Forum
UVOD!!!

Ta zgodba govori o 15 - letnemu Alenu, ki je zabredel v težave. S starejšo punco se krega (zakaj boste še izvedeli) in v šoli mu škriplje. Ko mu starša umreta v prometni nesreči se preseli k teti ki je nemara. Nekega dne pobegne od doma in si najde "neprimerne" prijatelje. Usi ga iščejo, a noben ne ve kje se nahaja in če je še sploh živ.

P.S. Več pa boste izvedeli v nadaljevanju!!

Boš brala/a mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. februar 2012
next! Pliss
13. februar 2012
u24654
u24654
takoj nexti!
13. februar 2012
HVALA ZA NEXTE!

Alen je sedel na klopci v parku in čakal... čakal je svojo 17-letno punco

Katarino. "Ponavadi ne zamuja" si je mislil. Ona je njegova prva punca in svaka mu čast,

da je hotela Katarina hodit z njim. Zmenjena sta bla ob 16:00 in ura je zdaj 16:34.

"Pa ne boš mi ti takle!" zamujala je klel na glas. Popravu si je frizuro in jo hotu poklicat.

Pa pička ti materna zdej mi je pa še telefon crknu. Ostal je in šel proti domu. Med hojo

si je gledu nove superge, ko pa ni opazil dekleta pred sabo. In potem BUUUM! Zaletela

sta se in njene vrečke so padle na tla. "Ka ne znaš pazit?!" se je razburil Alen. Punca je

bila tiho in pobirala stvari. "Namest, da se dereš na mene, bi mi lahk pomagu." je

sramežljivo rekla. "No, OK!" Pomagu ji je in nato sta se spogledala. "Tebe pa sem že

vidu!" je reku Alen. "Emmmm...?" ne poznam te je zbegano rekla.
13. februar 2012
next
13. februar 2012
dans ne bom več.... ju3!

aja, pa hvala
13. februar 2012
next!
13. februar 2012
"Jas sem Alen!" in ji je podal roko. "Jas pa Nina!"..... nato sta se razšla. Še dougo je

tuhtal če jo je mogoč že kje prej vidu pa se ni spomnil. Ko je prišel domou se je vrgu na

kavč in prižgal televizor. "Si že doma?" je zanimalo mamo. "Pa ja!" Več ni hotel povedati.

"No, če že imaš čas lahko pomiješ posodo." je dodala olajšano mama. Alen je bil tiho in

še naprej bulil v televizor in se nažiral s čipsom. "Res si prijazen Alen!" "Pa sama jo

pomij ka ne vidiš da nimam cajta?" Mama je bila tiho in je odšla. Naenkrat je potrkalo pri

vratih. Alenu se ni dalo ostati in je še naprej gledal TV. Spet je potrkalo in zvonilo in

spet trkalo pa zvonilo in končno je mama odprla vrata. Ni se mu dalo poslušat pogovora,

ki je potekal v pritličju, zato je dal televizijo še bolj naglas. Nato je močno potrkalo pri

vratih...
14. februar 2012
next!
14. februar 2012
u24654
u24654
next!
14. februar 2012
"Ja?" se je zadrl Alen in pospravil vrečko od čipsa. "Katarina tuki!" Odprla je vrata in

hotela nekaj povedati, vendar jo je Alen ustavil: "Pa kje si bla ženska? Ka nimaš

telefona, da bi me poklicala pa povedala, da ne morš pridit al kar kol že?! Čaku sem te

več ko pol ure tebe pa od nikoder!!" Katarina je žalostno povesila obraz in hotela

spregovoriti, ampak so jo premagale solze. Alen jo je dobesedno gledal kot budala in ni

vedel kaj naj naredi. Nikoli je še ni videl jokati. "A bi mi prosim prinesel robček?" je v

joku govorila Katarina. Alen se je ostal in šel po robček in ji ga je dal. "Zakaj se jočeš?"

ga je zanimalo in jo objel. "Ata in mama se spet kregata. Potem sem mogla še mamo

tolažiti. Srečo imaš, da imaš taka starša, ki se dobro razumeta." je posmrkala in si

obrisala nos. "Hja, dam ti ju zastojn. Men greta že na živce!" "Kako si lahko tak do

svojih staršev?" se je jezila Katarina.

Malo sta se še kregala malo objemala, ko je Katarini zazvonil telefon. "Mama me kliče.

Morem iti domov." Objela ga je in poljubila, ni pa opazila, da je Alen zardel. Ko je odšla,

je še bil kar nekaj časa v oblakih.
14. februar 2012
u24654
u24654
naprej!
15. februar 2012
Alen
[jpg]http://shyboysdiary.blogspot.com/[/jpg]
15. februar 2012
u24654
u24654
ajd piši rajš naprej
15. februar 2012
daljeeee ful mi je všeč
15. februar 2012
next!
16. februar 2012
Jooooo... ju3 je ponedeljek in spet ta glupa šola. Najraje bi jo Alen prešprical ampak ima

slabe ocene in je bolje, če je v šoli, da bo lažje popravlal ocene.

"Drin, drin, drin....!!!" je zvonila budilka. Alen je le s težavo ustal, se oblekel in stekel

stopnicah v kuhinjo. Tam je stala mama in prebirala pošto. Ko ga je zagledala, ga je

poklicala in rekla naj se usede na stol. "Dobila sem povabila na govorilne ure. Piše, da

imaš zelo slabe ocene in, da se neprimerno vedeš." Popravila si je šminko, saj je

odhajala v službo in nadaljevala. "Če boš imel take ocene, ne boš prišel na tisto srednjo

šolo, v katero s želiš." Alen je uzel sendvič in brez slovesa odšel. "Alen!" se je drla mama

za njim. "Tako te z očetom nisma ozgajala!" Alen si je odvil sendvič in ga jezno odgriznil

"Ne bo ona men, kak se naj js obnašam. Še sreča, da greta ju3 na službeno potovanje,

jas bom pa sam doma." Ko je prišel v šolo, sta ga tam pričakala Anej in Maja. Anej, Maja

in Alen so najboljši prijatli že od vrtca. No.... ko je prišel sta ga pozdravila in odšli k

Zgodovini. Zgodovina, Alenova najhujša sovražnica. Spet ni nič poslušal pri pouku kot

vedno in metal papirčke Tinki v glavo. Ko je bilo konec pouka pa...
16. februar 2012
nexttt pa prosim še kake slikce ker je zanimiva zgodbica...
16. februar 2012
Bom v soboto, ko bom sama doma

Mamo računalnik v dnevni pol pa starši vidijo, da gledam slike pa me sprašujejo kdo je
to
16. februar 2012
Alen
tumblr_lyzagdDtYd1r7x7zzo1_400_large.jpg
17. februar 2012
Alen

17. februar 2012
Katarina

17. februar 2012
Oče in mama od Alena

17. februar 2012
Anej (BF od Alena)

17. februar 2012
Maja (BF od Alena)

17. februar 2012
ajde zdej pa komentirite
17. februar 2012
u24654
u24654
uff :$ Alen je pa zlo lep
drgač pa nexti
17. februar 2012
aha... še komentaji...pa mal povejte kaka se vam zdi zgodba!
18. februar 2012
nexxxtt pa super zgodba pa alen je res ful hot
18. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg