Forum
u72157
u72157
Joj kako sovražim biti novo dekle na šoli. Vse oči so uprte vate ampak nikomur ni nikoli mar. "No telovadnica je na tej strani, ker pa je ne boš uporabljala se mi niti ne zdi vredno da zgubljava čas tukaj." me je predramil učiteljičin glas iz sanjarjenja o mojem bednem življenju. Ohh kako nevljudno naj se predstavim. Moje ime je Valerie in pred pol leta sem izgubila svojo družino v prometni nesreči. No nazaj k zgodbi. Učiteljica je nekaj nakladala ampak meni ni bilo več mar. Pred seboj sem zagledala prekrasnega fanta. Imel je kratke rjave lase in prekrasne čokoladne oči. Nasmehnil se mi je in mi pomežiknil. Zardela sem vse do svojih lasnih konic in umaknila pogled. Učiteljica mi je pomignila in sledila sem ji v razred. Za katedrom je sedela učiteljica. Nasmehnila se mi je in predstavili sva se druga drugi. Očitni ji je bilo ime Natalija in me bo učila kemijo. V tem času se je razred popolnoma napolnil in na mojo nesrečo je bil tam tudi očarljivi rjavolasec. Učiteljica me je posedla ravno poleg njega. "Hej! Moje ime je Jake." "Ja, živjo jaz sem Valerie." nasmehnil se mi je in segla sva si v roke. Celo uro sem se skrivala za slapom las, ki so mi padali čez obraz. Takoj ko je zvonec oznanil konec pouka sem stekla ven iz razreda.
✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩✩
Kaj se vam zdi?
Next?
22. december 2012
super je.
neeeeext<3
22. december 2012
Super <3
Jaa <33
22. december 2012
neeeeeeeeext
22. december 2012
fajn jeeeeeee
neeext
22. december 2012
u113978
u113978
nexxtt
22. december 2012
zakon
nexttttttttttt
23. december 2012
u72157
u72157
Ko sem oddirjala ven sem za seboj zaslišala glas:" Hej ti novinka." Obrnila sem se in zagledala rjavolaso dekle, srednje rasti. "Ja, živjo." sem rekla in se ji približala.
"Oprosti ampak pozabila sem tvoje ime."
"Valerie in ti si..."
"Sara, me veseli." Sledila je dolga in nerodna tišina. Nekajkrat sva se nasmehnili druga drugi ampak nerodnost kar ni minila. Sara se je začela smejati na ves glas in s solzami v očeh spregovorila :" Joj tako nerodnega pogovora pa še ne." Zasmejala sem se in ji odgovorila :" Ja no se strinjam kaj pa če bi začeli še enkrat." Pokimala mi je in začela sem :" Hei jaz sem Valerie , me veseli. Bi mi lahko prosim pokazala pot do naslednje učilnice." "Pa seveda in samo tako mimogrede ime mi je Sara." Prijela me je pod roko in me popeljala po zelo dolgem hodniku. "In kako to da je nekdo kot ti pristal v takem zanikrnem mestecu kot je Ilirska Bistrica?" je veselo in absolutno brez zadržkov vprašala. Solze so mi stopile v oči, ko sem pomislila kako naj ji odgovorim. " Moja mama, oče in brat so umrli v nesreči pred približno pol leta. Živim pri stricu." sem začela ampak glas se mi je zlomil. Sara se je ustavila in me močno objela. Vsa šokirana sem si obrisala solze z oči in se izmotala iz njenega objema. Tiho, skoraj neslišno je rekla oprosti. "Saj je v redu nisi vedela mapak bi se počutila veliko bolje če nihče drug ne bi izvedel." Pokimala mi je in še vedno v šoku začela :" No vidim, da si že omrežila dva izmed naših najbolj popularnih." Začudeno sem jo pogledala on pa je z glavo le namignila proti dvema fantoma. Eden izmed njiju je bil Jake drugega pa nisem poznala ampak lahko vam povem da je bil popolno nasprotje Jaka. Imel je svetle skoraj blond lase in zelene oči. Imel je atletsko postavo in skozi majico sem dobesedno lahko preštela njegove mišice. Pogledal me je in mi pomežiknil. Hitro sem pogledala Saro in ji rekla :" Pa kaj je s tabo nikogar nisem omrežila. Nisem ravno taka punca katero bi ljudje gledali in si mislili "Kako je lepa" " Sara je zavila z očmi in ravno ko je hotela spregovoriti se je za njo prikazal Jake. "Hei." me je veselo pozdravil. "Grem jaz se vidiva prav kmalu." Je Sara vljudno rekla ter se sklonila k meni :" Vse da mi poveš, jasno. Ok lepo se imej." Zavila sem z očmi in čakala da se dovolj oddalji po hodniku. "No vem da bo to mogoče malo vsiljivo ampak, kaj bi lahko dobil tvojo telefonsko številko?" "Ti bi rad mojo telefonsko številko?" sem ga vsa osupla vprašala. "Ja no če te ne moti res bi te rad malo spoznal." je sramežljivo rekel. Joj kako lušno je izgledal kljub rdečici na svojem obrazu. Prikimala sem vzela svinčnik ki mi ga je ponudil in iz zvezka strgala košček papirja. Nanj sem nakracala svojo telefonsko in mu jo ponudila. Vzel jo je in mi med tem v roko spretno potisnil kroglico papirja. Pomahal mi je in se pridružil svojim prijateljem, ki so ga takoj začel suvati in zafrkavati. Pomislila sem da je to bila le stava in zakopala glavo v dlani. Moje tiho obupavanje je prekinila učiteljica, ki nas je prisilila v razred.
Dan je minil kar hitro. Bila sem šokirana nad dejstvom da so vsi govorili z menoj. Smejali so se mojim šala in celo nekaj deklet me je vprašalo kje sem kupila svoja oblačila. Po koncu pouka sem stekla ven in se sesedla na klopco, ki je stala pred šolo. Iz torbe sem zbrskala ključe ter se odpravila domov. Hvala bogu sem živela čisto blizu, pravzaprav sem živela v blokih oddaljenih slabih 500 metrov.
Kaj se vam zdi?
Next?
24. december 2012
super je
neeeeeeeeeeeeeext<3
24. december 2012
nexttttttttttttttttt
24. december 2012
u116452
u116452
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxt
24. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
24. december 2012
u50889
u50889
NEXT!!!
25. december 2012
u72157
u72157
ajoj sej res slikce sm pozabla
upssss
VALERIE (JAZ)

JAKE

SARA

No zdej bo še en pršu in če ga ne dam zdej bom pozabla
ADAM

25. december 2012
u50889
u50889
Jake!!! Adam!!!
25. december 2012
u72157
u72157
vem Nina vemmmmmmmm
joj kaj nej zdej ki ne mwrm vč pisat ki sam še to slikco gljdam.......
26. december 2012
u109209
u109209
nnnnnext
26. december 2012
u116962
u116962
nexšt nexšt
27. december 2012
u72157
u72157
"Hej ti novinka. Prosim počakaj." sem zaslišala glas za seboj. Sita sem že tega da me vsi kličejo novinka zato sem se obrnila ter se zadrla :" Imam ime veš!" ampak sem to tudi prav kmalu obžalovala. Proti meni je tekel sam bog in to ne bilo kateri bog. Proti meni je tekel tisti blond bog, ki me je zjutraj celo pogledal.
"Oprosti, Valerie. Prosim počakaj." je rekel in še vedno tekel proti meni. Vsa zaprepadena sem ga pogledala in čeprav mi je zdrava pamet govorila naj ga ne počakam sem obstala kot lipov bog. Ves zadihan mi je pristopil ter rekel :" Glede na to da si nova v tem mestu pomislil da bi te mogoče pospremil."
"Oprosti ampak tukaj sem že skoraj pol leta in mislim da bom našla pot domov."
"Res tukaj živiš že pol leta? Kako da te nisem prej opazil, mislim tako lepo dekle kot si ti je težko spregledati." Zavila sem z očmi ter odkorakala stran.
"Oprosti narobe sem začel. Naj poskusim znova." je rekel ter se postavil predme. Končno sem ga videla v celoti. Joj izgledal je prečudovito, govoril pa je s prečudovitim in tekočim glasom. Še enkrat je začel:" Valerie oprosti ker te motim ampak samo zanimalo me je če bi se sprehodila z menoj? Bilo bi mi v čast."
"Hvala ampak živim čisto blizu tako, da ne potrebujem spremstva ampak hvala za ponudbo." sem rekla ter se zrinila mimo njega. Hodila sem počasi in po poti razmišljala o vsem kar se mi je zgodilo danes. Ko sem prišla pred blok sem ugotovila da mi je blondinec sledil. Ponorela sem ter ga začela zmerjati :" Kdo pa misliš da si, da mi slediš. Rekla sem da ne potrebujem spremstva in tudi ti bi lahko bil toliko soliden da bi me pustil na miru." Zasmejal se je ter začel govoriti :" Nisem ti sledil in nisem perverznež. Živim v sosednjem bloku lahko ti še povem da je tisto tam moje okno." Pokazal je na okno, ki je bilo le nekaj metrov oddaljeno od mojega okna. Zasmejala sem se. Čudno me je pogledal ampak prav kmalu se je tudi on začel smejati.
"No če te že zanima je tisto moj balkon."
"Haahahahaha kul potem sva soseda."
"Oprosti, ker sem te tako napadla res ne vem kaj me je prijelo. Počutim se kot največji idiot na svetu. Kako se ti lahko oddolžim."
Po dolgem premisleku je končno odgovoril :" Hmmmm bi mi dovolila da te peljem na kavo in ti razkažem mesto. Ne vem še kdaj ampak boš že izvedela." Prikimala sem mu in poslovila sva se. Ravno ko sem stopila pred vrata je za menoj zaklical :" Ime mi je Adam samo da boš vedela." Zasmejala sem se ter si odklenila vrata. Stekla sem skozi klet in vsa zadihana prispela v prvo nadstropje. Odklenila sem si ter se sesedla na hodniku. Ne morem verjeti da me je nekdo kot je on dejansko povabil na kavo. Vsa srečna sem začela skakati po stanovanju. Hitro sem skuhala kosilo ter pojedla ostalo pa sem pustila za strica (ime mu je Joseph). Zaklenila sem se v sobo ter začela pisati nalogo. Cel dan sem bila sama saj Josepha ne bo cel dan. Počistila sem celo hišo ter nekako poskušala zapolniti žalosti, ki se je naselila v meni ko mi je umrla družina. Zvečer sem se še enkrat zjokala v spanec.

27. december 2012
u72157
u72157
uppps pozabla sm vs uprašat kaj se v zdi in prosim odgovorte da vidm če se mi sploh še splača pisat
next????
27. december 2012
u116962
u116962
kuull naj naj zgodba next next next next next
27. december 2012
u50889
u50889
joooooooooj tu je svetovnu!!!!!
kaj sploh spraševaš ?!?! NEXTEJ!!!!
27. december 2012
zlo dobr nexxttt
27. december 2012
u87504
u87504
next
27. december 2012
uredeu je ;D
neeext
27. december 2012
neeeeext
27. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. december 2012
u109209
u109209
nnnnnext
27. december 2012
u72157
u72157
Zbudila sem se na premočeni blazini. Nič čudnega glede na to da sem prejokala skoraj celo noč. Vstala sem ter napol v strahu pogledala v ogledalo. Kot sem pričakovala oči so mi popolnoma zabuhle. Ob pogledu na svoj obraz sem skoraj zajokala. Spet. Spravila sem se skupaj ter stekla v kopalnico. Obraz sem si polila z ledeno vodo in molila da bi me to razbudilo. Spet sem se pogledala v ogledalo in končno opazila ogromne podočnjake, ki so segali skoraj do lic. Pograbila sem puder in začela nanašati. Po skoraj pol ure in dobri polovici porabljenega pudra sem izgledala solidno. To bitko očitno nikoli ne bom dobila. Odpravila sem se nazaj v sobo ter iz omare izbrskala nekaj oblačil. Oblekla sem se črne kavbojke, črn puli ter črne all starke. Iz škatlice z nakitom sem izbrskala še zlato ogrlico s obeskom v obliki srca. V kuhinji sem nahitro izbrskala energijsko ploščico. Pogledala sem na uro in ugotovila da se pouk začne če 15 minut. Stekla sem v sobo pograbila svojo torbo ter se oblekla svoj najljubši plašč. Zaklenila sem vrata ter se odpravila ven. Odvila sem si čokoladko ter začela jesti. Ko sem zaklepala kletna vrata sem za seboj zaslišala moški glas :" Kaj smo zaspali?" Obrnila sem ter za seboj zagledala Adama. Začel se je smejati na ves glas in končno sem ugotovila da imam v usta zapeštano čokoladko. Vzela sem jo v roko ter se vsa osramočena zasmejala.
"Daj počakal te bom, pa dober tek."
"Ja, hvala in ne se smejat včeraj nisem večerjala in sem sestradana." Resno s popolnim neznancem sem se pogovarjala o tem kaj sem počela včeraj. Grrrr sem neumna. Res me je počakal da sem zaklenila in odpravila sva se v šolo. Opazila sem da s seboj nima šolske torbe ampak potovalko.
"Ja, hmm kam pa greš ti?" Nekaj sekund me je začudeno gledal potem pa ugotovil da govorim o potovalki.
"Ah ja to. No nova si tako da ne poznaš navad naše šole. Vsak mesec imamo košarkaško tekmovanje. Danes igramo proti eni izmed okoliških šol in cela šola se zbere da bi nas podprla. Ponavadi to traja cel dan."
"In zakaj sem se jaz trudila včeraj z nalogo." sem ga prekinila. Oba sva se zasmejala. Nekaj minut sva hodila v popolni tišini nato pa je končno rekel :" Čudi me da ti trener ni povedal."
"Kdo povedal kaj?" sem ga začudeno vprašala.
"Ja kaj ni naš trener učitelj telovadbe in ravnatelj te šole tvoj stric?"
"Ahhh ti misliš Josepha. Ja on je moj stric in kako pa ti to veš?" sem ga vprašala ter ugotovila da naju ločuje le nekaj centimetrov. Začela sem se odmikati on pa je kar govoril :" Cele ure je govoril o tebi in samo o tebi "Veste moja nečakinja bo prišla. Zelo je talentirana. In prijazna. Pa sem vam že povedal da je svetovna prvakinja." Govoril je vse dokler nisva prispela pred šolo. Ko je našteval vse kar je govoril mi je postalo zelo nerodno. Pred vhodom v telovadnico sva se ustavila.
"No tukaj pa se očitno posloviva."
"Veš tudi jaz grem tukaj noter."
"Ah potem pa kar." je rekel ter mi pridržal vrata.Vstopila sem v pravo pravcato igrišče. V vsem svojem življenju nisem še videla tolikšne telovadnice. Na parketu se je gnetlo nekaj košarkašev in cela skupina dekle za katere predvidevam so navijačice. Ko so zagledali Adama so začeli vzklikati in kričati :" UHHUUUUU TKAJ JE NAŠ JUNAK!!!!!" Obrnila sem ter pogledala Adama, ki je zardel do ušes. Začela sem se smejati on pa mi je namenil grd pogled. Pokazala sem mu jezik ter se odpravila naprej. Pred njihovo garderobo me je prijel za roko ter povlekel k sebi.
"Počakaj me po tekmi." je rekel ter odšel v garderobo. Vsa osupla sem obstala in moje razmišljanje je prekinilo vzklikanje košarkašev ter nekaj grdih pogledov deklet.
"Ti mi boš pomagala." sem zaslišala Josephov glas za seboj.

to je Joseph
****************************************************************************************************************
Ta je bi bolj tak bedn.... no u glavnm zdej ku šula zčne prow hmali ne bom mogla nextat vsak dan... sej veste prfoksi prtiskajo
aja prosim vas za mnenje, predloge itd. kako izboljšat sej veste..... prosim čim dalše
Next?????
28. december 2012
u87504
u87504
Next
28. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg