriskala sem. »Prihajaš domov?!« sem bila vsa navdušena. »No pravzaprav greš ti z mano… Seliš se v London!« je rekel in ni vedel ali naj uporabi vesel ali žalosten glas. Samo obstala sem in ga gledala z odprtimi usti. V glavi so mi odzvanjale besede 'seliš se v London, seliš se v London'. Naenkrat so se meni in Lisi vlile solze in sesedla sem se kar tam, na kuhinjskih tleh. »Prosim te mami, reci, da se šali!« sem vpila v histeričnem joku. »Ne Isa, greš v London!« je rekla mami ter me začela tolažiti. Niall me je dvignil v naročje kot majhno deklico in me tolažil. »Pa daj no… saj ne more biti tako hudo!« je rekel z otožnim glasom. Jaz sem seveda začela še bolj jokati. »Ljubica, saj lahko še prideš nazaj kadarkoli boš hotela.« je poskušala mami. V kuhinjo je prišel tudi oči in videl, da sem že izvedela novico, ter želel pobegniti. »Očiii!« sem že začela ovijati roke okrog njegovega vratu. »Em.. Is umiri se! Saj ni tako zelo hudo!« je ponovil Nialla. Pa naj še kdo reče, da nista oče in sin. Niall je prizor samo gledal s pokovko v ustih. »Pa dajte noo! Tukaj imam šolo, prijatelje in vse življenje!« sem jih prepričevala. »Isa… Greš takoj, ko bo konec šolskega leta, torej čez tri tedne in tam se boš vpisala na eno boljših plesnih akademij. Prijatelje pa lahko obiščeš kadar hočeš, ali oni tebe.« je rekla mami, jaz pa sem jo samo začudeno gledala, saj ona naj nebi vedela, da sem se vpisala na to šolo. Mislila sem , da tako ali tako ne bom sprejeta, zato sem se prijavila. Zdaj pa so me sprejeli! Uresničila se mi je največja želja… moje največje sanje! Mami sem samo gledala s široko odprtimi očmi. »Niall mi je povedal!« se je hitro izgovorila mami. »Kaaj? Če jo pa hočem ob sebi!« je rekel Niall zaščitniško. Takoj mi je bilo lažje ob misli na odhod. Šla sem do Lise in skupaj sva v tišini odšli v mojo sobo. Usedli sva se na posteljo in bili sva tiho kot za stavo. »Saj ne more biti tako hudo! Poglej sprejeta si bila na eno najboljših plesnih šol na svetu!« je rekla Lisa z zaigranim navdušenjem. »Hočem, da greš z mano!« sem rekla ter jo objela. »Saj veš, da ne morem!« je rekla žalostno. »Jooj, kako te bom pogrešala!« sem rekla spet v joku. Lisa se je odpravila domov, jaz pa sem dan preživela z Niallom. Povedal mi je o vseh dogodivščinah in nevšečnostih, ki so se jim zgodile. Omenil je tudi, da so še vsi fantje prosti in da se on nikakor še ne namerava zaljubiti, saj je trenutno v ljubeči zvezi s hrano. Potem sva se poslovila in Niall je odšel nazaj v London.

Naslednji trije tedni so minili kot bi trenil. Naenkrat je bilo konec šolskega leta. Zbudila sem se in nikjer ni bilo sonca. Vedno me je zbudilo sonce in sedaj je bilo kar čudno dan začeti brez pozdrava sonca. Spomnila sem se, da me čez 2 uri ne bo več tukaj in kdo ve, če se me bo naslednjič ko bom prišla sem, še kdo spomnil. Oblekla sem se in umila, potem pa sem odšla na zajtrk.

Boš nextal/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. marec 2014
u165702
u165702
Next!
19. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg