Forum
u76047
u76047

♘ шσмαпızεя (ℋαяяч ƨтчʟεƨ ℱαпғıc) ♞

нε'ƨ α шσмαпızεя…
нε нαƨ αccερтεɔ α cнαʟʟεпɢε…
10 пıɢнтƨ…
10 ɔıғғεяεпт ɢıяʟƨ…
шıʟʟ нε ƨυccεεɔ﹖

(čяпı κσпנ ♞ κασ ρяεɔƨтανʟנα нαяячנα-žяεвcα, вεʟı ♘ נε ρα κσвıʟα-ρυпcα, αпε﹖ хɔ)
♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢♦♢

▻αнσч υпıcσяпƨ﹗ (zακαנ вı яεκʟα вıтcнεƨ, čε ρα ʟαнκσ υпıcσяпƨ σ.σ)
▻αʟנα ıƨ вαcκ шıтн α пεш ғαпғıc ... σвνıσυƨʟч
▻1. мαנ נε тακ ʟερ ɔαп zα σвנανσ пσνε zɢσɔıcε .. ρα šε мαנα мαм в-ɔαч^^
▻ρσтαтσƨ ɢσппα ρσтαтε (σя: нαтεяƨ ɢσппα нαтε)
▻ғυcκ пσямαʟıтч

пαנρяεנ мσяεм пανεƨтı šε пεκαנ ρσмεмвпıн ɔεנƨтεν:
▻σвƨεɔεпα ƨεм z ʟεт нεя ɢσ σɔ ραƨƨεпɢεяנα *-* (пερσмεмвпσ, νεм)
▻пıč καנ ɔσƨтı пε вεяεм ғαпғıcσν пα ıɢяαн, тακ ɔα пε νεм κακı ƨσ »мσɔεяпı«
▻αмρακ мıƨʟıм, ɔα вσ тα ғғ мαʟσ ɔяυɢαčεп
▻ναƨ мσтı, čε вσ мαʟσ вσʟנ ɔıятч﹖ :'o

zαנ ρα ɔα šε яαzנαƨпıмσ, ɔα νεм, κακ נε нαяячנα ρяızαɔεʟσ, κσ ƨσ мυ яεκʟı ɔα נε žεпƨκαя (вαנε νƨαנ.., ƨʟıκσ ƨεм νıɔʟα). ıп тσ נε ƨαмσ zɢσɔвα, ρα ıɔεנα ƨε мı נε zɔεʟα zαпıмıνα (вı яαɔ κεяı ғғ ν σвʟıκı κяıмıпαʟκε﹖ :'o), тακ ɔαα … נα. c:

▻ενεячσпε нαƨ α ƨтσяч тσ тεʟʟ
▻мαчвε тнε шσʟғ ıƨ ıп ʟσνε шıтн мσσп..⇩
..αпɔ εαcн мσптн ıт cяıεƨ ғσя α ʟσνε ıт шıʟʟ пενεя тσυcн.. </З

α ɢяεмσ пα ρяνı ɔεʟ﹖ εпנσч﹗:**

»няερεпıм ρσ тεм, ɔα вı ƨρσzпαʟ пεκσɢα, κı вı мε яεƨпıčпσ пανɔıнпıʟ ıп вı ƨı z пנıм яεƨ žεʟεʟ ρяεžıνʟנαтı čαƨ,« נε ɔσɔαʟ нαяяч.
καтεяσ ɔεκʟε ƨε пε вı zαčεʟσ тσρıтı σв тεм﹖ šε ρσƨεвεנ κεя נε ρяαν 'тıƨтσ' ɔεκʟε пεκנε тαм zυпαנ, čακα, ɔα ƨρσɔпεƨε пερσвσʟנšʟנıνεɢα žεпƨκαяנα, κı пε вσ νεɔεʟ, καנ ɢα נε ƨρʟσн zαɔεʟσ.
~тσčпσтσ тεεпƨ

⇧σσ ғααακ *OOO*

»Niall, bolj odpiraj usta!« je rekel učitelj petja. Niall je na široko zevnil, da si lahko skoraj videl njegov zajtrk. V bistvu dopoldansko malico. DRUGO dopoldansko malico. Zayn je pel svoje, mi smo peli refren pri pesmi They don't know about us. Še malo pa bo konec pesmi, potem pa upam da bomo končali ali pa vsaj imeli odmor.
»Tako, to bo za danes vse,« je rekel učitelj, ko smo končali. Končno! Louis me je nagajivo dregnil, jaz pa sem ga boksnil v ramo.
»Hej, jaz te nisem tako močno!« je vzkliknil in se namrdnil. Zarežal sem se.
V našo sobo za vaje je nenadoma stopil Simon.
»Fantje, odločil sem se, da lahko imate 14-dnevni odmor. Res že pol leta trdo delate in potrebujete malo sprostitve,« je brez ovinkarjenja povedal Simon. To ja, končno dopust!
»Wuuuhuuu!« sva se zadrla skupaj z Niallom.
»Nandos all day, all night!« je ta še dodal.
»To moram takoj sporočiti Eleanor,« je rekel Louis in iz žepa že potegnil svoj telefon.
»Hvala Simon!« je vzkliknil Liam. »A lahko z Danielle greva na krajše počitnice? Mislim da ima tudi ona prosto.«
»Še danes bom peljal Perrie na zmenek,« je sklenil Zayn. Kaj pa jaz? Kaj pa ostane meni? Zakaj imajo že vsi drugi plane za svoj dopust?
»Kar naenkrat se mi zdiš manj vesel,« je takoj opazil Louis, čeprav je po telefonu pisal sporočilo Eleanor.
»Ne, saj sem vesel. Jej,« sem poskusil. Louis je premaknil pogled s telefona name.
»Zelo prepričljivo,« je sarkastično rekel. »Včasih si se znal zabavati. Daj no, spusti na plan starega Harryja! Obišči stare prijatelje, spoznaj nove punce …«
»Stari prijatelji že, ampak novih punc pa ne!« je strogo rekel Simon, ki naju je očitno slišal. »Harry, tudi sam si bom vzel nekaj dopusta in nočem da o tebi spet kaj slišim v medijih! Vsaj ne, da bi naj domnevno hodil s kakšno punco, nobenega pijančevanja v baru in sploh pa nočem slišati o kakšni ponovni drami glede Taylor!«
»Dobro Simon,« sem pridno prikimal, saj sem njemu res ne splača ugovarjati. Simon me je premeril s pogledom, nato pa nadaljeval: »Tako fantje. Lepo se imejte. Ne rabite se skrivati pred mediji, saj potrebujemo malo reklame, a vseeno ne pretiravajte! Vzemite si tudi nekaj časa za Directionerje.« Vsi smo pridno prikimali. »Sedaj pa lahko greste.«
»Adijo Simon!« se je poslovil Liam, vsi drugi pa smo kar zdirjali iz sobe, ter ven iz studia.
01. maj 2013
u126957
u126957
omg, popolno. 1. bralka *-* haaah < 333
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. maj 2013
NEEEEEEEEXT!*W*
01. maj 2013
u93092
u93092
wiiii Alja is baack :3
Neeext
01. maj 2013
u120491
u120491
Neeeeeeeeeext
01. maj 2013
Neext
01. maj 2013
u110366
u110366
Neeeeeeeeeeeeeeeexxxxttttttttt
01. maj 2013
*o*
Neeeeeeeeext!
01. maj 2013
TI PIŠEŠ FF PA ME O TEM SPLOH NE OBVESTIŠ?! HALOO?!!!! MISLIM, RES SEM RAZOČARANA NAD TABO . KR JE BLO TO TAK SLUČAJNO, DA SM ŠLA GLEJAT ZGODBICE PA POL VIJIM, DA TI PIŠEŠ ZGODBICO PA ME KAP ZADANE.
+ komaj čakaaaaaam neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *o* tiiiii itaaaaak naaaajboljše pišeeeš!
01. maj 2013
u76047
u76047
sara - kaj se mi zaj ti neke razburjaš tu?<33
02. maj 2013
nič te ne razburjam <33 ti samo nextaj pa bo vse okej :*
02. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeext
02. maj 2013
ii ušeč mi je začetek :$
wijuu next
02. maj 2013
u133680
u133680
neeeeeeeeeeeeeeext. najbolj popoun začetek *.*
02. maj 2013
u127780
u127780
Neeeeeeeeeext.!!!!!! *W* Ful popoun začetk res še ena nora zgodbica od tebe, komi čakam nasledn deu
02. maj 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeekšt.!c:
02. maj 2013
u134733
u134733
u108028
u108028
next
02. maj 2013
u76047
u76047
wiiii, hvala vam da berete *.* (+za pohvale)
ta next je posvečen нαяяу'ѕ ѕραякℓє, ker je pač bla prva bralka:3

PREJ SEM VAS ŠE POZABLA OPOZORIT, da bo kar veliko oseb v zgodbici, ampak si jih nerabite zapomnit .. važno je, da harryja poznate c:

Bridget's P.O.V. [Point of view]

>Spet normalen dan v cvetličarni,< sem pomislila, ko sem se postavila za pult v majhni cvetličarni, kjer sem delala. Rože se prijetno dišale in vse je bilo tiho. Vrata cvetličarne so se odprla in noter je stopila prva stranka danes.
»Dober dan,« sem jo pozdravila. »Kako vam lahko pomagam?«
»Dober dan. Prosim, da zavijete tole,« je rekla gospa srednjih let in na pult položila One Direction knjigo Dare to dream ter voščilnico.
»Smem zvedeti za koga?« sem vprašala in pripravljala trakove, ovojni papir ter razne okraske.
»Za hčerko. Z to One Direction obsesijo je včasih prav nadležna,« je zavzdihnila gospa, nato pa se nasmehnila. »In ti? Kaj poslušaš ti?«
»Tudi One Direction,« sem priznala. »Čisto sem obsedena z njimi.«
»Ah, kaj tile fantje delajo s srci najstnic,« je z glavo zmajala gospa.
»Saj ste verjetno tudi vi imeli v mladosti kakšno priljubljeno skupino ali pevca, ki ste ga preprosto oboževali,« sem modrovala. Gospa je zamišljeno prikimala. Nadaljevala sem z zavijanjem, ona pa si je šla ogledovati rože.
»Tale roža pa je res lepa. Mislim, da jo bom vzela.«
»To je azaleja. Potrebuje dosti vode, tako da jo je treba dnevno zalivati,« sem pojasnila. Gospa je kljub temu vzela rožo, plačala in odšla. Tako, sedaj pa bo verjetno spet nekaj časa mir. Odprla sem predal in ven potegnila svoj mp3. Slušalke sem vtaknila v ušesa. Medtem ko sem poslušala One Direction, sem brkljala po cvetličarni, zalivala rože in takšne stvari.
»Hej Bridget!« sem zaslišala glas nekje za koprenami mojega zasanjanega razpoloženja, zaradi poslušanja One Direction. »Nekaj časa boš sama tukaj, ker morem jaz po opravkih! Kmalu bom nazaj!«
»Prav!« sem zavpila. Bila je moja šefica Rosemary. Ona je res najboljša šefica na svetu! Dobro je tudi to, da je precej zasanjan človek, tako da je sploh ne moti, če poslušam mp3 ali kaj takega. Dvomim, da sploh opazi.
Čez 15 minut je bil, za čuda, v cvetličarni pravi naval kupcev, kar se zgodi zelo redko. Skoraj nisem več utegnila svetovat, iskat in kasirat. >Zakaj je Rosemary morala oditi prav zdaj?< sem pomislila. Sigurno je ne bo še vsaj eno uro! Kako mi bo uspelo postreči vsem strankam.
»To bo 9,50 funtov,« sem povedala starejši gospe. Počasi je odprla svojo denarnico in ven začela zbirati drobiž, na katerem tako ali tako ni videla vrednosti. S prsti sem nestrpno potrkavala po pultu. Ko sem končno opravila z njo, sem morala pokasirati še dvema kupcema, nato pa sem morala nekemu fantu predavati o orhidejah. A še nisi nikoli slišal za internet in wikipedijo?!
»Bri! Sem že nazaj!« je v cvetličarno pritekla Rosemary. Nekaj časa se je začudeno ozirala naokoli: »A je res takšna gneča?«
»Ja je! In zato pomagaj!« sem zavpila. Ravno me je neka fino oblečena gospa spraševala za mnenje o neki roži.
»Oprostite, ampak nimam je doma, zato ne vem kako …« sem nejevoljno začela.
»Kaj se to pravi, da mi ne moreš svetovati?!« se je razburila gospa. Oh, kako mi gredo takšni tipi ljudi na živce!
»Po mojem mnenju, je to zelo lepa in nezahtevna roža,« se je vmešala Rosemary in me porinila vstran. »Pojdi na blagajno,« je siknila.
»Prav,« sem prikimala in odbrzela do blagajne.
02. maj 2013
u133680
u133680
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext. :*
02. maj 2013
u126957
u126957
neeeeeeeeeeeeexxxxxtt
02. maj 2013
u126957
u126957
hvala za posvečen next < 333