Forum
Hooj.!! Najprej da nekaj povem: nea berite zgodbo njena zgodba,kr jo je napisala moja frendica,ki je do zaj uporabljala moj profil : Nina Tarle.No,to je moja prva zgodba(tisto je njena)

To sem jas,Anja:

In to je moja bestika Inna:

Živiva v Londonu in obe sma stari 16 let.Hodima na srednjo šolo London middle school.Obe sma ful dobri učenki.Se dobro razumeva,poslušava enako glasbo,všeč so nama enaki fantje..Sma najbolj popularni punci v najini srednji šoli. Imava še veliko drugih prijateljic,kot so
Elanor

ali Lili

Neboste verjeli tega,ampak vam vseeno povem : Ko sva z Inno z šolo šli obiskati muzej,sva se naslonili na steno iz opek.Poslušali sva predavanje o muzeju,ko se je stena obrnila , in sva ugotovili,da to ni stena,temveč so vrata.Stopali sva v čisti temi in sva se držali za roke.Strah naju je bilo.Jas sem stopila na nek gumb,ko se je prostor popolnoma osvetlil.Bila je velika soba z velikimi steklenimi lučmi,ki so visele iz stopa.Stopile sva do konca sobe iz zagledale nekakšno rumeno kroglo,ki je bila obvarovana z steklom.Krogla se je premikala.Ker naju je bilostrah sva se spogledali in izustili dolgi,glasen aaaaa ! Steklo je počilo.Mislili sva da je diamant,zato je vsaka hitro stegnila roko prosti krogli.Dotaknili sva se je naenkrat,kragla se je razpolovila in 10x zaokrožila nad vsako od naju.Obe sva razprli dlani,in zgodilo se je to:

09. september 2012
next!
09. september 2012
nexttttt
09. september 2012
u37525
u37525
next
09. september 2012
ok,hvala za nexte!
No in od takrat nama je jasno,da je to bila magčna krogla,ki se je potikala od generacije do generacije.Vsaka generacija jo je uporabila,in prčarala novo.Toda pred 600 leti je bila krogla ukradena... Mi2 z inno sva jo pa našli!! to sva prebrali v knjigi.ker sva vedeli,da je to lahko popolno maščevanje,sma magijo najprej uporabili za neporavnane račune.potem sva jo uporabili za denar,neboste verjeli,kaj vse sva si kupili ;

In še in še... Toda te magije ne morava skrivati za večno,mar ne?Zato je bil čas,da poveva elanor.

I: Elanor! Pridi sem.!
E: ja no,že grem!!
A: prisezi,da o tem ne boš z nikomer spregovorila!!
E: ja,ja.Whatever.!!
I&A : imava čarobn moč!
E: phahahhahahha! čarobno moč? Bi me radi ubili od smeha!!?
A: kaj si želiš?
Elanor je takoj utihnila.
E: za začetek,novo torbico!.. in lak!! kakršen koli!! Ali imata denar,da mi to gresta kupiti? HAHHAHAHA!
I&A: naj elanor dobi,torbo kakršno želi!Naj zraven prileti še lak,po njeni želji!
Elanor se je med izvajanjem magije ves čas smejala,toda ko se je na njeni rami prikazala ta torba,v njej pa lak :

Sva postali njeni najbolši frendici. Zaželela si je več stvari,ki jih je dobila. Priznale smo si,da o tem nebo nihče zvedel.

09. september 2012
aja,zaj sta obe zgodbi moji ; in njena zgodba & ta,kr sm nino prepričala da si nardi svoj profil+itaq sm ji jas davala ideje za zgodbo , sam je prosla naj ne poovem,zaj pa lahko
09. september 2012
next!
09. september 2012
še usaj 2.nexta
09. september 2012
u37525
u37525
next next
10. september 2012
še 1

hvala
10. september 2012
u107272
u107272
next
15. september 2012
u101440
u101440
next
15. september 2012
in res je. noben ni izvedel za skrivnost. še starši ne.
mama: anja,spet greš ta teden nakupovati??
a: jap.
m: od kad pa tebi ves ta denar?
aaaj veš.

nisem kar morala reči,jas znam čarati,zato sem na hitro pohitela skozi vrata,preden me je lahko še vprašala karkoli drugega.

here we come,shopping! šla sem z inno in elanor.
jaz sem si kupila:

inna:

elanor:

(vse na sliki)

ja,nismo kupile dosti,saj denarja nismo želele čarati preveč.nisva vedeli,kaj vse bi se lahko zgodilo,če bi kar naprej čarali,da ne bi bilo kaj narobe.ne,težav nisva želeli. ko smo odhajale domov...
a: one!To je jaka!všečmi je! šit!!! skrij me,niseem dovolj lepa,da me vidi!
i: o čem blebetaš? prelepa si!
e: ja,se strinjam!!!
i: sej lahko.... lahko ga osvojiš! haha!
a: ja,in kako??
i: buča,misli!če imava čarovnijo!
a: ja,ress!!! ampak ne danes,danes sma že preveč čarali.da ne bo kaj narobe..... jutri!
e: kako vama zavidam!!!

jaka je desni,levo je njegov frend matjaž:

07. oktober 2012
u109209
u109209
next+ nova bralka
07. december 2012
ful kul zgodba kr magija kul pa kva use sta si loh kuple,next
20. januar 2013
kako se je imenovol ta muzej
20. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani