Forum
Hej!
sem Olivia! živim v New Yorku.Živim z mami in očijom ter tečno mlajšo sestrico. Hodila se v osmi razred sedaj pa grem v deveti razred.

To je moja mami

To moj oči
https://2.bp.blogspot.com/-t9HczA7vJhk/TbrE1PUaoiI/AAAAAAAAAEw/Swf9i1f0g5U/s1600/guy_pearce.jpg
To moja tečna sestrica

To pa sem Jaz

.............................................................................................................................sedaj pa bom začela pisati svojo ljubezensko stran življenja!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zjutraj sem ustala ob 9:33. zadišalo je iz kuhinje po vafljih..hitro sem se oblekla n stekla dol. ko sem pojedla vaflje sem se odpravila ven nakupovat,ker se bo kmalu začela šola.
Kupila sem si 2 obleki in ene balerinke.
Obleka1

Obleka2

Balerinke
[img]https://www.glasistre.hr/obj/130099/VF[/img]

ko sem se naveličala hoditi po trgovinah sem odšla domov. doma sem pojedla večerjo in se šla umit ter spat. Dnevi do šole so minevali kot ure. Končno je nastopil dan ko so se šolska vrata zopet odprla. Pritekla sem do šolskih vrat in zagledala moje bff Tino in Kajo.
Tina

Kaja

..............................................................
stopile smo v razred in tam mi je torba padla iz rok!! zagledala sem fanta! vedela sem..da sem se na prvi pogled zaljubila! < 3 hitro sem pobrala torbo in se usedla v klop. ves čas sem ga gledala..on pa me je le 1x ali celo 2x pogledal. potem se je cel razred zadala mrtva tišina..vedela sem da prihaja Natalie! -.- to je največja važička na naši šoli-.-
Natalie

Takoj ko je stopila v razred smo zaslišali njen vreščeč glas! jojj.kako me je streslo! -.-
stekla je naravnost k klopi kjer je sedela ta božanski fant! saj sem vedela da bo tako -.-
Ta čas pa je prišel v razred učitelj.začel je razlagati da smo dobili novega učenca..a imena kar ni in ni izgovoril. potem pa se je le sam predstavil! Povedal je svoje ime! kmalu bi omedlela! ime mu je ALEX. < 33 ohh
to je Alex

............................................................................
vsi dnevi set v šoli so bili hkrati najlepši in najgriznejši.. Natalie se je skos vlačila po alexu.
Nekega dne pa............................................................

nextam?
09. julij 2012
u85086
u85086
fuL dobru si napisala za začetek zgodbe pa slikce so tt fulj lepe

Neeeeeeeext< 3
09. julij 2012
hvala ti oglašuj prosim
09. julij 2012
next !
09. julij 2012
u98102
u98102
next
09. julij 2012
nextam.
------------------------------------------------------------------------------------------------
nekega dne pa... ko sem se neko jutro zbudila sem se pripravila z v šolo..tekla sem kot zmešana v šolo ker je bilo do pouka le še 3 minute. tekla sem po pločniku in zavila na ovinku..takrat pa sem padla po tleh! nekaj sem začutila..kot da bi se zaletela v nekoga. in res je bilo!! pogledala sem gor in se držala za glavo. biu je alexxxxxxxxxx! < 33 mislila sem da sanjam-! tako je biu leeeeeep! rekel mi je:
''ej oprosti nisem te videl teči.. res oprosti..podaj mi roko''
potem mi je podal svojo roko da sem ustala. zaljubljena sem bila kot še nikoli,tiste njegove lepe oči in tisti njegovi lasje! < 33 ohh:$
rekla sem mu:''koliko je še do začetka pouka?'' (to sem govorila z zelo tresočim glasom).
odgovoril mi je da se je že začel. hitro sem se poravnala in hotela sem steči do šole....a me je njegova roka potegnila nazaj! < 3 rekla sem mu da zamujava..on pa je samo rekel:''briga me! ne mislim več biti žrtva tiste Natalie! :/'' takrat mi je srce zastalo kot še nikoli! kajti vedela sem da se noben fant še ni odrekel njej..a mi je bio zelo toplo pri srcu.
potem je predlagal da greva na sprehod in pustiva šolo za ta dan. seveda nisem imela nič proti..kaj mi pa bo,če nebom šla v šolo in raje dan preživela z najlepšim fantom!
Nato sva se sprehajala..pogovarjala sva se o šoli in o svojem življenju..veliko sem izvedela o njem.ima takoo sladek glas! :* sprehajala sva se kar dolgo. potem pa je bilo vsega veselja konec (!!! ...............................................................................
srečala sva se z Natalie..... vedela sem da bo začela upiti in tako je tudi bilo.
govorila je in govorila a pomoje je alex ni niti poslušal ker sva bila oba tiho in se smehljala,kajti Natalie je imela zelo čudne izraze ko se je jezila. HAHAHA. potem pa je bilo res dokončno veselja konec kajti..rekla je da naju bo zatožila ravnateljici... in res naju je.
Pristala sva v zbornici kjer naju je ravnateljica dokaj dobro okregala in tako sva morala biti 4ure še v šoli..ta čas pa sva morala delati matematiko in slovenščino....vsega mi je bilo dovolj in nisem mogla zdržati...ker je naslednjo uro prišla Natalie in sem se mogla usesti čisto v prvo vrsto.on in antalie pa sta sedela v zadnji.. kjer ga je objemala in kušvala na lica..
nisem mogla zadržati solz..res ne... ko je zazvonil zvonec sem odšla v teku domov in solze so mi polzele po licih.. samo za hip pa sem se obrnila nazaj in videla alexa in natalie kako se poljubljata....začela sem se bolj jokati in stekla domov v svojo sobo in se vrgla na posteljo kjer sem se v blazino zjokala..ko sem se umirila sem začela razmišljati....zakaj mi je lagal da je nemara? in to v obraz!!!!! potem pa sem spet začela jokati. takrat je prišla v mojo sobo mami. usedla se je na posteljo in me začela spraševati kaj je narobe..odgovorila sem ji :'' natalie.......fant....'' mami pa je takoj vedela zakaj gre.. pobožala me je in odšla iz sobe ter prišla nazaj in mi dala v roke knjigo. naslov je biu:''FANTOVSKE SKRIVNOSTI'' veliko je bilo poglavij. mami je bila samo tiho in odšla iz sobe . jaz pa sem začela brati....potem pa se mi je posvetilo..vedela sem kaj moram narediti...in tako je bil moj plan narejen.poklicala sem tino in kajo ter jima povedala kaj je bilo,in da imam plan. ko sem jima ga povedala sta se strinjali!
tako smo imele plan narejen!.......
next?
09. julij 2012
u85086
u85086
neeeeeeext
09. julij 2012
u99028
u99028
gdo je lep fant na slikci k si ga poimenovala alex... a je mogoče to slikca eric-a saade-ja???? PLISSS odgovor.
09. julij 2012
u85086
u85086
nevem.... najdla sm na netu...
09. julij 2012
u85086
u85086
galix3 najdla sm na netuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!! dej kliknnn najdla smm
09. julij 2012
I < 3 Eric Saade - nevem kdo je to..pa ni eric saade
Johnson's girl- omajgad... resno si nadla. klikam
09. julij 2012
u99028
u99028
ok...tenx useen. ami puveš kva si napisala na netu d ti je to vn vrgl če se spomneš... ful si dobr napisala in komej čakam nadaljevanje. pa čimveč slikc dej še. ok???
09. julij 2012
u99028
u99028
ami pošleta link??
09. julij 2012
u85086
u85086
am- če js loh pomagam je tole aaron johnson. igrouu je u enm filmu. sam zej je starejšiS
09. julij 2012
u99028
u99028
ok..tenx za udgovore.
09. julij 2012
u85086
u85086
09. julij 2012
u98102
u98102
next nujno
09. julij 2012
nextam hvala vam za nexte! zlati ste :*
.........................................................................................
plan smo si napisale na list papirja.plan je bil tak.
''kaja zasleduje natalie...zmeraj ko bo hotela natalie iti do alexa jo mora zaustaviti z svojo domišljijo ''
''tina vse to spremlja tako da gre pred mano in alexa najde ter ga zadrži nekako v enem prostoru''
''jaz olivia pa moram narediti tole:''prositi moram za pomoč nejca..da bo z mano ob vsakem koraku in se morava poljubljati in objemati pred alexom''
To je nejc:

tako! to je plan! naslov plana je: LJUBOSUMJE GA MORA NAPASTI!
tako smo začele z našo operacijo.
kaja je zasledovala natalie in jo zmeraj zamotila da ni prišla do alexa..
tina je v tem času iskala alexa in ga našla v družbi drugih punc! grrrrrrrrr -.-
rekla mu je da ga kuharce kličejo da mora priti v kuhinjo. ampak tam niso bile kuharce ampak midva z nejcom.. nejc me je nežno poljubljal in me objeto držal.. takrat pa sta skozi kuhinjsa vrata vstopila alex in tina.. tina je v treutku zbežala nazaj ven..alex pa je samo gledal naju kako se objemava..pogledala sem ga in rekla ''o živjo alex..kje imaš pa tisto natalie?'' alex me je samo grdo pogledal in odšel skozi vrata ter močno zaloputnil vrata. vedela sem da je ljubosumen!!!! tako nam je prvi plan uspel!!! veselile smo se pred šolo.. a to veselje ni imelo srečnega konca...alex je prišel do mene me močno prijel za roko in me odvlekel..in takoj je začel upiti name:''zakaj si to naredilaa!!??????'' jas pa:''kaj?a nesmem bit v objemu drugega?'' on pa:''ja seveda ja.... nejc mi je use povedal!!!!! za vaš bedni plan kako me narediti ljubosumnega!!!'' gledal me je zelo zelo grdo in hkrati sem vedela da se mu para srce saj se je ves tresel... rekla sem samo:''oprosti!'' on pa me je odrinil in stekel proč..najbrž domov.
vsa nesrečna sem odšla domov.vedela sem da sem naredila veliko napako.
drug dan ko je bila sobota pa...........................................................................
next?
09. julij 2012
u85086
u85086
omgg. hudoo
nextaaj < 33
09. julij 2012
u94182
u94182
next
10. julij 2012
u96128
u96128
nexti
10. julij 2012
u97751
u97751
neext nujn..
04. avgust 2012
u98292
u98292
prosim next zame kr sem nova bralka
17. avgust 2012
nextam:$$
...................................................
zjutraj ko sem se zbudila sem brž odprla prenosnik in se prijavila na fb. ob strani sem iskala alexa če je prijavljen..a ni bil ta člas pa sem se spomnila vseh njegovih besed. na silo sem zaprla računalnik in se oblekla ter stekla ven iz hiše na vrt. tam sta bili že tina in kaja. jaz pa sem začela samo jokat. tolažile so me in potem sem stekla v sobo nazaj po knjigo. dala sem jima jo in potem sem ju pogledala in imeli sta velike nasmehe na obrazu. vprašala sem kaj je. oni2 pa:''vemo kaj je treba sedaj!!! pridi!'' povlekli sta me. peljali sta me pred nejcovo hišo. potem pa se je tudi meni zabliskalo.
potrkala sem na vrata in ko je nejc odprl sem ga klofnila haha... tina in kaja so to vse ponele z telefonom. in objavile na fb. ta čas pa je nejc samo jamral:''kaj ti je!?! kaj sem naredil?*???!!'' potem sem mu povedala kar je rekel alex. pogledal me je kot ''poscan cucek'' hahahah. in zalobutnil vrata. vsa vesela sem se otepla porihtala in vse tri smo odšle k meni domov. pri meni smo šle na fb in videle da imamo na posnetku že 145 lajkov. haha.. in 66 komentarjov. pol tega je bilo punc ki so pisale kako sem odločna in da naj tako nadaljujem. kajti za to početje je cela šola vedela-.- potem pa se je na fbju pojavil alex. vsa tresoča sem čakala če bo kaj napisal. potem pa dobim obvestilo da je komentiral video. hitro sem pogledala, pisalo je:''olivia. za koga si to naredila? zame? neverjamem. to je spet en del zvijače ane?.'' jaz sem odpisala:''alex ne!!!! to sem naredila zaradi fanta! res alex res! verjemi mi.'' napisal je:'' za fanta? a to sem jaz? nevem neverjamem ti!!! '' jaz pa že vsa v joku tole:''alex prosim. dobiva se v parku na tretji klopci, prosim'' nazaj pa ni napisal nič. nisem vedela ali naj bi prišel ali ne. vseeno sem se odpravila tja. tina in kaja pa so se skrivale za drevesom. potem ko sem bila pol ure še osamljena sem zaslišala da nekdo hodi proti meni. pogledala sem gor......in bila je le stara gospa. -.- joj. v joku sem hotela oditi potem pa sem zaslišala znani glas:''počaaakaj olivia!!!'' obrisala sem si solze in se obrnila ter zagledala alexa! stekla sem mu v objem a on me je odrinil. spet sem ga pogledala kot mrtva. usedla sva se na klopco in začel mi je razlagati da nič ne spi in nič ne je ker sem mu naredila tako krivico. jaz pa sem mu razložila svojo zgodbo. moja zgodba ga je ganila. ampak še vedno nisem vedela ali sva pobotana. potem preden je odšel me je objel in se nasmehnil in vedela sem da je to mimo in sva spet prijatelja:*** vsa vesela sem odšla domov.
zjutraj pa sem šla k maši in tam videla natalie in že sem bila jezna.. potem sem videla prihajati alexa in stekla do njega in ga pozdravila. a mini nič rekel...le odšel je naprej. nič mi ni bilo jasno. potem sem šla po maši domov in šla na fb. potem pa sem videla objavo na alexovem zidu!!!!!!!!!!!!!!!!! bila sem ŠOKIRANA!
...............................................................................................
next??;*
17. avgust 2012
u94182
u94182
neeext
17. avgust 2012
u98292
u98292
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext

17. avgust 2012
u85086
u85086
nextaj< 3
12. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg