Forum
-------------------------------------------Opis----------------------------------------------------------------------------
Heey moje ime e Anna Ema Rosmary ljude pa me klicjo kar Annie Imam sarejša brata Zacka in Toma, ki sta dvojčka.Stara sem 16let in živim v New Yorku z mamo, ki je že od mojega 2leta samohranilka. Imam tudi BFF Katie, kii je skoraj edini čovek na svetu, ki me razume ;** Sicer imam tudi kot vsaka najstnica simpatijo in sicer je moja simpatija Katiin brat Rob!

----------------------------------------------Začetek Zgodbe---------------------------------------------------------
Drinn, Driin... je začela zvoniti moja najujša budilka malo je manjlkalo da je nisem zalučala v ziid, ko sem se spomnila: Katie me že 100% čaka v parku v katerem se dobiva vsako jutro pre solo in se nato odpraviva v šolo ) Na hitro sem oprala zobe, skrtačila lase in se oblekla v moje najljubše krilo in bila sem na red. Samo še uzela sem torbo iz sobe in se odpravila proti parku, kjer me je Katie že nestrpno čakala! Hitro smo se odpravile proti šoli in na koncu prišle v razred minuto do 8mih.

Me:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Next? ;* Upam da vam je ušeč začetek )
30. avgust 2012
next
30. avgust 2012
next ?
30. avgust 2012
next
30. avgust 2012
u98933
u98933
next
30. avgust 2012
next
30. avgust 2012
next
30. avgust 2012
Just meeeeee <3
Just meeeeee <3
neksti
30. avgust 2012
u105767
u105767
next
30. avgust 2012
Nextam ;** Hvala vsem za nexte

Ko smo prispele v razred smo se usedle v zadnjo klop in se tako kot vedno pri uri naravoslovlja pogovarjale 100 na uro saj je učiteljica naravoslovlja tako rekoč vedno "glupa in nas nikoli ne opazi al pa kaj podobnega ;D Ko je bilo konec pouka smo se z Katie opravile proti domu in uganete koga smo srečale? Roba,Toma ter Zacka(če vam še nisem omenila so Tom,Zack in Rob najboljši prijatelji). Hitro sem dregnila Katie in ji rekla: Polglej! Kaj? Mi je odvrnila in v tem trenutku zagledala trojico, ki je hodila za nami! Ooo to pa je presenječenje mi je odgovorila! Po isti poti kot me hodijo to se je prvič zgodilo je tako? Ja je! Kaj naj naredimo sem jo vprasala? Ona pa mi je odgovorila: am... ne ozirajmo se na njih in nadajumo pot proti domu. In tako smo tudi naredile, ko sem prisla domov sem takoj stekla v skojo sobo in odprla svoj prenosnik ter odla na Facebook. Nisem imela nikakeršnih obvestil ali prošenj za prijateljstvo le eno sporočilo od...

Next?
30. avgust 2012
next
30. avgust 2012
u105767
u105767
next
30. avgust 2012
Se en next pa nadaljujemo
30. avgust 2012
next :3
30. avgust 2012