Forum
u30016
u30016
Bila sem še mlada in naivna. Ime mi je bilo Luisana, stara sem bila komaj 14 let... v šoli in povsod drugod sem imela prijatelje- dobre prijatelje. Potem pa je nekega dne v šolo prišel nov učenec... ime mu je bilo Nik in star je bil 15 let. Takoj mi je postal všeč, tako kot drugim dekletom. Vse so se zaljubile vanj, vendar ga niso zanimale. Prvo noč njegovega prihoda sem sanjala o njem- da je zaljubljen vame. Drugo noč sem sanjala, njegove poglede... tretji dan v šoli je prvič prišel do mene. Ko sva govorila, sem na svojem hrbtu čutila zavistne poglede svojih prijateljic. Čez kakšen teden sem opazila da se spreminjam... nisem več klicala svojih prijateljic, nisem se več učila... slabe ocene in izgubljena prijatljstva. In kar je bilo najhuje za to mi sploh ni bilo mar! Ponavadi sem se spraševala zakaj mi je za vse vseeno? In takrat se mi je v glavi pokazala Nejčeva slika. Tako je, obsedena sem postala z njim in prav tako on z mano. Tako me je nekega dne Nejc vprašal če bi hodila z njim? Seveda, zaslepljena z njegovo lepoto in lažno prijaznostjo sem rekla JA. Naslednje tedne sva kar naprej čepela skupaj in zgodilo se je da me je odvlekel v gozd v prepričanju, da mi bo pokazal nekaj neverjetno dobrega. Na polovici poti se je spremenil... postal je nesramen in grob. Kmalu sva prišal do stare zapuščene hiše, kamor naju je zaklenil. Hotela sem domov, rotila sem ga naj odideva, vendar ni hotel. Ko se je zasmejal sem zagledala dva dolga ošiljena zoba, ki sta mu gledala iz ust. Ko sem ga pogledala v oči sem zagledala lakoto... takoj sem vedela, nisem bila neumna... brala sem zgodbe o vampirjih. Približal se mi je in me ugriznil... pil je in pil. Ko je konačal me je odvrgel v kot hiše in odšel. Nisem se mogla premakniti, popil je preveč krvi. Naslednji dan se je vrnil, vendar ni pil. Prišel je k meni in me gledal... »oprosti mi Luisana, moja ljubezen... oprosti mi« je šepetal ter me objemal. Še zmerom zaljubljena vanj sem izrekla nekaj kar me je pokopalo »oprostim ti« sem zašepetala. Spet se je spremenil... svoje zobe je zasadil v moj vrat in zopet pil... tokrat sem čutila da se ne bo ustavil. Trajalo je dolgo in bilo je mučno ter boleče. Še zadnjič je dvignil svoj obraz in me pogledal »to je okus po rdeči ljubezni« je zašepetal in izpil še zadnjo kapljico moje krvi...
27. oktober 2010
u30016
u30016
to je pač ena kratka zgodbica k sm se jo spomnla. upam da vm je bla ušeč
27. oktober 2010
u28905
u28905
dobra, sam je žalostna
27. oktober 2010
u110484
u110484
ful lepa ampk žalostna ko nevem kaj avesume sn