Forum
Zbudila me je budilka. Odšla sem v kuhinjo na zajtrk. Babi se še ni zbudila, zato sem ji napisala listek da sem zunaj nato pa odšla jest. Pojedla sem kosmiče in jabolko, nato pa odšla nazaj v sobo. Oblekla sem kratko majico in kratke hlače in si nanesla maskaro. »Bavči!!!!« sem poklicala in že je bil pri meni. Vesel je skočil name in me polizal. No krasno zdaj pa moram spet v kopalnico. Res sem odšla v kopalnico in si sprala njegovo slino, nato pa dala Bavčija na povodec in odšla iz hiše. Zunaj je že sonce grelo zato sem se odločila, da grem še prej na sprehod, nato pa na plažo k puncam. Zmenjene smo bile v baru, vendar izgleda da sem tu prva. » Hej Lea, kje so ostale?« me je vprašala Monika, ki se je ravno prikazala izza mojega hrbta. » Nevem. Čudi me, ker je Sofija ponavadi vedno točna« » Jap« mi je odgovorila. » glej Natalija in Sofija že prihajata.« » Sorči ker zamujava.« sta zapeli v en glas. Nič hudega saj zamujata le petnajst minut, in zasmejale smo se. Nato pa je za njima vsa zadihana pritekla Ela. »Ela,a je kaj narobe je?« je previdno vprašala Sofija. » Živjo punce, ja je narobe. Ali se tako hitro opazi ali kaj? No saj ni nič, samo v prsih me tišči.«. Vedela sem da ima Ela spet nekaj za hrbtom. Nato pa je Sofija vsa prestrašena zakričala »Ela a te peljemo k zdravniku? Kaj če se ti kaj zgodi?« nato pa začela iskati ključe avta. » Ne k zdravniku, samo v trgovino moram.« vse smo začudeno pogledale Elo. » A je kaj narobe? Gremo no. Nujno rabim nov modrček.« » ELAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!« je zavpila Sofija ,me pa smo se že od smeha valjale po tleh. »Kaj!!!!!!!! Rabim nov modrček! Daj no. Oprosti, nisem vedela da te bo tako skrbelo. Oprosti. Daj no, plačam ti sladoled.« nato pa je naredila otožen obrazek. » Vredu je. Jaz ti ga, samo ne glej me tako.« »Ok , gremo na sladoled!« spet vesela zaklicala Ela. »Zdravo dekleta. Kaj bi naročile danes? Nas je vprašala prodajalka, katere smo bile že stalne stranke. Jaz bi zeleno jabolko, jaz pa čokolado,mm jaz pa bom jagodo, limono prosim, a imate ananas, oddale smo naročila in kmalu dobile vsaka svoj sladoled. Plačale smo nato pa odšle na naše običajno mesto. Vsedle smo se in lizale sladoled. Bilo je vroče čeprav je bila ura šele devet zjutraj. Uživale smo v božanju sončnih žarkov, morje je že klicalo s svojim šumenjem in galebi so veselo letali po zraku. Ta občutek je bil prekrasen. »No a veste kam gremo na končni izlet?« sem le spregovorila. »Ne. Ti veš?«»Ja vem, samo ne povem.« sem se nagajivo nasmehnila. »Povej« je potiho rekla Sofija in me prijela za koleno, kjer sem bila najbolj občutljiva. »London !!!!!!!!!« sem se zadrla od šoka. Ozrla sem se okrog in videla vse oči uprte vame. Bil je že junij, in takrat je bilo že veliko turistov, ki so se radi zbirali v tem baru. Punce so od smeha skoraj popadale iz stolov. » A sem se zadrla tako na glas?« sem tudi jaz vsa v smehu vprašala. »ja« je odgovorila Monika, ki je že počasi prihajala k sebi. » London« je vsa zasanjana komaj spregovorila Natalija. »London« so vse ponovile za njo. » Ja London, v London gremo si mislite?« sem vesela vprašala punce. »Ne ne morem si misliti. In do tega je še le en teden. Komaj čakam.« se je vesela oglasila Natalija. Nato pa so mimo prišle Tereza, Lucija, Lara, Anastazija in Sabina. »Kaj je pa tukaj tako veselo?« je vzvišeno vprašala Lucija ki je bila vodja petih najpopularnejših punc naše šole. » Nič ni, samo na končni izlet gremo v London.« Sem rekla in se delala da mi je vseeno. » V London? In ti mi to poveš šele zdaj? Končno bomo lahko videle 1D!!!!!« je hkrati jezna in vesela rekla Lucija. »Koga boste videle?« smo s puncami vprašale v en glas? » Najbolj popularno skupino najlepših in popolnih fantov kar jih je. Tako ali tako pa niso primerni za vas.« je odvrnila Tereza in se obrnila za 180 stopinj, mi pokazala hrbet in odšla skupaj z ostalimi puncami. »Kot da me zanimajo!!!!« se ja zanjo zadrla Sofija in ji pokazala jezik ter se zadovoljno zasmejala.

nadeljevala bom ko bo 5 nextov
12. maj 2013
next!!!!!!!11
12. maj 2013
u132397
u132397
neeext!!!!
12. maj 2013
next
13. maj 2013
next
13. maj 2013
next dobite jutr kr se morm dans učit. mogoča ta mesec nexti ne bojo redni kr mamo ful testov
13. maj 2013
ČEZ EN TEDEN
THALIJA
Vsi smo že čakali na letališču. Letalo je zamujalo in nervozni smo čakali. Končno je letalo prispelo. Komaj sem čakala na London. Že od nekdaj sem si želela tja. Ura je bila ena zjutraj, zato sem bila zelo zaspana.Ela je za sabo komaj vlekla kovček do tekočega traka, še težje pa ga je dvignila, zato ji je prišel pomagat varnostnik. Vse je izgledalo še bolj smešno ko se je spotaknil na kovčku. No končno smo odšli na letalo. Vsi so se prerivali po letališču kot kak vrtec. Na letalu smo se vsedli .vsak na svoje mesto in se pogovarjali. Le Lucija, Tereza,Sabina, Lara in Ana so se drle ko zmešane »1D!!!!!!!!!!!!!!!!!«. Že tako ali tako me je bolela glava zaradi pritiska ob vzletu nato pa še njihovo kričanje. Hotela sem zaspati a zaradi hrupa to ni bilo mogoče, zato sem se pridružila pogovoru punc. Govorile smo o Londonu in kam bomo šle, kaj bomo delale… London. Komaj čakam da pridemo tja. Tudi punce so bile vse vzemirjene. Pogledala sem proti Terezi, ona pa mi je namenila le osoren pogled. Samo zavila sem z očmi in nadeljevala pogovor. Naenkrat pa se je zaslišalo Larino vzhičeno vreščanje »Joj komaj ga čakam. Ko ga bom srečala…« , no takrat pa jo je prekinila Monika »Koga boš srečala?« , »Naj te ne zanima kr bo moj.«, »Ne moj bo!!!!!« se je nazaj zadrla Monika »Sanjaj!!!!« se je še bolj zadrla Lara. »O čem to vidve govorita oziroma se dereta?« sem vprašala Moniko. » Nimam pojma« mi je odgovorila in vse smo se zasmejale. Kmalu pa sem zaspala. Ko sem se zbudila so vse punce bile pripete in se smejale.« Kje smo?« sem vprašala. » Daj pripni se, vsak čas bomo pristali.« »Že? In kje je Ela?«sem vprašala. »Na wcju bruha«je rekla Sofija. Takoj za tem je prišla Ela. usedla se je na svoj sedež. Bila je cela zelena in omotična. »Prosim počakajte pripeti dokler se ne oglasi signal«se je oglasilo iz zvočnika in kmalu zatem tudi zapiskalo. Vsi so se vstali razen Ele ki je bil cela omotična, zato smo ji pomagale iz letala. Na zraku ji je bilo kmalu bolje. Pristali smo na letališču v Londonu. Dolgo smo čakali na kovčke, ko so le prišli. Z njimi smo se odpravili na avtobus ki nas je pripeljal do hotela v katerem bomo nastanjeni. Vstopili smo. Hotel je bil ogromen. Na recepciji smo dobili vsak svojo sobo. Z dvigalom smo se odpravile v naše nadstropje.
14. maj 2013
u132397
u132397
neext!!!!
14. maj 2013
ELA
Res mi je bilo zelo slabo. Komaj sem zdržala do hotela. Pri recepciji smo dobili ključe svojih sob, in se odpravili vanje. Thalija je vzela moj kovček, in z dvigalom smo se odpravile v peto nadstropje. Med toliko vrati sem komaj našla svojo sobo. Sobe so bile ogromne. »A še kaj rabiš?« me je vprašala Monika. »Samo spanje« sem odgovorila, dekleta pa so se zahihitala, ter odšle v svoje sobe. Ulegla sem se na posteljo in takoj tudi zaspala. Sanjala sem o fantu s skodranimi lasmi in prekrasnim nasmehom. In ko mi je že skoraj povedal ime me je zbudilo trkanje po vratih. Odšla sem odpret. Pred vrati je stala Monika. »kosilo je. A prideš?« me je vprašala. »Kaj! Toliko je že ura? Ja pridem samo malo se uredim.«sem ji odgovorila in zaprla vrata. Odšla sem v kopalnico, ki bila prazna. Saj res pozabila sem razpakirat. Odšla sem do kovčka in ga odprla. Iz njega sem vzela toaletno torbico in z njo odšla nazaj v kopalnico. Najprej sem si umila obraz, nato pa se namazala z maskaro, nazadnje pa se še počesala. Odšla sem iz svoje sobe. Ko sem hodila po hodniku do dvigala sem ob sobi zraven moje s kotičkom očesa opazila fanta iz mojih sanj. Ko sem se obrnila pa ga že ni bilo več. Še kar se mi sanja. Ampak bil je … ne meša se ti. Sem rekla sama sebi in nadaljevala pot. Z dvigalom sem odšla v prvo nadstropje. Skoraj bi se izgubila v tem ogromnem hotelu. Dobro da je bila tam prijazna gospa ki me je usmirila. No tako sem našla jedilnico. Sedla sem za mizo k puncam, ki so že jedle. »samo postrežno je zato kar pojdi, ker jaz ti mojega kosila ne nameravam dat« je rekla Lea. » Komaj sem prišla do jedilnice, kako naj vem da je samopostrežno. A ti morda zgledam kot wikipedija?« sem smehajoče se rekla, nato pa dodala » In kako tebi uspe toliko pojesti in se ne zrediti?« » ne vem« mi je odgovorila. Nato pa sem odšla po svoje kosilo. V vrsti sem čakala ko sem spet videla tistega fanta. Gledala sem ga v oči. Čisto tak je kot v sanjah, no ubistvu ni. V resnici je lepši. Ko je opazil da ga gledam se mi je sladko nasmejal in nadeljeval pot z še štirimi fanti. Tako sem stala še kar nekaj časa, dokler me ni dregnil en starejši možakar in mi namignil naj grem naprej za vrsto, ki se je že kar oddaljila. Saj to ne more biti res. Meša se mi, meša. Sem si ponavljala v možganih. Vsa v negotovosti sem odšla s kosilom do punc. »A je kaj narobe?« me je vprašala Sofija. »Bil je tam…« sem vsa v mislih povedala. »Kdo?« je nato vprašala Monika. Razložila sem jim vse o sanjah in tudi ko sem ga dvakrat videla. »A misliš tistega tam?« je vprašala Thalija in z očmi pokazala proti vratom. In res je bil tam a tokrat sam. spet me je pogledal z njegovimi prekrasnimi očmi in se nasmejal. »Ja to je on.« sem po krajšem premoru odgovorila Thaliji. »WOOOOOW Ta tip je hud.« je kar na enkrat izdavila Sofija. »Prav imaš. Res je huuuuud. In ti si ga sanjala?« se je Sofiji pridružila Lea. Do konca kosila nisem spregovorila besede. Vsa sem bila v šoku. Po koncu kosila sem odšla nazaj v sobo in razpakirala. Dokler spet nisem zaslišala trkanja po vratih.

in še vprašanja:
1) kdo je trkal?
2) kdo je skrivnostni fant in ali bo Ela z njim
15. maj 2013
Next!!!!
17. maj 2013
next!!!!
18. maj 2013
en kratek next

ELA
Spet trkanje. Odšla sem odpret. Ko sem odprla je pred vrati stal on. »Hej« je bila prva beseda ki je prišla iz njegovih ust. »Zdravo« sem rekla nazaj. Nekaj časa je bil tiho. Šele tedaj sem opazila da sem rekla to v sloprišla iz njegvenščini. » ups, hej« sem rekla in to v angleščini. Zasmejal se je nato pa rekel » vidim da nisi od tukaj.« »Ne res nism, iz slovenije sem če slučajno veš kje je to?« sem mu odgovorila. » ja vem kje je… to je tam… no ubistvu nevem.« je rekel in naredil žalosten obrazek. »Oprosti jaz sem Harry.« se je končno predstavil. »Jaz sem Ela« sem se predstavila še jaz. » hotel sem te samo vprašati če bi šla danes z menoj na pjačo?« je vprašal. » ja lahko. Kdaj pa?« sem sedaj jaz vprašala njega. » A bo ob sedmih vredu?« je vprašal. »Ja« sem rekla. »Prav. Adijo« je rekel in z nasmehom na obrazu odšel. Zaprla sem vrata. Odšla sem do postelje in se vrgla nanjo. Komaj sem dihala. Nemorem verjet. Povabil me je na pjačo. Sanje se mi uresničujejo. Kako je… mmmmmm….
19. maj 2013
HARRY
Uspelo mi je. » Kako je šlo?« je bilo prvo vprašanje ki mi ga je namenil Zayn ko sem prišel v sobo. » privolila je.« sem rekel. » to bo prva ki je primerna tvoji starosti.« je rekel Niall. » no zdaj lahko končno neham skrivat svojo babico.« je olajšano rekel Liam vsi ostali pa so se zasmejali. »To ni smešno« sem rekel. »Ja pa je« je rekel Louis in vame vrgel vzglavnik. Nato pa še Zayn. Kmalu se je to sprevrglo v vojno z blazinami. Takrat je zazvonil telefon. »Moj je« je rekel Louis in se oglasil. » Hej…ja… ja… kaj!...oprosti… ja…prijatelja…vredu…tudi sam mislim tako…vredu se slišiva…adijo« tako nekako je bil slišati louisov pogovor. Vendar Louis ni bil več tako vesel. » je kaj narobe« ga je vprašal Niall. »Elenor je bila. In od sedaj naprej sem samski!!!« je rekel. »kaj!!!!!!!« je v šoku zavpil Liam. Vsi ostali pa smo stali odprtih ust. » Kaj pa se ti pritožuješ, sam si na istem. Saj sva se zmenila da bova ostala prijatelja, in da nisem kriv jaz ampak vseeno je težko.« je rekel in odšel iz sobe. »Za njim grem« sem rekel, a me je Zayn prijel za roko in rekel »Pusti ga da se pomiri«. Nato pa sem odšel v svojo sobo.
19. maj 2013
u132397
u132397
neext!!!
19. maj 2013
next!
22. maj 2013
u138043
u138043
next
26. maj 2013
next
26. maj 2013
sori nisem mogla prej nextat, no zdej je tule en, če bom mela čas dobite še enga

SOFIJA
Po kosilu sem se odpravila v sobo. Nekaj časa sem sedela na postelji in s slušalkami v ušesu, nato pa se sem začela dolgočasiti. Odločila sem se da grem obiskat punce. Odšla sem iz sobe in zaprla vrata. Hodila sem po hodniku. »Sofija!!!« sem zaslišala glas za sabo. Ravno sem se hotela obrniti ko me je ustavila Sabina. »One direction so v hotelu.« je rekla samovšečno. »Kot da me zanima« sem ji odvrnila. Takrat pa je že Ela pritekla do mene. » veš tisti fant. Povabil me je ven.« je rekla vsa vesela. » kdo? A tisti od kosila?« sem jo vprašala. »ja tisti. In Harry mu je ime!!!!« »pšššš. Cel hotel te sliši. » sem se zasmejala. »Kdo te je povabil ven?« se je sedaj v pogovor vmešala Sabina. » Nekdo« ji je odgovorila Ela. » Si slučajno rekla Harry? Harry Styles?« je sedaj cela živčna spet vprašala Sabina. » joj tega mi pa ni povedal. Ko sem gledala njegove učke sm čist pozabla vse druga.« je vsa zasanjana rekla Ela. »Ela pomiri se« sem v smehu rekla medtem ko sem jo gledala kako sanja. Takrat pa sem se uzrla in nikjer več nisem videla Sabine. No ja videla sem jo kako gre vsa jezna po hodniku do svoje sobe. Ko je vstopila v sobo se je za njo slišal samo še tresk vrat. »Kaj pa je bilo to?« se je končno zdrznila Ela. »Nevem« sem ji odgovorila. »In kaj bova počeli sedaj?« sem vprašala Elo. »a greva na bazen?« je sedaj ona vprašala mene. » prav pa greva. A pokličeva še ostale punce?« sem vprašala. »Bom jaz.« mi je odgovorila in iz žepa potegnila telefon. » Monika je rekla da pride in Lea tudi, Thalija pa se ne oglasi.« je rekla Ela ko je končala s klicem. »Jo bomo že kje našle« sem rekla in se napotila proti svoji sobi po kopalke in Ela prav tako. V omari sem poiskala kopalke in si jih oblekla. Preko sem oblekla kratko oblekico ter vzela brisačo. Ko sem iztopila iz sobe so me zunaj že čakale punce. Skupaj smo se odpravile na bazen. Komaj smo ga našle. Hodile smo ob robu, ko mi je Monika kar na enkrat v roke potisnila svojo brisačo in skočila v vodo. »woooow tole pa paše« je rekla ko se je dvignila iz vode. »primi!« je rekla Lea in tudi ona skočila v vodo. »Pridite našla sem proste ležalnike.« se je iz druge strani bazena oglasila Ela. Odšla sem tja, Monika in Lea pa sta plavali na drugo stran. Brisače sem odložila na proste ležalnike in tudi jaz odšla v vodo, Ela pa za mano. Voda je bila prijetno hladna, ter prijala po tako vročem dnevu. Malo smo plavale in si pripovedovale šale, nato pa smo se odločile da se gremo sončit. »Kje pa je Thalija?« je vprašala Lea. »Ne oglasi se sem rekla.« sem ji odgovorila. »Še kar ne morem verjet da smo v Londonu.« se je takrat vmešala Monika. »Ja, ampak smo.« je vesela dodala Ela.
26. maj 2013
next
26. maj 2013
u122303
u122303
nextt!!...super zgodbo maš
26. maj 2013
next!!! res je the best!!!
26. maj 2013
next!
26. maj 2013
u138043
u138043
next
27. maj 2013
en kratek kr mamo večirjo

THALIJA
Po hodniku sem odhajala od kosila, ko mi je zazvonil telefon. »Hej mišek.« sem se oglasila. » Thalija… em…..« » kaj je narobe?« sem ga vprašala. »Res ne vem kako naj ti povem. Em…mislim da bi morala iti narazen. Spoznal sem neko dekle in rad bi…« takrat sem ga prekinila. » In ti mi to poveš preko telefona!!!!! Kako!!!!!! Adijo ni ti treba razlagat.« sem zavpila nazaj in prekinila klic. Vsedla sem se na eno od sedežn ki so bile na hodniku. Razmišljala sem o naju. Solza mi je spolzela po licu. Nisem mogla verjeti. Vedno bolj mi je postajalo težko. Kolena sem pokrčila k sebi in nanje naslonila glavo. Solze so se mi vlile in nisem jih mogla zaustaviti. Takrat pa sem ob sebi zaslišala hlipanje. Pogledala sem kdo je. Na sosednji sedežni je sedel fant mojih let. » Zakaj jočeš?« me je vprašal, ko je zagledal moj obraz. »zakaj jočeš ti« sem ga vprašala. » Dolga zgodba. Kar rekla je da je konec.« je rekel. » Kaj misliš s tem?« se vprašala. » ni važno. Povej kdo je v jok spravil tebe.« je rekel in komaj iz svoje žalosti spravil manjši nasmeh. » Fant me je malo prej pustil.« sem rekla in spet padla v jok. Jokala sem, ko me je kar na enkrat objel. Čeprav ga nisem poznala sem mu objem vrnila. Potrebovala sem nekoga ki bi me objel in me potolažil. » dudi mene je punca malo prej pustila.« je rekel. Pogledala sem ga v obraz. Njegovo oči so bile polne solz, ki je še komaj zadrževal. Spet sem ga objela in tokrat še bol močno. » to si torej prej hotel povedati« sem tiho rekla. »Tako nekako.« mi je odgovoril.
29. maj 2013
next!
29. maj 2013
u138043
u138043
next
31. maj 2013
se opravičujem kr dolgo ni blo nexta sam sem zaklučevala ocene pa ni šlo. no zdaj je tu.
pa vesela bi bla še kakega nexta , drgač pa hvala ker berete. če hočete da dam še kako sliko zram povejte.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LOUIS
»To si torej prej hotel povedat.« je rekla . »Tako nekako« sem ji odgovoril. »Oprosti, Louis sem.« sem ji rekel po nekaj trenutkih tišine. »Emm… jaz pa Thalija in mislim da moram iti…« je rekla in vstala iz mojega naročja. Stekla je sobo, jaz pa sem še malo posedel. Nisem imel moči da bi vstal in odšel. Bilo je … nevem. Razmišljal ali se to res dogaja ali so to samo sanje. Pustila me je. Res da sva se vedno manj videvala, ampak nisem si mislil da bo tako težko. Tudi sam sem razmišljal o razhodu, vendar se nisem bil pripravljen. »Lou!!!! Zbudi se. Ura je polsedem.« mi je na uho vpil Zayn. » iščem te vse povsod, ti pa spiš na hodniku. Pridi z mano na bazen. Rabiš razvedrilo.« je rekel in me potegnil za roko. » Sem že bolje, a do bazena mi še vseeno ni.« se rekel in se nevede nasmejal. »kaj se tako smejiš?« mi je rekel ko je opazil moj nasmeh. Se enkrat sem se nasmejal in stekel v sobo, ter se vrgel na posteljo. Obnašal sem se kot majhen otrok. Nisem vedel zakaj , a bilo mi je bolje, v trebuhu pa sem imel čuden občutek kakeršnega še nisem občutil. No zdaj pa res govorim kot otrok. Nisem vedel kaj naj zato sem šel poiskat fante, vendar jih nisem našel. Pogledal sem na uro. Bila je sedem. No Harry je zagotovo že na zmenku. Ampak kje so ostali. Zayn je bil še malo prej na hodniku. Niall. Pogledat grem v jedilnico. Hodil sem po dolgem hodniku. Sploh si ne bi mislil. »Niall!!« sem se zadrl, on pa se je obrnil k meni. Še preden sem naredil en korak so ga obsule oboževalke, nato pa še mene. Nikoli nisem imel nič proti oboževalkam, saj so bile one tiste ki so nas spodbujale in nam omogočale da smo to kar smo, ampak danes sem hotel biti sam. No ne čisto sam. Potreboval sem Nialla. Nevem kako so vstopile v hotel, in komaj sva se jih otresla. »Niall? Imaš čas?« sem ga vprašal. Ni mi uspel odgovoriti ko je do naju prišel Zayn za njim pa še Liam. » gremo na večirjo?« je vprašal Liam. »ja gremo.« je rekel Zayn. Tako nisem dobil Niallovega odgovora. Odšli smo v vrsto. Naenkrat pa sem se znašel za mizo skupaj s fanti. Nisem sledil njihovem pogovoru. Razmišljal sem Thaliji. »Louis, nekam zamišljen si?« je vprašal Liam. No takrat sem jim povedal vse o Thaliji.
12. junij 2013
next!
12. junij 2013
next! + nova bralka
15. junij 2013
u132397
u132397
neext!!
15. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg