Forum
u126408
u126408
Živjo,odločila sem se da bom napisala zgodbo. Ker je teh zgodb ogromnu bom napisala eno z mau drugačno vsebino....mogoče kakšna taka že obstaja vendar se ne jezit. Upam,da vam bo všeč!
_________________________________________________________________________________
Hei,moje ime je Laura Annie Blanchard in sem stara 16 let. Z mojo mamico Katherine živim v Londonu in študiram na Oxfordu. Oče je umrl v prometni nesreči,ko sem bila stara 10 let. Sem edinka in imam fanta po menu Blake Dixon,skupaj pa sva že 2 leti. Povedala vam bom svojo življensko zgodbo...

05. junij 2013
u139294
u139294
next
05. junij 2013
u137240
u137240
next
05. junij 2013
u122303
u122303
nexttt..!!))))
05. junij 2013
u126515
u126515
next
05. junij 2013
ne nebom ker je beda
05. junij 2013
next
05. junij 2013
u139294
u139294
ne ni beda
05. junij 2013
u126408
u126408
Laura,vstani! Zamudila boš šolo no!! Laura zbudi seee!! Laura Annie Blanchard,takoj se zbudi!-odprla sem oči in zaspano pogledala proti mamici. "Saj je sobota no!"-sem rekla. "Tvoj rojstni dan je! Danes je tvoj 16 rojstni dan!-je rekla mami,jaz pa sem se vrgla nazaj v posteljo in zaspala. Vame je gledala pomoje še kakšne 15 minut potem pa je končno odšla. Vstala sem vzela lapotop in se prijavila na facebook. Tam me je čakalo kar 5 prošenj za prijateljstvo,10 sporočil in 90 obvestil. Hitro sem preletela vse,saj me je zanimala samo ena stvar: Blake. Oh,komaj čakam da ga vidim....On je zame zrak in NE morem živeti brez njega! Odprla sem sporočila in začela iskati Blake-ovo sporočilo,vendar ga nisem našla. Očitno ga je razburil pogovor,ki sva ga imela včeraj.
*včeraj,pri Blakeu doma*
"Mislim,da bi morala narediti naslednji korak."-je rekel Blake
"Kako to misliš?"
"Mislim,da bi morala saj veš."-je rekel z nasmeškom.
"Kaj?"
"Saj veš....seks."
"Nevem če sem pripravljena na to"-postalo mi je nerodno
"Daj no! Saj si stara 15 let!"
"Jutri bom 16. Lej nisem pripravljena..."
"Saj se ne rabiš pripravljati!"
"Poglej jaz nočem..."
05. junij 2013
u139294
u139294
next
05. junij 2013
u122303
u122303
nextt
05. junij 2013
u126408
u126408
še 2 nexta
05. junij 2013
u139294
u139294
ok
05. junij 2013
u126408
u126408
*sedanjost*
bip bip bip bip! Imate novo sporočilo. Vzela sem mobilnik in odprla sporočilo. Bilo je od Blakea: Oprosti ljubica ne moreva biti več skupaj...čaka me izpit za avto in rabim prostor. Konec je...
-Srce se mi je ustavilo- Z mano je prekinil prek sms-a in to na moj rojstni dan? Vrgla sem se na posteljo in začela jokati kot za stavo. Mami me je seveda slišala in prišla v sobo. "Kaj se je zgodilo ljubica?" je vprašala. "Blake je ravnokar prekinil z mano in to prek sms-a"-začela sem še močneje jokati. -Mami me je prijela za roko in rekla:"Fant,ki prekine s tabo te ni vreden. Sploh pa ne če prekine prek sms-a. Zunaj te čaka še veliko fantov,nekateri te bodo poskušali izkoristit nekateri ne. Nekega dne boš našla pravega fanta,ki te bo ljubil takšno kot si." "Kako pa bom vedela,da je tisti pravi?"-sem jo vprašala- "Ko ga boš našla boš vedela. Saj si še mlada,stara si komaj 16 let in čaka te še milijone in milijone fantov."-Nehala sem jokati mami pa me je močno objela. "Spekla sem tvoje najljubše palačinke z nutelo! Obleci se in pridi dol."-Vstala je in se napotila proti vratom,jaz pa sem oblekla svojo najljubšo obleko,si obrisala solze in se naličila. Odšla sem po stopnicah navzdol v kuhinjo. Vse luči so bile ugasnjene...VSE NAJBOLJŠE!!! Babi,dedi,mami,moja BFF Katy,teta Faith,sestrična Lily in bratranec Rory so skočili izza pulta in me na smrt prestrašili. Zasmejala sem se in si v glavi mislila "Jat imam res popolno družino." Prinesli so mi celo goro daril. Babi mi je kupila lepo belo oblekico,dedi verižico,Katy modro torbico,modre čevlje,modre uhane,modro ogrlico ter modro oblekico,Faith mi je prinesla torbico in celo škatlo komplet ličil,Lily mi je prinesla nov radio in kavbojke,majico,petke,Rory pa mi je naredil risbico in seveda mi je kupil Samsung Galaxy S3 (da ne bo pomote Rory je star 18 let). Tisti trenutek sem bila najsrečnejše dekle na svetu. Seveda pa me je nekaj še vedno žrlo....

(klikn na sliko)

05. junij 2013
u137240
u137240
next!
06. junij 2013
next
06. junij 2013
u126408
u126408
še 1 next
06. junij 2013
next
06. junij 2013
u139294
u139294
next
06. junij 2013
u126408
u126408
*Oh,ta njastnica! 3.del*
To je bil moj zadnji rojstni dan v New Yorku. Mami je po poklcu učiteljica in je dobila odlično službo z dvakrat višjo plačo na srednji šoli Oxford. Toda,ta šola je v Londonu. Po eni strani se veselim,da se bom preselila v London po drugi pa bom zelo zelo zelo pogrešala prijatelje in sorodnike.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nekaj časa smo se še zabavali potem pa je bil čas za odhod. Vsi so odšli razen Katy,danes bo prespala pri meni. Še vedno sem sanjarila in razmišljala,kako bo ko bom v Londonu. *Laura a si zaspala?!" -me je iz razmipljanja zbudil Katy-in glas. "Ne,samo malo sem razmišljala." -sem odgovorila. "O čem,mislim o kom? Ali spet razmipljaš o Blake-u? Kaj pa ti je kupil za rojstni dan?"-Vprašanja so se kar vrstila in vrstila in nisem več zdržala. To sem ji mislila zamolčati dokler ne bo minil rojstni dan vendar je kar bruhnilo iz mene. "Konec je! Med nama z Blake-om je konec! Pustil me je."-sem zakričala in Katy se je rahlo odmaknila stran. Gledala me je s tistim -prosim pojasni mi kaj za vraga se dogaja- pogledom. "Blake mi je danes zjutraj poslal mesič v katerem je pisalo,da je konec. Potem sem se dobro zjokala mami pa me je potolažila." "In kdaj si mi mislila povedati?" "Ko se konča rojstni dan...nisem hotela,da bi kaj pokvarilo zabavo vendar zdaj mislim samo na njega."-Komaj sem še zadrževala solze. "Hej punca umiri se! Lej če te je pustil prek mesiča si te ne zasluži." -me je skušala potolažiti. "Ravno to mi je rekla mami vendar mi nič ne pomaga. Najbolje bo,da mu napišem mesič in ga prosim naj me vzame nazaj." -Prijela sem telefon ona pa mi ga je izpulila iz roke. "Niti podrazno...!"-Odklenila je telefon in vstopila v imenik. "Kaj delaš no? Moj telefon je!"-sem zavpila in ji skušala vzeti telefon,vendar mi to ni uspelo. "Brišem njegovo fonsko." Bip vizitka boyfriend izbrisana.-se je zaslišalo iz telefona. "Kaj si naredila ti koza??!" "Samo dobro ti hočem. Če boš iz svojega življenja izbrisala njegovo telefonsko boš tudi njega."-Vedela sem da ima prav...Ampak sovražim kadar ima prav! "Pogrešala te bom,ko bom odšla v London."-sem ji rekla "Jaz tudi tebe."-objela me je in skoraj sem se zjokala. "Zdaj pa nekaj da te razveselim. Pojdive na Chatroulette." "Kaj?"-sem jo z zanimanjem vprašala. "Chatroulette je spletna stran na kateri spoznaš neznace z vsega sveta. Če ti neznanec na katerega naletiš ni všeč preprosto klikneš NEXT. Seveda lahko vklopiš tudi kamerco,da te drugi vidijo,z njimi se lahko pogovarjaš prek chata in lahko tudi rišeš."-začela mi je razlagati kot ena profesorica. "Okej chill out! Ne rabiš povedat cele govorne vaje."-sem se zasmejala. Segla je po računalniku,jaz pa sem se uredila da bom na kameri zgledala čudovito. "Evo,je že zdaj pa začniva..."

Katy

teta Faith

Babi Liliana (seveda ma zelo velik smisel za modo)

Dedi William (on je velik zabavač,zato je pravo nasprotje od babice zato sta se tudi takoj ujela)

mami Katherine

Oči Joey ki je umrl.

Sestrčna Lily

Blake

rory
Mau velik slik je sam useenu...
Kaj mislte da bo u naslednem delu?
Ali bosta Laura in Katy spoznali koga na chatroulette?
Kako se bo zgodba nadaljevala?
06. junij 2013
u139294
u139294
ful ok
06. junij 2013
u126408
u126408
še najmanj 2 nexta
06. junij 2013
u139638
u139638
next
07. junij 2013
u119075
u119075
next
07. junij 2013
next
07. junij 2013
Next
07. junij 2013
u126408
u126408
*Oh,ta najstnica! 4.del*
Katy je prižgala kamerco in začeli sva. Prvi *neznec* Blake je bil očarljiv,smešen in zabaven. Seveda pa nihče ni popoln (razen 1D). Predlagal je,če bi se slekli in midve sve seveda odgovoril NEEEE! Potem pa sva ga seveda skenslali. Naslednjih 20 minut sve videvale same moške/fante ki si ga dr**jo in začela sem se spraševati kaj sploh počneve. "Povej mi zakaj sve sploh prišle na chatroulette?"-sem jo nejevolno vprašala. "Na youtubu sem našla posnetek zvezdnikov na chatroulett-u in kako presenečeni so bili ljudje ko so jih zagledali. Zdelo se mi je zabavno,da še midve poskusive...mogoče pa srečave kakšnega zvezdnika. Mimogrede saj ni nič takega če vidiš k***a...sploh pa si ga že videla,kajne?-molčala sem. To ni bila tema o kateri sem se hotela pogovarjati. O tem se nočem pogovarjati niti s Katy mojo BFF. "O MOJ BOG! Si še vedno devica? Saj si stara 16 let?!"-začudeno me je pogledala. "Pa kaj..nočem hiteti! To hočem narediti s tistim tapravim. No zdaj boš rekla,da TI nisi več devica? Hahahahahaha"-začela sem se smejati brez razloga in kmalu sem ugotovila,da izgledam kot budala. "Nedolžnost sem izgubili pred 1 mesecem in to z Nate-om."-Skoraj me je zadela kap. "Ti si seksala z Nate-om in mi nisi niti povedala? In to pri 16.ih ali si normalna? Lahko bi zanosila!"-začela sem kričati nanjo in jo oštevati kot moja mami. "Lej nisem te hotela obremenjevati s tem. Sploh pa lej to je moj problem,bila sem pripravljena in bilo je čudovito." -kmalu sem začutila krivdo,ker sem jo takole oštela. "Oprosti...prav imaš to je bila tvoja odločitev in morala bi jo spoštovati."-sem se ji opravičila. "Opravičilo sprejeto. Zdaj pa pojdive nazaj na chatroulette!" "V redu ampak če vidim samo še enega k**** greve takoj dol!" "Okej." "Obljubiš?" "Obljubim." -sklenili sva mezinčka (taka zaobljuba se imenuje pinki promise). Kliknila je next in že sva srečali novega *neznanca*.
Vzelo mi je sapo,sploh nisem mogla dihati. Ne morem verjeti da je to....O MOJ BOG!

Koga mislite,da sta videli Laura in Katy?
Ali vam je všeč zgodba?
Ali imate kakšne pritožbe,mnenja?
Ali bi kaj spremenili?
Kako mislite,da se bo zgodba nadaljevala?
07. junij 2013
u137240
u137240
next!
08. junij 2013
am enga iz 1D al pa JB-ja hahahahaha
ja itk
nop
nop
ne vem
nekštttttttttttttttttt
08. junij 2013