Forum
u219670
u219670
Hej hoj! Med 100032564001532 ff.-ji je tu še eden Enjoy!

Prolog:

"Kako lahko rečeš kaj takega takega?" se zadere nad mano. Vsi naju pogledajo. Ampak zdaj mi je prav malo mar kar si mislijo. Sploh pa, kaj jih briga? Moje oči opazijo, da gre mimo nek mulec, ki strmi vame, kot da sem razpadajoč rakun. Nesramno mu pokažem jezik. Čudno me pogleda, a le gre.
"Čisto lahko," sem sarkastično odvrnila. Vem, bilo je nesramno. Ampak včasih si ljudje pač ne moremo pomagati.
"Če je pa tako, bom jaz kar odšel," je rekel, ter mi namenil tisti pogled 'še žal ti bo'. Začutila sem, da so se mi solze nabrale v očeh. Tega nisem hotela pokazati. Globoko sem vdihnila, ter se obrnila. Zaslišala sem odhajajoče korake. Luke je odšel. Hotela sem zaklicati za njim, da naj pride nazaj. A nekaj v meni mi je to branilo.
Nenadoma sem na rami začutila roko. Mislila sem že, da je on. A ta dotik ni bil nežen in ljubeč... bil je grob. Naenkrat mi je nek moški na silo odprl usta, ter mi vanje zlil neko tekočino. Poskušala sem jo izpljuniti, pa ni šlo, ker me je drug moški krepko držal. Nato sem jo pogoltnila. Žal mi je bilo, da se nisem bolj branila.
Pred očmi se mi je zameglilo. Hotela sem zakričati na pomoč, a sem pozabila, kako se odprejo usta. Vse se je zdelo... tako težko.
Čedalje bolj se mi je meglilo. Nenadoma nisem videla in čutila nič. Čisto nič...
:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-::-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-::-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Next?

Eva xoxoxo
30. december 2016
Ja seveda da Next. Kaj si pa mislila?? sej sem ti ze povedala da je res popolno in da mi prosim čim prej nextaj ker me bo drugače konec
30. december 2016
u219670
u219670
Hvala enako Sej upam da bo pr tvojih tut kmal Next
30. december 2016
Next
30. december 2016
Next
30. december 2016
Kk lahka to sploh uprašaš pri tako napetem začetku valda da ja
Next
30. december 2016