Forum
u73295
u73295
"Erin!!"se dere moja sestra Lilo. "Kva je?" zdolgočaseno odgovorim. Ni lahko voditi modnega podjetja skupaj s sestro in bratom, pa čeprav le občasno. Sedim za svojo pisalno mizo iz mahagonija in zrem v svoj računalnik.
J(jst)
L(lilo)

L: Osnutke oblek! Takoj!!! In ja ...
J: Okej. Nehi se dret. In kaj si še mislila rečt?
L: V petek je 4. obletnica mamine smrti. Jst, Liam in oči pričakujemo, da prideš. Imeli bomo mašo.
J:Vem. Pridem.Sej veš, kako sem jo imela rada.
L:Jaz tudi. Danes jaz kuham večerjo. Pripelji še Erica. Ob 19.00.
Jom.

Ko sestra odide,me preplavi občutek krivde, bolečine in osamljenosti. V oči mi stopijo solze in spomnim se tistega dneva- dneva X. Jaz sem jo našla!!!!JAZ!!!!!!! Zakaj nisem prišla prej domov??????
Jaz sem jo našla mrtvo, skupaj s škatlico tablet!!!!!!!!! Zakaj je to storila???? Vem, da jo je očka dvakrat prevaral, ampak samo dvakrat. Vendar ga ne zagovarjam. Preziram ga!!!!!!!!!!Zakaj, saj to ni bil tehten razlog!!!

Iz razmišljanja me predrami klic. Eric.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem ko dobim 2 nexta
05. februar 2012
u50385
u50385
Buuuuuuuuuuuuuu
05. februar 2012
u64528
u64528
Nexti nexti pa maš!!!!!!!
05. februar 2012
u25153
u25153
next next eto maš dva nexta nadaljuj!!
05. februar 2012
u25153
u25153
betty.luu ugrizn se za jezk k neveš ko se bo kasnej dogajal ok čist kul zgodba!!!!
05. februar 2012
u73295
u73295
Eric.
E(eric)
J(jst)

E: Oila srček. Kako si?
J: Ja oi.
E: A prideš dons?
J: Ne vem. No bom.
E: Okej komi čakam. Dijo.
J:Ja dijo.

Joj, kok mi gre na živce!!!! Moram nardit konc najini zvezi. Že dve leti hodva pa mi je kr neki bit z njim. Vsi pričakujejo da se bom poročila z njim!!!! Moj bog! Poročena pri 20! A so nori? Mnogo razlogov mam proti poroki:
- je mamin sinček, razvajen
- itak pa ful velik žensk poleg mene
- prilizuje se vsem
- na začetku je bil ful prjazn, zdej pa še svojga brata ne morem normalno pogledat, k je tok ljubosumen.

Končala bom z njim čeprav so vsi proti. Sam da vse ga znebim.
12. februar 2012
u25153
u25153
next!!!!!!!!!!!!!!
18. februar 2012
u73295
u73295
Ok bom nextala
22. februar 2012
u73295
u73295
Ura je že 18.00. Hitro se uredim in se s svojim audijem odpeljem do sestrine hiše. Pozvonim in odpre mi moj brat Liam.
L(liam)
J(jst)

Loglej, kdo je končno prišel.Živjo sestrica.
J: Živjo! Kako si in kako sta se z Amber imela v Španiji?
L: Kako sem?Okej in v Španiji se blo super.
J: In kje je Amber?
L:Notri. In kje je Eric?
J: Emm...
Laj je vseeno.Pridi noter.

Bratu sem dala plašč in prezrla pripombo o tem, da ni služkinja. Pozdravila in objela sem Lilo, Amber( Liamovo dekle in moja bff), Jamesa( Lilin fant) in očka. Prijetno smo se imeli vsaj dokler ni vstopil Eric. Vsi so ga sprejeli dobro, samo jaz in Amber ne(ona ga tudi sovraži). In on me je poskušal na silo poljubiti, komaj da sem se rešila. Ob njem me mine ves tek. Pred sladico pa je iz svojega žepa vzel rdečo škatlico in nekaj govoril o tem večeru. Odprl je tisto škatlo in v njej se je zalesketal 20-karatni diamant. O BOG NAJ NE BO TO KAR MISLIM DA JE!!!!!!!!!!!!!!PROSIM NE!!!!!!!!
Zaprosil me je za roko in vsi pričakujejo moj odgovor. Kaj naj storim?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaj bo odgovorila Erin? Kakšen bo odziv drugih?

Nadaljujem ko dobim 2 nexta. A dam še slikce?
22. februar 2012
u73295
u73295
u73295
u73295
Eric

Očka in mami( ko sta bila mlada)

22. februar 2012
u73295
u73295
Ne, to je Erin

23. februar 2012