Forum
u37905
u37905
no... napisala bom zgodbico o 16-letni punci, ki ima posebno moč...
Živjo!
Sem Alexandra Alley, za prijatelje Alex. Stara sem 16 let, imam BFF Niko in fanta Erica. Vsi živimo v LA-ju, mestu, ki ga nekateri lahko samo sanjajo. Vendar imam skrivnost, katero trenutno poznam samo jaz in sem jo pripravljena deliti z vami…

jaz - Alex:

tukej sm mela še douge laske...

http://www.sweetslyrics.com/images/img_gal/325_alexandra-stan_950_o.jpg

Nika:

Eric:

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. junij 2011
u37905
u37905

jst... kr te ni primlo...

jst - Alex, Nika sva stare 16 let, Eric pa 17 let
23. junij 2011
u37905
u37905
Vse skupaj se je začelo pred štirimi leti, ko sem bila stara 12 let.

Bil je zadnji dan šole, zadnji dan 6. razreda. Z Niko sva se odpravljali iz šole, ona veselo, jaz pa bolj čemerno, kajti matematiko sem imela zaključeno dva. Vendar, zakaj sploh potrebujemo matematiko, če pa imamo kalkulatorje???

next???
23. junij 2011
u37905
u37905
Uglavnem, ko sem ji to rekla, mi je v redovalnico pribila cvek. Včasih zna biti precej zatežena. Vendar dovolj o matematiki.
Naenkrat je postalo oblačno in malo je manjkalo, pa bi se ulil dež. Zato sva se raje umaknili pod streho, kjer me je Nika poskušala razvedriti s svojimi šalami. In kot vedno ji je tudi tokrat uspelo. Takoj se je vreme izboljšalo, kar je prva opazila Nika. Vendar bi lahko bilo samo naključje. Ampak ko je Nika to povedala naglas, me je globoko v notranjosti razjedalo vprašanje: Kaj pa če je res? Če to ni samo naključje? Če imam vpliv… nad kom???
24. junij 2011
nextii
25. junij 2011
next
25. junij 2011
u37905
u37905
Kmalu sva z Niko prišle do moje hiše. Ona živi ulico naprej, zato sva se poslovili. Spet sem bila sama doma, kajti starša imata neke zelo pomembne sestanke in tako rečeno, sta se že skoraj preselila v njuno službo. Delohkolika. -.-
Spomnila se se, da ima Nika jutri 13. rojstni dan, jaz pa nisem imela ideje za darilo. Ko sem razmišljala, kaj rada počne, kaj bi ji dala za darilo sem se spomnila. Nika obožuje slaščice, jaz pa rada pečem slaščice! Odločila sem se, da ji spečem njeno najljubšo čokoladno torto. Začela sem pripravljati sestavine, nato pa sem začela valjati testo. Testo sem dala v pekač, vmes pa sem še segrela pečico. Med čakanjem, da se pečica segreje sem naredila čokoladni preliv. Čas je bil, da dam testo v pečico in počakam, da se speče. Ko je minila ena ura sem hotela vzeti testo iz pečice. Ampak pri tem… in pri moji nerodnosti sem se spekla!!!
next?
25. junij 2011
next
25. junij 2011
u37905
u37905
še usaj 2 nexta
26. junij 2011
next!!!
26. junij 2011
u50719
u50719
next
26. junij 2011
u52610
u52610
next!
26. junij 2011
u1796
u1796
back x3
26. junij 2011
u37905
u37905
Ko sem pogledala, kako močno sem se opekla… je bila tam samo tanka rožnata črtica, ki nastane, ko je rana že zaceljena!!! To je bil že drugi dogodek v enem dnevu, in začela sem dvomiti, da je to samo naključje…
Vendar je bil to edini dogodek v tistih letih, in tako sem počasi pozabila nanj…
sorry nemorm dosti.... bom ju3 vč..
26. junij 2011
next
26. junij 2011
next
26. junij 2011
next
27. junij 2011
u52610
u52610
next!!!!
27. junij 2011
u37905
u37905
Sedaj imam 16 let in zgodba se je ponovila. Vendar v veliko bolj žalostni obliki kot pred štirimi leti. Bila je zima in ravno smo se odpravljali na smučanje v Avstrijo. Ko smo se s starši in Niko peljali po spolzki cesti navzgor, se je zgodilo to, česar sem se najbolj bala. Tata je izgubil nadzor nad vozilom in zgrmeli smo v prepad pod nami. Čutila sem, kako smo padali, padali, slišala sem kričanje drugih… In nato samo ena velika črna tema…
27. junij 2011
next
27. junij 2011
next
27. junij 2011
u37905
u37905
še usaj 2 nexta
28. junij 2011
next
28. junij 2011
u36121
u36121
next
05. julij 2011
u37905
u37905
sorry kr tlko časa nism pisla samo mi ni delau net... ju3 pa me s5 nebo ker grem na morje... tuki je en del in po morju bo še en fulll doug del....
Prebudilo me je piskanje. Ja, še vedno sem bila v bolnišnici. Ko sem v mislih obnovila zadnje dogodke, sem se spomnila. Kje so starša in Nika???
Do mene je prišla medicinska sestra in se mi prijazno nasmehnila. Začela sem pogovor:
J= Jaz MS= medicinska sestra
J: živjo.
MS: živjo.
J: koliko časa sem že tu???
MS: kar precej časa si bila v komi… danes je 15 april.
J: ampak…. Ko… smo šli na smučanje smo bili 12 januarja!!!
MS: ja, 3 mesece si bila v komi.
J: kje so starši??? In Nika???
MS: (se je zresnila) no… Nika je bila odpuščena iz bolnišnice pred enim tednom. Imela je kar hude poškodbe in opekline.
J: opekline???
MS: ja, opekline. Po trčenju je avto zagorel. Ti si imela neverjetno srečo. Doživela si samo udarec v glavo, ki je povzročil komo. Niti ene same praske in opekline nisi imela, čeprav si bila najbližje ognju.
J: kje so starša???
MS: (tišina, povesila je pogled)
J: ne, ne, ne. Saj ni res kajne??? Ne more biti res!!! Zakaj ravno jaz???
MS: (tiho reče) žal mi je.
J: (jok) zakaj??? Zakaj oba???
Ko sem tako kričala je v sobo pritekel zdravnik in mi dal pomirjevalo. Zaradi pomirjevala pa spet tista črna tema…

... pod pogojem, da bom čez 14 dni imela vsaj 3 nexte!
15. julij 2011
next
15. julij 2011
next!!!!
20. julij 2011
u37905
u37905
Ko sem se naslednjič zbudila je bila zunaj tema. Ko sem pogledala na uro je bila 3.29. ležala sem na hrbtu in premišljevala. O starših, Niki, Ericu… čakaj! Starši! Kaj pa… pogreb? OMG! Logično da so ju pokopali! Kot da bi čakali samo mene da se zbudim iz te kome!!! In zakaj me Nika in Eric ne prideta pogledat??? O fak. Če sem bila več kot 3 mesece v komi… si je Eric mogoče že načel drugo? Sem jaz samo še njegova bivša??? In Nika… si je našla drugo BFF??? Saj je imela veliko prijateljic, kot jaz in sva se tudi z drugimi družili vendar… BFF sva bile samo mi2 in z nikomer drugim!!! Zajokala sem. Nisem zdržala več. Zame je bilo preveč.
19. avgust 2011
u37905
u37905
Kmalu sem utonila v globok spanec. Bila sem na travniku, zraven mene pa so bili moji starši in stari starši po očetovi strani. Skratka vsi ki so mi že umrli. Prigovarjali so mi, da bo vse še dobro, da me imajo radi. Rekla sem jim, da jih imam tudi jaz rada. Nato so zbledeli in jaz sem se začela prebujati.
Zunaj je bil že dan, ura je bila 9.30. okoli mene so že hodili zdravniki:
Z- zdravnik ms- medicinska sestra j- jaz
Z: dobro jutro Alexandra
J: jutro
MS: jutro
Z: kako si?
J: dobro. Kateri dan je danes?
MS: 17. 4 je.
J: Lepo… kdaj bom pa odpuščena iz bolnišnice??? In, ali bi lahko poklicala mojega fanta in prijateljico da me pridejo obiskat?
Z: no… če bo vse v redu boš odpuščena čez en teden. In, ja seveda ju lahko pokličeš. Med pogovorom lahko greš v park za bolnišnico, vendar boš prej pojela zajtrk.
J: ok…
MS: ti pomagam vstati?
Jaz sem jo le debelo pogledala.
MS: ja no… toliko časa nisi hodila…
J: prav. Kje pa bom zajtrkovala?
MS: v jedilnici, kjer druge bolnice. (mi pomaga vstati)

Ko sem pojedla, sva z medicinsko sestro (tisto, prijazno, ki mi je povedala… za starša (vse ostale so nesramne in tečne)) (ime ji je Ann) odšle v park.
19. avgust 2011
u37905
u37905
next???
19. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg