Forum
u119883
u119883
Sreda,5.2.2013
Moje jutro na novi šoli. Nič posebnega,saj je samo še 1 mesec do konca. Spiflati se bom morala. Ugg,grozno! Sedim v svoji sobi in pišem dnevnik. Ne vem,kako naj še živim! Moj oči je samo na turnejah nič se ne potrudi,da bi me obiskal. Samo poje svoje visoke tone in ga ni. Ni. Ni.Jaz pa sem sama.
Sem Diasy na kratko Daz. Vsi me imajo radi,ampak verjetno samo zaradi očeta. Nič posebnega. Sovražim vse,ki se mi približajo in mi dajo vedeti,da me oblezujejo zaradi očeta. Je lepo sončno jutro,poletje se začenja. Listi šumijo in komaj čakam počitnice. Z očetom sem se preselila iz Slovenije. Tam je bilo lepše,kot je tu v Londonu. Oči mi bo zaradi Londona nekaj bližje - nič ne kaže na to. Zato samo umiram tukaj,v svoji sobi. Rada sem imela očeta. Mojemu očiju je ima MIKA. Slaven je zaradi vseh visokih tonov,ki jih poje. Meni se ne zdi preveč dober v petju. Vsaj ko kuha,ne, saj poje kot neandertalec. O-o zvoni! Nekdo prihaja!
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQxNy2fYZzKzQn_MLKZLFunu5v6PYR896AHncR8OTZhQNy4Buez4A[/img]
(Jaz.)
KASNEJE.....
Prišel je oči. Kljub vsem zameram sem mu skočila v objem. Vem,da sem že malo pretežka zanj,ampak mi je vseeno! '' Ljubica,začni pakirati!'' '' What?'' Bila sem presenečena. ''Kaj je narobe?'' '' Nič,ljubica! Glede na tvoje ocene iz prejšnje šole sem se odločil,da ti končam šolanje! Skupaj greva nekam! Na križarjenje z ladjo! Zato začni pakirati! In tukaj je tvoje spričevalo.'' Bile so same petice. Imela sem odprta usta. '' Miška,pojdi raje pakirat,namesto,da imaš odprta usta!'' Takoj sem stekla gor v svojo sobo in veselo začela pakirat. Spakirala sem vse majčke,mašnice,ličila,ogledalca,slike,spominke s prejšnje šole... Nato pa sem šla spat.

Petek.
Dan mojega odhoda. Z očijem sem se odpravila na marino. Vkrcala sva se. Tedaj sem videla 50 najstnic na enem kupu in so kričale. Tudi mene je radovednost pripeljala do tja in videla sem žive......grde....pocukrane.....prilizovalne....mamine sinčke......One Direction. FUJ! Hitro sem hotela steči stran,ampak sem se spotaknila ob eno črnko in padla direktnno pred noge Harrya Stylesa,najbolj ogabnega ženskarja na zemlji. Še hujše...IZ ROK MI JE PADEL MOJ DNEVNIK IN KLJUČEK! Harry ga je pobral,odklenil in pobral. Jaz sem bila že čisto rdeča od sramu. Ko je prebral tisto stran,ki sem jo napisala o Harryu,da je največji ogabnež in ženskar je prebledel in spustil krajca svojega nasmeška. Pogledal me je,se nekaj časa obotavljal,nato pa mi pomagal vstati. Ko sem že stala mi je še enrat pomolil roko. Kaj hoče od mene??? '' Harry.'' '' Diasy. Na kratko Daz.'' Pogledal me je s svojimi zelenimi očmi in se mi nasmehnil. '' Si s dnevnikom mislila resno???'' '' Da. In pusti me pri miru. Ne maram te. Nisem ena tvojih osladnih oboževalk,ki se ti mečejo pod noge.Upam,da boš padel čez ograjo ladje in se utopil. '' Po teh besedah so oboževalke odprla usta in se namrdnile. '' Sorry, girls. '' Sem samo še rekla in odšla k očiju. '' Mala,to pa je bil špon!'' sem takoj dobila v obraz. Vem,da je bil. Upam,da mi cepec ne bo več težil. Ampak tedaj je zazvonil telefon v hotelu......
26. januar 2013
u119883
u119883
[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR9X7Ew3rNBB98aRzMPMdacg_nPiLDYnz8wLawmVUpWPEJjzlaA[/img]
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Na telefonu se je izpisal stavek: Iz sobe št. 120 - Harry Styles,19 let,suh,kodrast....
Itak se nisem javila. Vrgla sem se na posteljo in vzela revijo Teen.Danes naj bi bila na križarki huda zabava.Quinteen se imenuje,baje. Pogledala sem naslovnico - One Direction. Avtogram kartice - One Direction,Poster-One direction, najmanj 7 strani v reviji One Direction! Ali ne znajo poslušati česa drugega?!??! Res ne razumem vrstnic,ki tako norijo za njimi.

Mislim,se vam zdi lep?!? Meni se ne!!!!(!!!!....)

Nenazadnje sem videla fun facte od 1D: 432: Harry ne mara punc,ki pljuvajo. Takoj bom začela pljuvati! Glede na fun facte pa bi si lahko rekli,da me po tistem opisu Harry ne mara!!! Yesssssssssssssssssssssssssssssssss! Navsezadnje sem dvignila slušalko. '' Ne teži mi! Kaj je ???'' '' Daz,mislim,ne morem ti povedati tako.....Pridem v tvojo sobo. Številka sobe??'' Nisem mu je hotela povedati,ampak me je radovednost preveč mikala. '' 132.'' '' Uuuu,glej jo,saj sploh nisma tako daleč. Mislim,da si nad menoj. Trikrat potolči ob steno!'' Potolkla sem. '' Res si nad mano.'' '' Fajn to.A lahko zdaj nehava?!? '' ''Kakor kraljica ukaže!''
Pipp,pipp,pipp.....
Čez minuto je bil že pri meni.Spustila sem ga v predsobo. '' No,tisto....'' Kaj mi zdaj tvezi? '' No,mislim,da bi bila midva kar dobro za skupaj,veš.....'' '' Kaj ti pride na pamet??? Poznava se šele pol ure!'' '' No,mislim,lahko bi kam šla ali pa kaj takega.....'' '' Že vidim kam pes taco moli,Harry! Quinteen,kajne??? No,nič ne bo! Ne bom se ga napila in,saj veš kaj....'' '' OK razumem.'' '' No lahko greš??'' '' Jap.'' '' Čav.''
Čez pol ure je iz svojega apartmaja prišel tudi oči. '' Ljubica,danes moraš iti na QUINTEENA! Fuul bo špon!'' No kaj naj rečem?

OČI,HVALA!
04. februar 2013
neext
04. februar 2013
u27814
u27814
neeext
08. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeext
08. februar 2013
u119883
u119883

Do 20.00 sem bila v svoji sobi in jedla bonbone. Ob 19.40 sem se uredila,naličila in odpravila na Quentinna. Groza. Le kaj me čaka tam. Prišla sem na ploščad,kjer se je odvijala zabava. Prav nič mi ni bilo všeč. Že to,da se je name prilepil neki pijan dec in me zalizoval. Komaj sem se mu odmaknila,ne da bi mu prisolila nekaj krepkih okoli gobca. Usedla sem se pri mizici št. 9. Premišljevala sem o Harryu. V tega gobca se nikoli ne bi zaljubila. Res,da zmeraj govorim gobec,ampak brez zamere,nekateri jih res imajo (imamo).Naročila sem si jabolčni sok. Ne pijem in ne mislim piti vsaj do 20. leta. Grozen okus je. Sem že poskusila.
Čez nekaj sekund je k meni prisedel en blond fant. '' Imaš težave?'' '' Ne.'' Sem odgovorila. Zakaj bi jih imela??? ''Zakaj pa tudi ti sediš??Kako ti je ime? Jaz sem Niall. '' '' Nimam kaj početi. Tukaj me je zvlekel oči.Ime mi je Diasy oz Daz.'' '' Aha. Jaz pa tukaj sedim,ker nočem spet bruhati zjutraj. Zaradi alkohola.'' ''Kje pa imaš 1D-je?'' '' A si Directionerka?'' '' Buahahahahahahahahahaha,ker si ti,ej,ti me pa zlahka nasmeješ! Itak,da nisem Directionerka! Kaj ti pride na pamet?'' ''Aha.Ej,greš malo z mano?'' ''Lahko.''
Odšla sva v njegov apartma. '' Hey Guys!'' '' Vas happenin'?'' Me je vprašal.....Kdo? '' To je moja prijateljica Daz. Sicer ji je ime Diasy,ampak mi je zagrozila,da me bo prebutala,če jo bomo klicali Diasy. Baje se sliši kot pes.'' '' Niall, tega ti nisem rekla! Ubistvu vas bom res prebutala,če me boste klicali Diasy.'' '' Uuuu,nevarna punca!'' Je moral odpreti gobec Zayn. '' Kje pa imaš starše,Daz?'' Me je vprašal Louis. '' Misliš STARŠA. Mami mi je umrla,ko sem bila stara 10 let. Prosim,ne spominjajte me na to.'' '' Okej.'' Liam je zakričal: ''Flašaaa resniceeeeee!'' Posedli smo se v krog. Prvi je vrtel Harry in je kot zanalašč pokazalo name. '' Izziv.'' '' Okej,prebutaj tistega,ki ti je tukaj najbolj všeč.'' Vstala sem in se malo sprehodila. Prišla sem do Nialla in se zadrla: '' AAAAAAAAAA'' Tako kot v tistih karatejskih filmih. Klofnila sem Nialla z vso močjo. To je bilo vse.
''UUUUUU,OOOOO'' Se je takoj zaslišalo. Vsi so vzklikali,razen Harrya. V njegovih očeh so se nabirale....Solze? '' Harry? Si vredu?'' Sem ga vprašala. '' Čisto okej.'' Je rekel. Vrtela sem jaz,steklenica pa je pokazala na Nialla. '' Okej,izziv.'' '' No,vrnila bom vsem skupaj.Niall,vsakega moraš udariti.Če ga udariš nežno,ti je malo všeč,če pa ga močno pa ti je zelo.'' Niall se je sprehodil do vsakega ina ga nežno klofnil. Ko je prišel do mene me je samo pogledal in me klofnil,kolikor se je dalo. O shit!
*************Harry*********************
O shit! Niall pa Daz fliratata! Tega jima ne bom dopustil!! Zrinil sem se med njima in jima rekel golobčka. Daz je bila čudovita v tej obleki....
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQchu3dZuu7EZnp6M4ivnJ-0ykIt9kRORZCS2zqLXOcUL5aNqnuwQ

Vprašanja (Odgovarjajte!):
Kaj se bo zgodilo z Niallom in Daz?
Kakšne občutke bo imel Harry?
Kaj bo naredil?
Next?
Je dobra zgodba?
Mnenje.
10. februar 2013
u119883
u119883

To. sem jaz,samo da imam bolj temnorjave lase.
10. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. februar 2013
u27814
u27814
neext
10. februar 2013
u27814
u27814
Kaj se bo zgodilo z Niallom in Daz? emm mogoče lovee
Kakšne občutke bo imel Harry? ful bo žalostn
Kaj bo naredil? narazn ju bo spraju
Next?neeeext
Je dobra zgodba? supeer jee
10. februar 2013
u119883
u119883

****Daz****
Hmmm.... Kaj je z Harryem? Cudno me gleda.Zmeraj ko se oglasim.... Cudno. Ce ze.....zakaj mi ne bi privoscil zveze z Niallom? Itak pa sva samo frenda. Nic naj se torej ne boji.
Vrtel je Harry. Flasa je pokazala name. "Resnica." "Ali sem ti jaz vsec ?" " Harold se eno tako zini pa bos ratav supak z modricami." Odsla sem v svojo sobo.

****Harry****
Kaj je hotela s tem povedat? To sem vprasal Nialla. " da te bo prebutala. To rada pocne."

Oh. Ravno js?

*******************:****************
Kaj se bo zgodilo?
Mnenje.
Neext?

To je blo nrsramno kratko iz mobija. Pa se zju3 in brez sumnikou.
12. februar 2013
Neeeext
ti odpostim
12. februar 2013
u119883
u119883
Okej. Next pride.....

a)Jutri zju3
b)Jutr popoudne
c)Jutr zvečer

Glasujte! Rabim 5 glasov!
12. februar 2013
u119883
u119883
Aja,pa upoštevite,da bo jutranji zju3 kratk.
12. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. februar 2013
u27814
u27814
Kaj se bo zgodilo?neveem
Mnenje.suuper jee
Neext?neext
lahk popoudan alpa zvečeer
12. februar 2013
u119883
u119883
Hellou ;') Zdej bojo nexti bolj pogosti...
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQoJC1pgR4bjhmTh4YvMQL-40Fz1FCgmSQaB9xalhVGtZJRnZn_[/img]
**********Diasy***********
Malo ogroženo sem se počutila v njihovi družbi.Hej,ampak boljše kot tiste čistilke na mojem hodniku,ki blebetajo o limonadah po televiziji.Hotela sem iti. Tej deci me niso hoteli spustiti,dokler jim ne pokažem *khmm*. In sem jim rekla,da grem na WC. Trapi pa so verjeli in jaz sem pobegnila. '' Hhahahah,pedri eni.'' sem jim napisala na listek in izginila. V atijevi sobi sem zaslišala čudne zvoke in odprla vrata. Videla sem eno grdo žensko,ki zgleda,kot,da bi bila iz plastike.Bila sta med......! Omg! Zjokala sem se in zaklenila v svojo sobo. Vzela sem čokolado milko (oh kako pogrešam Slovenijo!!!!) in si nabila Troublemaker od Ollya Mursa in Flo Ride. Zakoon!

*********Harry*************
Nekaj časa sem igral flašo resnice. Nato pa nas je vse zaskrbelo za Das. Hitro smo šli za njo in našli listek. Prav užalil me je. '' Ne grem se več tega'' sem rekel fantom,ki so verjetno videli moj izraz na mojem obrazu,saj so peli'' Harry in Diasy to sta lepi par,on je pederčina ona pa kot beatboxarica....'' Hmm.... Šel sem v svojo sobo in premišljeval,kaj dela Diasy v sobi nad menoj. Slišal sem Troublemaker. No,vsaj še jaz bom nabil Thrift shop! i luff this soong!

(Plz,poglejte te dve pesmi,še posebi thrift shop,ker je res ful mal ljudi,ki so ga slišal v Sloveniji! Pa je fhool dobr in v Ameriki je znan ful!)

**********Niall**********
Oh,ne! Oh,ne ne ne! Mislim,nehaj misliti nanjo ,pliss nehaj,navadil se booš! Hitro sem si vzel nekaj v roke in si zlil na glavo. Kmalu sem pogruntal,da je to Harryeva zbirka mačjih kakcev. Fuuj! Harry me bo ubil in zgledam kot posrana kura s svetlim perjem!
Sploh pa ni bilo fantov zraven,tako da ni nihče videl. Hitro sem se stuširal in ugotovil: Zaljubil sem se v Diasy.
Vprašanja:
Kaj bo z Niallom?
Kaj bo s Das?
Kaj bo s Harryem?
Next?
Mnenje.
15. februar 2013
u119883
u119883
Glih mam enga napisanga,ampk je kratek...
******************************************************************************************
(Odgovorte na vsa vprašanja tud iz prejšnega nexta in tut iz tega!)
**********Diasy*************
Požrla sem celo milko in preposlušala Troublemaker vsaj 1000. Bila sem že čisto podočnjakasta,ko je potrkalo na vrata. Bil je Harry.
Pogovor: H-Harry J-Jaz
H:Še ne spiš?
J:Ne. Zakaj si prišel sem?
Hrišel sem zato,ker tudi jaz ne morem spati.
J:Aja. In kaj bova delala?
H:Kaj ko bi se pogovarjala? Ali pa imela pižama party?
Jboje. Pojdi se preoblečt!
Moja pižama:
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSBgHrIICtpfoREkfkg0Og1qT6fpUt69m-TSAnTnY8r3sjEAvPYdQ[/img]
Njegova pižama:
[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTS0EQUowSDL9n46yK-IUl_UHmRdHRNFrAqzZloJUG88lN7zmy-DA[/img]
H:Ejga,hecna si v tej pižami.
J:Ti tudi!
Še dolgo v noč sva je smejala in hecala,ampak je prišel čas za spanje.
H: Grema spat?
J:Ja.
H:Kam pa?
J: Nevem.
H:Imaš kakšno idejo naprimer....skupna zakonska?
Vprašanja:
A ste jezni,ker je bil tale krajši?
A je dobra zgodbica?
Mnenje.
Kje bosta *spala*?
Koga bo izbrala Das - Harrya ali Nialla?
Next?
15. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext

pri daisi bota spala

harrya
15. februar 2013
u119883
u119883
Neext!
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6a9c2QTNLrnWuO3rlbXhVenBnabl_40J3xspHfSFLIHlFTDoS[/img]
*****Diasy*****
Diasy,zberi se in si v mislih odgovori na njegovo precej predrzno vprašanje.
Že vidim kam pes taco moli. Jaz pa nočem nič več kot prijateljstvo.
''Harry,jaz bi šla v svojo sobo,če lahko.''
Na obrazu se mu je videlo,da je užaljen
'' Okej.'' Je rekel potrto. Hej,katera punca pa ga je že zavrnila,yolo.
Stekla sem do svoje postelje in se vsa srečna ulegla nanjo. V trenutku sem zaspala.

******Harry*****
Ups,spet sem po 3 letih dobil košarico....Tako me je sram!

*****Diasy*****
OB 3 ZJU3....
Nekaj se je premikalo v moji postelji,nee,to nisem bila jaz,mislim da je bil Harry. Pogledala sem izpod odeje in zakričala. Videla sem razmršeno bitje,ki je imelo podočnjake in rumene zobe. Kot sem potem pogruntala je bil Harry. Vstala sem v tisočinki sekunde in stekla,vsa kričeča po apartmaju. Vzela sem ključ in odšla v Niallovo sobo. Vem,da mu gre zaupati. Prižgala sem luč in tam videla še eno grozljivko: Videla sem eno punco,ki je že na daleč izgledala kot plastika. In poleg nje... O,ne! Nialla!
Ta punca:
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQz8bfa5KNbkPgA5jSLXL5FpBAMm06di5f8JbDbBZWPyRDWBcYMWw[/img]
(Jp,vem da je Nicki Minaj. Ampak,kje čem dobit boljšo plastiko? Hahh *.*)
Zavrečkali smo vsi v zborčku. Jaz v operi,Niall v basu,tista baba pa v super kričeči zvrsti. '' Kaj delaš tukaj??'' Me je vprašal Niall. '' Jaz,jaz....Hotela sem se pogovori...'' Ampak me je že prekinila una usranka '' Nillči,Pillči,kdo je to? What the hell? A je to tvoja punca?? Ahh!!!!''
Prhnila je,jaz spa sem zeloo zardela.
'' Bi naju lahko samo eno noč pustila na miru? Sicer pa ti jo moram še predstaviti,Kika,to je D...'' Apak preden je dokončal sem bila jaz že na hodniku. Vse se je zvrnilo name! Starši,Niall,Harry.....Harry? Kje pa sploh je še on? O shit pozabila sem ga odklenit iz mojega apartmaja! Shiiiit!
Ubil me bo!
Stekla sem do svojega apartmaja in ga odklenila. Spotaknila sem se ob rob in videla Harrya......Krvavega na tleh....

Kaj se bo zgodilo?
Kaj bo naredila Das?
Next?
Mnenje.
17. februar 2013
u27814
u27814
1)pees ga je napadu alpha nwm
2)poklicala bo ostale
3)Neeeext
4)ureedu je
17. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. februar 2013
u119883
u119883
Next. Mybe že pričakovani!
*******Diasy*********
Videla sem Harrya vsega krvavega na tleh. Zakričala sem,tako da so tudi čistilke na hodniku prišle v apartma in se zadrle: '' Shenjorita,paziite na bsede. Sicr pa...Si gledla A pas cercendo?Sj vš nadljevanjka? '' Govorijo čisto ne-slovnično,tako da jih nisem za gobca nič razumela. Samo kričala sem,one pa so končno videle Harrya. Še one so začele kričati,ampak smo po dveh minutah vse nehale. Naenkrat vse skupaj.'' Harry ne umret,prosim te,sej sem malo vate..... '' Pogledala sem,kje ima rane in našla.....Nič. Vzela sem malo ''Krvi'' in jo polizala. Čistilke so zakričale : '' Ewww '' in odšle. Pogruntala sem,da je to kečap. '' Buahahahahahahahahahhhhhahahahha,Das,to pa je bilo nekaj ej.... '' Odšel je v kopalnico. Hmm.... Pobrskala sem po kovčku in našla masko grozneža iz filma Žaga (1,2,3,4,5,6,7,8 del.Pa niso vsi v Sloveniji :'(). Dala sem si jo na glavo in si oblekla očijev smoking,ki ga je dal v moj kovček. Nakracala sem grozilni listek in ga vrgla na tla. Zmešala sem kis,kečap in grah,da se bi vohalo in okusilo po krvi.Zraven sem dodala še klobase,tako za čreva.. Zlila sem po tleh in se skrila v omaro. Vzela sem nože. Zakričala sem in zabrusila z noži.

******Harry*******
Šel sem v kopalnico in vzel njeno napol premajhno brisačo in šampon iz jagod. Umil sem se in si pel: '' Milo na telesu,šampon na laseh,upam da bova par,to upam čisto zares.....'' Potem pa sem slišal kričanje. Oblekel sem si boxarice in majico in stekel ven. Videl sem razlito rdečo stvar. Mislim,da me je hotela potegnit za nos. Povohal sem in vonjal sem...kri. Zraven sem videl še........čreva!!! Njena čreva!!! Prebral sem listek: '' Nocoj......Nocoj.......Pazi se me. THE SAW MAN.'' Zakričal sem. Tedaj pa so se odprla vrata omare. Videl sem postavo....Bil je tisti IZ ŽAGE!!! Stopil je k meni,z nožem in mi ga povzdignil k nosu. Kričal sem kot mala punčka. Tedaj pa je snel oziroma sneLA masko. Bila je Diasy!
Grr,ubil jo bom za veke in vekomaj!

*****Diasy********
Izgleda,da je moja fora uspela. Ampak mi ni bilo prav nič všeč,ko je Harry skočil name in me skoraj ubil. '' Styles,pazi se me. In lepo prosim,če svojo prešvicano rit takoj spraviš z mene. ''Kakor kraljica ukaže. '' Splezal je na mojo omaro in dol vzel....kamero? ''Jaz imam pa dokaze,o tebi,kakšna mrha si! Buahaha'' Ampak je to rekel prepozno,saj sem bila že pri njem in mu na pol raztreščila kamero.
'' Hejj!'' '' Z mano se ni za šalit Styles. Pazi na svojo rit. Peas.''
Odšla sem na zajtrk.
Kdo je zaljubljen v Daz paleg Harrya?
Kako se bo nadaljevalo?
Kaj bo v jedilnici?
Mnenje (vsaj 3 povedi).
Next?
24. februar 2013
u27814
u27814
Kdo je zaljubljen v Daz paleg Harrya?Niall
Kako se bo nadaljevalo?nwm
Kaj bo v jedilnici?nmw
Mnenje (vsaj 3 povedi).ful dober pišeeš pa to je res najbolša zgodbica pa tale del z žago je biu res ful smešn...
Next? jaaaa
24. februar 2013
u113639
u113639
Kdo je zaljubljen v Daz paleg Harrya? zayn
Kako se bo nadaljevalo? nwm
Kaj bo v jedilnici?nwm
Mnenje (vsaj 3 povedi).
Next?ja

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. februar 2013
u119883
u119883
Vaš zaslužen next!
Hvala dvema bralkama. Ne bom vas silila k oglaševanju. :')

Vstopila sem v dišečo jedilnico in se postavila v vrsto. Ko sem prišla do zajtrka sem si naložila veliko hrane. Naenkrat pa me je ruknila neka oseba,da se mi je zajtrk raztreščil po tleh. Tista oseba je bil Harry. '' Harry,rekla sem ti,da se me izogibaj! Spet me ne poslušaš! Budala poberi se! '' Zjokala sem se in v sramu začela pobirati hrano s tal.

Čisto vsi so buljili vame,jaz pa sem bila sigurno rdeča kot paradižnik.Pobirala sem hrano,čeprav je bil moj zajtrk že uničen. Kar naenkrat me je prijela ena roka. Nato še druga. Začela mi je pomagati pospravljati. Niti me ni zanimalo,kdo je to. Upala sem samo na to,da me ne gladajo več. Res mi je šlo na živce ker so me gledali. Ja,pred prijatelji sem zeloo igralska,v javnosti mi je pa zelo mar,kaj si mislijo o meni. Bila sem čisto sladkorna in umazana,še vedno objokana in z razmazanimi ličili. Pogledala sem tisto osebo in videla da je Harry. '' Se lahko zdaj vsedem zraven tebe?'' '' Ne debil! Itak si mi uničil zajtrk!'' Vrgla sem ga v smeti in odšla v svojo sobo.

Ulegla sem se na posteljo in zamižala. Le kaj se dogaja z menoj? Vse se je zgrnilo name. Malo sem šla po youtubu. Videla sem kanal Smosh in se nanj naročila. Videi so bili zelo smešni,najboljši pa je bil tale:

2 dni sem ostala v sobi in si tako ogledala vse posnetke Smosha. Najboljši poleg Mime Faila so mi bili singli. Dobro sta pela.
Ko sem se končno odločila iti ven sem si dala slušalke na ušesa in poslušala The Legend of Zelda:

Srečala sem Harrya. Prepevala sem si pesem in ko sem šla mimo njega sem se zavrtela. Začudeno me je pogledal.
Samo nasmehnila sem se in odšla mimo njega.
Mnenje.
Next?
27. februar 2013
u27814
u27814
Mnenje.supeeer je
Next?jaaa
27. februar 2013
Popolna zgodbica .
Neeeeeeext
27. februar 2013
u119883
u119883
Hahhaha polulala se bom od smeha! Popolna za en drek! Jutr zjutri pride next. Upam. ker bo to zadnji next pred tridnevnim premorom saj grem smucat.
27. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeext
27. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg