Forum
u35765
u35765
Živjo! Sem Samanta in prihajam iz okolice Ptuja.Ker se mi je ta godba vtisnila v spomin, bom jo delila z vami. Jaz in prijateljica sva šli na oktoberfest. Imeli sva se fajn.Toda v nekem trenutku nama je fant prinesel pivo in rekel da nama ga je plačal fant,ki stoji pri šanku (njegove slike ne bom objavla)...

Next?

Te zanima nadaljevanje zgodbe?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. maj 2012
Next
05. maj 2012
u35765
u35765
Nato sva ga obe na 1x pogledali..no od daleč je bil res pravi popounež....nekaj časa sva mu mahali,dokler ni prišel k nama in naju vprašal kako nama je ime..zmislili sva si imeni..nato sva mu postavili enako vprašanje..rekel je da mu je ime Gregor ...naenkrat pa sva se odločili da greva domov..on in še dva prijatelja so naju zasledovali.ko pa sva to videli sva začeli teči..in takrat...
next?
05. maj 2012
Next.!
05. maj 2012
u35765
u35765
Takrat pa so začeli kričati,naj se vstavima,da bomo šli v bližnji gozd,spoznavat žensko in moške....In takrat sem začela še bolj hitro tečt domov...Čez nekaj dni pa sem na facebooku videla 1 prošnjo za prijateljstvo.Bil je ravno ta Gregor...nisem vedela ali bi ga kliknila ali naj se preprosto odjavim in pozabim nanj..Toda on me je prehitel in me kliknil..Najin pogovor je potekal tako:
G:Heii..kako si?
J:Vredu pa ti?
G:No še kar..kaj pa počenjaš?
Ja nič zanimivega...kako pa kaj ljubezen?
Ga nimam je..pa ti?
J:Jas tudi ne...
G:Kako to da ga nimaš?
J:Nimam časa za fanta...šola je,pa učenje pa to..
G:No pol pa nič..ADIJO!

Next?
08. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg