Forum
no, končnu bom začela pisat tretji del. Včeri sem ga hotrela napisati a mi je crknu comp in se je vse zbrisal. Torej bom začela znova. Samo še eno opozorilo, slike bodo drugačne, ker prihaja ven film in bom uporabila ta prave osebe za tiste, ki si jih jaz nisem spomnila (Dimitrij, Rose, Lisa,...)
Sledijo še pravila, reklame, ter slike in napovednik.
PRAVILA:
~Prosim, ne mi oglaševat tujih tem, saj pri tem izgubim bralce,
-prosim, oglašavite mojo temo tam, kjer jo lahko,
~res sori za pravopisne napake,
-ne biti jezni če ne bo pogosto nexta, saj veste ŠOLAAA
~prosim, omilite grde komentarje
-če vam tema res ni všeč, evo vam tm gori v desnem kotu znak NE OBVEŠČAJ ME, klikn ga in bo konec zgage. Če pa to ni dovolj klikn zgoraj rdeč križec in se ne vračaj nazaj na igre,
~če še niste prebrali ostalih dveh delov imate linke odspodaj.
REKLAME:
~čƛƦƠƊЄʆƖ ƤƦƠƬƖ ƔƛMƤƖƦʆЄM ľ. ƊЄԼ: ƊƠƔƠԼʆ ƖMƛM ƬЄƓƛ!!!
link: http://www.igre123.com/forum/tema/c-e-m-em-.-e-:-m-m-e-!!!/49910/
~Spomini znajo boleti(+vampirji)
link:http://www.igre123.com/forum/tema/spomini-znajo-boleti-%28-vampirji%29/42042/
~Spomini znajo boleti: Do kolen v sranju!!!
link:http://www.igre123.com/forum/tema/do-kolen-v-sranju!!!-(nadaljevanje-spomini-znajo-boleti(-vampirji))/50581/1
~Ognjeni angel(+osebe iz Vampirske Akedemije(VA))
link: http://www.igre123.com/forum/tema/ognjeni-angel%28-osebe-iz-vampirske-akedemije%28va%29%29/45321/
~Ognjeni angel 2: Dve duši, eno telo
http://www.igre123.com/forum/tema/ognjeni-angel-2:-dve-dusi-eno-telo/55475/
~Umor, ki moram razkriti, če ne... tudi jaz umrem
link: http://www.igre123.com/forum/tema/umor-ki-moram-razkriti-ce-ne...-tudi-jaz-umrem/48076/1
SLIKE OSEB:
DIMITRIJ:

ROSE:

ROSES ANGEL (VALERIE):

LISA:

CHRISTIAN:

MANSON:

MIA:

MELANIE:

EDDIE:

STEPHANO(če veste iz kje mi to ime ste carji):

NAPOVEDNIK:
Valerie je dekle, ki so je neka starka našla v divjini. Takrat je bila stara pet let. Čez celo življnje so prihajali njeni spomini na dan. Spoznala je, da na tem svetu živijo dampirji, moroji in strigoji. Spozna tudi dekle po imenu Melanie. Postaneta najboljši prijateljici in Valerie spozna, da je Melanie Lordinja, ena od najmočnejših morojev. A neverjetno je to, da sta obe izgubile svoje starše. Valerie sanja o dečku, ki ga čez dolgo let prepozna.
Kje so njeni starši?
Kako jih bo našla?
Kako jih bo rešila?
In še najvažnejše, kdo je ona?
09. december 2013
Okej začenjam:
..............................................................................................................
*ROSES*
Șτλιί ȘɱΘ ν ɴεκί čƲɖɴί ιεɖεɴί ȘΘßί.
"રΘȘε, Șί રεȘ ρરερરίčλɴλ ν κλĵ Șε ȘρƲščλɱΘ?"
"Șενεɖλ," ɱƲ ĵε Θɖνરɴίιλ. ɴεɴλɖΘɱλ Șε ĵε νȘε ՀλčειΘ τરεȘτί.
"રΘȘεȘ! ρΘĵɖί Șτરλɴ!" "λɱρλκ, ɱλɱλ,..." "ɴίč λɱρλκ. šίßλĵ. τλκΘĵ!"

"VALERIE WAY!" je nenadoma zadonelo po razredu. Stresla sem se in vsi so se začeli smejati. A to ni bil prijeten smeh prijateljev. Ne, to je bil pokvarjen smeh tečnih zoprnih sošolcev.
"Da, gospa Bole?" sem vprašala z fejk nasmeškom. Besno me je gledala.
"Veš, nočem ves čas gledati tebe, kako strmiš skozi okno," je ukazovalno rekla. Skomignila sem z rameni. "Saj vam ni treba," sem pristavila. Nekaj je govorila, a je nisem niti poslušala.
"No, zdaj bom spraševala. Nič, ne vidim, nič ne vidim," je govorila in listala po svoji redovalnici. "O. Vprašana bo Valerie ali pa Evie," je radostno rekla. Zasmejala sem se. Seveda je gledala. Ta učiteljica je kurba.
"Jaz sem že bila vprašana," sem smeje rekla in se pretegnila. Evie je besno vstala, prijela zvezek in odšla h katedru. Važno je dvignila svoj nos in se mi namrdnila. Angležinja razvajena. Na njeno žalost je bila ona tista, ki si je z mano delila stran v redovalnici.
Spet sem se zazrla skozi okno. Nekaj mi je pravilo, da ne spadam sem. Tako je bilo od nekdaj. Z mojim ruskim naglasom se v Sloveniji nikoli nisem ujela. Celo Evie se je lažje ujela tukaj. S svojim britanskim naglasom je zbujala vpliv mogočnosti. Vsi so do nje gojili strahospoštovanje. Pa toliko je mlajša od mene.
Zvonilo je, končno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pospravila sem moje stvari in odhitela iz razreda. Skoraj sem se zaletela v Melanie.
"Ravno sem te iskala. Kako je bilo to uro?" me je vprašala. Zasmejala sem se in ji povedala vse. "Ej, veš kaj? She make me feel sexy!!! Beacuse she's so UGLY!!!" sem zapela. Naredila sem majhno paredilo pesmi Toma Becka - Sexy(Refren).
Zasmejali sva se.
Skupaj sva odšli v menzo. Stresla sem se. Kot po navadi, je bilo edina brez mesa samo solata in sirni burek. Jaz sem namreč vegeterijanka. Živali se mi smilijo. Sirni burek pa sovražim. Ljubosumno sem gledala Melanie, ki je vzela kos pice s šunko. Nasmehnila se je mojemu pogledu. "Saj ti bom dala gobe," je nagajivo rekla.
Nasmehnila sem se ji in si postregla solato.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
To je vse za zdaj, saj je šele prvi next.
Kak se vam zdi!?
11. december 2013
*ROSES*
"Si kaj novega odkrila," me je nenadoma resno vprašala. Zamajala sem z glavo in se usedla za mizo. "Spet isto."
Zagodrnjla je nekaj v brado in prisedla. Ukradla sem nekaj gobic z njene pice. Zazrla sem se skozi okno.
"Ŕ♡SƐS!!!"
Vzdihnila sem in na hitro pojedla mojo solato. Vstali sva in odšli iz šole. Celo pot sva se režali na ves glas. Ljudje so naju čudno gledali. Pa saj ni prvič.
"Jaz grem po ta malo, ti pa kar pojdi domov," sem rekla Melanie. Odhitela sem in šla do vrtca. Preden sem potrkala, sem še nekaj časa gledala Lilly. Sedela je in se smejala. To je moja sestra. Ima svetle lase in temno zelene oči. Niti malo si nisva podobne. Seveda, jaz sem posvojena.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Sori to je za zdej, morm v šolo!
12. december 2013
next
vau kako sem zdi,to je neverjetno
13. december 2013
neeeeeeeeeeext!!!!!! nova brauka oz ta stara brauka katera obožuje tvoje vampirske zgodbice !!!!!!!!
13. december 2013
nextam ta vaju dve!!!
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
*ROSES*
Potrkala sem na vrata.
"Hej, prišla sem po Lilly," sem rekla. Lilly je pritekla k meni. Objela sem jo in se zasmejala. Šla se je obleči. Gledala sem jo z nasmeškom na obrazu.
Moje krušne starše sem morala prepričati, da lahko gre z mano. Ko je umrla Elizabeth - moja babica in ženska, ki me je našla - mi je vse zapustila. Bila je največja pustolovka na svetu. Spravljala me je ob smeh. Zapustila mi je hiše na podeželju v Rusiji, Angliji, Italiji, Sloveniji, na Švedskem in v Ameriki. Ona je bila tista, ki mi je povedala skrivnost. Skrivnost, da na tem svetu nismo sami. Ona me je naučila veliko stvari. Našla sem vsa njena posestva. Največja skrivnost je, da so bila povezana z več kilometrov dolgimi predori.
"Greva?" je zanimalo Lilly. Pokimala sem.
Ko sva prišli domov, sem skuhala kosilo za njo. Postregla sem ji in se usedla za klavir. Pretegnila sem si prste in začela igrati.

"Ŕ♡SƐS!"
"MΛИS♡И!"
∂єčєк тєčє. zα мαησ ѕє zαѕℓιšι ѕмєנαηנє. σвяηєм ѕє ιη zαgℓє∂αм ∂να σ∂яαѕℓα, мσšкι ιη žєηѕкα. zєℓσ ѕєм נιмα ρσ∂σвηα. "ℓנυвιcα, кαя ρσנ∂ι," мι яєčє мσšкι. σвяηєм ѕє ηαzαנ ιη ѕє zαρσ∂ιм zα ƒαηткσм ρσgℓє∂αм мσנє яσкє, мαנнηє ѕσ. נαz ѕєм мαℓα. ηєηα∂σмα ѕтєčєм мιмσ σgℓє∂αℓα. υѕтανιм ѕє ιη ѕє ρσgℓє∂αм ναηנ.
ρσℓєg мєηє ѕє נє ηєηα∂σмα ρσנανιℓα мαנнηα ∂єкℓιcα. ρσgℓє∂αℓα ѕєм נσ. вιℓα נє ρσмαηנšαηα мєℓαηιє.

Odprla sem oči in igrala naprej.
Začutila sem pogled na sebi. Ozrla sem se in prenehala igrati. Mel se je naslanjala na poboje vrat. Zamišljeno me je gledala.
"Kaj?" me je zanimalo. "Energija okoli tebe se ja nabrala. Kar čutiti jo je lahko. Tako je vedno, ko gledaš nazaj. Zdaj se je prikazala, kot ogenj," je rekla in pomignila proti meni.
Pogledala sem se. Na nekaterih mestih so bila moja oblačila zažgana.
A, to. Zasmejala sem se.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Sori če je premajhn
14. december 2013
nič hudga,drgč pa nexti
14. december 2013
LILLY:

15. december 2013
*ROSES*
Spet geografija. Crknla bom.
Sedela sem za svojo mizo. Boletka je nekaj razlagala, a je kot ponavadi nisem poslušala.
"Spraševala bom drugo rundo," je nenadoma oznanila.
O, drek, sem pomislila. Gotovo bom jaz. Zakopala sem svoj obraz v dlani. Bila sem prekleto utrujena.
Učitelji mislijo, da sem pametnejša, ker sem leto starejša od mojih sošolcev. Jaz sem stara 16 let, oni 15. No, na nek način je res.
Več sem vedela o življenju. Vedela sem o vampirjih in dampirjih. Poleg slovenščine govorim 6 jezihov. Tekoče.
A eno leto sem posvetila poučevanju Lilly in potovanju po svetu. Nato sem se vrnila v Slovenijo.
In še vedno nisem našla mojih staršev in niti nobenih vampirskih mest.
Ker nimam druge osebne izkaznice me vsi še vedno kličejo Valerie, čeprav vem, vem da so mi starši izbrali ime Roses Angel.

"Valerie, kar pred tablo."
Vstala sem in šla do table.
"Povej mi,..." je začela, a je nenadoma nisem več videla in slišala.
zηαšℓα ѕєм ѕє ν ιѕтι ℓє∂єηι ѕσвι. zαčυ∂єησ ѕєм ρσgℓє∂αℓα ηασкσℓι. ν ℓє∂єηιн "кℓєткαн" נє вιℓσ šєѕт ℓנυ∂ι. zαgℓє∂αℓα ѕєм ηєкσ žєηѕкσ, кι мι נє вιℓα ρяєкℓєтσ ρσ∂σвηα. νє∂єℓα ѕєм, к∂σ נє. ѕтєкℓα ѕєм к ηנєנ.
"мαмα!" ѕєм νzкℓιкηιℓα. zα мαησ ѕє נє zαвℓєščαℓσ. ρσנανιℓα ѕє נє žєηѕкα. вιℓα נє ρяєℓєρα. ѕνєтℓα кσžα ιη ρяєкяαѕηι ѕνєтℓι ℓαѕנє. žαяєℓα נє.
ηαѕмєнηιℓα ѕє мι נє.

Spet sem uzrla v sedanjost. Sošolci so me gledali z odprtimi usti. Kmalu sem ugotovila zakaj.
Iz mene je izžarevala energija duha.
"Valerie, ti spaka! KAJ DELAŠ!" se je učiteljica zadrla name.
Stisnila sem pesti. Imela sem je dovolj.
Za mano so viseli zemljevidi. Prijela sem enega in ga podržala nad glavo. Nato sem uporabila svoje moči.
V sobi je začelo deževati.
Jaz pa sem se samo smejala.
15. december 2013
next
15. december 2013
next
18. december 2013
next
21. december 2013
sori ker dougu nisem nextala, šola me je najedala. tku da zdej bo next!!!!!!!!!!!!!
*ROSES*
Seveda sem stekla iz razreda. Tekla sem do Melaninega razreda in potrkala na vrata. Odprla sem jih.
"Oprostite, gospod Antloga. A lahko govorim s svojo prijateljico. Zelo je pomembno," sem vljudno rekla. Po nekaj trenutkih premisleka jo je vseeno spustil z mano.
"Iti morava. Takoj!" sem pohitela. "Kaj za... A seveda, kaj pa drugega. Zaneslo te je. SPET," je naveličano rekla in zavzdihnila. "Potem ti razložim," sem ji rekla in zakadile sva se k omaricam. Hitro sva se preoblekli in iz omaric vzele svoje stvari. Stekli sva do Lillyinega vrtca. Izpisala sem jo. Kmalu smo bile doma.
Pograbila sem kovček in vanj nametala moje obleke. Vzela sem drugega in vanj spravila Lilline obleke. Nato sem vzela škatlo in jo napolnila s knjigami. V roki sem za trenutek podržala sedem knjig. Dnevniki moje mame (če vas zanima kako sedem je tku: original knjige + moji dve zgodbici skp). Ne vem kje jih je babica dobila, a bile so neverjetne. Zdelo se mi je, kakor, da mojo mater poznam, čeprav me ni vzgajala. Zadržala sem solze. Previdno sem knjige položila v škatlo in jo zaprla.
Zavzdihnila sem.
Kovčke in nekaj škatel smo odnesli v avto. Da, imela sem izpit. Še zadnjič sem vzrla hišo in globoko zavzdihnila. Nisem hotela oditi. Čeprav kraja nisem imela rada, sem oboževala te hiše. Še posebej to. V njej sem bila kakor otrok ves čas z babico.
Zamajala sem z glavo in se usedla v avto.
Nasvidenje.

17. januar 2014
next,drgč se je ok
18. januar 2014
NNNNNNEEEEEEEXXXXXTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!
21. januar 2014
neeeeeeeeeeeeext....!!! to pa je napeto hahha
23. januar 2014
*ROSES*
Besno sem gledala Mel. Zdaj je bila ona za volanom. Mene je namreč sredi vožnje zabolelo srce. Dobesedno. Neka stvar Vsemogočnih Lordov, kot sem jaz. Malo je manjkalo pa bi zletele s ceste.
Zamislila sem se. Zdaj bomo odšle v bližino Montane, kjer je živela Rose, ko je bila nekaj let starejša od mene.
Čez nekaj ur smo prispeli. Namestile smo se v hiši.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
res je mjhn pa nism mela več idej
23. januar 2014
se je ok
24. januar 2014
Stala sem v sobi. Gledala sem skozi okno.
Kakor vse babičine hiše, je tudi ta imela fitnes. Vzela sem rokavice in si jih nadela. Postavila sem se pred boksarsko vrečo in zamižala.

"ᴿᴼˁᴱ˒ ᴾᴿᴼč ᴹᴼᴿᴬᴹᴼ﹗"
"ᴺᴼᵀᴿᴵ ᴶᴱ﹗" ˁᴱᴹ ᵛᴾᴵᴸᴬ ᴵᴺ ˁᴱ ᴶᴵ ᴺᴬ ᵛˁᴼ ᴹᴼč ᵁᴾᴵᴿᴬᴸᴬˑ ᴷᴬᴷᴼ ᵀᴼ˒ ᴰᴬ ˁᴱᴹ ᴸᴬᴴᴷᴼ ᴾᴼᴮᴵᴶᴬᴸᴬ ˁᵀᴿᴵᴳᴼᴶᴱ˒ ᵀᴱᴴ ᴰᵛᴱᴴ ᴾᴬ ᴺᴵˁᴱᴹ ᴹᴼᴿᴬᴸᴬ ᴾᴿᴱᴹᴬᴳᴬᵀᴵˑ "ᴰᴵᴹᴵᵀᴿᴵᴶ ᴶᴱ ᴺᴼᵀᴿᴵ﹗ ᴿᴱšᴵᵀᴵ ᴳᴬ ᴹᴼᴿᴬᴹᴼ﹗ ᴺᴱ ᴹᴼᴿᴱᴹᴼ ᴳᴬ ᴾᵁˁᵀᴵᵀᴵ ˁᴬᴹᴱᴳᴬ﹗"

(Kliknte)

Doživljala sem dogodke iz Rosinega življenja. Sproti sem mlatila vrečo. Nenadoma me je zmanjkalo in padla sem po tleh. Po mojih licih so mi tekle solze. Naslonila sem se na vrečo.
"Dimitrij... Rose... Kje za vraga sta!? Potrebujem vaju!" sem potiho jokala. Vstala sem. Skozi okno sem uzrla na tisoče zvezd. "Našla vaju bom," sem zašepetala. "Pa če je to zadnje, kar storim!"
Nisem vedela, da bodo moje besede postale resnične.

Prišel je naslednji dan in z Mel sva vpisale Lilly v vrtec, ter naju v srednjo šolo. Seveda naju ravnateljica ni hotela vpisati. Pomagali sva si z mojo supermočno prisilo. Na žalost pa naju je ravnateljica takoj poslala v razred.
26. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
hitr nexti kr je ful zanimiu !!!!!!!!
29. januar 2014
next
31. januar 2014
Shit, komi zdej sem opazla, da sem dala napačno sliko od mansona. sej je lohku tak, sm da ma črne lase
Prišel je naslednji dan in z Mel sva vpisale Lilly v vrtec, ter naju v srednjo šolo. Seveda naju ravnateljica ni hotela vpisati. Pomagali sva si z mojo supermočno prisilo. Na žalost pa naju je ravnateljica takoj poslala v razred.
Ker pa to seveda ni bilo dovolj zoprno, sva prvo uro imele matematiko.

"Joj, pa zakaj ravno matematika?" sem zavzdihnila. Mel me je srepo pogledala.
"Ti jo vsaj znaš! Jaz sem lani skoraj padla pri njej," je odvrnila. Nasmehnila sem se ji.
Ne vem kaj bi brez nje. Moja najboljša prijateljica je. Poznala sem jo od prvega razreda. nato je za nekaj let izginila. Spet sva se srečali v 9. razredu.
Imela je goste, ravne lase, ki so ji segali do polovice hrbta. Njene temne, sive oči so predrzno in pogumno strmele v ta svet. Imela je neverjetno postavo, a ne tako veliko mišic kakor jaz. Čez čelo - ki je bilo zdaj na debelo namazano s pudrom - se ji je vil srebrn diadem z modrimi biseri. Bil je naravno vtetoviran.
Nenadoma me je stisnilo pri srcu. Kolena so se mi zašibila in padla sem na tla.
"Rose, si v redu?" me je zaskrbljeno vprašala Mel. Pokimala sem in vstala.
Odšli sva dalje. Zagledala sem vrata na katerih je pisalo MATH 1. Potrkali sva in vstopili.
"Hej! My name is Ro... Valerie Way. And this is Melanie Ronald," sem rekla in pokazala na njo. "We just enroll to this school," sem razložila.
Učitelj naju je povabil v razred. Vsi najini novi sošolci so bulili v naju.
"kak zhe neschastny, vse ustavilis' na nas, chto my poluchayem na Lunu," sem pripomnila Mel. Zahihitala se je. Rekla sem: "Kako so bedni, vsi bulijo v naju, kot da smo prišle z lune."
Zdaj so še bolj strmeli, saj ni nihče vedel kaj o čem govorile. Razgledala sem se po razredu, da bi našla kakšno prosto mesto.
Nenadoma sem v zadnji vrsti zagledala dva fanta. En se je režal pripombi drugega. Ta, ki se je režal, je imel kratke rjave lase in črne oči. Pogled na drugega me je bolj prizadel.
Gledal je vame, kakor bi mi prebiral dušo. Imel je malce daljše črne lase in smaragdno zelene oči.

"ἶ lἶƙε ყօմ, ɾօʂεʂ"

Opazila sem prazna sedeža poleg njiju. Pomignila sem Mel in skupaj sva odšli do njiju.
09. februar 2014
EVO SM NRDILA NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. februar 2014
wolf13
wolf13
next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next...
to je najbol!!!!!
13. februar 2014
vauuuuuuu next,sori k prej nism mogla napisat next
14. februar 2014
okej uno k je u angleščini bom pisala v njej. sm neki na začetku nism. sej verjetn anglešku znate
in vidm da mamo novo bralko. uživej in hvala ker ti je všeč
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Naslednjo uro je bila geografija. Z Mel sva se spogledali.
"No, huje, kakor Boletka, ne more biti," sem rekla in skomignila z rameni. Prišla je mlada učiteljica. Verjetno je ravno končala šolanje.
Odklenila je vrata in nas spustila v razred. Z Mel sva se usedli za mizo na koncu učilnice.
Do naju sta prišli dve jezni punci.
"Sori, girls, we are sitting here. You two must go away" je važno rekla prva. Imela je kratke črne lase in svetlo zelene oči. Če nebi zaslišala njen važen ton, bi se jima umaknila. Tako pa je prižgala iskrico besa v meni.

Vstala sem. Eno glavo sem bila višja od nje. Zazrla sem se v njene oči.
"Why?" me je zanimalo. Druga se je stresla ob zvenu mojega glasa. Oblit je bil z globokim naglasom Rusije, ki sem ga oboževala. Pogledala sem jo. Imela je dolge svetle lase in modre oči.

16. februar 2014
next
17. februar 2014
u159723
u159723
super je!
hej, nekaj me zanima. pač, mi mamo še star komp, pa mi noče pokazat teh črk. bilo bi super, če bi mi povedala, kaj piše:
"ᴿᴼˁᴱ˒ ᴾᴿᴼč ᴹᴼᴿᴬᴹᴼ﹗"
"ᴺᴼᵀᴿᴵ ᴶᴱ﹗" ˁᴱᴹ ᵛᴾᴵᴸᴬ ᴵᴺ ˁᴱ ᴶᴵ ᴺᴬ ᵛˁᴼ ᴹᴼč ᵁᴾᴵᴿᴬᴸᴬˑ ᴷᴬᴷᴼ ᵀᴼ˒ ᴰᴬ ˁᴱᴹ ᴸᴬᴴᴷᴼ ᴾᴼᴮᴵᴶᴬᴸᴬ ˁᵀᴿᴵᴳᴼᴶᴱ˒ ᵀᴱᴴ ᴰᵛᴱᴴ ᴾᴬ ᴺᴵˁᴱᴹ ᴹᴼᴿᴬᴸᴬ ᴾᴿᴱᴹᴬᴳᴬᵀᴵˑ "ᴰᴵᴹᴵᵀᴿᴵᴶ ᴶᴱ ᴺᴼᵀᴿᴵ﹗ ᴿᴱšᴵᵀᴵ ᴳᴬ ᴹᴼᴿᴬᴹᴼ﹗ ᴺᴱ ᴹᴼᴿᴱᴹᴼ ᴳᴬ ᴾᵁˁᵀᴵᵀᴵ ˁᴬᴹᴱᴳᴬ﹗"
Hvala!
Next!
+Nova bralka
18. februar 2014
aja
to je un odstavk iz VA
"Rose, proč moramo!"
"Notri je," sem vpila in se ji na vso moč uprla. Kako to da sem lahko pobijala strigoje, teh dveh pa nisem morala premagati. "Dimitrij je notri! Rešiti ga moramo! Ne moremo ga pustiti samega!"
18. februar 2014
u159723
u159723
aaa ... hvala <333
18. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg