Forum
u169198
u169198
To je zgodba o punci ki ima težko življenje in nima nikogar kateremu bi lahko zaupala svoje težave.
Δ~~~~~Δ~~~~~Δ~~~~~Δ~~~~~Δ~~~~~Δ~~~~~Δ~~~~~Δ
Živijo!✌
Ime mi je Emily Trew. Stara sem 14 let in živim v New Yorku. Moja družina ni bogata, a tudi revni nismo. Starša imata družinsko podjetje v katerem preživita cel dan. Še tudi ko sta doma izpolnjujeta samo papirje in opravljata telefonske klice. Z bratom se ne razumema preveč dobro in ko pomislim na to da me pretepa se mi para srce. Neupam povedati staršem saj mi je rekel da če jima povem bom boga. Tudi najboljše prijateljice ravno nimam. Vse sošolke v razredu me nekako sovražijo in vedno ko se želim družiti z njimi me odrinejo. Doma v sobi večkrat jočem in svoje probleme razlagam kužku Tedyu. Vem da je to čudno ampak njega imam najraje na svetu poleg moje simpatije. Ime mu je Austin. Tu je še en moj problem saj vem da ne bo nikoli čutil tako do mene kot jaz do njega.
Zdej bom dala pa še slike:

Brat Andrew ki je star 18:

Kužek Tedy:

Austin:

Δ~~~~~Δ~~~~~Δ~~~~~Δ~~~~~Δ~~~~~Δ~~~~~Δ
No upam da je bil uvod vredu
2 nexta :**
06. april 2014
u165749
u165749
next
07. april 2014
next
07. april 2014
next <3
07. april 2014
next <3<3<3<3<3
07. april 2014
u169198
u169198
No evoga nextam upam da vam bo ušeč pa že unaprej vam povem da jst ne devam slik razn če je kaka nova oseba in dam pol njeno slikico. No zdej bom pa začela.
|•••••|•••••|•••••|•••••|•••••|•••••|•••••|•••••|•••••|•••••|•••••|•••••|
Zjutraj me je zbudila budilka ki je glasno zazvonila in me skoraj vrgla iz postelje. Napol sem doprla oči in sčasoma ugotovila da je danes sobota. Postala sem boljše volje. Vstala sem iz postelje in kar zmrazilo me je. Bil je prvi zimski dan in bilo je bolj mrzlo. Pogledala sem skozi okno kot to naredim vsako jutro. Pogled puste in sive pokrajine ni bil preveč lep in vse skupaj se mi je zdelo tako žalostno. Počasi je padal sneg in snežinke so polesavale po nebu. Res sem si želela iti tečt okoli parka. To me sprosti in takrat pozabim na vse probleme pa še stran od moje družine sem. Danes ne bom mogla tečt in zdaj sem bila še bolj potrta. Tako sem se svako soboto in nedeljo rešila oretepanja id brata in ignoriranje od staršev. Ob misli na vse te probleme ki pa sploh niso bili majhni mi je po licu spolzela solza. Z roko sem si jo obrisala in stopila stran od okna. Oblekla sem si kopalni plašč ki ni nil ravno topel. Po rokah in hrbtu sem dobila kurjo polt. Šla sem do vrat kopalnice in si splaknila obraz. Umila sem si zobe in se postavila pred omaro. Nisem imela nič kaj pametnega za obleč. Na koncu sem izbrala črtasto majico z rokavi do komolcev in kavbojke. Napotila sem se proti vratom kuhi je in jih odprla. Začuda so bili vsi doma. Vsedla sem se na stol na katerem sedim ponavadi. Andrew me je frknil v nogo. Grdo sem ga pogledala. "Noo... Ali veš kateri dan je danes?" me je vprašala mama. Malo sem pomislila in nato odgovorila:" Amm... Ne?" Mama me je prijela za roko. Imela je potne a kljub temu mrzle roke. Izmuznila sem se ji in rekla mi je:" Obletnica najine poroke je. Vedno se tako veseliš tega dne." zažarela sem. Res ssem se vsako leto veselila obletnice poroke od mame in očeta. To je bil edini dan v letu katerega smo preživeli skupaj. Pojedla sem zajtrek in šla v predsobo. Oče mi je rekel:" Zraven nas gredo še sosedi na jezero." vsako leto smo šli na jezero in se sprehajali. Letos gredo očitno zraven še sosedje. Odprla sem vrata in zagledala avto pred našo hišo. V avtu so sedeli Austin in njegova družina. Sama pri sebi sem mislila' omg omg!' bila sem čisto iz sebe. Po hrbtu ssem čutila mravljince in postalo mi je vroče. Pomahal mi je. Pomahala sem mu nazaj....
|•••••|•••••|•••••|•••••|•••••|•••••|•••••|•••••|•••••|
No evo
3 necte :**
07. april 2014
u165749
u165749
next
07. april 2014
nexxt<3<3<3<3<3<3
07. april 2014
je to rasnično?
07. april 2014
u169198
u169198
Ja sem se ni men dogajal se je pa eni moji ful dobri prjatlci ko se je zdej preselila u lublano
07. april 2014
next
07. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg