Forum
u125108
u125108
hey! To je nova zgodbica z 1D. Je moja 2.
Moja 1. zgodbica: https://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-i-will-always-love-you/53090/
Aja, pa pogovore bom pisala v angleščini -če kaj ne razumete, lahko vprašate-potem pa še kaj v SLO. Pa oprostite za slovnične napake-še posebej za ANG.
Zaradi Angleščine, bodo nexti kratki, a vsakdanji oz. ko bo dovolj nextov.

EMILY:
Hy, sem Emily Cowell. Ja, Simon Cowell je moj oče. Kličem ga kar Simon. V šoli nimam nobene prijateljice, ker se vse z mano družijo zaradi 1D ali pa zaradi denarja. Pa saj je vseeno, imam 5 prijateljev- Harry, Louis, Zayn, Niall, Liam(iz 1D). Lahko rečem, da sva z Louisom najbojlša prijatelja. Živijo pri nama z Simonom. Pa še na koncerte, slikanja in intervjuje moram hoditi z njimi. Stara sem 18 let, sem v zadnjem letniku splošne gimnazije...No, to sem jaz:

https://static.igre123.com/images/forum/posts/e/79737b3e504d02172ccb16402787be7e.jpg

naša hiša: https://www.hdwallpaperstop.com/wp-content/uploads/2013/03/Beautiful-Glass-House-HD-Wallpaper.jpg

moja soba: https://homesdir.com/wp-content/uploads/2012/11/fantastic-design-luxurious-pink-teenage-bedroom-the-comfortable-and-wonderful-bedroom-design-for-young-women-920x529.jpg

Moram priznati, da me moja soba vedno znova preseneti. Simon je res dal veliko denarja in časa zanjo. Prvi mesec sem se mu vsak dan zahvaljevala.

"Louis William Tomlinson! It's my ipad! Give it back! Lou!" sem se drla na Louisa, ki mi je vzel ipad-kar pa je že del vsakdanjika. Odkimal je in zbežal po stopnicah v nastropje. Pognala sem se za njim. Lou je zbežal v svojo sobo in se zaklenil. "Lou! Open the door! Buy your own ipad! You have money! Or you?!" sem se še kar trudila, ko je prišel Liam. "Again?" je vprašal, jaz pa sem pokimala. Liam je potrkal in rekel"Louis, Simon needs to tell us something. Come down. Ok?" jaz sem se komaj zadrževala, da se nisem zasmejala. "Ok!" je zaklical Lou. Objela sem Liama. Že se je zaslišal zvok ključavnice. Skrila sem se za steno. Liam in Louis sta odšla dol, jaz pa sem odšla v Louisovo sobo. "Where the f*** is my ipad?" sem se potiho vprašala. "Loking for something?" je nekdo nedolžno vprašal. Obrnila sem se k vratom, od kjer se je slišal glas. "LOUIS! Where is my ipad?!" sem zakričala, Lou pa se je vražje nasmehnil in pomahal z ipadom, v svoji roki. Začel je prepevati in žvižgat:"You're not gonna get it, you're not gonna get it, you're not gonna get it..." pognala sem se k njemu, on pa je začel tečt. Lovila sva se po celi hiši. V dnevni sobi-kjer so bili vsi, razen očeta- sem vse pogledala in z usti odlikovala H-E-L-P. Pokimali so. Harry mu je nastavil nogo, Liam je še pravi čas nastavil blazino, Niall ga je pokril, Zayn pa je ujel ipada. Vse sem objela in se jim zahvalila-tudi Louisa, ki je še vedno ležal na tleh, pokrit in se smejal. "Well, guys, I'm going to bed. By!" sem rekla in jih objela. Tudi oni so me pozdravili in odšla sem spat.

1) Nice story?
2) Next?
16. maj 2013
1) Nice story?Very nice.
2) Next?Right now.
PLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLES
16. maj 2013
16. maj 2013
u125108
u125108
tomorrow
16. maj 2013
I can t wait
16. maj 2013
u125108
u125108
it's only 8 hours!
16. maj 2013
THAT IS SO LONG
16. maj 2013
Neeeeeext
16. maj 2013
u101445
u101445
neeeeeeeeeeeext!
18. maj 2013
u125108
u125108
Zbudila sem se ob pol 9. Hitro sem se preoblekla in odšla sem dol. Na sredini dnevne sobe je še vedno ležal/spal Louis. Nasmehnila sem se in odšla sem k njemu. Vsedla sem se. Objela sem ga in ga vprašala: "Awww, sweetheart. You sleep here?" "Yes. Let me sleep." je zamrmral in se obrnil vstran ob mene. Nasmehnila sem se in odšla pečt palačinke. Ko sem končala, sem palačinke dala na mizo in že sem hotela oditi zbudit ostale, ko je prišel Niall. "Uu, pancakes! Come to daddy." je rekel in se vsedel za mizo. Zasmejala sem se. "A-a. Wake up other guys. No pancakes, until everybody's here. Go, go!" sem rekla in mu pokazala stopnice. Niall je zavil z očmi in se vstal. "Oh, and Lou is already here." sem rekla in zdaj pokazala na Louisa na tleh. Niall se je nasmehnil in hitro odšel po stopnicah navzgor. Počasi so vsi zaspano prišli dol. "Em, whay are you do this to us?" me je vprašal Zayn. Jaz sem se nasmehnila in nedolžno vprašala: "What?" "You know what. Niall yell at us, that we gotta get up, or he will die." je rekel Zayn jaz pa sem se začela smejati. "So, where's Lou?" je vprašal Harry. "Aww, Hazza, you care about him. That's so cute." sem rekla, Harry pa me je grdo pogledal. Ostali so se smejali. "Ok, ok, he's sleep. There." sem rekla in pokazala na Louisa na tleh. Odšla sem do njega in ga obrnila k nam. "Sweety, you gotta get up. We've got pancakes. And you don't wanna be hungry, so..." sem rekla z nežnim glasom. Lou me je objel. "Am... Lou?" "Yes?" "I'm not El." sem rekla in ga začudeno pogledala. "Please, don't mention me on her." je rekel in odšel k mizi. "Lou, what happened?" je vprašal Liam. Louis je vzel svoj telefon in mi ga dal. Pisalo je:

1) Kaj je pisalo?
2) Next?
18. maj 2013
u101445
u101445
1) emm...ga je pustila? (mislim EL Louisa)?
2) neeext!
18. maj 2013
1) nevem, mogoče ga je El pustila
neeeeeeeeeeeeeeext
18. maj 2013
1)mislim, da ga je pustila.
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEXXXXXXXXXXXXTTTTTT

18. maj 2013
neeeext
20. maj 2013
u125108
u125108
Prosim če to zgodbico malo oglašujete. Tnx!
Pisalo je:

'Louis, I can't do this anymore. I can't lie to you. I never love you, I've just being with you becouse you're famus. And I' been all the time with someone else. It's Mark. You don't know him, so... Well, we're over. It is what it is.
El

Objela sem ga(Louisa). Vsi so naju začudeno gledali, zato sem jim pokazala sms. Takrat so ga vsi objeli.Vztopil je Simon in nas pozdravil: "Hey guys!" pogledala sem ga. "And girl." je zdolgočaseno rekel in se nasmehnil. "So, why are you all huging Louis?" je vprašal. "El broke up with Lou." je rekel Liam. "Oh, well... you'll find someone bettter. You're nice boy." je rekel Simon in tudi on je objel Louisa. "Thanks Simon." je rekel Lou in se nasmehnil. "Well, i wanna ask something." je rekel Simon čez nekaj časa. Prikimali smo in se vsedli na kavč. "You guys are free for this hollydays. And becouse it's winter, I think that WE can go skiing" je rekel in povdaril besedo 'we'. Pokimali smo jaz sem pa vprašala: "I can go too? please?" Simon je prikimal in rekel: "That's why I say 'we'. And I'm going with you." "And where do we go?" me je zanimalo. "Well, I don't know. Someplace where are not a lot a fans, or people." je rekel in začeli smo razmišljati. "Oh, oh, I know!" sem rekla in dvignila roko, kot če bi bila v šoli. "Yes?" je vprašal Simon. "You know, in school, I learn Slovene, and it's realy a small country." rečem in pogledam ostale. "What?" me vsi začudeno vprašajo. "Wait, I gonna show you." rečem in vzamem ipad. "Lou, don't you dare." rečem ko Louis že steguje roke proti ipadu. "Here it is." rečem. Pokažem jim zemljevid. "Can I hold ipad?" vpraša Lou. "No." na hitro povem. Šla sem iskat če imajo kakšno smučišče. "Oh, I found it. It's Pohorje." rečem in jim pokažem slike. "Ok, are we all agree, that we're going there?" vpraša Simon in vsi pokimamo. "Any hotels? Apartmens?" "Am... Yes it's Bolfenk. Ok, nice hotel." rečem, Simon pa je že začel z rezervacijo.

1) Kaj se bo zgodilo v Sloveniji?
2) Next?
20. maj 2013
u75670
u75670
next!
20. maj 2013
1) Kaj se bo zgodilo v Sloveniji?Imeli se bodo zelo fajn.
2) Next?da
20. maj 2013
u75670
u75670
aja 1. imeli se bodo zelo fajn
next-jap
20. maj 2013
Zayn pa Em bosta končala skupaj, ostali pa si bodo punce našli
Neeeeext
20. maj 2013
neeeeeeeeext+ nova bralka
23. maj 2013
u125108
u125108
Next za °for ever yang°:
*next day*
Danes je ponedeljek. Vstala sem se še dovolj hitro, da sem še lahko gledala TV. Začela so se poročila: "Hello! This day, we begin whit a great news for a fans of 1D. Our special reporter, found out, where 1D live! It's Bethenburg 25(izmišljeno)! So, lets just hope that's true!..." je rekla jaz pa sem pogledala skozi okno. In res, tam je bilo polno novinarjev on oboževalk. "GUYS!" se zaderem, ko grem gor po stopnicah. 6 glav je pogledalo, iz 6 različnih sob. "Yes?" so vsi zaspano vprašali. "Nothing, just that: in front of the house is a million fans and reporters!" "WHAT?" so vsi v en glas vprašali. "Look." sem rekla, ko smo prišli dol. Pogledali so skozi okno, takrat pa bliskavice. "We gotta get out of here! Today!" je zavpil Simon. "What about if we go to Slovenia, today?" vprašam. "Am... ok, and you will be in school there." reče Simon, jaz pa pokimam. "Now go and pack... well, everything!" je zavpil Simon, mi pa smo že hiteli v svoje sobe. Hitro sem spakirala vse moje obleke v tri kovčke. Čevlje pa sem nekako spravila v enega. Kozmetiko sem tudi spravila v eno torbo. Pogledala sem po sobi, če bi kaj pozabila. Nič. Ah, moja soba! Moja prekrasna raskošna soba! Težko se je posloviti od take sobe! Prekleto težko, pa čeprav je samo soba. Slikala sem jo. In še enkrat. Takrat so se odprla vrata in vztopil je Louis. "We gotta go." odsotno sem prikimala. "You realy gonna miss this room, aren't you" prikimala sem in ga objela. Vsopil je Zayn. "Not good moment? I will come back later." je rekel in odšel. Se mi je samo zdelo, ali je res žalosten? "We're just hugging!" je zakričal Lou in zbežal iz sobe. Kaj? Zayn je..Kaj?! Ne! Ne more biti res!

1) Kaj je Zayn? (zadnja vrstica)
2) Next?
23. maj 2013
1) Kaj je Zayn? (zadnja vrstica) am.........
2) Next?jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
23. maj 2013
pa hvala posvečen next
23. maj 2013
u101445
u101445
1) vanjo je
2) neeext!
23. maj 2013
1) Kaj je Zayn? (zadnja vrstica)nwm
2) Next?daaaaaaaaaaaaaa
23. maj 2013
u125108
u125108
pa: good thinking Živa!
23. maj 2013
u125108
u125108
(Za prejšnjo) OMG, ej kak ste navalile! Kaj ste čakale?
ne morem verjeti, da mam tak zveste bralke! Tnx!
23. maj 2013
np
23. maj 2013
nwm
neeeeeeeeeeeeext
23. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
*nova bralka*
24. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg