Forum
u118203
u118203
Heeeyy!! no,jst sem se odločla,da bom pisala imagine o naših popounih pikecih.. napište ime,ime člana,pa neki o sebi malega. probala bom vsem ustrečt (sej veste,šola.. -.-). see ya
23. september 2013
moje ime: sara
ime člana: harry
neki malga o sebi: obožujem one direction, ličila(in vse kar je povezno s to temo)
04. oktober 2013
u118203
u118203
Harry imagine za Saro

Z prijateljicami smo se skupaj odpravile v London. IN trenutno smo se pripravljale na one direction koncert. Komaj sem čakala na ta dan! Z puncami smo se use lepo uredile,in se počasi odpravile proti O2 areni (odpeljala nas je moja mama). Tam je bilo zbrano že kar veliko oboževalk. Čez približno 45 minut so končno odprli vrata dvorane in lahko smo odšli noter in odšlido svojih sedežev. Čez nekaj trenutkov so na oder prišli fantje. Ne morem opisati občutkov,ko sem jih zagledala.To je bil moj prvi koncert v življenju. Koncert so začeli z pesmijo Little Things-mojo najljubšo. Ko je Harry imel solo,me je pogledal in mi pomežiknil. Obstala sem odprtih ust. Harry se je samo zasmejal in pel dalje. Čez cel koncert mi je namenil kar nekaj pogledov. No,če sem iskrena,mi jih je namenil veliko. Na vrsto so prišla twitter vprašanja. Eno izmed njih je bilo:
''Harry,ali si trenutno v koga zaljubljen?''
Harry je bil najprej tiho,nato pa je odgovoril:
''da,sem.''
Postala sem žalostna. To je pomenilo,da ima punco. Saj vem,da mora vsak pravi directioner fante podpirati v vsem,ampak vseeno. Ko je Harry odgovoril,da je,ga je Niall vprašal/podražil:
''Haha a je to tisto dekle,ki jo že cel koncert gledaš?''
''Harry se je zasmejal,nato zardel,pogledal mene in odgovoril:
''Da. Moram priznati da je zelo lepa.''
In spet mi je pomežiknil.
Čakaj malo... Se je Harry Styles zaljubil vame? To vprašanje me je mučilo vse do konca koncerta.Do mene je prišel varnostnik in mi rekel naj mu sledim. Odpeljal me je v zaoderje,kjer so na kavču sedeli fantje. Pozdravila sem jih,nato pa so se vsi pogledi usmerili proti meni. Harry je spet zardel,kar je opazil tudi Zayn in rekel:
Kaj pa je narobe Harry? A ti je muca jezik pojedla?' Vsi so se zasmejali. ''Ne..Ampak..Jaz..Erm..am...''
''Kaj poskušaš reči Harry?'' je v smehu vprašal Lou.
''I... Come with me.'' je rekel in me vodil v drugo sobo. rekel mi je naj se vsedem na rob postelje.
''Torej...?'' sem vprašala.
''Erm..Kako ti je ime,lepotička?''
''Moje ime je Sara.''
''Lepo ime za lepo dekle.''
Ob tem njegovem komentarju sem zardela. In to močno. Harry je to opazil in se samo nasmejal.
'' Am..Ali te lahko nekaj vprašam?''
''Seveda.''
''Am..vem da se me ne tiče..pa vendar.. V katero punco si se zaaljubil med koncertom?''
''Vate....'' je rekel potiho.
''Vame? ampak..Kako?''
''Kaj kako?''
''Kako si se lahko zaljubil vame?''
''Am..Nevem? Lepa si. In... Punca mojih sanj si.''
''ah daj no Harry. Saj nisi resen..''
''A da nisem?''
''Ne. Dokaži mi,da si.'' sem rekla,ga pogledala in se vgriznila v ustnico.''
''Ok. Kakor praviš.'' Je zašepetal,se mi približal,in najine ustnice so se srečale. Moram priznati da se je kar dobro poljubljal,hehe. Ko sva se odlepila drug od drugega,me je Harry poljubil na lice. Potem se je odmaknil in me nežno pogledal z njegovimi lepimi zelenimi očmi.
''Ljubim te,Sara. Vem da se sploh ne poznava,ampak vseeno. vem,da nekaj čutim do tebe..Tako zelo posebna si.''
Je še rekel in me še enkrat nežno poljubil na ustnice.
''Gospodična,počasi morate oditi.'' je rekel Paul.
Bila sem žalostna,vendar me je Harry razvedril.
''Sara?''
''Ja?''
''Erm..BI šla z mano na zmenek?''
''Am..Ok.''
Izmenjala sva si telefonski številki,potem pa sem mu dala še naslov hotela,kjer smo z puncami bile. Vse fante sem še enkrat objela,nato pa odšla. Lahko rečem,da je to bil nepozaben dan in potem tudi nepozaben zmenek..

Hope you like it!
04. oktober 2013
u140555
u140555
moje ime: Nina
ime člana: Harry
o sebi: obožujem glasbo,1D, druženje z prijatli, gimnastiko(dvomim da pomaga pri pisanju)
04. oktober 2013
u82298
u82298
moje ime: Nina
ime člana: Harry
o sebi: obožujem glasbo,1D, druženje z prijatli
04. oktober 2013
Hvala ti♥+ful dobr je napisan♥
04. oktober 2013
moje ime: Sandra (vem čudno -.-)
ime člana: Niall
o sebi: poslušam 1D, se rada družim z prijatli, pa emm rada plešem.
05. oktober 2013
u118203
u118203
punce! imagines wam bom napisala čim bom lahko,sam zdj se mam velik za učit.. bom se potrudla,upam da mi ne zamerite.. :/
LP
07. oktober 2013
u140555
u140555
ok bomo počakale
07. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg