Forum
Ta zgodbica bo govorila o izmišljeni skupini SMEXLE(SM=SMart,EX=sEXy,LE=simpLE) in seveda o 1D.
Nekaj bo ljubezni&zlomljenih src,nekaj glasbe-novih pesmi-,nekaj živalic,nekaj funny moments...
In še več!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bereš?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. september 2012
Shanue

"NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE"
Kako se je to lahko zgodilo?Tista p***ica je nalezla Katy!Zdaj pa ne bomo mogle igrati na ponedeljkovem koncertu!Shit.Najbolje bo ,da pokličem Lili.

Katy

"Kreh!Kreh! Mami a lahko malo vode prosim?" "Ja,seveda"Je rekla mami.Sandra me je nalezla zdej pa ne bomo mogle igrat na koncertu.Sranje."Mami ,a je Lili že kej klicala?"
"Ne ljubica,ne še.Zakaj?" Shit. "Ker potem se najbrž že pelje na koncert ker ne ve,da sem jaz bolna." "A ti dam telefon ,da jo boš poklicala?" "Ma sej ni treba mami." Previdno sem ustala iz postelje,da ne bi slučajno kej razbila,ker sem velik štor,če tega sploh še kdo ne ve.

Lili

"KAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Mi je skoraj odpadlo grlo. "Jap.Kar verjemi."Je rekla Shanue."Ja sej verjamem sam...Pa sej to ni res! Pa lih pred ponedeljkovim koncertom!Zdej pa ne bomo mogle igrat.Pa sej kaj pa Sandra misli da je??!!" "Ja ona sploh nč ne misl." "Hahaha!Ampak maš v bistvu čist prov." "Haha.Ja,čist prov.Ej a bova počas nehale ker mi more na telefonu ostat še mal denarja,da bom poklicala še Sandro pa ji povedala kar ji gre." "Ja maš prov.Js bom pa poklicala Katy.A si jo ti že?" "Jap.Sej drugač tut js tega ne bi vedla." "Hah,ja maš prov.No se vidmo." "Ja,dijo!" "Čau."
"Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiismo!!!!!!" Zadrla sem se kolikor mi je le grlo dalo,vendar to ni bilo prav glasno,pa se je mami vseeno oglasila s svojim običajnim tekstom "Lili pa ne pred bratom!Saj preklinjaš kot mornar!Kako sem te pa vzgojila!Vse to je zaradi tvojega očeta ,ki je odšel kar brez pozdrava!Saj le zakaj bi nam pa sploh rekel adijo..." In potem se začne jokat.No naj se vam predstavim;sem Lili in moj lajf je čist fucked up.Mam triletnega mlajšega bratca,histerično in zaščitniško mamo ter očeta ki je odšel v sekundi,ko mu je mama povedala da je noseča.To zgodbo sem slišala že tolikokrat (seveda vsakič od moje mame),da se mi sploh ne zdi več tako tragična.In edina dobra stvar v mojem življenju je skupina SMEXLE(izgovori se smeksl),ter pa moji dve prijateljici.
20. september 2012
next
20. september 2012
Še dva nexta
23. september 2012
next,next
25. september 2012
next
25. september 2012
u81497
u81497
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. september 2012
next
26. september 2012
Shanue

"Halo?"Je rekla Sandra."Js sm.""Aha.Ej res sori nism hotla ,res ne,ampak sej mislim da veš,da jaz ne vplivam kdo se...Apčih!Kdo se naleze od mene.""Ja,ja vem,vem.""Res mi je žal ,še posebaj zaradi ponedeljkovega koncerta.Tudi jaz sem komaj čakala da boste kaj zaigrale.Kreh!""Opravičilo je bilo že zdavnaj sprejeto.Zdaj pa morm it.Adijo.""Adijo."
Naj se vam predstavimem Shanue.Moje ime je rahlo čudno in se iz njega norčujejo vsi,razen Katy,Lili in Sandre.Starši so mi umrli v prometni nesreči,zato sem sirota.Ker pa sem slavna in moje mnenje nekaj velja ,lahko živim sama v svoji hiši.To mi Katy in Lili zelo zavidata.Vendar pa me vseeno (in tako bo do mojega 18 r.d.-ja) pride na dva dni pogledat moja stroga in tečna teta.Ko pride ona na obisk,mora biti vse čisto in pospravljeno,in bog ne daj,da bi bila pri meni takrat kakšna prijateljica.Sicer pa drugih sorodnikov nimam,razen ene babice in dedka,ki pa živita v Ameriki in ju obiščem enkrat na leto.Letos bom s seboj vzela tudi Katy in Lili.

Lili

"SHOPIIIIIIIIIIIING!!!"Sva zavpili s Katy (no ja,ona je zašepetala).V trgovini je bilo,kot da sem v čisto drugem svetu.Toliko oblek ,ki samo čakajo ,da jih bom kupila.Shanue je pa se to zdi le potrata časa in denarja,zato gre v trgovino le,kadar je to nujno potrebno.Katy je ravnokar izbirala med rdečo:

in črno obleko:

jaz pa med zeleno:

in rumeno obleko:

26. september 2012
sori k je mal kratk next,ampak se mi mudi k zobarju.
26. september 2012
aja,pa hvala vsem.
26. september 2012
next!!!!!!
28. september 2012
next
28. september 2012
u97075
u97075
next!!
28. september 2012
Katy

Končno sem se odločila za rdečo obleko,ker se je meni in pa tudi Lili obleka zdela zelo lepa,ter pa tudi zato,ker nama je bila črna obleka malo preveč sexy.No,ja sem Katy in v primerjavi z Lili in Shanue je moje življenje čist OK.Imam mami,očija,teto,strica,dve babici in dva dedka itd. Zelo rada pojem in plešem in sem bolj umetniški tip človeka.Zelo rada imam tudi živali in pa svojo družino&prijateljici.Sem zelo pridna v šoli in sem rada vzunaj.Imam svojega ljubljenčka;mojega psička Sandya,ki ima ime malo čudno za kužka ,vendar mi je tako všeč in ga ne mislim spreminjati."Katy!"Me je poklicala Lili."Pridi mal seeeeeem!"Oh,pa kaj pa je zdaj?"Jaa že grem."Ko sem prišla do nje,je v roki držala zeleno in rumeno obleko."Joj Lili,ne reci mi,da se še nisi odločila,katero boš kupila?""Ne,ne kar obe bom vzela.""Joj Lili pa ni to malo preveč denarja?Sej koliko pa sploh imaš sabo?""Nič.""Ne,ne vem kaj misliš,ampak to ne bo šlo.Ne bom ti spet posodila denarja,se spomniš kaj se je z njim zgodilo zadnjič!""Emm...Pa saj ne bo tako kot zadnjič,obljubim!Tisti pesjan mi ga je zanalašč izpulil iz roke!Prav dejansko rop je bil to,saj je potem zbežal!!""Ja Lili saj sem videla ,ampak kaj ko si tako mahala okoli z njim,mislim,to bi ga ti pa res še jaz vzela,če bi bila na njegovem mestu!"In tako sva se še pogovarjale,dokler ni najno "pogovarjanje" naraslo v kričanje,in po parih minutah,bi v trgovini vladala smrtna tišina,če le nebi bilo naju.To sva se zavedle tudi midve in sva nehale.Spogledale sva se in se začele smejati.smejale sva se prav do solz,in ker sva se tako močno in glasno smejale,so se nama kmalu pridružili še drugi.V tistem trenutku je nekdo rekel:"Ali nista to tisti dve,ki sta v skupini SMEXLE?"In kmalu so vsi govorili o nama in o Shanue.Potem so naju vzdignili in naju z rokami nesli ven.Kmalu je skoraj cela ulica vzklikala:"Katy!Lili!Shanue!...SMEEEXLE!!!!!!!!!!Katy!Lili!Shanue!...SMEEEXLE!!!!!!!!!!"Ko je to zaslišala Shanue,je stopila ven iz hiše,in kmalu se nama je pridružila.In tako je bilo vse do poznih ur.Ko smo bile že vsaka pri sebi doma,sem pomislila:kako lepo bi bilo,če...
28. september 2012
malo daljši next
28. september 2012
u97075
u97075
next!!
28. september 2012
next!!
28. september 2012
še ene par nextov (recimo 3)
29. september 2012
u75628
u75628
next
29. september 2012
next
29. september 2012
Katy

Ko smo bile že vsaka pri sebi doma sem pomislila:kako lepo bi bilo,če bi bil zdaj tukaj še moja simpatija/lubček/crush/lov for ever/najlepši cortek-Harry Styles.Sej vem da je to pač nemogoče,ampakreams maybe come true.Lili in Shanue 1D ne marata preveč,zato se o njih ne pogovarjamo.Bi pa bilo fino,če bi se.Njihove najboljše pesmi(vsaj meni)so:
One thing,Gotta be you,What makes you beautiful in pa Tell me a lie.Sicer imam fanta,ki pa 1D ne seže niti do kolen.To sam tudi dobro ve in se sploh ne trudi,da bi se to spremenilo."Driiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing!"O ne.To je gotovo on."Ljubicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,a si domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?!!!"Jap,to je on."Sem doma,ja.V svoji sobi sem.""Super.Si za malo 'akcije'?""NEEE!!!!!!!!!Pa saj sem 14,mislim halo!""Ja in?Grem stavit da tvoji prijateljici že-""Ne pa ne!!!Nista še,in tudi še ne bosta za vsaj 4 leta!!!In tudi jaz ne bom!!!Tudi za 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 evrov ne!!!Z njima smo se zmenile,da do 18 leta ne bomo delale 'tega'!!""No,no pikica,umiri se,ker boš drugače to delala,pa če boš hotla al pa ne!""Ja,ja.Posilil me pa ne boš veš,ne ne ,to pa ne."Zdaj me je pa že malo strah.Upam ,da ne bo res naredil tega."Ha,ha,ha.Se delaš pametno,ane?Da te ne bom kaj?Kaj pa če te?""Poklicala bom policijo!!!""Ne,je ne boš!"Se je zadrl,stekel k telefonu in izpulil kabel."Zdaj pa si nemočna,kaj?Hehehe!""Lahko tudi kričim!"O jaz budala.Zdaj bo pa naredil nekaj takega,da ne bom mogla kričati!Joj kaj naj naredim!!!Harry,ko bi bil vsaj ti tukaj..."Liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!Shaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-""Kaj pa je to zdej?O, moja pikica ne more govort,ker sem ji ruto okoli pasu zavezal!O bogica ti!Zdej ti bom pa pokazal presenečenje,ki se skriva v mojih hlačah.Bi ga rada vidla?"O fak!!!Upam da me je Lili ali pa Shanue slišala,ker bo drugače res to naredil!Silovito sem zmajala z glavo,kot odgovor na njegovo vprašanje,če hočem videti njegovo presenečenje."A da ja?Rada bi ga videla?"Se je norčeval in si počasi začel odpenjati zadrgo.Stisnila sem se v kot,ko se je zaslišalo trkanje.Boby(moj fant) mi je začel s kretnjami nakazovati,kako me bo ubil,če bom samo pisnila,kar pa ni bilo mogoče zaradi rute,zavezane okoli mojih ust. Trkanje je ponehalo in vrata so se počasi odprla.Zagledala sem obraz...
01. oktober 2012
Popravek na stavku:

"Kaj pa je to zdej?O,moja pikica ne more govort,ker sem ji ruto okoli UST zavezal."
01. oktober 2012
next!!!
01. oktober 2012
u75628
u75628
next...
01. oktober 2012
u105752
u105752
next
01. oktober 2012
u97075
u97075
next!
02. oktober 2012
Katy

Zagledala sem obraz Harrya Stylesa!!!Začela sem delati tisti zvok,aveste,ki je kot,da momljaš,ali nekaj podobnega in široko razprla oči(seveda ne toliko,da bi bila videti čudna).Harry je obnemel,nato pa je rekel:"Emmm...Do you wanna some help?"Kar je bilo seveda namenjeno meni.Vneto sem pokimala z glavo.A v tistem trenutku,je Boby planil na Harrya in ga podrl skozi vrata.Hitro sem ustala in stekla do vrat,vendar sem se na prvi stopnici spotaknila in padla ravno na Harrya.Oba sva zardela,kot bi bila rdečekožca,in jaz sem se nerodno začela odmikati dol s Harrya ,vendar pa mi ni uspelo,oziroma Harry je opazil,da mi ne bo uspelo,zato me je dvignil(nisem vedela da je tako močan!!!) in me nesel po stopnicah navzdol.Zardela sem še bolj in si z tresočimi rokami začela odvezovati ruto.Ker je Harry opazil,da mi tudi to ne bo uspelo,mi jo je odvezal kar sam.
Nasmehnila sem se mu in mu rekla"Thank you.""You're welcome."Nasmehnil se mi je in zardela sem kot še nikoli.(Naj brž zaradi tega)Se je iz njegovega hrbta zaslišal glasen smeh.To sta bili Shanue in Lili,ter vsi drugi fantje iz 1D.Boby je medtem že pobegnil in očitno je bilo,da nisva več fant in punca.Z One direction smo se zapletli v pogovor.Izvedela sem,da so tu zaradi miru,saj jih v drugih,večjih državah vedno nadlegujejo.Pogovor je trajal še dolgo v noč.

Lili:

03. oktober 2012
next!!!
03. oktober 2012
dejmo no z nexti na plano
05. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg