Forum
u5972
u5972
Moje ime: Špela

Moja najboljša prijateljica: Erika

Druge prijateljice: Lea [img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8F3CnruMhZFXujQiCPwmkA7pTvsLrYJIG7g4i8Qbz6dfEkcZh[/img]
Urška

moja simpatija, sošolec Nejc

simpatija od Erike, Luka

Lein fant, Domen

Urškin fant, Mark

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vstanem, odgrnem zavese, lepo, sončno, sobotno jutro. Preoblečem se in umijem, potem pojem zajtrk in pokličem Eriko.
JAZ-j Erika-e
j: eeeeeiiiiiii!!! se danes dobiva v parku?
e: ok kdaj?
j: ob 16.00?
e: ok, pri klopci, ne?
j: jaa, seveda
e: ti morem povedat kaj se je včeraj potem dogajalo...
j: ok se vidiva, pa ne pozabit do takrat
e: nebom, Čauu
j: čau

Boš bral/a naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. februar 2013
u5972
u5972
NEXT???
19. februar 2013
u82298
u82298
JAAAAAAAAA next!!!!!!
25. februar 2013
u120057
u120057
next
25. februar 2013
Next nujno!!!
25. februar 2013
u5972
u5972
Next za vse ki berete
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Popoldne sm šla v park oblekla sem se tole

in obula uggice. Z Eriko sva se srečali na najini srečni klopci v parku. Zakaj srečna? Dolga zgodba. No Erika mi je povedala kaj se je včeraj zvečer pogovarjala z Lukotom po facebooku. Vse mi je povedala, ko je z malo resnejšim tonom reklaovabil me je ven, jutri!!!!!!! začele smo vriskati in potem smo ugotovile da smo še vedno v parku in sva se ustavili. Zmenile sva se da bova šli po nakupih, povabile bomo tudi Urško in Leo. Poklicala sem Leo in izkazalo se je da je Urška pri njej. Povabile smo ju in se zmenile da gremo jutri ob 13.30. Ko sem prišla domov je bilo šele 18.45 zato sem se preoblekla v tranirko in šla na sprehod s psom.

ko sem prišla nazaj je bila že temo. Še okopala sem se in potem sem šla gledat televizijo. Ker je bila sobota sem lahko šla še na facebook kasneje zvečer. Z Eriko sva se dogovorili kaj bomo jutri iskale v trgovinah. Jaz sem najprej želela da bi Erika izgledala čim bolj sexy ampak na koncu sva se zmenili najbolj prav. Ko sem šla spat je bilo že krepko čez polnoč.
Zjutraj me je mama zbudila, ob 10.05. Rekla je da je pozabila povedati da gremo danes na večerjo k družinski prijateljem. Nisem vedela koga misli ampak povedala mi ni. Dopoldne se je vleklo ampak potem je prišel čas za šoping in sem se na hitro oblekla

srečale smo se na vhodu počakale smo da pride še Lea. Ko je prišla smo šle noter...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
NEXT??
26. februar 2013
next
26. februar 2013
Next next next next next next next next!!!!!!
26. februar 2013
u120057
u120057
next
26. februar 2013
u124249
u124249
neeextii
+ nova bralka ful coool zgodba komi čakam da zvem kaj bo v nadaljeanju !!!
26. februar 2013
u124249
u124249
aja....vesela bi bla če bi kera brala ker mam ful malo bralcev *vrnem uslugo*

http://www.igre123.com/forum/tema/prepovedana-ljubezen/51184/2
26. februar 2013
next
27. februar 2013
u5972
u5972
Next za novo bralko: Mala Leja
Najprej smo šle v trgovino Dreams (izmišljeno). Lea in Urška sta šli na eno stran trgovine jaz in Erika pa na drugo. Kupila sem si

in še ene črne kavbojke. Erika si je kupila

in še nove črne pajkice. Lea si je kupila

Urška pa črn pulover. Šle smo v drugo trgovino New star (izmišljeno) kjer sem si kupila

(tudi Erika) in

Erika si je kupila še to

Potem smo šle še na pico. Ko smo prišla domov je bilo okoli 16.15. Nova oblačila sem dala v koš za oprat. Potem sem se spomnila, da mi je mama omenila večerjo s družinskimi prijatelji. Še cel popoldne sem jo spraševala ampak mi je govorila le >boš videla<. Ko je prišel večer sem se preoblekla v

in dodala sem še nove zapestnice. Potem smo šli. Vozili smo se in prišli do...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
NEXT?????????
27. februar 2013
next next next next next
27. februar 2013
u124249
u124249
neeext proosim !!!

pa hvala ker je biu zame <3
27. februar 2013
u82298
u82298
next
27. februar 2013
u5972
u5972
next za najbolj zvesto bralko: tejcika<33
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vozili smo se in prišli do velike hiše. Iztopili smo iz avta in moj oče je pozvonil. Čez nekaj sekund je vrata odprl fant.

moja mama je rekla: O, živjo Jaka! Jaz sem bila presenečena koga vidim sam nisem bila še nikoli v tej hiši, še nikoli nisem videla tega fanta. No potem pa smo vstopili v to veliko hišo, v notranjosti je bila zelo lepa in razkošna. Potem sta na hodnik prišla še mamina najboljša prijateljica in očetov najboljši prijatelj. Očitno sta bila poročena in imela sta otroka. Meni ni bilo nič jasno. No šli smo na teraso in tam so se starši pogovarjali. Jaz sem Eriki na hitro napisala SMS. V njem je pisalo: 1000% bo to najhujši večer v mojem življenju- prišli smo k najboljšim prijateljem mojih staršev domov in izkazalo se je da imajo sina leto starejšega kot midve... cel čas buli vame kot da še nikoli prej ni videl človeka... no upam da se imaš ti lepo UŽIVAJ!!!!!!!
Potem smo šli noter, večerjat. Na mojo nesrečo so se starši usedli tako da me je Jaka gledal naravnost, direktno. Med večerjo sem bila čisto tiho, prav tako Jaka. Zdaj me je že pošteno motilo kako me gleda, Zato sem mu vrnila zloben pogled. Ko je bila na vrsti sladica sem rekla da grem na zrak. Šla sem na teraso in se usedla na klop-gugalnico, tam pojedla sladico. Ko sem še jedla je tudi Jaka prišel ven in me uprašal če lahko prisede. Rekla sem: Če že moraš... Ko se je usedel me je najprej uprašal: j- jaz J-jaka
J- veš kdo sem?
j- ja vem ti si Jaka
J- a se res ne spomneš?
j- spomnem kaj?
J- ko smo bili še majhni otroci, si skoraj vsak teden prišla sem, da bi se igrala
j- aja, no ne spomnim se(malo sem zardela)
Njegova mama je zaklicala skozi terasna vrata: Pridita noter, našla sem sliko vajinega poljuba! Skočila sem iz panike: Poljuba!?!?!?! Midva sva se poljubila?!? Njegova mama je odgovorila: Ja, ampak imela si dve leti in Jaka tri, bilo je bolj za šalo kot zares, sploh ker je samo majhen poljubček na lice. Potem sem šla nazaj v hišo da bi videla to sliko, Jaka je bil za mano. Potem pa mi je pokazala sliko

(zardela sem) O moj bog, koliko let nazaj je bilo to?
13. So odgovorili vsi...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozabila sem napisati imam 15 let prav tako tudi Erika, Lea, Urška in Nejc. Mark, Domen, Luka in Jaka pa 16.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
NEXT???
28. februar 2013
u82298
u82298
next
28. februar 2013
neeeeext pa hvala da je bil za mene
28. februar 2013
u124249
u124249
neeeeeext prooosim pa enga še zame !

ful dober pišeš
28. februar 2013
u120057
u120057
next next next next daj no hitro
28. februar 2013
u5972
u5972
next za use še posebej pa za Mala Leja
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ko smo prišli domov je bilo okoli 22.00. Šla sem še na hitro na facebook in imela sem prošjno za prijateljstvo. Jaka Horvat. Sprejela sem saj sem ugotovila da je to Jaka pri katerem smo bili danes. Potem sem šla spat.....................................................
Budilka je kazala 7.00. Zbudila sem se v ponedeljkovo jutro. Najprej sem se uredila in potem oblekla

V šolo sem šla z avtobusom. V njem so bile tudi Erika, Lea in Urška. Prisedla sem na zadnje sedeže. j-jaz, e-erika, l-lea, u-urška
j- Hej! Kako ste?
Vse- Hej! Še kar dobro.
j- Erika kako je bilo včeraj?
e- šla sva na pijačo in potem me je peljal v park tam mi je dal rdečo vrtnico... potem sva bila še malo tam in vprašal me je če bi hodila... Potem sem vglajeno rekla, ja! Fanta imam!
j-čestitam
potem smo prišli v šolo in tam se je vse odvijalo normalno, ko sem šla domov sem srečala...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
NEXT?
01. marec 2013
next
01. marec 2013
u124249
u124249
neeeext hitroo !
01. marec 2013
u124249
u124249
nebo vam žau :* prosim <3