Forum
Živjo,to je moja 3 zgodba in upam da vam bo všeč+one direction je vključen.
*************************************************************************************************************************
Sem Candy Horan mlajša sestra od Nialla Jamesa Horana.Stara sem 15 let,prav tako Niall.

*************************************************************************************************************************
Twinkle, twinkle Liam Payne, Harry, Louis, Niall, Zayn
One direction are my life
You know I' their future wife
Harry has some awesome curls
And he really likes the girls
Liam Payne is very sweet
Wonder if he'll rub my feet
As for Lou he's kinda weird
He might even grow a beard
Niall really likes the food
But he isn't ever rude
Zayn's the one that likes to stare
At the mirrors everywhere
Now it's time for me to go
Hope you really liked my show
Twinkle, twinkle Liam Payne, Harry, Louis, Niall, Zayn
s tem mi Niall teži preden vstanem.Ker on ve da sovražim njega in One direction mi kar naprej teži o tem.Šla sem v njegovo sobo zgrabila pojšter in mu ga vrgla v glavo.Potem naju je mama klicala na zajterk kot vedno sva tekmovala kdo prej pride dol in kdo prej poje.Vedno zmaga on in to nikoli ni pravično.Po zajterku grem v sobo in se zrihtam za v šolo.Kot vedno moram iti skupaj z Niallom.Pred šolo me je čakala Gina,

Gina obožuje mojega brata in 1D kar naprej me sprašuje če lahko dobim njihove podpise.
Next?
13. februar 2013
u122918
u122918
še ena zgodba o 1D zveni obetavo. next
13. februar 2013
Hvala
***********************************************************************************************************
Ko sva prišle v razred je že nas nestrpno čakala gospa Greenova.

Ker sem deveti razred moramo jutri oditi na šolo v katero bomo šli.Razen mene in Nialla ker dobima zasebna učitla na domu.Ko je bilo konec pouka sem se odpravila domov.

Šla sem v mojo garderobo in se preoblekla.

Potem je Niall prišel po mene in povedal da je kosilo.Za kosilo je bila goveja juha,pire krompir,meso za sladico pa mafini.

Potem sem šla v sobo delati nalogo.

Večerilo se je in jaz sem šla ven na krajši sprehod v naravo z Gino.

Ko sem prišla domov je bila na mizi večerja.Bili so špageti.Po večerji sem šla v kopalnico in opravila tuširanje in ta dela...

Potem sem šla spat.
*************************************************************************************************************
Next?
15. februar 2013
u111209
u111209
next
16. februar 2013
[Hvala
*************************************************************************************************************
Zjutraj me je zbudilo pipkanje budilke.Vstala sem se in šla na zajterk.
Kuhinja:

Bili so kosmiči.Potem pa je pozvonilo na vratih. "bom jaz" sem rekla mami.Odprla sem vrata in zagledala mojo učiteljico in Niallovega učitla.
Moja učitlca:

Niallov učitl:

Mami je prišla in ju povabila naprej.Vsedli smo se na sedežno in se pogovarjali kako bo to potekalo.Ko sta nehala sem šla v sobo poslušati glasbo.V njo je prišla Lisa(učitlca) in mi povedala za stvari ki jih potrebujem.Zahvalila sem se ji in šla z njo dol.Potem sem naskrivaj vzela Niallov telefon iz njegove sobe.

Ko sta odšla je še enkrat pozvonilo na vratih bila je Mia z njenimi starši.To je moja sestrična.

Povedali so da bo tukaj ostala čez počitnice dokler se njeni starši ne vrnejo iz Škotske.Pokazala sem ji njeno sobo.

Nekaj časa sem se z njo igrala za barbike kajti stara je 5 let potem se pa skupaj z njo poslovila od njenih staršev.
Next
16. februar 2013
Niallov učitl:

16. februar 2013
u111209
u111209
next
16. februar 2013
Hvala,ker so bili prejšni nexti krajši bodo zdaj daljši!
Ko je bila ura 19.01 nas je Sarah klicala na večerjo(kuharica)

Naredila je jagodne cmoke.Po obroku sem šla na fb.Niall me je kliknil.Vedela sem da mi bo tečnaril.
J.jaz,N-Niall
N-Oj sestrica
J-Ej luzer
N-Nekaj ti morm povedat
J-Da si lenuh,ker nemorš prit v mojo sobo in mi povedat
N-Tak je lažje
J-Ja ja
N-No mami in ati sta rekla da ta teden gremo v Plaza hotel,kjer se bo lahko Mia igrala v bazenih.
J-Ha ha ha,misliš da ti bom vrjela
N-Možno
J-In kak ti to veš?
V sobo pride mami.In reče da gremo ta teden v Plaza hotel.Prvič je odkar se mi Niall ni zlagal.Šla sem v kopalnico da bi se stuširala in v bani zagledala Mio z račko,Mia je res najbolj prisrčna sestrična.Malo sem počakala da ni šla ven in se potem šla jaz stuširati.Na sebe sem dala pižamo.

Potem sem nekaj časa brala knjigo in šla spat.Zjutraj sem se zbudila ob kakih 7.06 se
oblekla

In odšla v šolo.Pospremila sem Mio do vrtca in šla še v market po sladkarije in potem v šolo.V razredu me je na moji mizi čakalo pismo odprla sem ga.
Draga Candy,
pišem ti z bolišnice,saj __________________________________
Lep pozdrav Gina
To je bilo vse kaj pa tista črta.Po pouku sem morala obiskati Gino.Prišla sem v bolnico kjer so bili njeni starši z kislim obrazom.Šla sem do njih in jih vprašala kaj je z Gino.Povedala sta da je včeraj na ogledu šole bila zastrupljena.OMG,nisem mogla verjet.Odhitela sem ven na svež zrak šla po Mio in se z njo odpravila domov.Pri kosilu sem povedala to strašno zgodbo,le Niall se je smejal.Vzela sem žlico in vlila nanjo malo juhe in mu vrcnala v glavo."Candy kaj ti je?" me je vprašala mama,"Nič samo sovražim ga" sem ji odgovorila.Po kosilu sem šla v sobo delati nalogo.Ni minilo sekunde ko je prišel v sobo brat z njegovo skupino.
*************************************************************************************************************next*?
16. februar 2013
u111209
u111209
next
20. februar 2013
Hvala
"A vam že nisem stokrat oziroma tisočkrat rekla,da se ne približevat moji sobi?Aja pa kako ste se tako hitro prikradli sem?" sem rekla."Ne,zame ni dovoljkrat!Pa če bi bila pozorna so bili v moji sobi,ko si mi ukradla telefon!Zato mi ga vrni" je odgovoril Niall.Čisto sem pozabila da ga imam jaz.Z teško mulo sem mu ga dala,in zato so odšli ven.Ko sem končala z nalogo sem si začela pakirati stvari.
No ja res malo pretiravam.Ko sem spakirala sem kovčke nesla dol kar jih je bilo več kot preveč.

Zasedli so skoraj vso limuzino.Ko smo se vsedli vanjo mi je Niall spet težil tokrat da sem mu vzela knjigo."Katero knjigo?" sem ga vprašala."Nobeno" je dejal in se zasmejal.Ko smo prišli v hotel(zelo razkošen) smo šli na recepcijo po kluče.
Hotel:

Kluči:

Potem ko smo si ogledali sobe smo šli na večerjo.
Moja soba:

Niallova:

Miina:

In od staršev:

Ter dnevna soba:

Next?
20. februar 2013
u111209
u111209
NEXT
21. februar 2013
u122918
u122918
next
21. februar 2013
Hvala
************************************************************************************************************
Po večerji sem šla spat.Zjutraj me je zbudilo vroče sonce ki je sijalo skozi okno.Z nasmeškom sem se zbudila.Šla sem v kopalnico urediti za kopanje.
Oblekla sem:

Zbudila sem Mio ter starše,Nialla pa pustila spati.No saj se je zbudil.Potem smo šli na plažo.Mia se je igrala z svojimi igračami,jaz in mami sva se sončili,Niall in oče pa sta šla na pijačo.Ko sem se nehala sončiti sem končno šla v vodo plavati.Ko sem se naplavala smo že pakirali,nekaj stvari smo pustili tam.Ko sem prišla v sobo sem na hitro stuširala Mio,nato še sebe.Potem sem šla na fb.Spet me je kliknil Niall.
J-jaz,N-Niall
N-...
Sory za tak kratek next,mami mi ni pustila dlje!
21. februar 2013
u111209
u111209
Next!!!!!!!!!!!!!
22. februar 2013
Hvala,zdaj bom napisala zelo doooooooooolg next.Upam da vam bo všeč!!!!!!
************************************************************************************************************
N-Twinkle,...
J-A bo lenoba kdaj nehala?
N-Sploh je ne vidim!V bistvu jo tebe!Ha ha ha ha
J-Seveda ha ha
N-A greš na zabavo?
J-Na katero?
N-Na tisto ,katero ti je Luis včeraj poslal vabilo?
J-Aha,če misliš da bom verjela...
N-Preveri gmail!
J-Naj ti bo,a še vedno si luzer!
Potem sem se odjavla iz fb-ja in se prijavla na gmail.Tam je res bilo povabilo.Seveda sem sprejela.Šla sem si pripraviti obleko.

Starši so me klicali na malico,ker se nam na kosilo ni lubilo iti.Jedli smo malinove mafine ,maline in pili čaj.

Potem smo se šli spet malo kopati.Oblekla sem te kopalke:

In odšla sem na plažo.Tam nisem bila kaj dolgo ker sem se morala iti v hotel zrihtati za zabavo,prav tako Niall.Ko sem si oblekla tisto obleko.Poklicala sem taxsi in se odpeljala.Na zabavi je bilo kar nekaj emotov in tudi 1D.Prišli so k meni in me prisilili da sem pela z njimi."NE" sva rekla z bratom istočasno.Potem so naju prepričali peli smo One Way Or Another (Teenage Kicks) in...
Next?
22. februar 2013
u111209
u111209
Next
22. februar 2013
next
22. februar 2013
Hvala zdaj bo pa res daljši!
In potem je do mene stopila neka punca z nerazčesanimi lasmi(čop),aparatom,očalmi,...prava piflarka.
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7D25RXnMEv4JQg7eJCL8HXU95aoA-bEKavSolS9KuNe2FIgC52jtoI-9P0g[/img]
Pa še smrdela je."Imaš prečudovit glas" mi je rekla,"Hvala" sem ji odgovorila in odšla stran od nje.A ona mi ni nehala slediti dokler je nisem vprašala kaj bi rada.Rekla je da je tukaj v službi in želi moj podpis.Z veseljem sem ga ji dala in odšla iz zabave v bolnico kjer je Gina.Tam sem jo našla z drugo punco,nisem stopila notri ampak jima prisluškovala.
G-Gina,O-Ona punca
G-Joj kako sem te vesela moja bff
O-Jaz tudi moja naj frendica za vedno.Kako si se sploh lahko družla z tisto važičko Candy?
G-Če mene vprašaš me je malo zaneslo.Hahahahaž
O-Res hahaha,a si ji ži povedala da nisi njena bff?
G-NE,pa veš mi je čisto vseeno če je njen brat del 1D,še podpisa mi ni hotela zrihtati!
O-Kaka nesramnica.Prav privoščim ji da nisi več njena frendica.
G-Samo ne bom morala postati Niallova punca.
O-Eh saj so še lepši!
G-Mogoče
Nato v sobo stopim jaz.
J-Kako si mogla!
G-O hej Candy,glej to je moja nova sošolka?
J-A mi nisi nečesa pozabila povedati.
G-Ja,oprosti v bolnici bom še vsaj mesec!
J-Kaj pa o najinem prijateljstvu?
G-Kaj?
O-Gina povej ji!
G-Ne!
J-Saj vem vedve sta zdaj bff!Kako si mogla in kaj sem ti naredila?No kakor koli pozabi!
In odšla sem domov.Šla sem v hotel v sobo in se razjokala.Ko sem si ubrisala solze sem šla na zabavo po Nialla,ko sem srečala tisto punco.Ker mi je šla na živce sem jo odpeljala v lepotni salon.Šle sva na manikuro,pedikuro,...vse da bi jo olepšala.Po stilski preobrazbi je izgledala takole:

Izgledala je veliko bolje,ko sva prišli nazaj na zabavo me je vprašala če bi ji lahko pomagala pri polepšanju njene soba.Strinjala sem se.Poklicala sem Nialla da bi šla v hotel na večerjo.Pri večerji je spet Mia nekaj razpravlala o počitnicah.Komaj sem čakala na jutri "stilska preobrazba od tiste punce sobe" samo res kako ji je sploh ime.Res je zgledala enkratno po preobrazbi.Mogoče je primerna da postane moja bff.Po večerji sem se seveda stuširala in odšla spat.Zjutraj sem se zgodaj zbudila,odšla na zajtrek in se odpravila k tisti punci.Čakala me je pred njenim blokom.Skupaj sva šle v njeno stanovanje.Bila je čista katasrofa,vse razmetano.

Po dolgem naporu je zgledalo stanovanje veliko bolje.

Next?
25. februar 2013
Še soba

25. februar 2013
u111209
u111209
Next
25. februar 2013
next
26. februar 2013
Hvala obema,ta next po posvečen 1D fan <3!!!!!!!!!
Potem sem jo vprašala kako ji je ime.Njeno ime je Tinkara.Kosilala sem pri njej kajti je živela sama.Starši so ji pred petimi leti umrli.Jedli sva:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQcKGWGOQUIxX7wKC4WNPalHtwzyIDwPdXtOFzPIhGvOpLLx_2tCg[/img]
in pili:

Po obroku sem šla domov.Vsedla sem se na moj motor in se odpeljala na plažo.Tam so že bili vsi,razen mojega brata.Zagotovo je se spet potikal po mestu da ga bi oboževalke videle.Seveda sem imela prav.Bil je sredi trga z zelenjavo,in bil oborožen z podpisi.Šla sem do njega in mu rekla naj gre malo z mano.
J-Niall,a veš kaj je jutri?
N-Ne!?
J-Najin rojstni dan!(sva dvojčka)
N-No kdo je zdaj lažnivec?
J-NE,mi ne verjameš???????
N-Bi ti moral?
J-Ja,vprašaj staršre!
N-Naj ti bo!
In odšla sva do staršev.Ko je Niall izvedel da je res je bil zelo potrt.Jaz pa sem šla nato v mojo sobo malo si spočiti.Pogledla na fb če je kaj novega.Dobila sem 22 zasebnih od mojih sošolcev.
Dala bom 3 sporočila:
Hej,Candy
joj lahko ti je žal ker te ni v šoli,ker mamo jutr valeto,zaradi spremembe učnega načrta!!Se vidimo čez 2 in pol meseca!!!
Tomi
Candy,
koliko si zamudila ta 2 dni šola se bo zaprla!!!
Simona
Hej,živjo,
a vegš da šole ne bo več ta mesec?
Grega
Vsa z istim povzetkom.Torej ko pridem domov nič več šole!Jupi.V sobo je prišla mama in z isto novico kot sošolci.In rekla še je "To ne pomeni da zate še ni konec šole,ker te bo še pol meseca učila Nika(učitlca),Nialla pa njegov učitl Sam.In zato že jutri gremo domov in v šola,da dobita spričevala!Torej si spakiraj!" in odšla.Spet sem morala opraviti svojo nočno moro.Ko smo vsi spakirali smo se morali spet odpeljati domov.Niall je celo pot stokal ker smo že morali iti.Ko smo prišli domov je bilo vse na svojem mestu.Odpakirala sem in si pripravila obleko za valeto ter za jutrišnji dan.
Za šolo:

Za valeto:

Spet sem šla na sprehod po tisti potki.
Next?
26. februar 2013

Za šolo:
26. februar 2013
tnx <3
neeext
26. februar 2013
Hvala
Domov sem prišla ob pol sedmih."Zamujaš" je rekla Sarah.Moj plašč sem obesila na obešalnik in se usedla za mizo.Jedla sem sama kajti ostali so že jedli.Ko sem pojedla sem pospravila svoj krožnik in si privoščila vanilijino kopel.Po eni uri kopanja sem si oblekla spalno srajco in odšla spat.Zjutraj sem se zbudila ob 5:15.Niall je že bedel,voščila sem mu vsenajboljše in mu dala darilo, ki sem mu ga kupila na sprehodu.

Tudi on mi je voščil ter mi dal njegovo darilo.
Sarah nama je naredila pito(za rojstni dan )in še nama ona dala svoje darilo ter čestitala.Po zajtrku sem si oblekla kar sem si včeraj pripavila in odšla v šolo.Niall je prišel kmalu za menoj.V razredu je bil že cel razred tudi Gina.Prišla je do mene."Oprosti" mi je rekla,"Ni se vredno opravičevati" sem ji odgovorila.Potem je nehala in odšla.Naša razredničarka Greenova je na tablo nekaj zapisovala a meni seveda ni bilo mar.Ko je zvonil zvonec za konec pouka smo vsi vrgli liste v zrak.

Takoj po pouku sem šla domov da bi še šla pred valeto na kosilo in k frizerju.Kosilali smo špagete.Po kosilo sva z Niallom šla k frizerju.Ko sva prišla sem jaz bila taka

OB 9.00 ZVEČER
Valeta se je končala zato smo šli vsi 9. v polnočni klub kjer bi proslavili.Tam je bilo veliko alkohola,ker mi ni preostalo drugega sem ga popila.

Ko sva ob treh zjutraj z Niallom odhajala domov sva res bila oba že pijana.V taxiju mi je postalo slabo.Stekla sem na wc in bruhala.

Stuširala sem se in si umila zobe da nebi mi smredelo ter odšla spat.Zjutraj nisem bila pri sebi.
Next?
28. februar 2013
next
01. marec 2013
Hvala
********************************************************************************************************************
Odšla sem na zajtrk.Mama mi je naredila kosmiče.

Pozvonilo je."Bom jaz" sem zaklicala mami.Bila je Nika.In tudi Sam.

Odpeljala sem jo v moj studio in ji rekla naj malo počaka,kajti morala sem se obleči.
OBLEKLA SEM:

STUDIO:

4
Učili sva se matematiko,angleščino,...v glavnem nič zanimivega.Ko je odšla sem šla malo ven.Šla sem v trgovine,potem še pa na pico.Zazvonil mi je telefon.Bila je Tinkara.
J: Hej,Tinkara
T: Živijo.Nekaj nujnega ti moram povedati.
J : Kaj?
T: Preselila se bom v tvoje mesto.
J: Super.
T: Ampak,ne vem katero hišo si naj izberem!
J: Pridi k meni,in bova jo našle!
T: Vredu.Adijo!
J: Adijo!
In najin klepet se konča.Čez približno uro je prišla.Šle sva v mojo sobo,vklopili računalnik in iskali hišo zanjo.Po tri urnem iskanju je najela to.

Res ni velika ampak za eno osebo je ravno pravšnja,pa še tri hiše stran od mene bo.Povabila me je če bi z njo šla na ogled sob,seveda sem rekla ja.Potem je v mojo sobo prišel tečko."Naredi mi nalogo!" je rekel."Ne nebom ti je,kar sam si jo daj!" sem mu rekla."Tečnoba" je dejal Niall."Če boš že svojo naredil še lahko mojo" sem mu rekla.Šel je ven in zelo močno zaloputniv z vrati.
***********************************************************************************************************************
Next?
24. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg