Forum
u70107
u70107
To je knjiga, ki sem jo prebrala pred nekaj dnevi... tako mi je bila všeč da sem se odločila, da jo pišem še tukaj... sicer ne bom dobesedno prepisovala ampak bo veliko podobnih stvari zato bo zgodba malo izvirna in malo "pofejkana" če se tako izrazim... men je bla ful zanimiva knjiga, upam da bo tut vam.. KO DOBIM VSAJ 3 NEXTE ZAČNEM..

a boš brala

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. junij 2012
u70107
u70107
ma ubistvu bom kar začela, pa se bo sproti vrjetno kej nabral...
30. junij 2012
u70107
u70107
кяιzα šт. 1

Sem Ema. Imam veliko družino in to mi niti najmanj ni všeč. Stara sem 15 let. Imam mlajšo sestro Elinor (10) in dve starejši sestri Ano (17) in Elizabeto- Beti za prijatelje (20). Naživce mi gre, ker sem edina v družini, ki ima svedraste lase. Ana- prava lepotica (z lahkoto bi bila manekenka) je najlepša v družini. (suha, lepi lasje..) Elinior (izgled- OK.) Elizabeta (Beti) ( tut OK ima na kratko postrižene črne lasje, mislim, da ji je čisto vseeno kako izgleda. Oče (Tone) še kar cool oče, SKORAJ nikoli ne teži... Mama (Karmen) (izgled je še kar ok, edino kar nas vse moti na njej je manija da se zmeraj selimo. zamenjali smo že 20 stanovanj (če to ni noro) sedaj živimo v neki koči na robu gozda in se v šolo vozimo z busom. Naj povem še, da v šoli nisem najbolj priljubljena, no če sem iskrena sploh nimam prijateljev edino kar imam je moj i- pod, ki sem ga zadela na neki nagradni igri. (sami ne bi nikoli imeli dovolj denarja za nakup enega)
no tole sem jst (sovražm svojo samopodobo)

elinor:

Ana: cute-eyes-girl-Favim.com-253812.jpg[/img]

Beti:

30. junij 2012
u70107
u70107
sori bom sliko od Ane še enkrat dala
30. junij 2012
u70107
u70107

no tole je Ana
30. junij 2012
ja jst sm to knjigo ze brala
30. junij 2012
u70107
u70107
dobra ane=?
30. junij 2012
ja zlo ko je napisana u realnem casu
30. junij 2012
u70107
u70107
1 next rabm..
30. junij 2012
u70107
u70107
ja .. pa s ttakimi izrazi WTF pa to pa fb..
30. junij 2012
next ja pa je napisana u najstniskem jeziku
30. junij 2012
u70107
u70107
ja zato je ful huda, pa hvala za next, že pišem..
30. junij 2012
nzk
30. junij 2012
u70107
u70107
kriza 2

NO PA SEM OB i pod

kako sovražim budilke...moja zmeraj zvoni prezgodaj. no ampak se malo tolažim s tem da bom ob enih že doma.. zato sem vstala se oblekla vtaknila slušalke v i pod in poslušala svojo najljubšo skupino. avtobus je pripeljal ravno ko sem prišla do postaje zato mi ni bilo treba čakati.. vsedla sem se zraven ene punce, ker je bilo drugje zasedeno. Nakar se je obrnila k meni. Ema? slušalke sem iztaknila iz i poda in se spraševala od kod jo že poznam??? ker je prepoznala moj začuden pogled se je predstavila sarah sem. PULI !! (tako jo kličejo sošolci) (tega ravlo ne mara..) šit zakaj mam vedno predolg jezik???!!! ja tudi tako me kličejo... je rekla.. o sory...(sem se opravičila jst) no uglaunem mi je zamorila celo vožno ker nisem mogla poslušat i poda ker se je ona na vsak način hotla pogovarjat. No avtobus je pripeljal do šole in iztopili sva ravno ko je zvonilo, zato sva tekli do razreda.. še sreča da prfoks zmeri zamuja.. sredi pouka pa: Ema!! kolikokrat naj ti še rečem, da ne poslušaj ze stvari, sploh pa ne med poukom!! tole bo ostalo pri meni dokler starši ne pridejo ponj, in mi je vzel i pod z slušalkami... bila sem žalostna in ob enem jezna.. prfoks, pa kot da še ni bilo dovolj da mi je vzel i pod še izjavil, naj po pouku pridem v razred.. no očitno ne bom doma že ob 1-ih..
30. junij 2012
u70107
u70107
2 n exta pa nadaljujem..
30. junij 2012
u70107
u70107
30. junij 2012
u74261
u74261
next
30. junij 2012
next
30. junij 2012
u70107
u70107
nextam
30. junij 2012
u70107
u70107
kriza 3

PA NE ŠE KROŽEK!!!

no končno konec pouka, sem že hotela domov, ko me je prfoks ustavil in me spomnil, da sem zadržana po pouku. No in sem se z njim odpravila nazaj do razreda. ko sva se vsedla me je pogledal z tistim pogledom- nekaj hočem od tebe 8opravičilo itd) ker sm razumela namig sem rekla da mi je žal, in da se ne bo ponovilo da bi poslušala musko med poukom, le prikimaval je z glavo in ko ni nehal sem že mislila da ima kakšno motnjo nato pa se je le vstavil in rekel, da hoče da starša prideta na naslednje govorilne ure. rekla sem mu, da jima bom povedala, nato pa je sledilo še najhujše. Ema je rekel in me spet pogledal s tistim pogledom (ohh kako sovražim te poglede) opazil sem, da se nisi vključila v družbo pa je že marec (na šoli sem od decembra). zato sem se odločil da te vpišem v literarni krožek, ki je vsak torek in petek v tednu. pa prosim redno hodi, pomagalo ti bo (kako že???!) nič bolj ne bom priljubljena sem rekla potiho ampak dovolj naglas da me je slišal.. spet me je pogledal tokrat s pogledom-- bolje da tega ne bi zinila in rekel da lahko grem (NO UBISTVU JE BIL ŠE KR KUL PRFOKS) sm mislna da me čaka kakšna kazen. domov sem prišla 15 min do 2 na srečo ni blo doma nobenga.nič se mi ni dalo pa sem šla v Anino sobo po komp (aja nej povem še to da ful ni fer, da ma ana sobo z beti jst pa z elinor ki še zdej misl da poniji obstajajo.. mislm D) no šla sem na fb in obiskaloa svoj fb profil (ki je bil zelo priljubljen imela sem čez 600 frendov) in malo komentirala komente... npr ker je naj. fant na šoli? odpisala sem, ker na srečo noben ni vedel za moj skrivni profil TheBestGirl3 tudi sestre ne. no odpisala sem Nejc ker je bil res kar kul pa še v 3 letniku.. no malo sem še brskala po netu pol je pa en/a potrkal/A na vrata.. začudila sem se ker majo dans vsi ful dolg urnik in mi je blo čuden da bi ble sestre že doma..
30. junij 2012
u70107
u70107
3 nexti
30. junij 2012
u74261
u74261
next
30. junij 2012
next
30. junij 2012
u70107
u70107
še 1
30. junij 2012
next
30. junij 2012
Next
30. junij 2012
u92032
u92032
next
30. junij 2012
u70107
u70107
kriza 4

PA NE V AMERIKO?!

odprla sem in bila je Karmen. Noče da jo kličemo mama ker se počuti starejšo, zato jo moramo klicati Karmen. kamlu za tem je prišla Ana z Elinor nato oče zadnja pa Beti, ko smo bili vsi doma nas je Karmen posedla na kavč in nam začela razlagati, da si je našla novo službo in da bomo imeli več denarja.. itd... poslušala sem le z enim ušesom dokler nisem slišala: v Ameriki bom ostala eno leto. V Ameriki?? ali sem prav slišala?? halo, ne mora nas pustiti same... (z očkom) ampak to itak ne šteje ker oči pride domov okoli 19:30. Ana je je prva opogumila: saj ne moraš v ameriko.. že karta stane veliko denarja iz slovenije do amerike se je spraševala elinor, to je čez eno lužo kajne mami?? elinor je edina ki lahko karmen reče mami, ne da bi ji zamerila.. (in res ne vem zakaj jetako otročja, mislim, saj ve kaj je ocean, zakaj uporablja izraz luža..?) no je rekla karmen, saj je le za eno leto minilo bo zelo hitro boste videle! torej torej me ne boš vzela s sabo je vsa obupana erkla eninor, in res nisem bila prepričana da bi lahko preživela brez karmen.. no... eam in kdaj misliš odpotovati ? se je zresnil oče. čisto nepričakovan odgovor--- čez teden dni. to je tako kmalu mami.. se je začela cmeriti elinor...jas sem bila kar tiho...(NISEM NAŠLA PRAVIH BESED)
30. junij 2012
u70107
u70107
(sorry ponesreč sm prtislna pošlji) no bom tko nadaljevala..
30. junij 2012
u70107
u70107
oče nas je prosil, da ju s karmen za minutko pustimo same. odšle smo, čeprav smo bile zelo firbčne. moram pa reči da njun pogovor ni trajal ravno minutko ampak vsaj 1 uro. ko je končno karmen prišla iz kuhinje. videti je bila zelo žalostna (potrta) in je stekla gor kdo ve zakaj. in ker je bila ura že 21:30 smo elinor nagnele spat jas ana in beti pa smo odšle v njuno sobo in se malo pogovarjale. nato smo skupaj odšle do karmen, ki je rekla da se slabo počuti in da bo jutri doma in da naj to povemo še očku. no končno sem našla primerno vprašanje: karmen, karte so zelo drage, kje boš dobila denar zanje? in dobile smo odgovor ki nas je čisto šokiral : vzela bom od prihrankov, m alo sem računala prihrankov je ravno dovolj za eno karto Karmen!! saj veš čemu so prihranki namenjeni, sem začela kričati nanjo da sta še Ana in Beti gledale z široko razprtimi očmi. Prihranki so namenjeni za betijino vozniško in za nov avto, in če še kaj ostane za popravitev hiše!!! vse smo vedele kako si je beti želela vozniško. Karmen se je hitro izmazala: ema umiri se! je zakričala nazaj. v Ameriki bom zaslužila toliko, da bo vsaka imela svoj avto in svojo vozniško pa še telefon boš lahko dobila se je začela prilizovati karmen. vse smo bile zelo besne nanjo, in smo se odpravile dol , še nekaj časa pogovarjale o tem kako je nepravično da bo vzela ves denar ki sta ga z očkom prihranila in vedela je da očka nima velike plače in da če nas pusti same tudi za položnice ne bo dovolj, za hrano še manj za žepnino se pa lahko obrišemo pod nosom. šle smo spat ker smo bile utrujene ko pa smo se zbudile ob 6:30....
30. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg