Forum
-----------------------------------------
♥Twigi♥
------------------------------------------
Kaj manjka imenu Divji Zahod? To se sprašujem, že odkar sem začela trezno razmišljati. To razmišljam zato, ker moje ime JE RES Divji Zahod. Starši mi vedno govorijo, da to v filipinščini pomeni Najlepša. Čeprav vsak OPP-jevc ve, da to ni res. Imam veliko prijateljev, kar je tudi razlog, da sem najpopularnejša punca na šoli. Frendi me kličejo Twigi. Čeprav nihče ne ve, zakaj je to moj vzdevek. Redko slišim svoje pravo ime. Mam fanta Tadeja, in best frendico Tino. Ona je resssss najboljša. Da ne omenjam Tadeja... Res je cukerček. No, letos bom zaključila 2. letnik, in kmalu bodo počitnice.
----------------------------------------
♥Mama♥
------------------------------------------
Twigi se še sanja ne, da ji bo to poletje dokončno spremenilo življenje.
4 nexte
05. marec 2014
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnexntexnextnextnextnextnextnext
05. marec 2014
u167093
u167093
next next
05. marec 2014
še 2 nexta
05. marec 2014
plis, oglašujte mal
05. marec 2014
dej mal veš napiš pa boš dubla bralce ker bo zanimiu ker zdej piše čist mal pa po mojm misljo ljudje da je to bedn
05. marec 2014
Next
05. marec 2014
nexxxt
05. marec 2014
next next next
05. marec 2014
♥Mama♥
--------------------------------
Letos ji bom pustila, da gre sama na počitnice, da bo končno imela malo svobode.
----------------------------
♥Twigi♥
---------------------------------
Ojojj, čisto sem pozabilaaaa. Danes bi se mogla dobit v parku s Tadejem. Upam da ne bo mislu da ga varam, al pa kej takega. Na hitro sem si oblekla:

Odhitela sem v park. Tam me je že čakal tadej. t-tadej, j-jaz
t- Hey, sm že mislu, da te nebo.,.
j- Ne srbi zame, itak veš, da te mam najraj!!!
t- Jaaa, sj vem, sam...
j- Kaj je Tadej?? Vem, da mi nekaj prikrivaš, dovolj dobro te poznam!
t- Ja, res je... Hotel sem ti povedat, da me je danes na wc-ju poljubila Alex (bdw, Alex je moja sovražnica.)
j- In ti?? Si ji vrnil poljub?
t- Veš, ravno to sem ti želel povedati... Tako dobro se poljublja, in ja, vrnil sm ji ga...
j- in, me zdaj ne ljubiš več'? (vprašam na pol v solzah)
t- Ne, Twigi, narobe si razumelaa. Še vedno te ljubim, vendar takrat nwm, kaj mi je bilo da sem jo poljubil.
j- (se usedem na bližnjo klopco in zajokam)Ja, Tadej... Vem da nisi zanalašč. Vendar, kako naj ti po tem sploh še zaupam??
t- Poskusi Twigi! Vem, da si dovolj močna, in da boš zmogla....
j- Okey, sam obljubi mi, da tega ne boš več storil!
t- Obljubim ti Moja Divjakinja (reče, in mi pritisne poljub na lica)
j- Tadej, samo ne kliči me po imenuu. (Tadej je edini, ki sploh še kdaj izgovori le delček mojega imena,)
t-o ne... Sory, sam zdj morm jit na trening
j- okey, čauu

--------------------------------------
9 nextov
05. marec 2014
next next next next next next next next next
05. marec 2014
Next
06. marec 2014
še 7 nextov
06. marec 2014
Pritekla sem domov, in šla takoj na comp na fb. Šla sm na profil naše šole in pogledala, če je kj nouga(hodim na zasebno šolo). Šokirala me je novica!! Naslednji teden gremo v london!!! V sobah bomo razdeljeni po pet, dva fanta in tri dekleta. Dolgo sem iskala svoje ime, in ga le našla. Jejjj v sobi sem z Tadejem in Tino. O ne!!! Z nami je še Alex in Blaž. Blaž in Alex sta par.
06. marec 2014
to je bil krajši next, kr morm it
06. marec 2014
Next
06. marec 2014
Next
06. marec 2014
next
08. marec 2014
nexttttt + nova bralka
08. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani