Forum
u144103
u144103
Hej. Naj se vam predstavim. Sem Anna Payne. Ja, sem sestra slavnega pevca Liama Payne. Poje v angleškem boybandu One direction. Vendar stikov nisva imela že vsaj 10 let. Mislim, da me je že pozabil. Stara sem 17 let. Živim v New Yorku. Moji najboljši prijateljici je ime Becca Clarkson. Prijateljici sva že iz otroštva. Skupaj živiva v majhnem stanovanju v središču Londona. Njej so umrli starši, moji pa živijo v Londonu. Delava v majhnem mestnem baru, kjer dobiva vsaj toliko da se preživiva. Zdaj že nekaj časa varčujeva, saj se med poletnimi počitnicami nameravava preseliti v London, kjer bova vsaj bližje moji družini. Ne bova živeli pri njih, ker moja starša že ko sem bila majhna, nista bila zadvoljna z mano. Odpeljala sta me v sirotišnico. Tam sem spoznala tudi Becco. Nato me je posvojila neka prijazna starka. Zame je skrbela 15 let. Zdaj, pri 17 letih pa sem se odločila, da ji več ne bom v nadlego in odšla živet po svoje. Še vedno jo hodim obiskovat. Zelo rada pojem in rišem. Kot majhna sem si želela postati pevka, da bi me vsi lahko občudovali. Vendar s časom so te sanje utonile v pozabo.
Jaz:

Becca:

09. julij 2013
u138379
u138379
next
09. julij 2013
Neext!! Ful lepo pišeš xXx
09. julij 2013
u144103
u144103
hvala vama!
09. julij 2013
Np Kdai po next??
09. julij 2013
u144103
u144103
še danes..mal prosim če oglašuješ: )
09. julij 2013
u121843
u121843
neeext <3 <3 <3
09. julij 2013
u144103
u144103
Hvala vam..next posvečam ♥ Łoυ'ѕ∞вαвe ♥
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DRIIIN, DRIIIN. Zvonila je budilka. Ravno sredi najlepših sanj. Prekleto. Počasi sem vstala in se odvlekla do omare. Nisem imela pojma, kaj naj se oblečem. Na hitro sem nekaj izvlekla in smuknila v kopalnico, da ne bi zbudila Becce. Ko sem se oblekla, sem si naredila še make up.
Oblačila:

Nato sem odšla v kuhinjo, kjer sem naredila zajtrk. Potem sem vzela torbico in vanjo dala denarnico, ter se odpravila v trgovino. Kupila sem nekaj hrane. Nato sem zavila še v trgovino z oblačili in si kupila obleko za naslednji dan. Naslednji dan se bova namreč preselili v London. Ker ima Becca zelo rada turkizno barvo, sem še njej kupila obleko take barve.
Moja obleka:

Beccina obleka:

Nato sem odšla domov. Becca je ravno zajtrkovala. KJE SI BILA?! NE VEŠ KAKO ME JE SKRBELO ZATE! me je napadla. JOOJ BECCA. ODŠLA SEM PO NAKUPIH. KUPILA SEM TI TURKIZNO OBLEKO sem rekla in upala, da ne bo več tako jezna. Pokazala sem ji jo in bila je zelo vesela. Močno sem jo objela, objem sem ji seveda vrnila. Nato sva si za kosilo pripravili špagete po bolonjsko. Bili so okusni. Po kosilu sva se odpravili pakirati. Čeprav se meni res ni dalo, sem vseeno morala, saj sem komaj čakala, da se preseliva v London. Tako sva v dolgin 3 urah napolnili vsaka 4 kovčke. JOOJ, POGLEJ KOLIKO OBLAČIL IMAVA je navdušeno rekla Becca in se vsedla na kovček, da bi ga lahko zaprla. JA, KAR ZAJETEN KUP sem pritrdila in storila enako kot ona. Nato sva poklicali taxi in ga že v naprej rezervirali. Potem sva si naredili večerjo. Palačinke z medom, nekaj najboljšega. Hitro sva jih zmetali vase. Nato sem jaz pomila in pospravila posodo, Becca pa je odšla v kopalnico. Ko je končala sem še jaz odšla vanjo. Stuširala sem si in si umila zobe. Skratka, opravila sem večerno higijeno. Nato sem se oblekla pižamo in odšla v posteljo. Becci sem še zaželela lahko noč, nato pa utonila v sladke sanje.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako se vam zdi?: )
09. julij 2013
u121843
u121843
neeeeeeeext
09. julij 2013
u138379
u138379
Neeeeext!!!!!!
09. julij 2013
u144103
u144103
DAJMO ANNA, VSTANI! sem zaslišala Beccin glas. Odprla sem oči in nad seboj zagledala Beccine razigrane modre oči. DO YOU REMEMBER? DANES SE SELIVA V LONDON? je zakričala in z mene potegnila rjuho. OH, SAJ RES sem rekla in vstala. Odšla sem do omare in ven vzelo obleko, ki sem si jo kupila včeraj. Odšla sem v kopalnico. Umila sem si obraz in se počesala. Nato sem nase navlekla obleko, ki mi je prav lepo pristajala. Potem sem svoje rjave lase zlikala in si jih vrgla čez ramena. Na usta sem si nanesla bleščilo in si trepalnica ne rahlo premazala z maskaro. Na koncu sem si bila zelo všeč. Becca je že nestrpno čakala pred vrati kopalnice. Ko sem prišla ven, bi ji oči kmalu padle iz jamic. KAJ PA JE? sem vprašala in se zarežala. ANNA, NARAVNOST ČUDOVITA SI! je izdavila, nato pa izginila za vrati kopalnice. Nasmehila sem se in odšla v kuhinjo. Pripravila sem nama okusen zajtrk. Vaflje z medom.
Vaflji:

Nato je iz kopalnice veselo priskakljala še Becca. TUDI I SI PREČUDOVITA sem rekla in objela me je. Pozajtrkovali sva, nato pa si nataknili še vsaka par visokih pet.
Moje:

Beccine:

Vzeli sva vsaka svojo torbico in se napotili na letališče. Taxist naju je že čakal in kovčki so že bili v avtu. Ob misli, da zadnjič vidim tole stanovanje me je zabolelo v srcu. Še zadnjič sem se ozlar po ljubki domači predsobi, nato pa zaklenila vrata. Z Becco sva se vsedli v taxi. Šofer naju je odpeljal do letališča. V roko sem mu potisnila denar in s kovčki sva z Becco odkopitljale proti tekočem traku. Kovčke sva naložili gor, nato pa se vkrcali na letalo. Kmalu je stevardesa naznanila odhod. Pripeli smo se in vzleteli. Bilo me je malo strah, vendar potem sem kmalu zaspala.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?: )
09. julij 2013
u138379
u138379
neeeeeeeeeext
10. julij 2013
Neext in hvala za prejšenj posvečen next!
10. julij 2013
u121843
u121843
neeeeeeeext
10. julij 2013
u144103
u144103
Hvala vam! Ta next posvečam Sтуℓєѕ•ƒσяєνєя
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ANNA ZBUDI SE.. V LONDONU SVA! je zakričala Becca in vsi so obrnili proti nama. Odprla sem oči. BECCA, NE DERI SE. VSI NAJU GLEDAJO sem rekla jezno skozi zobe. SAJ VEM AMPAK.. V LONDONU SVA ANNA, V LONDONU je rekla in me navdušeno pogledala. Pogledala sem skozi okno in zagledala znameniti BigBen. KONČNO sem rekla in se nasmehnila. Stevardesa je naznanila prihod in vsi smo se morali pripeti. Kmalu smo izstopili. Odšli sva do sobe s prtljago. Kar nekaj časa sva jo iskali, vendar kmalu sva jo zagledali. Tako sva se vsaka s 4 kovčki odpravljale po Londonu. Iz torbice sem potegnila majhen listek, na katerem je bil napisan naslov mojega in Beccinega stanovanja. Taxistu sve naročile naj naju odpelje do danega naslova. Kmalu sva prispeli pred veliko vilo.
Vila:

Obe sva izbuljili oči. PA STE PREPRIČANI, DA JE TO PRAVI NASLOV? je bleknila Becca. SEVEDA, SEVEDA je globoko odvrnil moški srednjih let. Izstopili sva in odšli proti vili. Ko sva vstopili, sem v predsobi zagledala listek. DRAGA MOJA PUNČKA! TO VILO SEM TI KUPILA, KER SI MI DOLGO POMAGALA SKRBETI ZA MOJO PSIČKO NELY IN KER SI MI POMAGALA VZDRŽAVETI STANOVANJE. TVOJA BABI LETICIA. pisavo sem takoj prepoznala. HVALA BABI, NAJBOLJŠA SI! sem zavpila, da me je najbrž slišal cel London. Sklenila sem, da jo bom jutri poklicala in se ji še enkrat zahvalila. Z Becco, ki je bila še vedno v šoku, sva razpakirali stvari. Vsaka je imela svojo ogromno sobo.
Moja soba:

Beccina soba:

Obe sva hitro zložili obleke v omare, nato pa se napotili na ogled Londona. Bil je tako veličasten, tako.. Prefinjen. Srečna sem bila, da živim tu. Odšli sva na londonsko kolo, Big Ben in še veliko drugih zanimivosti. Potem sva odšli še v neko restavracijo, kjer sva imeli večerjo. Komaj sva prišli do doma, tako sva bili zaspani. Hitro sem skočila opd tuš nato pa smuknila v posteljo in v 3 sekundah zaspala.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?: )
10. julij 2013
next
10. julij 2013
u121843
u121843
Omg! Hvala za posvečeen next *w*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. julij 2013
u138379
u138379
neeeeeeeeeeext
10. julij 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/louis-imagines/58383/ Heej! Sorry k oglašujem. Če kšno zanima nej odpre pa prebere, sej use piše
12. julij 2013
ej,sorcy,k oglasujm,sam ce bi kera hotla sodelvt: http://www.igre123.com/forum/tema/pokazi-svoj-talent:-petje/58600/
16. julij 2013
u144094
u144094
next
26. avgust 2013
neeeekst!sm nova bralka,pa aja,fhoool lepo piss
20. oktober 2013
lažeš se !!!!!!!
20. oktober 2013
kaj???ti to men???
26. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani