Forum
Hey. To je moja 2.zgodba.1.je zanič tako sem se odločila,da napišem novo.Ta bo govorila o punci,ki se je spoprijateljila s fantom,ki ubija ljudi na zelo krut način.Ona sama pa je detektivka,ki poskuša tega fanta ujeti. Vendar ne ve,da je to on.Upam,da boste uživali.
07. april 2012
jzt bom pa kr nextala k mi je dc-.-"
*************************************************************************************************************
Zbudila sem se v nevihtno jutro. Take volje sem bila tudi sama. Odšla sem do hladilnika in si naredila kakav. Sem Tracy. Tracy O'Neel in sem stara 26 let. Sem policajka že 4 leta. Vem kako si nekateri predstavljajo delo policajev. In kako nas prikazujejo v filmih!? Kot zamaščene pujse,ki se bašejo s krofi. V resnici je ta poklic zelo naporen.
Ljudi,ki jih moramo miriti zaradi protestov,umori,... Poznam bivšega policaja,ki se mu je zaradi tega zmešalo. Sedaj je v norišnici. Kot,da ta dan ni že dovolj slab ga poslabša klic mojega šefa."O'Neelova"se javim."Takoj pridi na 5. avenijo.Umor imamo.In......Dobroo se pripravi kajti česa tage še nisem videl"Oblekla sem se u unifromo in se odpravila pripravljena na vse.

jaz:

07. april 2012
neext :3
07. april 2012
nadaljuj .. pa si prebereš še mojo? - DREAMS OR REALLY LIFE? :]
07. april 2012
bom prebrala
07. april 2012
u73551
u73551
next dobr začetk
07. april 2012
Kar nekaj časa sem se vozila saj je bil zastoj na cesti. Po 1 uri sem parklirala na 5.aveniji. "KONČNO" mi je rekla sodelavka in hkrati najbolša prijateljica Stefani.Potegnila me je iz avta in me popeljala v trmačno hišico. V notranjosti je bila nekoliko.....shrljiva. Hodili sva po stopnicah v klet. Klet je bila majhna sobica. V njej je bila postelja,stol in miza z ogledlom. Na postelji so bile verige na katerih je bila že kri od odrgnjenih zapestij žrtve. Ta je ležala na tleh. Očitno se je rešila. "Kater človek bi punco zaprl v tako sobico.Boga revica" je godrnjala Stefani. Na žrtvi je bilo veliko znakov mučenja. "Grozno,grozno" sem si mislila. Šele zdaj sem na steni videla napis:"še veliko jih bo".

07. april 2012
nexxxt!
07. april 2012
Neext!
07. april 2012
next!!
08. april 2012
NASLEDNJI DAN:
Sedela sem na stolu. Pila sem kavo in gledala dežne kaplje,ki so padale na okno Starbucksa. Naenkrat se je nekdo zaletel vame. Vroča kava se mi je polila po uniformi. "Oprosti,oprosti" se mi je opravičeval. Vzela sem prtiček in si probala vsaj malo očistiti uniformo. "Ti lahko plačam kavo?" me je vprašal. "Mmm......Seveda" sem se nasmehnila. Bil je kar..... ne vem kako naj rečem....Lep???? Sedela sva in se pogovarjala. Že dolgo časa se nisem tako nasmejala.

08. april 2012
Next!
08. april 2012
u85086
u85086
neeext. :33
08. april 2012
next!
08. april 2012
ćoooooooooooooč
14. april 2012
HHHHHAhahah next hhhhhhhhhhhhhhhhhaahaha babe hhhhhhhhhhhahahha neki trolll hhhhhhhhhahahaah. Ej petra zaka pa rajs ne pokazes svoje praveprofilne slike? aaaaaaa ahahahaah
29. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg