neeext < 33
30. avgust 2012
u74377
u74377
kdaj bo next?
30. avgust 2012
Neext.!!
30. avgust 2012
u73295
u73295
nextttttt
30. avgust 2012
u97794
u97794
neeeeeext
nova bralka
30. avgust 2012
nova bralka next next next
30. avgust 2012
omgg ! sej me zajebavatee ! tuulk nextov *__* oki ,okii zdej pa greem res hmal pisaat,lovaam vaas < 3333333333
30. avgust 2012
u97794
u97794
ne ne zajebavamo te
30. avgust 2012
u74377
u74377
hahah ja res je! juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
30. avgust 2012
u89913
u89913
hah to je ress! ti si najboljša pisateljica ever! ress. Zato si pa seveda zmegala1 Veš kako sem vesela, da bom mogoče pisala zgodbo s tabo!. Komi čakam prvi next!
30. avgust 2012
u103583
u103583
Nova bralka next!
30. avgust 2012
u26059
u26059
omg omg omg omg omg!!!!!!!!!
fuuuuuuuuuuuuuul je coool.!
tenx tenx tenx, da si mi dala oglas, ker že zdej vidim, da bo to najboljša zgodbica, kar sem jo kdaj koli brala! fuuuul dobro pišeš!
next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next,next, next, next, next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!************
30. avgust 2012
u84325
u84325
next
30. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeext
30. avgust 2012
omgg ! huala vam neštetokrat,upam da ostanete taakšni bralci tudi napreej,izvolite next ,ki je namenjem vsem vaam ;***

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

okeej,okej ! zbudi se iz sanj kim! saj vem da se mi nikoli ne bo to zgodilo ! bigfoot je pravkar na TVju napadel punco ,ki gleda grozljivko in sedi na sofi ! takoj ko se je zaslišal pok iz sosednje hiše.sm ogasnila TV in se vstala . tudi če je večer bi se lahko dobila z jen in bi šle v naj boljši calofornijski club. a sem čas zapravila za film !,ko pa me je tako zanimalo ...če že živim v caloforniji si bom jutri privoščila kopanje v morju. caloforinja je polna, lepih plaž !

ko sem nehala razmišljati,sem pogeledala na uro.že polnoči.kot ponavadi zacka še zdaj ni doma. pojedla sem še zadnje kokice v skledi in šla pod prho. odločila sem se da bom šla spat . lahko noč ♥

NASLEDNJI DAN !

zjutraj,me je zbudil sijaj iz okna.ki mi je močno sijal v oči. vstala sem se in šla pred omaro. potem sem se šele zavedala ,da zack ni spal z mano. in da ga ni doma ,bog ve kje se zadržuje... nekaj sem pokrabila iz omare in se oblekla

šla sem v kuhinjo ,nato sem poklicala zacka. zvonilo je....,ko pa je prekinilo me je pograbila jeza. takoj sem si v uste sklačila tisti sendvič,ki je moral biri star štiri dni ali celo teden. fuuj ! skoraj bi bruhala,a me je zmotil klic. nestrpno sm pričakovala klic zacka,a je bil od jen. ''haalo '' sem pozdravila, '' haai,kim,em bi šla zmano na plažo danes ?'' slišalo se je da je dobre volje, jas pa sme privolila in določile sma čas. že ob dveh sm se odpeljala do gostilne lucky (izmišljeno). jen , me je že čakala. objele sma se in se najprej odpravile na pijačo. taam sma se pogovarjale o različnih stvareh, potem a me je vprašala '' in kim,kako kaj gre zveza z zackom ,mora biti zanimivo ? '' zavila sem z očmi in rekla '' no no, ni tako, zacka tako ali tako ni doma in nikoli se ne vzame čas zame, včeraj zvečer sploh ni prišel domov, včasih se sprašujem,kje jsploh fora da hodima ? '' jen,je pesenetilo.'' ahh.. kim bo že bolje :3 , zack je res predrzen ,misliš da hodi z tabo samo za foro, da te tako izkorišča z poljubljanjem in to ? '' poakazala sm ji takšen ne vem obraz ona pa je pokimala. z slamico sm popila zadnje požirke coca-cole in že sma letele, na pesek. tam sem slekla oblačila, si oblekla črtaste kopalke in se napodila proti morju.''počakaj mee,kim ! kopalke se teško pripne !'' je govorilo na plaži,jas pa sem planila v smeh. jen se je na plaži mučila,ko sem jas jadrala po morju,oz.plavala . jen je prišla v vodo, špricale sma se in tunkale. jen je kar nekajkrat obrnila pogled na sosednje moške,ki so gledale v naju, js pa se nisem zanimala, ker sem preveč žalostna glede najine zveze ! žalosti me sploh, da se zack sploh ne zna obnašati.. pustimo zdaj to! ko sma šle nazaj na plažo, sma se namazale z sončno kremo in se vlegle na brisače. morje je postalo vedno bolj, razburkano in valovi so bili močni.

klikn gorr !!
jeen,pa je tisti čas stopala na spolzkih kamnih v vodi

klikn gor !!
velikokrat jo je zaguncalo,ko sem jo gledala, ampak na koncu ej pristala v vodi. zgledalo je da se je močno udarila.ko pa sem na hitro stekla do nje, se je videlo da se že smeji. obe dve sma planile v smeh ,ker je res smešno zgledalo,kako jo je zavilo v valov vode ! ko sma prenehale z smejanjem, sma se odločile ,ker je morje razburkano da gremo k meni domov. doma sma si naročile starbucks kavico .

klikn gor !
gor na smetano sma si natrosile še mrvice

in že lizale smetano in pile . začele sma gledati video posnetke na youtubu ,zraven pa si lakirale nohte. jen ,mi je pokazala super lak,ki je podoben coca-coli

ko pa je bila ura devet zvečer,je jen šla ,jas pa sem ostala sama ! kot vedno ! neko žival resnično potrebujem, da mi ne bo zvečer dolgčas, ko se bom odpravila dedku naslednjič ,bom iz ribnika pograbila ribo. ;* ta mi bo delala družbo... že sm sedela pred compom in odšla malo na twiter in te strani. izmed nešteto strani ,sem opazila toliko čudnih govoric o zacku ○__○ !!, na njegovi spletni strani , pa sem videla poolno ljubezenskih komentarjev o skupnih zmenkih in ne vem o čem vse ! najbolj me je prešinilo,ko je pred petimi minutami ena napisala ''z zackom oživava ,v kopeli ,romantičen je tudi ko je zalit z penico po nosku !'' nisem verjela ! omg ,kako si lahko upaa ! takoj mi je po licu spolezela majhna solzica. za tem sem šla na wece,ker mi je postalo slabo. bruhala sm in jokala ! ko sem imela na obrazu brisačo, mi je pozvonil telefon. nisem ga dosegla , da bi ga pograbila. če je zack me itak ne zanima.. potem sem se odločial , da se okopam po težkem dnevu, oblekla sem se v pižamo in si čes nadela jopico. ko pa je pri vratih pozvonilo... sem šla odpret ...

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Huala vaam ♥, upam da vas je next razveselil ,berite še naprej druge nexte,in lepo se imejte < 333
30. avgust 2012
u74377
u74377
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttt
30. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeext nujno!!
30. avgust 2012
next
30. avgust 2012
u84724
u84724
next!!!!