Forum
u64926
u64926
OPIS:
IME: Katie
PRIIMEK: McChiuaua
BFF: Leslie Da Flant
Ostalo:
Imam lepe lase se razume in modre oči. Nism človk slučajn kuj po šoli stečem nazaj v svet kjer živim jaz in moja družina.
NO, KONČNO ZGODBA
Po šoli sem kot vedno stekla v luknjo med blokoma 42 in 43. "Skarburg," sem rekla. Odprl se je mali pprehod vijolčno-zelene barve. Skočila sem not. Nenadoma sem pristala skozi kamin v naši hiši. Brat je prešteval kovance. Sigurno si želi v NAŠEM MESTU kupiti DaQkneX 3000. "O, sestrica!" me je pozdravil. "Pa res," sm zamrmrala in pospravila torbo. "Jutri gremo v shoping," je z nasmeškom povedal. "Si boš kej kupil?" sem ga brezposebnega zanimanja vprašala. "Ja!" skoraj bi odletel na luno, "DaQknX 3000!" Uganila sem, "In seveda Razznik IV!" Razznik IV je bila naprava ki jo je poznala samo naša vrsta. Še sosednje mesto Darala (v katerem so volkodlaki) je ni poznalo. lahko jo daš kamorkoli; v žep, na glavo, na pas... v mislih vprašaš karkoli in on ti v mislih pošlje odgovor. Jaz sem ga dobila za rojstni dan.Nosim jo pod spodnjim preilom.

Mašina. Je pa prilagodljiva.

"Imaš ti kaj ljuknjakov?" me je malo posmehljivo vprašal- ljuknjaki so naš denar. "Bill! Saj veš da od Novega leta nisem pregledala svojega Ulija!" sem mu strogo rekla. Ulij je bilo ime mojemu Darciju, to so pri nas kot pri vas šparovčki. Samo da na primer gremo v Afriko. Pol mi tm da mami 20 ljuknjakov. in se kuj telerportirajo v moj Darci.No, kakorkoli, Ulij je priletel k meni, ko je slišal mene izreči besede. Takoj je ven vrgel in zložil v kupčke ves denar in ga preštel. "232." Kar dosti. Bill me je grdo pogledal. Pogledala sem njegov vsotek. 150 ljuknjakov. Dala sem mu jih 10. "Hvala," mi je rekel. Njegovi ostri zobje so se zasvetlili v odsevu LUNE. Ja, vampirka sem.
next?

A boste bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. december 2011
ja, bom brala in NEXT!
18. december 2011
u64926
u64926
hvala bom nextala.
No, in kakor je naneslo, so bile jutri že poletne počitnice. "Ljubica, Leslie je tu!" mi je zaklicala mami. "Ja, takoj!" sem ji zaklicala. Leslie ni bila človek, niti vampirka ne. Bila je volkodlakinja. Oblekla sem se in v sekundi sem že stekla po stopnišču navzdol. "Hay, Katie!" me je pozdravila, "Slišala sem, da greš v shoping! Grem lahko please zraven?" "OK," se je glasil odgovor. "A greva zdej?" je radovedna vprašala. "Ja," sem rekla. "V katero pa?" "Mednarodne pošasti" sem se namuznila in se sekundno pripravila.
next???
19. december 2011
neext!!
19. december 2011
u64926
u64926
hvala. še en
20. december 2011
u64926
u64926
hiša:

(bolj dvorec ampak pač na dvorce je naša vrsta ponavad navezana + bogati smo)

moja soba

dnevna soba
20. december 2011
u64926
u64926

soba za mojo zmajčico Tero 13

Tera 13 (spreminja velikost)

moja kača Kirra
20. december 2011
neext!!! next next next next next next next!!
20. december 2011
u64926
u64926
različne osebe morjo bit, na žalost
21. december 2011
Nxxxttt
25. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg