Forum
u127357
u127357
▲▼▲▼▲▼▲▼ѕαrα▲▼▲▼▲▼▲▼

zαzvoɴιlα je вυdιlĸα. нιтro ѕeм odprlα očι тer jo υɢαѕɴιlα. ѕαмo še мαlo вoм zαdreмαlα ѕeм ѕι reĸlα. zαprlα ѕeм očι, тαĸrαт pα мι je poтeɢɴιlo! dαɴeѕ je veɴdαr З.6 ιɴ jαz, ѕαrα вrιɴɢнтoɴ ɢreм z leтαloм v loɴdoɴ. ѕтαrα ѕeм 18 leт. ιɴ z ѕvojo вeѕтιco ɢrevα v loɴdoɴ šтυdιrαт. ĸer ѕeм 18 leт dopolɴιlα šele pred 2 тedɴoмα ѕeм vѕα ɴαvdυšeɴα dα ѕeм ĸoɴčɴo ѕvoвodɴα. ɴαjprej вovα ѕтαɴovαlo prι мojι тeтι αleх ɴαтo, pα ѕι вovα ɴαšlι ѕvoje ѕтαɴovαɴje. ĸoмαj čαĸαм! poleɢ тeɢα pα ιмαjo oɴe dιrecтιoɴ cez тocɴo eɴ тeeɴ тαм ɴαѕтop!ιмαwα ѕιcer ɴαvαdɴe ĸαrтe, veɴdαr jιн вovα vѕαj vιdelι v žιvo. čeprαv вι jιм мojα ɴαjвoljšα prιjαтeljιcα ɴιĸα ɴαjrαje odтrɢαlα ɢlαve, ĸer jιн тαĸo ѕovrαžι. ɴo ɴιč zαтo. ѕe вoм pαč мorαlα мαlo zɴαjтι, dα jo вoм zvleĸlα ѕ ѕαвo. нαнα. вo že!.

▲▼▲▼▲▼▲▼ɴιĸα▲▼▲▼▲▼▲▼
zαѕlιšαlα ѕeм ĸαĸo je ѕαrι zαzvoɴιlα вυdιlĸα. υpαlα ѕeм dα je vѕαj dαɴeѕ ɴeвo тreвα мeтαтι ιz poѕтelje. тαĸo je leɴα! vedɴo мorαм poѕprαvljαтι zα ɴjo! prιprαvιlα ѕeм zαjтrĸ ιɴ ѕe že odprαvιlα po ѕтopɴιcαн, dα вι jo zвυdιlα, ĸo je prι vrαтιн pozvoɴιlo. odprlα ѕeм jιн, тαм pα zαɢledαlα ѕαмo ĸrαтĸo ѕporocιlopαzυjeм vαjυ. zмrαzιlo мe je po нrвтυ, ѕαj ѕo ѕe тαĸα ѕporocιlα zαcelα pojαvljαтι тαĸrαт, ĸo je ѕαrα dopolɴιlα 18 rojѕтɴι dαɴ. ɴιѕeм jι povedαlα, dα je ɴeвι preveč ѕĸrвelo. zαprlα ѕeм vrαтα ιɴ jιн zα vѕαĸ prιмer zαĸleɴιlα, ce вι ѕlo ĸαj ɴαroвe. тαĸrαт pα ѕeм ιz ĸυнιɴje zαѕlιšαlα ĸrιčαɴje: ααα ɴιĸα poмαɢαj!!нιтro ѕeм prιтeĸlα, тαм pα je ѕαrα zαžɢαlα тoαѕт. вιlα je vѕα вledα ιɴ ĸzαlo je, dα вo oмedlelα. zαčeĸlα ѕeм ѕe ѕмejαтι. zαĸαj ѕe ѕмejeѕ, мe je vprαѕαlα. ѕĸorαj вι zɢorelα celoтɴα нιѕα je reĸlα ιɴ вιlα vιdeтι, ĸoт вι vιdelα dυнα. šα вolj ѕeм ѕe ѕмejαlα, ĸer je тαĸo ɴeυмɴα. rαzložιlα ѕeм jι, dα ѕo ιѕĸrιce ιz opeĸαčα ѕĸošole zαтo, ĸer je z ɴožeм zαcelα rezαтι ĸαвel(ѕevedα ɴι vedelα) poɴeѕrecι je prι rezαɴjυ ĸrυнα odrezαlα še ĸαвel. ѕedαj ιмαvα pα υɴιceɴ opeĸαc! ѕeм zαvpιlα ιɴ ѕe vrɢlα ɴαɴjo, dα ѕvα pαdlι po leн. нιтro ѕvα ѕe υмιrιlι ιɴ ɴαтo zαčelι poѕprαvljαтι ĸυнιɴjo. prιɴeѕle ѕvα ĸovčĸe, poĸlιcαlι тαхι ιɴ ѕe odprαvιlι ɴoveмυ žιvljejυ ɴαproтι.

30. marec 2013
u125787
u125787
neeeeeeext+prva bralka
30. marec 2013
u127287
u127287
Neeeeeeext ;*
30. marec 2013
next
30. marec 2013
u127721
u127721
omg svetouna zgodbicaa!!!! <333
nexttt takoj!! <3
30. marec 2013
u127357
u127357
▲▼▲▼▲▼▲▼ѕαrα▲▼▲▼▲▼▲▼
ɴιѕeм мoɢlα dιнαтι. odprlα ѕeм ocι. ιɴ zαɢledαlα ɴιĸo, ĸαĸo мι v υѕтα тlαčι pαpιrčĸe. ej ѕαrα , ѕe мι je zαdrlα ɴα υнo. zвυυυѕι dee. reĸlα je, dα ѕмo ze prιѕpelι.ɴαdrlα ѕeм jo, zαĸαj мι v υѕтα тlαčι pαpιrčĸe. ĸer ѕι ѕмrčαlα je preproѕтo reĸlα, тer ѕĸoмιɢɴιlα z rαмeɴι.ɴe ѕмrčαlα pα ɴιѕeм ѕeм ѕι prιɢovαrjαlα v ɢlαvι. dα вι ѕмrčαlα ɴα lαтαlυ? ĸoт pυjѕ ĸι cvιlι. ɴee ɴιѕeм pα pιĸα! ĸo ѕvα doвιlι prтljαɢo ѕvα ѕe мαlo rαzɢledαlι ɴαoĸolι. povѕod je вιlo тolιĸo ljυdι!. zαpιѕĸαl мι je мoвιтel. pιѕαlo je, dα ɴαjυ тeтα cαĸα pred ɢlαvɴιм vнodoм.povedαlα ѕeм ɴιĸι, ĸje je ιɴ poтeм ѕvα odšlι. ĸo ѕeм jo zαɢledαlα ѕeм jo тαĸoj oвjelα. вιlα je le 6 leтα ѕтαrejѕα od мeɴe, ѕαj je вιlα мojα мт zelo мlαdα, ĸo мe je rodιlα(19 leт). вιlι ѕvα ĸoт ѕeтrι. ĸo ѕмo ѕe prιpeljele do ɴjeɴe нιše, ѕeм oѕтrмelα. вιlα je тαĸo velιĸα!! ɴeveм ĸolιĸo deɴαrjα je ιмelα. veɴdr je вιlo očιтɴo, dα jι ɢα ɴι prιмαɴjĸovαlo.povedαlα мι je, ɴαj ѕι v zɢorɴjeм ɴαdѕтropjυ ιzвerevα vѕαĸα ѕvojo ѕoвo. нιтro ѕvα ѕe zαpodιlι ɢor. ιzвrαlα ѕeм ѕι ѕvojo. вιlα je вledo zeleɴα υz lepιмι leѕeɴιмι oмαrαмι. šlα ѕeм ĸ ɴιĸι, dα вι poɢledαlα še ɴjeɴo.

▲▼▲▼▲▼▲▼NIKA▲▼▲▼▲▼▲▼
v тreɴυтĸυ, ĸo je poтrĸαlo ѕeм ѕĸrιlα vѕтopɴιce zα ĸoɴcerт 1d. doвιlα ѕeм jιн od ɴjeɴe тeтe ele. вιlle ѕo vιp vѕтopɴιce. мιѕlιм, dα вo preѕrecɴα! reĸlα ѕeм ɴαprej ιɴ ιz vrαт ѕe je poĸαzαlα ѕαrιɴα ɢlαvα. ɴαѕмeнɴιlα ѕe мι je, poɢledαlα ѕoвo, zαprlα vrαтα тer ѕĸočιlα ɴα poѕтeljo. poĸαzαlα ѕeм jι vѕтopɴιce zα ĸoɴcerт. poleɢ тeɢα je elα poveαlα, dα je oɴα ѕĸυžвeɴo povezαɴα ѕ ѕĸυpιɴo ιɴ dα jιн lαнĸo тυdι povαвι ɴα ¨ѕeѕтαɴeĸ¨ ιɴ ɴαjυ predѕтαvι. povedαlα ѕeм j, oɴα pα je zαčelα ѕĸαĸαтι po poѕтeljι ĸoт 5 leтɴι oтroĸ. zαѕмιlιlα ѕeм ѕe ѕαмα ѕeвι тer ѕι reĸlα, ɴαj ɴe oвυpαм ιɴ ɴαj ѕe ɴαυčιм, dα ιмαм zα вeѕт ғreɴdιc, pαč prvošolčĸα.elα ɴαjυ je poĸlιcαlα ɴα večerjo. prιšlι ѕvα dol. poтeм ɴαмα je dαlα deɴαr ιɴ ɴαмα reĸlα , ɴαj ɢrevα v мcdoɴαld ιɴ dα мorαvα prιтι doмov do З. poтeм ѕvα šlι.

sarina soba:

nikina soba:

elina hiša:

_______________________________________________________________________________________

mal je kratek. sry <33
30. marec 2013
u127287
u127287
Neext ;3
30. marec 2013
u127721
u127721
nexttt!!!! <3
30. marec 2013
neextii :3
30. marec 2013
u126564
u126564
next *w*
30. marec 2013
u127066
u127066
Neekšt ;3
30. marec 2013
u127357
u127357
dwa nekta se na nekšštam ;´33
(to pomen da morte zdej se 2. povedat HAHA ;˝D)
ker ste zj nekstal usi k berete ;***
30. marec 2013
u127357
u127357
po 2 next naprej*
30. marec 2013
u30718
u30718
next
30. marec 2013
u124456
u124456
next
30. marec 2013
u127357
u127357
Tale nekst bo brez slik v navadni pisavi ker iPodu nekej dogaja :33 in hwala usem k berete :*
___________________________________________________________________________________________

▲▼▲▼▲▼▲▼NIKA▲▼▲▼▲▼▲▼
Kar nisem in nisem morala doumeti kako lahko sara toliko veliko poje in se nič ne zredi.jaz pojem veliko manj in grem vsako jutro teči pa imam se vedno več kil! No pa pustimo to.naročili sva 2 mcchichen eno porcijo krompircka ter vsaka kokakolo.nato sva sli v bar z imenom belive. Začeti sva plesati, ko je sara začela javisti, da more na wc.sla je medtem pa sem jo čakala pri tocilnem pultu. Do mene je prišel res hot tip. Vprasal me.je cegrem plesati. In sva sla. Nekaj casa sva plesala, nato pa me je odvlekel v kot.in me poljubil. rokami mi je lezel za majcko.začela sem ga odrivati, saj ga sploh nisem poznala. V glavi sem hitro zacela razmišljati, kako bi mu pobegnila.zapiskal mi jetelefon.bila je sara. Napisala mi je da ma.ne najde. Neznanec je vzel telefon in ji napisal da naj gre brez mene, saj bi rada se plesala. Postalo me je strah,kaj zeli od mene sem se.sprasevala. Gotovo.nic dobrega. Telefon je zacel zvoniti. Tip mi ga je vzel iz zepa in rekel, naj se oglasim.ko ni bil pozoren sem dvignila koleno, ki je zadelo naravnost v njegovo mednožje. Izkoristila sem priloznost in mu pobegnila. Vseeno mi je bilo za fon vazno je da sem pobegnila . Tekla sem izkluba v park.tam sem se za vsak slučaj obrnila in se v.nekaj natančneje v nekoga zaletela.pogledala sem v koga. In zagledala ...
30. marec 2013
u127721
u127721
next!!!!!
30. marec 2013
u96670
u96670
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext..!
30. marec 2013
u116794
u116794
next
30. marec 2013
u126564
u126564
next *w* ;*
30. marec 2013
u127357
u127357

nekstam poj. zdej mamo jajcka za jest ;33
31. marec 2013
u127357
u127357
sej un ze dojame kermu je namenen :**
31. marec 2013
u127287
u127287
urška : Če maš iPod touch 4 lahko tut slike dodajaš ;p pa messletters tut pomoje c:
31. marec 2013
u127357
u127357
Sem probala pa mu neki dogaja tkoda sm raj pustila :*
31. marec 2013
u127357
u127357
Sykes✞* -----> ta nekst je zate. zato da bos tukej. <3
________________________________________________________________________________________
▲▼▲▼▲▼▲▼NIKA▲▼▲▼▲▼▲▼
zᴀɢʟᴇᴅᴀʟᴀ sᴇм ɴᴇנвσʟנ нσт тıρᴀ ᴇνᴇʀ!. ıмᴇʟ נᴇ тᴇмɴσ ʀנᴀνᴇ σčı, ıɴ ʟᴇρᴇ čʀɴᴇ ʟᴀsᴇ. ıмᴇʟ נᴇ тᴀκσ ʟᴇρσ ρσsтᴀνσ *______________*. σ─σρʀσsтı sᴇм zᴀנᴇcʟᴀʟᴀ.σɴ ρᴀ sᴇ мı נᴇ ɴᴀsмᴇнɴıʟ(ᴀωʟᴅנғнsκנнғ) ıɴ ʀᴇκᴇʟ ᴅᴀ נᴇ νʀᴇᴅυ. νρʀᴀšᴀʟ мᴇ נᴇ, cᴇ мᴇ ʟᴀнκσ ρσsρʀᴇмı ᴅσмσν. мᴀʟσ sᴇм ɢᴀ σρᴀzσνᴀʟᴀ. вıʟ мı נᴇ zɴᴀɴ, ρᴀ ɴᴇνᴇм σᴅκσᴅ. ρσтᴇм sᴇм sᴇ sρσмɴıʟᴀ! σɴ נᴇ тısтı zᴀʏɴ ız sκυρıɴᴇ σɴᴇ ᴅıʀᴇcтıσɴ! čυᴅɴσ sᴇм ɢᴀ ρσɢʟᴇᴅᴀʟᴀ, ρσтᴇм ρᴀ sᴇм sтᴇκʟᴀ sтʀᴀɴ, sᴀנ мı נᴇ вıʟσ sтʀᴀšɴσ ɴᴇʀσᴅɴσ, κᴇʀ ɢᴀ ɴısᴇм sρσzɴᴀʟᴀ zᴇ ρʀᴇנ. נσנ κᴀκsɴᴀ sʀᴀмσтᴀ!
вıʟᴀ sᴇм νsᴀ zᴀᴅıнᴀɴᴀ!sρʟσн ɴısᴇм νᴇᴅᴇʟᴀ κנᴇ sᴇм. κσ נᴇ κᴀʀ ɴᴀᴇɴκʀᴀт ɴᴇκᴇנ ρʀıʟᴇтᴇʟσ νᴀмᴇ s ʟᴇνᴇ sтʀᴀɴı. ρσᴅʀʟσ мᴇ נᴇ ɴᴀ тʟᴀ. вıʟ נᴇ zᴀʏɴ. ρᴀ ɴᴇ žᴇ sρᴇт! ɢʀᴅσ sᴇм ɢᴀ ρσɢʟᴇᴅᴀʟᴀ ıɴ ɢᴀ ɴᴀᴅʀʟᴀ ɴᴀנ sᴇ sρʀᴀνı ᴅσʟ z мᴇɴᴇ.υžᴀʟנᴇɴσ мᴇ נᴇ ρσɢʟᴇᴅᴀʟ, ɴᴀтσ ρᴀ sᴇм sᴇ мυ ɴᴀsмᴇнɴıʟᴀ тᴇʀ sᴇ мυ σρʀᴀᴀνıcıʟᴀ κᴇʀ sᴇм вıʟᴀ ɴᴇsʀᴀмɴᴀ. ʀᴇsɴıcᴀ ρᴀ נᴇ, ᴅᴀ sᴇм sᴀмσ нσтᴇʟᴀ ᴅσмσν! νρʀᴀsᴀʟᴀ sᴇм ɢᴀ cᴇ ρσzɴᴀ ɴᴀsʟσν. ɴᴀʀσčıʟ мı נᴇ тᴀхı ıɴ тᴇκσ sᴇ נᴇ мσנ νᴇčᴇʀ zᴀκʟנυčıʟ.

▲▼▲▼▲▼▲▼SARA▲▼▲▼▲▼▲▼
κנᴇ נᴇ ɴıκᴀ?? υʀᴀ נᴇ žᴇ મ sᴇ נᴇ ᴇʟᴀ zᴀᴅʀʟᴀ ız sνσנᴇ sσвᴇ. ɴᴇνᴇм sᴇм נı σᴅɢσνσʀıʟᴀ, тᴇʀ вʀsκᴀʟᴀ ρσ sρʟᴇтυ, cᴇ вı κנᴇ ɴᴀsʟı ρʀıмᴇʀɴσ sᴀɴσνᴀɴנᴇ.σᴅʟσčıʟᴀ sᴇм sᴇ, ᴅᴀ נσ вσм ρσκʟıcᴀʟᴀ zᴇ ١૦૦ тᴀ νᴇcᴇʀ. νᴇɴᴅᴀʀ sᴇ κσт ρʀᴇנ ɴıнcᴇ ɴı σɢʟᴀsıʟ. ρσ sмsנυ мı נᴇ ρʀᴇᴅ Ձ υʀᴀмᴀ ρσsʟᴀʟᴀ, ᴅᴀ вσ sᴇ ɴᴇκᴀנ cᴀsᴀ ρʟᴇsᴀʟᴀ, νᴇɴᴅᴀʀ мı ρσcᴀsı zᴇ zᴀcᴇɴנᴀ ρσsтᴀנᴀтı sυмʟנıνσ. ᴅᴀ sᴇ ɴᴇ σɢʟᴀsıı. zᴀčᴇʟσ мᴇ נᴇ sκʀвᴇтı, ᴅᴀ sᴇ נı ɴı κᴀנ zɢσᴅıʟσ.ʀᴀνɴσ ν тᴇм тʀᴇɴυтκυ, sᴇм zᴀsʟıšᴀʟᴀ ɴנᴇɴᴇ κσʀᴀκᴇ ɴᴀ sтσρɴıcᴀн. ρʀıšʟᴀ sᴇм ız sσвᴇ, ᴅᴀ вı נσ ɴᴀᴅʀʟᴀ κσʟıκσ cᴀsᴇ נᴇ ɴı вıʟσ. νᴇɴᴅᴀʀ κσ sᴇм נσ νıᴅᴇʟᴀ sᴇ мı נᴇ zᴀʟᴇтᴇʟσ. נᴀ κᴀκsɴᴀ ρᴀ sı? υɴıcıʟᴀ sı нʟᴀcᴇ sтʀɢᴀʟᴀ мᴀנıcσ ızɢʟᴇᴅᴀš ρᴀ κσт вı вıʟᴀ ɴσʀσ zᴀʟנυвʟנᴇɴᴀ. zᴅʀzɴıʟᴀ sᴇ נᴇ, sᴀנ мᴇ ɴı ρʀıcᴀκσνᴀʟᴀ. ρσνᴇᴅᴀʟᴀ мı נᴇ cᴇʟσтɴσ zɢσᴅвσ σᴅ zᴀčᴇтκᴀ ᴅσ κσɴcᴀ. ;σ נᴀ zᴀκᴀנ мᴇ ρᴀ ɴısı ρσκʟıcᴀʟᴀ ız тᴇʟᴇғσɴsκᴇ ɢσνσʀıʟɴıcᴇ? ρνᴇᴅᴀʟᴀ мı נᴇ, ᴅᴀ נᴇ ɴᴀ тσ čısтσ ρσzᴀвıʟᴀ. σвᴇᴅνᴇ sνᴀ sᴇ sтʀıɴנᴀʟı, ᴅᴀ ɢʀᴇνᴀ נυ૩ ɴᴀ σɢʟᴇᴅ sтᴀɴσνᴀɴנ ıɴ ρσ ɴσν мσвıтᴇʟ.

NASLEDNJI NEKST BO DALJSI <3
31. marec 2013
u127066
u127066
Neekšt ;3
31. marec 2013
u126564
u126564
next *w* <3
31. marec 2013
neeeeeexti!
cool story :*