Forum
No, to je že moja druga zgodbica. Prva je bolj ljubezenska tale pa bo bolj ''prijateljska''. No, seveda ne bo manjkalo ljubezni. No, govorila bo o petih puncah; natančneje najboljših prijateljicah.

Lauren McFuller

Vzdevek: Lauren
Zelo rada pleše, in se sprosti ob dobri glasbi. Sama sicer nima fanta, je pa ji všeč Alex Key.

---

Julia Smith

Vzdevek: July; Julianna
Je pravi mali. računalniški genij. En dan ne more preživeti brez računalnika, Tv-ja, mobitela ali glasbe. Ima fanta Taylor-ja Johnsn-a.

---

Amelia Black

Vzdevek: Anna; Emma
Je športnica. Trenira košarko, odbojko in tenis; v prostem času pa rada plava ter smuča. Njen fant je David Anderson.

---

Nia Kellix

Vzdevek: Nia; Nina
Je romantičarka. Napisala je že kup zgodbic. Zaljubljena je v Sam-a Floow-a.

---

Ully Williams

Vzdevek: Ully
Je ljubiteljica živali in doma ima pravi, mali živalski vrt. Zaljubljena pa je v Max-a Kellix-a; Niinega brata.

--------------
Punce so stare 16 let in obiskujejo prvi letnik; natančneje 1.a.
-----------
Zgodbo bom pisala tako, da bodo dogodke opisovale osebe; vsaka posebej. Lauren, Julia, Amelia, Nia in Ully
Vzdevkov večinoma nebom uporabljala razen ko bo nekdo nekomu nekaj rekel (npr. Lauren reče Amelii: ''Anna ali Emma'') drugače pa ne. Včasih se bo zgodilo, da bo kakšen dogodek opisal tudi fant (npr. Max bo govoril on Nii, svoji sestri) večinoma pa bodo dogodke opisovale Lauren, Julia, Amelia, Nia in Ully.
16. januar 2012
Grr! To je neka čudna kopija! Tako, da sem ne pisat nextov! Nevem zakaj ampak se mi je zgodbica napisala v treh ''izvodih!''
16. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg