Forum
u67156
u67156
Hejj!
Da napišem to zgodbo sm se odločla kr tak ker mi je dc valda kaj pa drugega!
Če še ne veste bom pisala o ljubezno saj je več teh tem
l.p nikipiki
in upam da vam bo zgodba všeč

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. december 2011
u67156
u67156
heŁŁo! sem nika in sem stara 13 let. moje življenje je pravzaprav popolno. imam bogate starše, nimam zateženih bratov in sester in imam fuŁ prijateljic. vse kar mi manjka je .. fant. pravzaprav še nikoli nisem bila v razmerju. a ko sem spoznala nejca, se je vse to spremenilo.
ok .. bom kr nadaljevala:
" in ne pozabi vsak dan nahranit Neyo! .." mi je še zadnjič zaklicala mami, mi na lička pritisnila topel poljubček in že je z očetom hitela proti naši črni limuzini. Ati je po poklicu fotograf, mami pa je njegov model. večkrat na leto odpotujeta za kakšen mesec ali dva v drugo državo, da bi tam posnela fotografije. danes sta se odločila, da greta v Berlin, v nemčijo in mene seveda kot vedno pustila doma na hitro sem še pomahala in stopila nazaj v toplo hišo. pred vrati je stala neya (naša hišna mačka), kakor, da bi se hotela tudi ona posloviti od tastarih. zamjavkala in se pognala naravnost v moje naročje. pravzaprav je kar prikupna mucka.
obraz sem pritisnila k Neyini topli dlaki in jo pobožala po glavici. "no .. pa sva ostali sami .." sem rekla Neyi in zavzdihnila. nato sem šla v kuhinjo in iz hladilnika vzela mleko, ter ga natočila Neyi. takrat je v mojem žepu zavibriral telefon. povlekal sem telefon iz žepa. na zaslonu se je prikazal znak za sporočilo. odprla sem ga in prebrala: Nika! pokliči me!! TAKOJ!! neki groznega se mi je zgodilo!! Elena.
................pišem ko bota vsaj 2 nexta
26. december 2011
next
26. december 2011
u67522
u67522
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next

dovolj next-ov da pišš naprej?
27. december 2011
u67156
u67156
ja ok pišem naprej:

no in tako sem vsa razburjena poklicala eleno....pogovor j:js e:elena
j: hej lenč kwa je blo kaj se ti je zgodlo
e: pustil me je!prasec zarukani
j: eh a to ni nič takega saj sta bla skup en teden sem vedla kaj se bo zgodilo
e: saj pa veš s kom me vara?
j: ne! s kero te?
e: z nino iz višjega razreda kako je lahko v njo če pa je taka prekla!hahaha
j: pa daj elena veš kak mi gre tota krava na živce!
e: ej vem! se spomniš ko si ji fanta spelala? hahhahaha
j: ja hahahaha zaj mi je kar ušeč
e: saj pa sta skup al ne?
j: sma ja
E: lepo alo pa daj pusti ga pa grema na lov za fanti
j: ok tak al tak me ne pokliče več niti pozdravi
e: ok lets go!
j: juter ob0.00 ok
e: ok by
j: by mwaa

zaprem telefon in hitro stečem v mojo sobo takoj oram preverit če imam vse stvari za juter po šoli.opazila sem da nimam nobenih čevljev vse so nike ali adidas omg kako na osvojim fanta z najkicami?pokličem eleno.....
pogovor j: jst e: elena
.....
nextam ko bojo 3 nexti
l.p nikipiki
27. december 2011
u67156
u67156
še slike:
jst:

elena:

nina:

nejc:

mami:

ati:

moja muca:

27. december 2011
u67156
u67156
moj telefon:

27. december 2011
u67522
u67522
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next

no folk a bote kej pisal nexte za to udealno zgodbo?!!!! dajmo dajmo dajmo
27. december 2011
u67522
u67522
O.K. no se bom umirila vi sam pište nexte
27. december 2011
u67156
u67156
D haha
27. december 2011
neextt
27. december 2011
u43872
u43872
next!!!
27. december 2011
u67156
u67156
ok bom nextala

j: hej lenčč
e: hejj
j: newem kej nar gor dam dej prit k men pa boma skup šle ok
e: ok pridem
j: saj mojih staršev tk al tk ni doma
e: saj wem mojih tut ne kaj če bi priredila zabavo?
j: ok juter pr men doma
e: bova obesli letake?
j: okej bom začela printat ti pa kar prit okej pol morma še čevlje it kupit
e: eh saj ti jih lahko jas posodim okej?
j: ok
e: by miš
j:: by muc hahaha

tako sem šla printat letake da jih z eleno obesiva.
ko je elena prispela sva se oblekli v moja oblačila in obuli njene čevlje.ura je bila že 19.46 in hitro sva stekli po ulici v disco tam je bilo polno fantov oh kakšni srčki so bili.en je prišel do mene me prijel za roke in me odpeljal na plesišče začela sva plesati bila je tema za to ga nisem mogla bolje videti
pogovor j:jst on

o: kako ti je ime?
j: nika pa tebi?
o: nejc
j: hej a se poznava?
o: ne...v katerem razredu si?
j: zdaj sem še v sedmem ti?
o: v osmem
j: oh koliko je že ura!moram it!
o: saj si komaj prišla
j: sory se vidimo

on me objame in poljubi na lice.me potegnil roko in napisal njegovo telefonsko oh.
odšla sem po eleno ki se je že zalizovala hahaha jo potegnila k sebi in odšle sva.ko sva prišle k men je elena lahko prespala pr men zjutraj sva šle v šolo prišle domov in pred vrati zagledale košaro ki se je kotalila po potki do naše hiše jo dvignila odkrila odejo in tam zagledala...............................nextam ko bojo 4je nexti
27. december 2011
u67156
u67156
http://www.google.si/imgres?q=next&hl=sl&gbv=2&biw=1440&bih=694&tbs=icpecific,isclue&tbm=isch&tbnid=taDeviXHssj9EM:&imgrefurl=http://logok.org/next/&docid=40QCcY7ajSjjxM&imgurl=http://logok.org/wp-content/uploads/2010/10/next.png&w=1192&h=390&ei=3ez5Tsv6DuWJ4gTchfyOCw&zoom=1&iact=hc&vpx=915&vpy=378&dur=266&hovh=128&hovw=393&tx=235&ty=78&sig=100515439331290653836&page=1&tbnh=62&tbnw=188&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:12,s:0
27. december 2011
ej kr ena zgodba..... ne fejkaj začetkov drugih zgodb!
27. december 2011
u67156
u67156
oprosti no potrebovala sem navdih
27. december 2011
u26059
u26059
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-sara-8-sezona-1/26641/
a se kdo pliiz prijav????
27. december 2011
sj ni moja zgodba lej.... ubistvu je od moje BFF .......
27. december 2011
u67156
u67156
a ok sam vseen sm potrebovala nek navdih se opravičujem če jo je to razjezlo
28. december 2011
u67156
u67156
nexti??
28. december 2011
te pa next
28. december 2011
u67156
u67156
28. december 2011
u67522
u67522
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
28. december 2011
u67522
u67522
bravo idealna zgodbica
28. december 2011
u67156
u67156
tenx!ampak nextam juter
28. december 2011
u67522
u67522
next
29. december 2011
u67156
u67156
Drage bralke!
Odločila sem se da ne bom več pisala te "knjige" ker sem se odločila da bom pomagala puncam da bodo lažje živele in jim bom pisala na temi HURA ZA PUNCE!preberi plissss! no to je ta profil...bye lepo sem se imela z vami!
02. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg