Forum
Pisala bom zgodbico, upam da vam bo zanimiva;*
Pisala bom o navadni punci, ki se ji je čez leto vse spremenilo
začetek;

to sem jaz;
Patricija;

bff;
Lara;

in seveda njen fant; Luka

Nekega jutra sem se vstala in premišlejvala o Luki ?
Ko sem prišla na zajtrk, me je za mizo pričakal Luka z šopkom rož, in z prstanom katerega naj bi sprejela kot opravičilo ? Kajti sva se večer prej skregala. Pri meni je bila prijateljica Lara, ker so bili moji starši na potovanju. bil je petek 13. - veste da je to nesrečen dan ? In res je, petek 13,. je nesrečen dan; izvedeli boste ko boste dali kakšen nexT; potrebujem jih usaj 3.

Upam da vam, bo zgodbica ušeč ?

Boš bral/a < 3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. julij 2012
u74423
u74423
next
14. julij 2012
u96670
u96670
next!!!! < 3
14. julij 2012
neeeeext.
14. julij 2012
nadaljujem;*...
petek 13, je bil zame zelo nesrečen dan, zato, ker sem izgubila 2 priajteljici skregale smo se, vem kar pri meni ni nič čudnega seveda da imam vsaj Laro, ki mi stoji ob strani Takrat ko so bili moji na morju se je moji mami zvil gleženj in oči se je poškodoval ker je padel iz skakalnice, vem čudno zato se danes vračajo domov;* o ne, zdaj nebo Luka prespal pri meni ker me bodo ubili če me dobijo da je fant spal pri meni ? Danes pa pri meni prespi Lara,... Lara je k meni prišla ob 15h, šle sve v knjižnico in si sposodile zelo grozne video-e, Gledale smo rotvajlerja o fak, ful naju je blo strah Lara ni mogla zaspati, in po celi hiši je nekaj strašilo, kaj je bilo smo se spraševale nobena se ni upala iti pogledat kaj se dogaja za vrati sobe , ker so bili čudni zvoki, mislila sem si ojooj, kaj če je duh, v resnici je bil.....

3nexxti. < 3
14. julij 2012
u96670
u96670
next! < 3
14. julij 2012
neeeext.
14. julij 2012
neeeeeext < 3
14. julij 2012
Next!!!!
18. julij 2012
nextam...
v resnici je bil, moj fant Luka. Najprej ko je prišel do mene sem ga močno objela in poljubila. Ampak ni bilo vse tako kot sem si zamišljala. Luka, je rekel naj pridem bližje in šla sem za vraati je stal njegov brat, ki mi je hotel narediti presenečenje za moj orjstni dan, ki ga imam naslednje jutro, pa sta bila preglasna, v hišo sta prišla preko dimnika ker sta se igrala božička . Naslednje jutro, so bili vsi tako zelo živčni ker niso vedeli, kam jih bom odpeljala za svoj rojstni dan, odpeljala sem jih v Gardaland, tam sem od vseh dobila darilo, najlepše mi je blo od luke in Lare, Lara mi je kupila slušalke beats;

- v beli barvi
Luka mi je kupil ipad classic in cd od One Direction_; bila sem presrečna ko sem to dobila, luko sem objela in poljubila < 3 :*

V Gardalandu smo se zelo zabavali dokler.....
3 nexti, pa nadaljujem.

+ hvala usem, ki berete
18. julij 2012
Next.!!
18. julij 2012
u93169
u93169
next
18. julij 2012
še 1, pa pišem naprej.

+ hvala vama ker bereta < 3
18. julij 2012
u93169
u93169
nzk
18. julij 2012
u93169
u93169
ok next
18. julij 2012
u93169
u93169
hahah
18. julij 2012
Meni pa pa3cija99??
18. julij 2012
u96670
u96670
next
18. julij 2012
NExT! (:
18. julij 2012
u93169
u93169
?
18. julij 2012
nextam--
zabavali smo se tako dolgo dokler nisem padla iz blue tornada? - pristala sem v bolnici ker sem bila vsa pobita, moji starši so bili vse iz sebe ko so zvedeli kaj se je zgodilo, Larra in Luka sta ostala čez noč z mano, olija in mamo sta poslala domov da se odpočijeta, zjutraj so zdravniki rekli da sem padla v globoko komo in, da se nebom tako kmalu zbudila vsi so padi v ujok. Lara, je sporočila mojim sošolcem, usi so prišli k meni in videli da ležim sama, vsi so bili v skrbeh. Lara se je bala da bo zgubila najbolšo prijateljico - mene, ampak nasrečo sem see zbudila, čez 6 mesecou, bila sem čisto iz sebe ko sem se pogledala v ogledalo, imela sem čisto rdeč obraz in vse pofulano vn, grozna sem zgledala, nekaj so mi dali,da bi zgledala lepše.... boste ugotovili kaj... ko dobim 5 nextou. < 3

upam da vam je ušeč.
18. julij 2012
u96670
u96670
next itak da mi je všeč
19. julij 2012
u93169
u93169
next
19. julij 2012
Next!!
19. julij 2012
še usaj 2.

+ hvala usm, ki berete.
20. julij 2012
ubistvu bom zj pisala, ker mi je mal dc.

No, dali so mi neke silikone v obraz (al kk oni to rečejo), ker sem imela zlo grd obraz od tistega padca. Predlagali so mi če želim obdržati star obraz bo trajalo 2 leti, da ga namestijo, za novi obraz bi potrebovali 1 teden, pogovorili so se z mojimi starši in oba sta se strinjala da mi dajo nov obraz, ker niso želeli da trpim še dve leti.
Moji novi predlogi za obraz so bili takšni;
Dobila sem 5 predlogov;
1.

2.

3.

4.

5.

usi, so se pozanimali kateri obraz je najlepši, in izbrali so 2gega.
Ko so mi to namestili je bila vmes neka napaka in ugotovite kaj se je zgodilo; ko dobim 3nexte nadaljujem.

+ hvala, usem povabite še koga < 3
20. julij 2012
Neext.!
20. julij 2012
u93169
u93169
next
20. julij 2012
next
20. julij 2012
nadaljujem...
zgodilo se je, da ko so mi odstranili ovoje, moj obraz naj bi bil lep, zgledal je pa tak;

najprej so hoteli da mi naredijo še eno operacijo, mogoče bi druga uspela. Ampak kasneje jim je bil ta obraz všeč zato so ga obdržali. Ko, sem prišla iz bolnice, so me priajatelji obiskovali, spoznala sm novega fanta Nika, všeč mi je bil, ampk bila sem že v zvezi z Lukom, in začelo se je, Nik je biu sicer v mojem razredu, potiho sem bila zaljubljena v njega in on v mene, ampak kako naj postim luko se mi je govorilo po glavi. Ojeji. Kaj naj zdaj, potem me Luka povabi na sladoled, in takrat me tudi Nik, jaz rečem Niku da pridem k njemu, Luki sm pa rekla da grem k ARiiani prespat in me čaka. ob 3h, me je Nik počakal pred blokom, bila sem vsa rdeča ko sem ga videla, objela sm ga in šla sva na sladoled, tam sva srečala......

3nexti.
20. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg