Forum
u60168
u60168
"Zala, kaj ko bi namesto poležavanja začela popravljati negativne ocene!?" je zaupila učiteljica. "Draga učiteljica Juža, kaj ko bi Vi, namesto učenja raje brskali po smeteh?" sem ji odgovorila. Celi razred se je začel smejat. "Misliš, da si smešna? Bomo videli kako smešna boš pri ravnatelju!" Vstala je prišla do mene in me pograbila za roko ter odprla vrata, "Ravnatelju, takoj!" je zaupila z njenim škripavem glasom.. Ko sem prišla do ravnateljeve pisarne nisem hotela vstopiti, ker bi tako ali tako bilo isto kot prejšnič. "Kar ustopi.... Zala." je malo bolj naglas rekel ravnatelj iz pisarne. "Kako ste vedeli da sem jas?" "Usak dan, isto uro, ko imate angleščino na urniku, prideš v mojo pisarno. Poglej, tudi če ti učiteljica ni všeč, bi lahko potrpela. Šola se je šele začela, ti pa si bila že petkrat pri meni. Danes ne bom poklical tvoje mame, ker vem, da si ji obljubila, da boš pridna. Naj misli da nisi nič naredila, prav? Sedaj lahko greš." Vstala sem, odšla do vrat in rekla "Nouga prfoksa hočm. Ta kura me skos neki komentira, karkol nardim ni prou. Pa še Tina je povedala da sem imela test prau rešenega, ker mi ga je ona rešila, seveda, a je napisala da ni nič prau. Čisto istega sma mele. Pa vam je to vredu? Je? No, meni ni. K bomo dobil nouga prfoksa se bom lepš ubnašala, do tkrt pa ne pokite, prosm. Niste nevem kaj da bi mi ukazovali kaj naj delam in kako naj se do nje obnašam." Čudno me je pogledal, med tem sem pa jas odprla vrata stopila ven rekla 'nasvidanje' in zaropotala za sabo. Stekla sem do učilnice za angleščino in ko sem prišla notr so se mi usi smejali. Povedali so mi, da imam že 5 cvekou, šola pa se je šele dobro začela.
NI SE MI DALO FAJN RAZMIŠLJAT.
next? x'D ma useen nextam ker mam preveč časa okj.
21. september 2011
u60192
u60192
omg učiteljica juža hahahahahahahahahaha daj no ne morš HAHAHAHAHAHAHA
še konc pouka ni pa se že smejim ;D
in ja da mi nextaš ker je d best < 33
21. september 2011
Neeeexty.!.
21. september 2011
next
21. september 2011
u60168
u60168
pišem.
21. september 2011
u60168
u60168
"Pa ja no, saj bom popravla... Ko se mi pač bo dalo.." sem si na hitro izmislila, pograbila torbo in odšla na WC. Vsedla sem se v kot in začela delati zamujene naloge. "Zala? Ti res delaš 'domače' naloge?" "Kaj? Ne? Saj veš, da jih nikoli ne delam." Zaprla sem zvezke in jih hitro dala v torbo. "Torej, kaj hočeš?" sem sitno vprašala. "Ah, nič, samo gledam, če si vredu. Zdela si se mi žalostna, ko si mogla iti h ravnatelju. Si res vredu?" Grdo sem jo pogledala, potem pa sem samo ustala in odšla. Sovražim, ko imajo drugi prav. Ko sem se usedla na klopco, je učiteljica pridirjala z listi - TESTI. Ojoj. "Torej, ko hočeš zračunati obseg 16-kotnika moraš zračunati vse stranice skupaj. Če si pozabila račun za krajše računanje, napiši vse stranice. Za trapeze..." je začela Tina, a jas sem jo prekinila. "Hvala Tina, a ta test hočem rešiti sama." "Okej, če boš kaj rabila, bom za tabo. Samo povej." "Ja, bom. Hvala." Test sem rešila celega, a zaj me zanima ocena. Bom spet dobila negativno, mogoče bo vsaj pozitivno?
nextttttt?
21. september 2011
u57082
u57082
Next.
21. september 2011
Nexty!
21. september 2011
u60192
u60192
nextttttttttt
21. september 2011
neext!
21. september 2011
u60168
u60168
pišemm.
21. september 2011
u60168
u60168
Nasledni dan ////// "Špela. Dobro. Nika. Nezadostno. Popravljala boš oceno jutri, predura. Tina. Odlično. Nik. Odlično. Žiga. Zadostno. Žan. Prav dobro. Zala.." bila je minuta molka.. Nevem zakaj, ampak zdelo se mi je, da sem spet pisala nezadostno in sem kar vstala in pograbila torbo ter hotela sem oditi. "Odlično. Čestitam in če ti po pravici povem, sem se malo začudila." Samo gledala sem jo in čez nekaj časa kar naprej ponavljala ; "Kaaaaaj, odlično sem pisala, saj to ni res." Bilo je še 5 minut do zvonenja, in učiteljica nam je dovolila da gremo iz razreda. Na hodniku sem še enkrat pogledala test in vse je blo poklukano. Kar sesedla sem se. Mimo je prišel moj fant, Jan, ki je bil 2 leta starej kot jas.
ta je biu mal manjši del, ker nimam cajta zaj zaenkrat, ker se grem učit. k se neham pridem nazaj pa bom spet napisala ok? :'D
21. september 2011
u60192
u60192
next :3
21. september 2011
nexty
21. september 2011
u60168
u60168
"A's ti uredu?" je vprašal in se usedu pred mano. Zadrla sem se da sem dobila prvo 5ko on pa me je samo objel in mi čestital. :33 Pouka je bilo konec. Hitro sem se oblekla in stekla po hodniku do vrat, med tem sem pa po nesreči udarila Špelo, ki mi gre na žiuce. >.> takoj je začela jokati kako sem jo zanalašč mahnila. pa saj jo bi še enkrat D:
bom ju3 več napisala, zaj mam preveč dela zs ines
21. september 2011
u60192
u60192
nexttttttttttttt
HAHAHAHAHAH x D
21. september 2011
neeext
21. september 2011
nexty!
21. september 2011
u60168
u60168
"Fuj no, tvoje umazane roke so se dotaknile mojega prelepega obraza." je zaškripala. "Hočeš, da se še moje?" je uprašala Tina in se zasmejala. "Ha ha. Zelo smešno. In ne, ker potem se bom res ukužila. Fujj" "Nehaj, Špela. Ne obnašaj se tako otročje." "In od gdaj ti z njo držiš, krava ena?" "Hm, nevem, mogoče od zdaj?"
22. september 2011
u60168
u60168
ne da se mi več atm, oblubim da bom do dveh napisala večji del. D:
22. september 2011
u60192
u60192
nexttttttttt
do dveh napiši ja x D
22. september 2011
u60168
u60168
"No, saj ko da me zanima, meni si itak bila samo v obrambo. Drugače pa veš, s tvojim fantom sem sexala. Sam tko, če te zanima." Obrnila se je in šla. Nina nam je use povedala o Špeli, in tudi to, da se več ali manj laže, tako da ji ni vrjela zgodbo o njenem fantu. "Sej ne, da bi se čudla, sam kko je lohk folk tok neumn" sm si zaj po novem ponavljaja u glavi, in čisto pozabila na petko. Ko sem prišla domou, me je 'mtka' prašala katero oceno sem dubla, sem ji samo ne veselo odgovorila "pet" in se odpravila proti sobi. o:
Kmalu za tem me je poklicala Tina. "Heeej praznovalka." "Praznovalka? Kaj pa praznujem?" sem začudeno uprašala "Ahahhahaha, smešno. Torej. Prideš h meni ob osmih?" "Ja, seveda. pridem.." "Okej, ob osmih, pa nič prej." "ja, seveda. zaj pa moram it. čau."
Ko sem je bila ura sedm, sem se začela prštimavat :3 oblekla sem obleko, ki sem jo imela tudi na valeti in najlepše čeule z visoko peto *-* Ko sem prišla do tja so vsi zaupili 'vse najboljše' meni pa se je zavrtelo in padla sem po tleh...
Next? :33
22. september 2011
jaaaaa
22. september 2011
u60192
u60192
nextttttt :3
22. september 2011
nexty!
22. september 2011
u60168
u60168
pišem.
22. september 2011
u60168
u60168
Zbudila sem se dve uri kasneje, torej ob desetih zvečer o_o nisem se zavedala kje sem, ali kaj je bilo, a sm vedela da nekaj ni vredu. Obračala sem se in gledala gdo so ti ljudje, ki so stali okoli mene. "Gdo ste vi!?" sem v paniki zaupila ter se pobrala. "Zala? A si vredu?" so vsi začeli spraševati, kar naenkrat sem spet padla po tleh. Potem so baje takoj poklicali rešilce, ter me odpeljali na kliniko o: sploh nisem vedela kaj se dogaja >.> "Ja, blagi pretres možganov ima, spomin je izgubila, a ne skrbite. Po enem mesecu bo vse, kot je bilo." je zašepetal zdraunik 'moji mami.' Če to ni čudno, poslušajte naprej. Baje mi je ime Zala, in hodim v 2 letnik 'najboljše' šole v državi. o-o Hmm. Zdelo se mi je čudno, a če tako pravijo, pa naj bo. Ko sem prišla v šolo so se vsi postavili okoli mene, in se mi začeli prilizovati. Omg. -.- Ko je učiteljica izrekla moje ime sem kar ignorirala, potem pa je prišla do mene in...
Next?
22. september 2011
jaaaa
22. september 2011
nexty!
22. september 2011
u59496
u59496
neexšt.
22. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike