Forum
u102137
u102137
Hej.Pisala bom zgodbico ki ni moja prepisovala jo bom iz cool-a.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mnogo ljudi si želi slave.Bili bi slavni igralci,slavni pevci,slavni plesalci slavni kar koli bi lahko bili.Vsi vidijo samo občudujoče poglede,dajanje avtogramov ,denar,nasmihanje kameram in slavo.Kaj pa vse te govorice?Če te bodo enkrat našli razmazanim ličilom okrog oči,bodo takoj napletli zgodbo da te je zapustila tvoja največja ljubezen...In ljudje te kmalu zasovražijo namesto da bi te imeli radi.To sem izkusila sama in vem,kako to je.Grozno.Na vsakem vogalu te gledajo,kakor da si jim ubil mačko ali psa.Še prodajalci v trgovini.To je nekaj najbolj groznega na svetu.Ime mi je Eliza.Že tako ali tako nisem nikoli imela ogromno prijateljev, ampak nekaj tednov po tistem,ko se je moje ime začelo pojavljat v različnih revijah in časopisih,sem izgubila vse,razen ene-moje najboljše prijateljice Silvije.Nikoli nisem bila dobra pevka,potem sem pa ugotovila,da lahko slišiš,kako tvoj glas slišijo drugi(vzameš dva zvezka in si ju nasloniš pred ušesa,ko poješ).Od takrat sem začela obvladovati svoj glas in zvenela sem veliko bolje.V mojem razredu je še sicer eno dekle,ki ji je ime Taja,in poje prečudovito,tisočkrat bolje kakor jaz,ampak ima to nesrečo,da ni vključena v noben pevski zbor,med tem ko jaz obiskujem kar tri.V enem iz med teh zborov sem dobila solo in res ne vem,kaj so ljudje videli na meni,ampak po nastopu,ki smo ga imeli za Božič,mi je Silvija rekla,naj svoje petje objavim na internetu.Tako dobra pa spet nisem.Povedala mi je,da je bila navdušena vsa njena družina in tudi sosedje.Če prav nisem bila najboljša izmed vseh petih solistov,so na meni očitno nekaj videli.Končno sem pristala.Silvija me je posnela med petjem in me objavila na YouTube.Po enem tednu sem zaradi ogromnega števila ogledov in navdušenih komentarjev skoraj polila čaj po računalniku(še sreča,da ga nisem,ker ni moj in bi moja starejša sestra dobila živčni zlom).Resnično sem pa polila revijo,ko se je v njej znašla moja slika.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next?
19. januar 2014
next
19. januar 2014
Neext
19. januar 2014
u162684
u162684
next!
20. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike