Forum
"ι cloѕe мy eyeѕ αɴd dreαм αвoυт α ѕυɴɴy нolιdαy, ι wιѕн тнαт ι wαѕ вeαcнιɴ' dowɴ oɴ ѕαιɴт тropez" ѕeм pelα po ѕoвι. "ғlor, ɴeнαj peтι!" мι je ιz ѕpodɴjeɢα ɴαѕтropjα zαĸlιcαl вrαт jαcĸ, ѕαj je poѕĸυšαl ιɢrαтι ĸιтαro. "мιѕlι ѕι!" ѕeм мυ zαĸrιčαlα ɴαzαj ιɴ pelα ɴαprej. мed peтjeм ѕeм ѕe pozαвιlα predѕтαvιтι.:
ѕeм ɴαvαdɴα ɴαjѕтɴιcα, ĸι z мαмo ιɴ мojιм вrαтoм тer ѕeѕтro žιvιмo v ɴewyorĸυ. pα ɴαѕ вoм predѕтαvιlα po vrѕтι:

ɴαjѕтαrejšι je мoj вrαт jαcĸ roѕѕ. ѕтαr je 18 ιɴ мιѕlι dα zαтo ĸer je 'polɴoleтeɴ' lαнĸo υĸαzυje мeɴι ιɴ мojι ѕeѕтrι. veɴder мedve ѕe мυ ɴe pυѕтιмo. нodι v 1.leтɴιĸ. ιмα pυɴco αɴɴo, z ĸαтero ѕe doвro rαzυмevα. нodιтα že ĸαĸšɴα dvα leтα. ɴo ɴeвoм ɢovorιlα o αɴɴι αмpαĸ o jαcĸυ. тreɴιrα ĸιтαro ιɴ ĸošαrĸo. ɴo тo je jαcĸ:

тαĸoj zα ɴjιм ѕeм jѕ, ғlor roѕѕ. ѕтαrα ѕeм ĸoмαj 16, veɴdαr ѕeм zα тα leтα ѕ ѕαвo zαdovolɴα. ɴιмαм še ғαɴтα ιмαм pα ѕιмpαтιjo ɴιcĸ-α. žιvι ɴαѕproтι мeɴe. z мojιм вrαтoм jαcĸ-oĸ тreɴιrα ĸošαrĸo. ɴo čιѕтo ѕeм ѕe zмedlα тαĸo мι je υšeč.♥ ɴo jѕ pα тreɴιrαм нιp-нop. žιvιм zαɴj ѕαj je reѕɴo ɴαjвolšι pα še тelovαdɴιcα je zrαveм мoje нιše. jѕ:

ɴαjмlαjšα pα je мojα ѕeѕтrα ɴejα roѕѕ. ѕтαrα je ιѕтo ĸoт jѕ, 16 ιɴ ѕe ɴαjвolše rαzυмevα. reѕ jo ιмαм rαdα..* je ɴαjвolšα ѕeѕтrα..oɴα:

ιмαм pα še ɴαjвolšo prιjαтeljιco eммo. lαнĸo jι zαυpαм υѕe ιɴ je ɴαjвolšα ғreɴdιcα ғorever..ѕтαrα je ιѕтo ĸoт jѕ, 16. oɴα:

u110711
u110711
Rabiwa wsaj 3 nexte
10. november 2012
u111956
u111956
nextej
10. november 2012
nekštttttttt
10. november 2012
u112428
u112428
Awkward-->dišneyworld-->remember?
10. november 2012
neeeeekšt :3
10. november 2012
u110711
u110711
N E X T A M
________________________________________________________________________________
Drin,Drin mi zazvoni budilka js pa hitro ustanem in pogledam na uro. o šit ura je še 7.45 ob 8ih mam pa začetek pouka. hitro se oblečem in stečem po stopnicah navzdol potem pa me vstavi moj brat pa me vpraša kam se mi tako mudi, js: ja u šolo a ne!!!brat: haloooo dans je sobota!! mislm kak lah to pozabš.?!js: uuf še dobr, ja no to sm pa pač js hehehe, potem pa stečem nazaj v sobo in se preoblečem v trenirko

ppogledala sem čez okno in opazila sem da je zunaj sonce. odločila sem se da bom šla malo na sprehod po mestu new york.Ustavila sem se u starbucksu in popila jutranjo kavico < 3

potem se šla še v trgovino si kupit eno žemlico ker sm bla res lačna. Ko sem pojedla in se sprehodila po new yorku sem odšla domou, med tem ko sem hodila domou sem se spomnila da ima danes Emma rojstni dan js ji pa še nič nisem kupila in danes okoli 12ih pride k nam na kosilo, hitro sem odhitela domou na srečo še pred emmo.! pogledala sem na uro ura je bila 11.30,hitro sem tekla nazaj u mesto po emino darilo.* šla sem v trgovino z nakitom in ji kupila tole:

in:

potem sem pa še šla v navadno trgovino in kupila še dve arizoni zame pa za emmo.

potem pa sem hitro odtekla nazaj domou.*narečo ni bilo še emme odhitela sem domou in zavila darilo za emmo....
..potem pa dvakrat nekdo pozvonii....Bil/a je.??
________________________________________________________________________________
te zanima kdo je biu .? potem napiši next
rabiva vsaj 5 nextouu :$$$
10. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
10. november 2012
nekštttttt
10. november 2012
res ful dobr pišeta,najbolš *-*
10. november 2012
u112428
u112428
u97075
u97075
next!!
10. november 2012
u111151
u111151
neeext
10. november 2012
нvαlα dαvιd..*

eммα..* ĸoɴčɴo ѕι prιšlα..
zαмυjαš veeš?
zα poυ мιɴυтĸe..х'đ

eммα
ĸαj čeм мoɢlα ѕeм мojeмυ вrαтcυ zαpeт υѕpαvαɴĸo..
α lαн υѕтopιм..

ιтαĸ..*
reѕɴo? мα ѕej je že 8 ѕтαr..*

eммα
jα veм ѕαм je še ĸr тυĸ dojeɴčĸαѕт х'đ

oĸeej*
prιт ɴoтr.

eммα
če мe вoš ѕpoѕтιlα.

o oproѕтι..
ιɴ ѕeм ѕe odмαĸɴιlα od vrαт.υѕedle ѕvα ѕe v dɴevɴo тαм pα ѕeм jι dαlα dαrιlα. "eм ғlor, α вι šle poтeм jѕ, тι ιɴ αlιce v ѕтαrвυcĸѕ?" мe je υprαšαlα eммα. "ѕevedα" ѕeм jι odɢovorιlα. "reĸlα je dα вo prιšlα ѕeм. prιde čeѕ prιвlιžɴo eɴo υro" "oĸ". poтeм ѕмo šle v мojo ѕoвo. ple ѕvα ɴα ғαceвooĸ. тαм je вιlα αlιce.
ĸlιĸɴιle ѕvα jo:

αlιce
*нeeeeι
~ĸαĸo šιι? αlι ѕтe oвee?

jѕ&eммα
oвee..*
ɢr8 ѕvα pα тι?
ĸdαj prιdeš?

αlιce
тυdι..*
čez poυ υrce oĸ?

jѕ&eммα
oĸ..*
ιɴ ɴαтo ѕмo ѕe še ɴeĸαj čαѕα poɢovαrjαle poтeм pα je ɴeĸdo prιšel oz. poтrĸαl ɴα vrαтα.
**************************************************************************************************
ɴeхт?
reѕ ѕorry dα je ĸrαтeĸ ɴeхт ѕαм ɴιмαм cαjтα.
10. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext!
hehe otročji brat
10. november 2012
u111151
u111151
neeext
10. november 2012
Neekšt.!
10. november 2012
nekšttt.!!! am gr8?
10. november 2012
next hitro!
http://www.igre123.com/forum/tema/christmas-emo-story-i-m-in-love-with-impossible/45023/ prosim berite zgodbico ki jo pišema z mašo... hwala! sori za oglaševanje!
10. november 2012
neekšt.
10. november 2012
nekšttttt.!!!!!!
11. november 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/***abracadjabra***/45591/ berete proooosim.
~sooory za oglaševanje~
20. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg