Forum
Oliver se je še enkrat ozrl po navidezno prazni Gryfondomski dnevni sobi. "James Sirius Potter, da se mi v tem trenutku prikažeš pred oči!!!" je zavpil. "Tristo pokvarjenih metel" je še zagodrnjal. Takrat se je sredi prazne sobe izoblikovala postava. James je globoko zavzdihnil in plašč nevidnosti podal profesorju. "Oprostite, profesor Wood. Nisem mislil špricat Letenja, ampak mogel sem iti pogledat svojo novo metlo..." se je začel izgovarjati James. Oliver se je rahlo nasmehnil. "Žal si plašč uporabljal v napačne namene. Moral ga bom zapleniti, ampak tebi pa špricanje oprostim." James je bil vesel, da ga profesor razume, saj vendar nikoli ne bi šprical šole! Kaj šele Letenja, ki je bilo z njegovim najljubšim učiteljem tudi njegov najljubši predmet. James je bil študent 5. letnika Bradavičarke, najboljše čarovniške akademije na svetu. Njegov oče, Harry Potter, je bil ravnatelj, njegova mati, Ginny Potter pa je delala na Ministrstvu za čaranje. Imel je brata Albusa Severusa (3. letnik) ter sestrico Lily Luno (1. letnik). James je bil odličen iskalec pri Quidditchu, verjetno najboljši v tem stoletju. Seveda, takoj za svojim očetom. Pri tistem dogodku s špricanjem je nasproti Jamesa stal Oliver Wood, visok ter postaven učitelj Letenja. Nekoč je bil kapetan Gryfondomske Quidditch ekipe, ter naredil Harrya Potterja najboljšega iskalca v zgodovini Bradavičarke. Na to je bil Oliver sila ponosen, in zmeraj, kadar je imel čas, je učencem pripovedoval o svojih dogodivščinah. Le ena stvar pa je Oliverja vsake toliko časa zelo potrla. Na Bradavičarki namreč ni imel nobenega človeka, ki bi mu lahko zaupal. Nekoč je bil to Harry, zdaj pa je le-ta kot ravnatelj imel premalo časa in preveč obveznosti. Želel si je nekoga, ki bi mu lahko zaupal, s komer bi lahko preživel vsako prosto sekundo. In to ga je pogosto spravilo v slabo razpoloženje, saj se je počutil zelo osamljeno. Vendar pa Oliver ni vedel, da se bo tisti dan vse spremenilo...

OLIVER:

DRUŽINA POTTER (JAMES JE 3. Z LEVE):

okej, torej, doug sm rabla da sm sploh začela pisat začetk, ampak cela zgodba je dejansko že u moji glavi dobr, upam da vm je moja zgodbica ušeč, napiš NEXT za nadaljevanje! hvala!
21. junij 2013
u138223
u138223
NEXT!
Hahaha pri meni je bla ista fora: Harry ravnatelj. x'd
21. junij 2013
NEXT
ej ful je dobr
22. junij 2013
Next
22. junij 2013
next
22. junij 2013
next
24. junij 2013
u136908
u136908
next
24. junij 2013
u150249
u150249
Next
Js ful obožujem Harry Potterja in mislim, da bo ot ena izmed najboljših zgodb o njem oziroma o Oliverju.
01. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg