Forum
☝ SKY ☝
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
5.....4.....3.....2.....1.....DRINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!! Končno! Pograbila sem prenosni računalnik in ga zabrisala v njegovo torbo. Nato pa z hitrimi koraki odhitela iz učilnice-iz šole. Ko sem bila izven nje sem si oddahnila. Končno se je končala zadnja ura še enega mučnega dne ,ki sem ga spet komaj komaj preživela. Z še vedno hitrimi koraki sem se odpravila v park in se sesedla na bližnjo klopco. Končno sem bila izven dosega vseh oči ,ki so me gledali z gridi,z gnusom napolnjenimi pogledi,izven vseh žaljivk izrečenih v moj obraz,izven vsega najhujšega kar premorejo srednješolci. Bila sem drugačna,drugačna od vseh punc in fantov,razlikovala sem se v vsem. Imam dolge črne lase ki so vedno zavozlani in skuštrani,modre oči ki so vedno skrite za zanemarjenimi lasmi in prevelikimi kapucami ter kapami. Oblačim se v črno. Črna ohlapna trenirka,črna razvlečana majca s kapuco in črne skejtarce. Odkar smo se iz New Jerseya preselili v london sem taka. To sem svoji mami zamerla. Odvlekla me je od vsega kar sem imela rada in kar mi je ljubezen vračalo,od prijatelic,s katerimi smo dneve preživljale v nakupovalnih središčih,prijateljev,ki so se me obupno trudili osvojiti a neuspešno,vglavnem od vsega. Najhuje pa je da me je odvlekla od Lucasa mojega starejšega brata in s tem edinega ki me je kdaj razumel in mi pomagal.Od takrat ko smo se preselili nisem več tista prijazna in mila Skyler Jane Rasshow,ki je z svojimi 18 neverjetno pametna,ne,to nisem več jaz. Na šoli me poznajo kot Bloody Sky.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. junij 2013
u88555
u88555
nekst!
27. junij 2013
u87504
u87504
next
01. julij 2013