Forum
Hoj c: Sem Ann Williams,najstica kot vsaka druga.Imam oranžne lase in
Jaz;

Moje življenje predstavljo moja dužina,fotografiranje in prijatelji.

Seveda negre tudi brez ljubezni in brez sovražnic -.- Moja največja sovražnica je Marie.Čudna je.Saj se samo maskira,zapeljuje fante,obnaša se kot zvezdnica.
Moja ljubezen,Nino;

Moja sovražnica,Marie;

No upam,da se mi bo skrita želja nekega dne uresničila.Imam vsakdanje probleme z mamo (saj veste kako je to).
Mama,Mildred;

Imam mljašo sesto Liso Brooke.Oziroma je moja pol sestra,zato se piše Brooke.
Lisa;

Imam tudi majhnega bratca Maksa.Vsi ga klilčemo Maksi.Obožuje tetovaže,a mu mama ki je slikarka samo naslika stvar na telo.
Maks;

Moja naaaaaaajboljša prijateljica je Emma.Je prva s katero sem se razumela ko sem prišla v vrtec.
Emma;

next.? :*
27. december 2011
u65342
u65342
Next:*
27. december 2011
zate en del:*
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
Good Morning,Good Morning je brnela moja budilka.Ahh,sovražim te ura smotana!
V njo vržem svojo žepno svetilko,ki sem jo imela na nočni omarici.Pri tem razbijem in uro in svetilko.Spet ista pesem in nova budilka in svetilka.Vsak dan je tako,vendar vsak dan vržem drug predmet vanjo.Namesto da bi si budilko dala na nočno omarico zraven postelje in bi jo ugasnila preprosto z roko,imam budilko na omari z nigavicami,šali,..

No ker sem toliko časa zapravila za to noro budilko,sem že počasi zamujala.Na hitro sem se oblekla,ampak to je bilo malce težko,kajti imam pouno omaro prelepih oblačil,kajti moja mama je slikarka in za svoje umetnine dobi veliko denarja.

Oblekla sem ljubko oblekico z rožnim potiskom in zravenpriložila torbico.Lase sem si spela v figo,se naličila in odvihrala po stopnicah.'Mamiii.! Kje je moja lasna sponka.? sem zakričala iz kopalnice v kuhinjo.'Nevem srček.! Poglej v mojo omarico,saj veš da se je Lisa včeraj igrala v kopalnici.!' 'Hvala,mami.!' Pogledala sem v maino omarico in našla svojo prečudovito lasno sponko.

Pohitela sem po stopnicah navzdol.'Ljubica,usedi se in pojej piškote.' 'Mami nimam časa,zamujam.' Vzela sem piškot in se odpravila na hodnik.Obula sem škornje z rožicami in odšla v šolo.

○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
nextam? < 33
27. december 2011
next
27. december 2011
u65342
u65342
Next♥
27. december 2011
še 3 nexte pa nekstam:*
27. december 2011
u62555
u62555
nEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT: D
27. december 2011
Next. ! )
27. december 2011
next
27. december 2011
okej:*
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
Hodila sem in hodila in kar naenkrat občutim na nogah toplino.Sklonim se in zagledam potepuškega psa.Ugh,samo še to se je manjkalo, da pridem v šolo in smrdim po urinu o: Ah,danes ni moj dan -.- Hočeš nočeš,stekla sem v šolo,saj je med tem že začel padati dež.V razred sem prispela premočena in smrdela sem po pasjem urinu.VSI so se mi smejali,celo moja razredničarka.Vse to zaradi ene budilke in psa.Odločila sem se.Od zdaj naprej sovražim potepuške pse.Samo še hišne imam rada -.- Annastazija Williams, je zakričala učiteljica ko se je nehala smejati.'Ta teden si že TRETJIČ zamudila k pouku.!' Kakšen je tokrat razlog.?' se je učiteljica zdirala name med tem ko so med sošolci šušljali vse mogoče navedbe o meni.'Ga. učiteljica Rubinn.Zamudila sem zato ker..ker...'Sedi Ann.O tem zamujanju se bom pogovorila z tvojim očetom.! Planila sem v jok.Oče mi je umrl lani na božič.Od takrat naprej božič zame ni praznik.Učiteljica se je spomnila,da mi je oče lani umrl in se mi opravičila.Sedla sem in iz torbe privlekla zvezek in peresnico.Ure so se vlekle.Na vrsti je bil zemlepis.Ura se je kmalu končala in odhitela sem v knjižnico.Sposodila sem si kar nekaj knjig.

Prebrala sem jih v knjižici in odvihrala domov.Stekla sem v sobo,brez pozdrava.Vrgla sem se na posteljo in zajokala.V sobo je stopila mama.
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
27. december 2011
u69389
u69389
next!!
27. december 2011
u70062
u70062
Next!!!
27. december 2011
še 3 nexte pa nekstam:*
28. december 2011
u69389
u69389
ja lohka pliz uglašujš na moj prufil ka berem tok zgodbic da se mi že kr blede
28. december 2011
next
28. december 2011
u65342
u65342
Next!!!!!:*
28. december 2011
u20311
u20311
next!
28. december 2011
¢яαzч_мe.♥ - da srček lahko ♥ :*
vidim da kar berete zato nekstam;3
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
V sobo je stopila mama.'Izgini.!' sem zakričala nanjo.'Annastazija,rojena s priimkom Williams.! Ne kriči name in ko se boš pomirila se lahko pogovorima.!' mi je odvrnila mama in zdirjala po stopnicah navzdol.Solze so se mi ulile tako močno kot je mogoče.'Ah,najprej zamudim v šolo,potem me ta zlobna učiteljica spomni na očka in ZDAJ sem še užalila mamo.Res krasno.' sem zamomljala sama sebi.

Ko sem se pomirila,sem odšla k mami.'Mami,oprosti za prej..' sem se ji opravičila.'Ann,je že dobro.Zdaj pa pojdi in pokliči Emmo in pojdita v trgovski center in v kolosej.Očka vaju bo peljav.Na,tu imaš 190 €.Kupi kar želiš.' mi je rekla mama.Kaj ? Po tej nesramnosti do nje sem dobila še 190 € in besede; lahko greš v tgovski center in kupi si kar želiš.Ohh,ja moja mama je the best c: Oddirjala sem po stopnicah navzgor in zakričala; 'HVALA MAMI.!' Poklicala sem Emmo.'Emma.!' sem naudušeno zakričala v telefon.'Ann,ustavi konje.! Kam se ti mudi.?' 'Oh,oprosti.Mislila sem ti povedati,in ne kričati,da lahko grema po nakupih in v kino.'Anpak Ann,kako pa bova..' Ja, to sem tudi že uredila.Peljal naju bo moj oče.' sem jo prekinila.'No,super.Se vidiva.' je odzdravila Emma.Oblekla sem se,in uredila.Oblekla sem si roza pulover z čipko,jeans kiklico in pikaste pekice.Lase sem si spela in prevezala z ruto.

Stekla sem dol,pozdravila mamo in se obula v uggice..vzela sem torbico in odša.Pred hišo sta me v avtu že čakala ati in Emma.Oh,pozabila sem vam povedati da je moje pravo ime Annastazija.Ime sem dobila po teti,ki je rada kvačkala obleke za svojih sedem jazbečarjov(psi).Fuj,to je zastarelo in neumno ime.Ampak teto imam pa vseeno rada. c:
Z Emmo sma odšle v evropark praznih rok,in ko sma prišle ven,je oče mogel vrečke odpeljati domov,ker v kino pa res nebi smele z kupi nakupovalnih vrečk.Medtem ko očeta ni bilo sma šle še v McDonalds.

○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
28. december 2011
u65342
u65342
seveda next lubica moja:*♥
28. december 2011
še 4 nekste ♥
28. december 2011
u69389
u69389
мerмαιd;3 : hvala pikec ♥♥ ....next,next,neextt!!! ♥♥
28. december 2011
ljubica,nekstala bom ju3 neglede na to keko nekstov bo :*
29. december 2011
u70027
u70027
andrejčica < 3
kaka fajna zgidba. absolutno NEXT :3
29. december 2011
amadejćica.HVALLLLLLLLLA ti :3
29. december 2011
u62555
u62555
neeeeeeeeeeeext:'3
29. december 2011
u69389
u69389
zmenjeno!!
29. december 2011
neeext!
29. december 2011
u70027
u70027
nextaj zdaj no ZAME PROSIM *.< 333333333333
30. december 2011
nextam :*
V McDonaldsu sem videla NINOTA .! Srkal je sok in se smejal z Marie ??? Emmo sem prosila če lahko grema ven.Ker je Emma že pojedla mi je rekla da pojdiva,saj je tudi ona opazila Ninota in Marie.Kmalu je prišel očka.Šli smo v kidu kjer sma si z Emmo kupili gore bonbonov in kokic.Naročile sma si tudi Starbuck caffee (nevem če sem prav napisala).Film je bil odličen.Šel se je o najstnici ki se spremeni v vampirko in ubija ljudi.Malo je bilo strašno,a vseeno zabavno c:

Ko je bilo filma konec sma šle še v lunapark.Bilo je veličasto.! Zelo sem uživala na kolesu in vlakcu smrti.Malce mi je bilo slabo zaradi vse te hrane v kinu,ampak uživala pa sem.Ravno sma končale z hudimi ovinki in odšle po sladkorno peno.Sprehodile sma se mimo tunela ljubezni,kjer sa Nino in Marie zaljubljeno plula na belem labodu.Ughhh.Spet ona.Sovražim jo.Ko sem prišla domov,sem mami rekla da grem k frizerju.spremenila sem si fizuro,se pobarvala,temno naličila.'Hvala Mirjana.' sem se zahvalila frizerki.Šla sem še v shoping po res odbito obleko in se vrnila domov.'Annastazija, kakšna pa si.!?' me je zgroženo vprašala mama.Začela sem jokati.'No,no.Nikar ne jokaj.Povej mi,zakaj si takšna.?' me je potolažila.'Veš mami,Nino mi je zadnje čase dajal znak da je vsaj malo zaljubljen vame.Zdaj pa je povsod z Marie.Upam da bom zdaj lepša zanj.' sem smrknila.'Veš ljubica,ni vse v lepoti zunaj.Prava lepotica si če si dobrega srca.' 'Res mami.?' 'Da srček.In po pravici povedano,saj ne zgledaš tako slabo veš.' se mi je zasmejala.'Hvala mami da si me potolažila.' sem ji odvrnila.

30. december 2011
u69389
u69389
next!! ♥♥
30. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg