Forum
u33772
u33772
glavne oseba

nika:jst
maša: moja bff
miša: največja sovražnica
rubi in maja: njeni privržnki
oki začnimo!
po glavnem odmoru sm šla z mašo piti vodo v vece mimo oglasne deske sva šli ko je nekaj privabilo mojo pozornost bil je list na katerem so bile slike oblek! pogledala sem kaj piše, pisalo je da bo jutri izbor tekmovalcev za resničnostni šov na temo modnaga oblikovanja! spodaj je bil spisek kako se prijavimo! bili sta samo še 2 mesti in hitro sva napisali ime primek starost! vsi tisti ki so se napisali bojo jutri imeli šole prost dan saj ojo šli v canarjev dom kjer bojo povedali 15 srečnnežev ki se bojo vselili v hišo!

jest:

moja bff:

18. januar 2011
u34116
u34116
res hudo ej a je teb ime nika????
18. januar 2011
next!
18. januar 2011
=D
18. januar 2011
vav...
18. januar 2011
u33772
u33772
naslednje jutro sem se zgodaj zbudla! komaj sem čakala! zjutrej pred šolo smo morali še prinesti podpis staršev za dovoljenje ki ga je šola sprevila! nato sva odšli v cankarjev dom tam se je že začelo spreševne ko sva prišli tja! dali so nama listek na katerem je pisalo najino ime in primek! mašo so prej poklicali! ko se je vrnila je bila čisto vesela! saj so ji rekli da ima smisel za barve! vprašala sem jo kaj tam počnejo? rekla mi je da sprašujejo kako kakšne karve pašejo! in če zna šivati! nato so poklicali mene bilo je lahko ampak žel mi niso rekli imam smisel za barve! ko sem se vrnila sem srečala mišo majo in rubi =X ! bila sem šokirana! ne da so se tudi one prijavile!
nato so začeli klicati gdo gre v hišo!

rekli so:

v hišo bo šlo 15 deklet tako da fantje adijo! nato je rekla in grejo:
1)...maša horvat!(moja maša< 3)
2)...rubi! martinez(privrženka miše)
3)...nikaaaa hribar(jest jej)
4)...miša zupan(joj sam nje ne)
5)...maja pikić(se tazadnja privrženka miše)
6)...
7)...
...
9)...
10)...
11)...
12)...
13)...
14)...
15)...

bravo punce sedaj pojdite po svoje stvari! po vako bo prišla limozina da jo bo odpeljala v hišo!
18. januar 2011
u1374
u1374
♥♥: next
18. januar 2011
next!
27. februar 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttt
09. april 2011
u37271
u37271
next