Forum
u192076
u192076
Hєℓσυ ιη тυ נє šє 3. Zgσ∂вιcα! X'D
Nσ тσ вσ мσנ 1. ƒαηƒιcтιση. Iη ηє вσ σ ѕℓανηι σѕєвι αмραк σ ƒιℓмυ! DIVERGENT! Uραм ∂α ρσzηαтє, ∂яυgαčє нιтяσ gℓє∂αт X'D!
Vєѕєℓα вσм вяαυcєυ, ηєχтσν…
Z∂єנ ρα……. Lєт'ѕ gєт ѕтαятє∂!!
▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅
Hєу!
Sєм Hαηηαн ιη žινιм ν Cнιcαgυ. Iмαм ѕкσяαנ 16 ℓєт ιη zαтσ נє ρяє∂ мαησ тєѕт zα ιzвιяσ ℓσčιηє. Z∂αנ ѕєм Vєяιтιѕткα. Iη ν νѕєм мσяαм вιтι σ∂кяιтα! Sνσנє ℓσčιηє ηєкαкσ ηє мαяαм zαтσ вσм ѕєνє∂α ρяєѕтσριℓα. Tєgα ρα ηє ѕмєм ρσνє∂αт ηα gℓαѕ…

(Sнαιℓєηє Wσσ∂ℓєу/Tяιѕ Pяισя αѕ Hαηηαн)
Kяαтєк υνσ∂єк :')
Kяιтιкє/мηєηנє/ρяνι νтιѕ?
Nєχт?
16. april 2015
Ubila ta bom, ker si ti mene!
Tole vse skup, JE MOJE EFIN LAJF
Js živim in umrem za Divergant in Insurgent
Iiiiiiiiii, dušim se, najbolj na svetu te lovam!!!
Nešteto nextov!! Še vedno ne morem verjet!!!
16. april 2015
Kritike?? Hallooo!!! Niii jiiihhh!!
Mnenje: ok, to je še ena prfektna ideja, no ja, itak je perfektna, sj je tvoja! Fuul dobra ideja o tem ff-ju ker še nism nobenga zasledila o Divergentu <33 by the way, nism dobra v razpisih (sam zate<3)
Prvi vtis: fuuuuuuuuuuuuullll dobr, drgač pa še enkrat gor poglej hahah
Next, ok?
Ok!!
Nnnnnnnneeeexxxxxxxtttt!!!!
16. april 2015
u192076
u192076
<333333333333333333 jst tut z divergent umiram...usak dan <33
16. april 2015
IKR?
Oki, ajde next piši
16. april 2015
u192375
u192375
nexttt
17. april 2015
u192379
u192379
next
17. april 2015
u192380
u192380
next<333
17. april 2015
u181410
u181410
neext
ful dobra ideja
čim prej piši<33
17. april 2015
u182474
u182474
dober začetek *-* neext ;3
17. april 2015
u192076
u192076
bo zdej čez neki časa <3
17. april 2015
u189210
u189210
next
17. april 2015
u183712
u183712
next
17. april 2015
u192076
u192076
Zbudila sem se že ob 8.oo. takoj sem se spomnila, da je danes dan testov, za našo generacijo. Normalno da je to prva misel, ki ti ob tem dnevu pade na misel. Leno sem vstala in šla v kopalnico, kjer sem se uredila malo lepše. Na 'poti' nazaj do sobe sem srečala mamo, očeta in sestrico, ki sem jih lepo pozdravila. Oblekla sem se v 'opravo', ki je Veritistično črno-bela kot po navadi. Ko sem šla na zajtrk me je mama vprašala, če sem kaj živčna. Ker sem Veritistka ne bi smela lagati. Ampak kot sem že večkrat prekršila pravilo ločin sem ga tudi tokrat. Ločina pred krvjo. Ja, zlagala sem se da nisem živčna. Srečna Emma, moja sestrica, ker bo še 3 leta imela mir. No prišel je čes za odhod. Pred stavbo, v kateri so potekali testi je bilo zbranih že veliko mojih vrstnikov iz različnih ločin. Vsaka pred svojim vhodom. V 'naši' vrsti sem prepoznala nekaj prijateljev, iz drugih ločin pa nisem niti poznala toliko oseb. Čakala sem, čakala ko sem bila na vrsti. Kar slabo mi je postalo. Po navadi nisem tako živčna. Po drugi strani pa sem že toliko časa komaj čakala ta trenutek, saj se mi od zmeraj zdi, da nisem prava Veritistka. Ko sem prišla v sobo za testiranje je sredi nje bil postavljen en velik stol. Tja sem se usedla. Okrok 18 let star fant me je testiral. Bil je Heros. Nekaj je bilo na njemu. Nevem. Dal mi je neko tekočino, ki sem jo morala popiti.
Naenkrat sem se znašla nekje v drugem svetu. V simulaciji. Okrog mene je bila množica ljudi, jaz pa sem stala v točnem krogu. Kot da bi stali za narisano krožnico. Nisem vedela kaj naj. Sram me je postalo. Ljudje okrog mene so bili vsi isto oblečeni. Čudno, kot da bi se dogajalo v nekem drugem svetu, saj za ločine to ni značilno. Šla sem do ljudi da bi izstopila iz kroga. Vendar nek moški v katerega sem se zaletela me je vstavil. Vprašal me je kam tako hitim, če me je sram. Zlagala sem se, kot po navadi. Rekla sem mu da moram nujno iti, saj me zunaj čaka prijateljica in da me ni sram. Ni me hotel spustiti. Takrat mi je prekipelo in sem ga 'usekala'. Drugi so le gledali, kot neki duhovi. Ampak nekaj mi je zaustavilo pogled. Približno 3 metre proč od mene, so neki ljudje 'ugrabili' mlajšo deklico, ki je kričala in klicala mamo. Te ni in ni bilo. Lahko bi šla proč, da se ne bi spravila v še večje težave. Vendar mi srce nekako ni dalo. Taktično sem šla tja in rešila deklico. Morala sem dobro razmišljati, da ne bi ujeli še mene. Deklica me je cela objokana objela. Takrat sem se končno zbudila in hitro planila iz te nočne more. Bila sem zelo zadihana.
Fant, poleg mene me je začudeno pogledal. Vprašala sem ga kaj je narobe, kakšni so moji rezultati. Res sem se jih nekako bala. Rekel je le eno besedo 'Razcepljena'. A to sploh obstaja?! A niso to le otroške pravljice? Kako je možno? Ne, ne to ne more biti res. Protestirala sem in spraševala kako je to mogoče, saj so vedno vsi trdili da razcepljenost ni resnična. To pomeni, da ne pripadam le eni od ločin. Razcepljene naj bi pobivali. Sem praktično že mrtva? Odgovoril je le, da naj nikomur ne povem. In še to; sem inteligentna Eruditka, mislim, da se je to pokazalo, pri mojem taktičnem razmišljanju; sem neustrašna Herojinja (Herosi), to se je pokazalo, ko sem 'uporabljala' samoobrambi; in sem še dobrosrčna Asketinja, rešila sem tisto deklico. On mi je še rekel, naj jutri na dnevu odločitve izberem, kar hočem in naj zdaj odidem domov. Odšla sem z mrkim pogledom.
Upam da sem si simulacijo dobro zamislila, saj sm se kar namučila x'd
Mnenja/kritike/vprašanja (tisti ki ne poznate filma)?
Next?
17. april 2015
Phh, preveč popolno je!! I just can't!
Js poznam film, wiiiiiiii cx
Js...waw! Srsly, to je... top, pa še dlje x-x
Ni kritik, am.... rajš ne bom
Next!
Khm, zakaj nisi dala Tori tm? Dej noooo
17. april 2015
u192076
u192076
uuu hvalaa <33
pa d nebo use ist ane <3
17. april 2015
u182474
u182474
waw fuul carsko *O* no js se še nism gledala filma ampak ga nameravam <3
neext ;3
17. april 2015
u192076
u192076
hvalaa <333 ja itk morš pogledt *O*
17. april 2015
Ok, js res nism brala bolše zgodbice pač od teh 'navadnih' da niso od 1D hahah ja moaj najlubša zgodbica na igrah!! Tok je fuuulll napet pa res dobr pišeš!
Js sm veeelik slišala o tem filmu (moj brt je nor nanga) ampak ga bom jutr gledala k ga mamo dol potegnenga pač na kompu xđ
Kritike? Se ti hecaš!? Valdaa da jih ni!!
Pohvale? Do vesolja pa še dl!
Mnenje: fuuuuuuuuuuulll dobr perfekcija v nulo!!!
Sprav se mi pisat! Hahan
Nnnnnnnnneeeeexxxxxxxxxttttt!!!!!!!
17. april 2015
u192076
u192076
hualaaaaaaaaa <33333333
17. april 2015
u191526
u191526
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT<33333333333333333333333333333
pOPOlno je, perf. Carsko,33333333
18. april 2015
u192076
u192076
hvalaaa <33
18. april 2015
u191526
u191526
np<33
18. april 2015
u189657
u189657
nextttttttttttt
to je pa res prfektno kot use tvoje zgodbice <333
in simulacija je tut odlična *O*
jst ne bi znala tko napisat <33
18. april 2015
u192076
u192076
hvalaaaaa <333
18. april 2015
u192076
u192076
Doma sem tiho šla v sobo. Nobeden me ni vprašal o testu,saj o tem nobeden noče govorit. Po večerji so mi starša in sestra rekli, naj jutri modro izberem in da me imajo radi. Šla sem spat, da bi se naspala.
Naslednje jutro sem se zbudila in spet malo lepše uredila. Po kosilu smo z družino šli, do stavbe, v kateri bo potekal eden najpomembnejših dogodkov naših življenj. Dan odločitve.

Še sama ne vem kaj naj izberem. Usedli smo se na naša označena mesta. Sledilo je nekaj govorov, katerim nisem kaj prida sledila. Potem pa se je začelo. Klicanje imen. Nekaj jih je prestopilo v drugo ločino, nekaj jih je ostalo… potem sem zaslišala svoje ime-Hannah Williams. Še enkrat sem pomislila, čeprav ni nič pomagalo, izdahnila in odšla naravnost do tistega pulta s posodami. Tam je bil nož. Zarezala sem v dlan. Še vedno nisem vedela kam naj grem. Ostala sigurno ne bom. Mislila sem si, da če bom Eruditka bom najbolj varna. Že skoraj je kapljica krvi kapnila v vodo, a sem si premislila. V zadnji sekundi sem roko premaknila nad Heroško oglje. In kapljica je padla. Zdaj ni več poti nazaj. Ali bom postala Herojinja ali bom izbčenka. Iz Heroške tribune se je zaslišal glasen aplavz in vzklikanje, ko je vodja Asketov oznanil, da prestopam k njim. Res me je zanimalo kaj bo od zdaj naprej. Še nekaj časa sem Sedela pri Herosih, potem pa je bilo konec. Vsi so stekli ven. Še zadnjič sem se ozrla k staršem in šla z mojo novo ločino. Zunaj sem nekako lažje zdihala. Res ni prav da to rečem ampak nekako nisem marala svoje ločine. To je pokazal test. Nisem Veritistka. Sem Razcepljena. Zunaj je mimo prišel vlak. Nisem vedela kaj naj, zamislila sem se. Komaj čez nekaj trenutkov sem ugotovila da ostali tečejo ob vlaku. Začeli so skakti nanj. Mislila sem da bom že na prvem 'preizkusu' neustrašnosti postala izobčenka. A z željo mi je uspelo useti zadnji vagon, vesela sem bila. Na vlaku sem se postavila v kot in tam bila sama, kot večina drugih, ki so prestopili. Vlak je šel mimo streh stolpnic, saj so bili tiri 'privzdvignjeni'. Pogledala sem skozi vrata in je bilo zelo visoko. Nakar sem videla da vsi skačejo. Zdaj sem se pa malo bala. Vsi Herosi so seveda že skočili. V vlaku smo ostali le mi-tisti ki smo prestopili. Skočila sem med zadnjimi. Uspelo mi je ujeti streho. Presenetljivo pa sploh ni toliko bolelo. Zaslišala sem pozdrav vsem novim. Ozrla sem se in opazila enega moškega ki je stal na robu strehe. Predstavil se je kot Ian, eden od vodij. Zgledal je kar hladen tip človeka. Sedaj smo tu pred njim stali vsi, ki smo danes izbirali. Tudi Herosi. Na vrsti je pila prva preizkušnja. Neznana tudi Herosom. Skočiti smo morali. Z roba strehe v neko luknjo. Brez vprašanj/dovoljenja in oklevanja sem stopila do roba, da bi pogledala dol. Nekaj Veritistke je le v meni. Ampak še to le do nepoznanih ljudi. Do njih sem iskrena, povedala jim bom vse kar mi leži na duši. Do bljižnih pa nikoli nisem bila taka. Bala sem se da bi jioh skrbelo. Zdaj pa me je začelo zanimati ali bomo skočili kar na tla ali kaj. Edina sem bila ki si je upala ugovarjati, kot takrat ko sem izvedela za mojo Razcepljenost. Ian je rekel, da bom sama morala ugotoviti in tako sem skočila.
ja vem, da je bolj po filmu in ni nvem kok zmišljenio :/
Mnenja/kritike?
Next?
18. april 2015
u189657
u189657
nextttttttttttt
še ena tvoja najbolša zgodbica na igreh
sj more bit osnova po filmu ane <3
kritike? od kje ti to?
18. april 2015
Kritike? Valda da jih ni!
Mnenje? Fuuullll dobr pa sooory ksons nism drgač pogledala filma ker sm moglajt k sestrični in sm šele pršla domov -.-
Ja no, fuuuullll dobr!!!!!
Nnnnnnneeeeeeexxxxxxttttt!!!¡!!
18. april 2015
u191526
u191526
Nextttttt
19. april 2015
u192076
u192076
hualaaa <333
19. april 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani