Forum
Hej! Sem Annabele, krajše Ann. Stara sem 16 let in živim v majhni, a lepo, bogato opremljeni hiši. Imam mlajšo sestrico, Masho, ki je stara komaj 3 leta. Mami in oči nista poročena, kar me v šoli včasih spravi v sramoto. Mami je ime Kaya, očiju pa Yan. Moja Bff je Kattherine, jaz jo kličem Katt. Zelo jo imam rada, skupaj preživiva vse dneve, lahko si zaupava in je preprosto najboljša. Stara je toliko kot jaz - 16. Moja ljubezen je pa Alex ... Najlepši fant, kar sem jih spoznala.
---------
1. DEL
"Ann, če boš še vedno sanjala samo o Alexu, ne boš srečna," mi je pripovedovala Katt, ko sva se sprehajali po šolskem hodniku. "Vem, Katt, ampak oprosti, ne morem razmišljati na nič drugega. Ocene mi vidno padajo, starša sta besna, ... kaj me sploh še drži pri življenju?" sem vprašala. "Če drugega ne, jaz!" mi je skoraj s solznimi očmi odgovorila Katt.
Nato sva brez besed odšli naprej po hodniku, do učilnice za kemijo. "Saj res! Danes ocenjuje tiste poskuse z napoji, ne?" "Da," mi je odgovorila Katt. "Saj znaš."
Ko sva stopili v razred, se mi je zameglilo pred očmi. Zadržala sem se in se prijela za vrata. "Ann, si dobro?" "Brez skrbi, bo že bolje!" Nato sva odšli naprej, ter se usedli. Molila sem, da kemije ne bi ocenjevala. Pač. Prišla je v razred, z redovalnico v roki in tistimi rdečimi listki za spraševanje. Toplota me je kar oblila. Nisem vedela kaj bom. "Kattherine, Annabele, pridita, vprašani sta!" Zakaj ravno jaz? Sem si mislila in stežka prišla do table. Takrat se mi je še enkrat zavrtelo in padla sem po tleh. "Ann!" je zapila Kattherine...
16. avgust 2012
u89857
u89857
nneextt!!!!
16. avgust 2012
u40877
u40877
Neeext
16. avgust 2012
Hualaa, še najmanj 1 next!
17. avgust 2012
u89857
u89857
next
17. avgust 2012
Od različnih oseb, Ana.
17. avgust 2012
u89857
u89857
17. avgust 2012
u89857
u89857
pliss nextaj za mene
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
Hvala, ker berete!:* Next bo za Ano.
-------------------
2. DEL
"Ann!" je zapila Kattherine. Jaz pa se nisem niti ganila. Učiteljica mi je pristavila prste na vrat, da bi videla, če še diham. "Ne diha!!" je zavpila. "Mogoče gdo zna dati umetno dihanje?" "Jaz" je zavpil Alex. Še dobro da takrat nisem vedela, da me je prau Alex hotel ohraniti pri življenju.
Zbudila sem se v bolnišnici. Zagledala sem mami in očija. In še Katt, Alexa in učiteljico. "Kaj, kje sem?" Vsi so bili tiho. "No?" sem ponovno uprašala. "Pomiri se, ljubica, v bolnišnici si. Menda si bila nezavestna in nisi dihala. Alex te je rešil." "Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaj? Alex me je rešil?" sem bila začudena. Pri sebi pa sem si mislila.: omg, omg, omg, juhuuuuuuuu, Alex me je rešil, tralalalalaal, morda pa je zaljubljen vame! "Ja, rešil sem te. Šlo ti je za življenje in edini sem znal pravilno dati umetno dihanje." mi je nato še dodal. "Okeej, hvala ti res, Alex. Ne vem kako naj se ti lahko dovolj zahvalim." "Boš videla, ko boš prišla iz bolnišnice. Takrat se mi boš lahko zahvalila." je skrivnostno rekel, pomežiknil in odšel. Niti sanjalo se mi ni, kaj ima za bregom. Kaj če mi bo rekel, naj ga pustim pri miru? Ah ne. Ali pa. Kaj pa vem. "Jutri lahko že odideš," je rekel zdravnik, ko je prišel v mojo sobo. "Aha. Hvala." Presrečna sem. Že jutri? Ja!!

Dan kasneje:
Na hodniku sem pred mojo sobo zagledala Alexa. Me je že strah ... "No, si pripravljena," je rekel. "Na kaj?" "Da se mi boš zahvalila?" "Ti samo povej, kako ti lahko pomagam, kaj naj naredim zate?" "No, poglej lahko ..."
17. avgust 2012
u104087
u104087
next
17. avgust 2012
u55962
u55962
next
17. avgust 2012
u45603
u45603
next
17. avgust 2012
Hualaa. Še 2 nexta. :*
17. avgust 2012
nexxxt.
17. avgust 2012
u89857
u89857
NEXT!!!
17. avgust 2012
Huala za nextee, nextam kasneje. Okoli 21.00.
17. avgust 2012
nexttttt
18. avgust 2012
u33561
u33561
Next next next! Carsko!:*
18. avgust 2012
Huala usem. Dans nextam. Popoldan al pa boolj proti večeru. Do takrat pa še kakšen next.*
19. avgust 2012
Hvalaa za nexte. Next bo posvečen vsem vam, ki ste do sedaj napisali next!.*
-------------------
3. DEL
"No, poglej lahko ... " "Kaj no!? Prosim, zini že!" sem bila že kar malo jezna! "Poglej, upam, da te ne bom prosil preveč. Tega me je strah. Zeloooo." Kaj? Da je Alexa kdaj strah? Nemogoče! Samo revo se dela pred menoj. "No ... če že hočeš ... poljubi me!" "Kaaaaaaaaaaaaaaa .." In že me je poljubil. Poljubljala sva se, ampak res sem začutila ljubezen. Pravo ljubezen. Takrat pa je -na mojo 'smolo'- prišel cel razred. Vodila jih je Valentnita, ob njej pa še njeni služabnici, Ivana in Sonja. Vse tri so bile moje največje sovražnice, ki so izrabljale ljudi v svoj prid. "Ohohooooo, kaj pa je tukaj? Sveži par, na novo zaljubljen? Nee, ali pa mogoče važička Annabele, ki od ALEXA želi samo ljubezen," je rekla hkrati užaljeno, naivno in ljubosumno, Valentina.

"Dovolj mi je tega, Valentina!" sem se zadrla, pa čeprav v bolnišnici in odvihrala proti vhodu. Zelo jezna. Po licu mi je pitekla velika solza, ki sem si jo s hitrstjo in jezo obrisala. Nato sem se pred vrati zgrudila na tla in planila v jok. Za mano je pritekel Alex, za njim pa še Valentina, Ivana in Sonja. "Alex, počakaj me, prosim, noga me boli. Mi pomagaš?" je proseče, a gnilobno rekla Valentina. Alex se je ustavil, prijel Valentino in rekel: "Da, seveda. Bolje?" JoooJ, kako jo je gledal! Niti gledati nisem mogla. Nato jo je lepo položil na stol, ki je bil v bližini. Poljubil jo je na lice in odkorakal proti meni. Jaz pa sem vstala in ga močno klofnila.
19. avgust 2012
u89857
u89857
NEXT!
19. avgust 2012
Neext!!
19. avgust 2012
Tnx obema.!! < 33

- še najmanj 3 nexte.< 3
19. avgust 2012
I love u :*
I love u :*