Forum
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤Alyssa¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Pogledala sem na uro.Odgrnila sem odejo in se počasi začela vstajati izven pojstelje.Soba je bila majhna in prašna.Nekaj časa sem si ogledovala sobo potem pa na noge nadela nogavice ki so ležala na tleh.Pogledala sem v predal z mojimi oblekami in ven potegnila nekaj raztrganih oblačil in si jih nadela nase.Vstala sem se in odgrnila zavese moje sobe v sobo se je prikazala svetloba ki je odsevala naravnost proti vratom.Stopila sem do vrat in jih hrabrno odprla in prestopila prag moje sobe in za sabo zaprla vrata.V sosednji sobi je bila mama in jokala kod vsako jutro po očetovem pretepu.Bila je na tleh in se stiskala ob kotu oče pa je ležal na pojstelji.Stopila sem do mame in jo začela tolažiti."Vse bo v redu,oče ni pri sebi" sem ji tožila in jo božala po njenih gladkih laseh.Pogledala me je in me primila za roko."Dovolj imam Alyssa,ločila se bom z tvojim očetom.Preselili se bomo nekam drugam."Je objokano povedala mama.Solza se je spustila po mojem licu in padla na tla."To je težka odločitev,očeta imam rada."sem ji odvrnila in se sklonila proti njej."Prosim te Alyssa,življenje bo mnogo boljše.Pojdi z mano in tvojim bratom in sestro."Me je prosila mama."Prav,samo da ne boš več jokala vsako jutro" sem rekla nazaj in odšla z sobe.Mama je še kar sedela ob kotu in se začela držati za glavo.Odšla sem do kuhinje kjer sta že bila Michaela in Johan.Pogledala sta me in se mi nasmehnila."Ali sta lačna?" sem ju vprašala in vrnila nasmeh.Prikimala sta in stopila do pulta kjer so bili že pripravljeni kosmiči.Z hladilnika sem vzela zadnjo mleko in ga zlila v posodo ter ga začela pregrevati.Sedla sem za mizo."Mama je rekla da se bomo odselili,ločila se bo z očetom" sem začela govoriti "z nama gresta" Michaeča in Johan sta pogledala v tla in začela jokati."Vse bo v redu,nigdar več mame ne bosta videla zjutraj objokane" sem rekla in stopila do njiju in jo objela stopila sem do štedilnika in ugasnila ogenj.Z omarice čisto na vrhu sem vzela tri posode in v njih zlila nekaj mleka in kosmiče.Primila sem posode in jih dala na mizo kjer sta sedela otroka.Iz predala sem vzela še žlice in jih namočila v toplo mleko.
30. september 2016

Next?
01. oktober 2016
Next
01. oktober 2016
Hvala Is.Somerhalder,nadaljevanje bom napisala danes malo pozneje ali pa jutri
03. oktober 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg