Forum
u27814
u27814
hej sem nova tukaj in prebrala sem veliko ff-jev od 1D, ki so odlični in tako sem se odločila da napišem jaz tudi svojega.prosim povejte mi če je ok...
hope you like it : )
† Annabella†

Sedela sva na plaži,, Luna je osvetljevala mivko in morje. "Nama."in ga počasi objela.. Glavo sem položila na njegove prsi. "Veš, da si moj prvi fant?" sem tiho šepnila, "Vem.Nekaj ti moram povedati " je počasi odvrnil in pogledala sem v njegove oči. "Veš nekje v sebi čutim, da si ti tista prava, s katero želim preživeti svoje življenje,imeti otroke in se postarati "je priznal in ustnice so se mi ukrivile v nasmeh. Roke sem zamotala v njegove lase in ga nežno poljubila.Poljub mi je tudi vrnil "Tako lepa si..."je šepnil, jaz pa sem se zraven kar stopila.Počasi me je privil v njegovo naročje in tekel proti pomolu.Nekaj trenutkov sem še uživala nato pa zalričala«Harry nee, aaa..«.

"...Aaa!"sem zakričala ker me je moj kretenski bratec Niall SPET polil z vodo.Ja prav ste slišali moj kretenski bratec je Niall James Horan.Slavna idiotska osebnost, ki nedolžega človeka ne pusti spati. "Bells v šolo moraš"je rekel in odšel iz moje sobe "Ne kliči me Bells. Kolikokrat ti moram to ponoviti?" sem še zakričala za njim in se počasi skobacala iz postelje. "Nikoli te ne bom razumel. Včasih si oboževala ta vzdevek." je dejal in trenutek kasneje se spet pojavil v moji sobi z zajtrkom."Ja, včasih. Dokler se ti nisi vselil v moje stanovanje (v Londonu) in me na vsakem koraku,zabavi ali nedolžnem sprehodu nadzoruješ ti ali bodyguard Mike." sem mu zabrusila"Aja in hvala za zajtrk"sem še rekla in ga napodila iz moje sobe. Ko sem končno posušila mokre lase in se preoblekla sem odhitela v šolo.Hodila sem namreč na oblikovalsko, ki je le ulico naprej od mojega stanovanja.Odhitela sem k prvi uri, in že ko sem vstopila v razred me je čakalo sladko presenečenje.Bila je g.Johnsons "Annabella Horan spet zamujaš in tokrat pojdi naravnost k ravnatelju." je rekla in nadaljevala z svojim dolgočasnim predavanjem. Zavila z očmi in se počasi ampak res zelo počasi sem se odpravila do ravnateljeve pisarne. "O kaj pa ti tukaj Bella " me je pozdravila Rosie, ki je naša tajnica.Z Rosie sva zelo dobri prijatelici. "Zamudila sem v šolo po zaslugi najbolšega bratca na svetu"sem sarkastično rekla. "In potem te je preljuba g.Johnsons poslala k ravnatelju na razgovor, če se ne motim" je dejala in se malo nasmehnila a ne za dolgo. "Horaaaan" se je zaslišalo iz ravnateljeve pisarne, in ni mi ostalo drugega kakor da sem pobrala torbo in odšla k ravnatelju.Počasi vstopim in se vsedem na stol, ki je bil pripravljen zame. "Torej gospodična Horan danes ste spet zamudili k pouku" reče jaz pa le nemo pokimam. "No torej za dva tedna si izključena iz šole" reče in se usede na njegov stol. "kaaj, ne tega ne morete storiti" se zaderem in ustanem. "En mesec če boš še bolj ugovarjala pa boš dobila dva meseca"mirno reče in se mi nasmehne. "Dobro en mesec, do takrat pa adijoo" še rečem in z svetlobno hitrostjo oddrvim domov.
To sem jaz:

Boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. maj 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/prekletstvo-sester-lawrence/55495/1 bereš plosim? :3 pa fuul dober začetek tko da neeext <3
19. maj 2013
Neeext
19. maj 2013
next
20. maj 2013
u119629
u119629
neeext!
20. maj 2013
zelooo mi je ušeč tvoj začetek....
plisssss, da nexti čimprej!!!!!!!!!!!!!!!!
20. maj 2013
Anaaaaaaaaaa tole je supr tk da čim prj nextiiiiiiiiii! Lovin' it!!
20. maj 2013
u114382
u114382
cimprej next
21. maj 2013
neeeeeeeeeeeeext
21. maj 2013
u126942
u126942
next!<3
21. maj 2013
u27814
u27814
Wow res nism pričakovala in hvala usem da berete.V petek dobite en fuul doug next.Zdej sem neki na hiter napisala ker se prpraulam na plesno tekmovanje v četrtek.

Hope you like it...

#Part 2
Ko sem prišla do najine hiše je pred uhodom stala črna limuzina.«Se mi je kar zdelo» sem sama pri sebi zagodrnjala in odprla vhodna vrata.Čisto počasi sem se splatila do dnevne sobe.In tam me je čakalo presenečenje.Dnevna soba je bila čisto pospravljena in na splošno hiša sploh ni bila v popolnem razsulu.”Nialler tamala je prišla” je zakričal Harry, ki se je prikazal od nikoder.”Komu ti praviš mala?!” sem se nekako zadrla nanj. “Tebi Bells”je rekel in se vražje nasmehnil.Za piko na I pa je poudaril besedo Bells.”Oh Harry takole ti bom povedala.Res nevem kaj punce vidijo na tebi, ker ti mi zgledaš kakor renčeč pes z zares lepimi kodri”sem rekla in se mu nasmehnila.Nekaj je zamomljal potem pa odšel v kuhinjo k Niall-u.Verjetno me je spet šel zatožit kako ga žalim, ampak to sploh ni res.Svojo torbo sem odvrgla na kavč in še sama odšla proti kuhinji.Umes pa sem zaslišala zelo zanimiv pogovor…
21. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
komi čakam na petek!!!! pa zato kr dobim doulgi next *_*
21. maj 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeext
21. maj 2013
Neeeext
21. maj 2013
u114382
u114382
neeeeext
22. maj 2013
u73962
u73962
next!!!!
22. maj 2013
u126942
u126942
next
22. maj 2013
next
22. maj 2013
u87504
u87504
next
22. maj 2013
neeeeeeeexttttttttt <33333333333333333
22. maj 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. maj 2013
neext!
23. maj 2013
u27814
u27814
Evoo obljublen next, upam da vam bo ušeč.Men se zdi mal beden...

Part #3
...zaslišala zelo zanimiv pogovor. ” Zayn zakaj me... ”je rekel nek glas ki je po mojem pripadal Harry-ju.A nisem slišala do konca ker me je nekaj naložilo na svoj hrbet in me neslo po stopnicah navzgor. ”Črtasta majica,naramnice in rdeče hlače?? ” sem si rekla. ”Louis William Tomlinson”sem zakričala da so me lahko slišali po celem Londonu. ”Želite gospodična Horan ”reče zelo priliznjeno in me posada na mojo posteljo. ”Kaj je narobe s tabo?! Saj nisem počela nič ILEGALNEGA ”rečem in še posebej poudarim besedo ilegalno.Lou ravno želi nekaj povedat a ga preglasi kričanje. ”Flaša resnice usi v dnevno sobo! ”sta enoglasno kričala Liam in Niall, moja rešitelja.”Spet sem rešena najinih pogovorov glede mojih legalnih dejanj Harry-ju ” rečem in se zmagoslavno nasmehnem.Počasi se odpravim v dnevno. ” Hvala da obstajata ” rečem Liamu in Niallu.Usedla sem se poleg Niall-a in Liama, nasproti Louis-a. Prva sem vrtela in na mojo žalost je steklenica pristala na meni in Louis-u, ki se je zmagoslavno nasmehnil. ”No Bella resnica ali izziv ” me vpraša. ”Naj pretehtam če se bom odločila za resnico bom morala odgovarjati na tista butasta vprašanja in zato bom za spremembo dala izziv ” rečem in se kislo nasmehnem. ”No Annabella Horan vaš izziv se glasi: Biti Harry-jeva sluga za mesec dni.Narediti boš morala vse kar si želi in gratis je to da z delom začneš že jutri ”je rekel in se mi zlobno nasmehnil.Harry-ju pa so se oči malo zasvetile in na ustih se mu je prikradel majhen nasmešek. ”Ne Lou prosim ne naredi mi tega, rotim te ” sem moledovala in cello šla na kolena pred njim. ”No Bells zdaj se boš lahko še kateremu drugemu izpovedovala cele noči.Vsako noč govoriš isto ” reče Niall in mi pomežikne. ”Niall! ”skoraj zakričim. ”Kaj je? ”me vpraša jaz pa ga le potegnem za sabo v sobo. ”Niall prosim nehaj!Saj samo sanjam o njemu… ”rečem in rahlo zardim. ”No dobro nehal bom pod samo enim pogojem ” reče in mi pomežikne. ”Izpljuni ”mu odvrnem. ”Ali ti je Harry slučajno ušeč?Gledam te kako ga gledaš ko je v tvoji bližini ” reče in me pogleda globo v moje oči.Nikoli nisem mogla lagati prijateljem, še posebej staršem in Niall-u.No včasih oziroma večino časa, ki ga preživiva skupaj se obnaša kot kakšno budalo.A useeno je najbolši brat na celem svetu.”No mogoče mi je čisto čisto malo ušeč” rečem in zelo zardim.Mislim da sem zgledala huje kot sam kuhan rak!”No sestrica naj ti povem na kratko: Ti si zaljubljena v našo Hazzo” reče in se počasi odpravi iz sobe.Počasi odpre vrata in “BUM”.Louis,Zayn in Liam so popadali na tla.O Harry-ju pa ni bilo ne duha ne sluha. “Ali ste vse slišali“ jih vprašam oni pa v smehu le pokimajo. ”Ugh, ali res človek ne more imeti nič ZASEBNOSTI v tej hiši” rečem in besedo zasebnost dobesedno črkujem.Oni pa le bruhnejo še v večji smeh in odkimajo. ”Niall jaz grem na sprehod, da se malo osvežim” rečem in si obujem moje rdeče all-starke.Počasi se odpravim proti parku, ki je na mojo žalost v centru Londona.Do tja je vsaj 30min hoje in meni se kot ponavadi neda.Zato si najamem taksi in se odpeljem proti parku.Park je bil zelo prazen, tu in tam pa sem videla srečne pare ki so se poljubljali na klopcah ali pa se samo crkljali in gledali prelep sončni zahod.Sama pa sem odšla na drugo stran parka, kjer ni bilo nikogar.Vsedla sem se na klopco in svojo glavo zakopala v kolena.Kar nekaj časa sem takole dokler nisem zaslišala glasa ”Bella si to ti?” je rekel in prisedel...

In še dve uprašanji!
1.Kdo mislite da je srečal Bello?
2.A je ok?
3.Next?
24. maj 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. maj 2013
1. Harry
2. Ja super je
2. Neeeext
24. maj 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeext
1. Harry
2. Super je!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. maj 2013
1.Kdo mislite da je srečal Bello? harry
2.A je ok? jaaaaaaaaaaaaaa
3.Next? jaaaaaaaaaaaaaaaaa
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. maj 2013
1. vrjetn harry kr nisi še nubenga drugiga tipa omenla...
2.najbolš pišeš s sm ti že povedla da je jačeeeeeeeee!
3. itak da morš dat next, js sm faking odvisna od tele zgodbice in če ne daš nexta bo mene pobralo tk da izvoli prit na moj pogeb...
naibolš pišeš!!!
24. maj 2013
u27814
u27814
Meooow <3 hahaha pa nemorš nas zapustit pa če nas slučajno boš bo mogla Pika sama na držaunem(upam da bomo pršle naprej) plesaat+ še js te bom fuuul pogrešala...
24. maj 2013
u114382
u114382
ja harry je pomojem
neeext
cist doro pises
25. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg