Forum
zgodbice

te zanima

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. april 2015
dragi dnevnik...ne to je neumno. kaj pa tako: ime mi je... ja to je že bolje. okej pa dajmo: Ime mi je Shannelle. Shannelle Wahite. Danes se je zgodilo nekaj neverjetnega. z Mikayo sem šla na teren, vzela sem Chocolatte in Mikaya Issabelle. Šli sva v gozd in na jasi zagledali... njiju. on-gibčen kot panter in lep kot maneken... in ona, oh ona. kako naj povem? ona je...čarobna.
mnenje? naj nadaljujem?
22. april 2015
Next
23. april 2015
okej, prejšnji zapis je bil čista zbrka. ampak bilo je tako MAGIČNO in bila sem zmedena. torej, Mikaya je moja BF, Chocolatte in Issabelle pa najini kobili. "on" je fant, ki sva ga videli na jasi in sem se takoj zatreskala vanj. "ona" pa je njegova kobila. ognjena kobila. dobesedno. kot bi bila IZ PLAMENOV. ker JE iz plamenov. Whatever, danes sem šla spet pogledat na jaso in bila sta tam Zdaj vem, da je fant star eno leto več kot jaz, 15, in mu je ime Eliot, kobila pa je Orhidellia. Poslana je bila iz Nebesnega kraljestva, kraljestva ljudi in konj nad oblaki, kot varuhinja divjih konj. Je pasme mustang, ampak ker je varuhinja ima enega od elementov zemlje. na začetku nisem verjela, ampak zdaj vem, da je to res. zakaj? Eliot je čez nekaj časa rekel, da mora iti in me povabil zraven. sedla sem na Orhidellio in objel me je okrog pasu s svojimi močnimi rokami. oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh! no, čez trenutek sva že bila med oblaki. Nebesno kraljestvo je čudovito. Koče in gradiči, polja, gozdovi, slapovi in vrtički se prepletajo z meglico toplega oblaka. odšla sem proti ogradi z mustangi varuhi. Eliot je že med mojim ogledovanjem okolice stekel tja. Naredila sem nekaj korakov, ko se je oblak nenadoma zamajal. IN JAZ SEM PADLA.
29. april 2015
Kaaaaj naj nastopi?!
29. april 2015
ama ti to resno?!
29. april 2015
ignoriram.
ja, padla sem kot štor. naenkrat je mimo mene ŠINILA Orhidellia in čmoknila sem na njen hrbet. Eliot, ki jo je jahal me je prijel za roko in me vprašal, vse okay?. počutila sem se kot popolna idiotka. saj sem vedela, da so oblaki na enih mestih redkejši, vedela sem, že od prej! najraje bi jokala, pa nisem, ker jaz ne jokam. v tem času smo bili že na zemlji. in poslovila sem se od Eliota in mu dala telefonsko in odgalopirala domov. zvečer me je poklical. povedala sem mu, da sem okej in ga jutri po šoli povabila v makdonalc. rekel je, da kul in naj ga počakam ob treh pred šolo. JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, sem kričala v sebi. ljubezen mojega življenja gre z mano v meka ( mek ali mekdonalc je McDonalds)! poklicala sem MIkayo, ampak mi ni nič verjela, niti za Eliota in Orhidellio. nihče mi nikoli ne verjame.
29. april 2015
Next
13. maj 2015
počakej 10 minut
15. maj 2015
jutro. in panika, kaj naj oblečem. Na koncu sem izbrala dolgo poletno obleko z naramnicami, temno modro-belo črtasto s tilasto rožico. v šoli se si med matematiko uredila frizuro, med kemijo pa nanesla senčilo, eyeliner, maskaro in lipglos. pri angleščini sem si še nalakirala nohte v mornarsko modro. Ura je bila tri kot bi mignil in Eliot me je čakal pred šolo.
15. maj 2015
❤next
15. maj 2015
Rekla sva hej, se malo pogovarjala pa to. še sreča, da sva se pogovarjala o konjih, ker sem bila prava živčna razvalina. potem sva bila že pol ure v meku in je rekel, če mi lahko nekaj pove na samem. Šla sva v naš hlev in vzela Cho (Chocolatte) in Orhy (Orhidellio). Eliot je pograbil Cho za uzdo in poleteli smo na tisti oblak. Na oblaku mi je povedal, da Nebesno kraljestvo potrebuje novo gozdno vilo. čeljust se mi je povesila. GOZDNO VILO?!! rekel je da bi bila jaz (JAZ!!!) ravno prava za to, ker sva s Cho res harmonično povezani (harmonično? bla bla). Cho je dal jesti ene zlate bleščice, da je lahko letela in šli sva nazaj na zemljo. nad Mikayo sem že obupala, imela je novo bf, priljubljeno Miryam. mami in oči sta itak ločena in oči ma novo punco in hčerkico Marillyn, ki ju sovražim in se sploh ne videva več z mano. mami pa sam loto igra, se dere, kadi pa gleda telenovele. pa še očim Sam in polbrat Joshua..bljeeeeh. v Nebesnem kraljestvu mi bo lepše, nihče se ne bo vznemirjal, da sem šla. naslednji dan sem si oblekla kratko majico in jahalne hlače, nadela sem si jahalne rokavice in čelado in osedlala Chocolatte. Poleteli sva na tisti oblak in Eliot je bil res vesel. izkazalo se je, da je ta oglak samo del kraljestva. pregledali so mene in Cho in odprli velika vrata. HUDOOOOO!!! res ogromen puhast oblak z orjaškim gradom, hišami in čudovitim gozdom. Eliot me je peljal v grad, kjer sem dobila potrdilo. moja kariera gozdne vile se je uradno začela.
16. maj 2015
Next
16. maj 2015
bo danes
17. maj 2015
dobila sem ful lep tatu na nogo, v vzorcu bršljana in ohlapno roza obleko s temno zelenim cvetličnim vzorcem, bila pa sem bosa. Cho sem v grivo in rep vpletla roza vrtnične cvetove, jahala sem brez uzde in sedla. v gozdu sem imela luškano hiško. moja naloga je bila, da poskrbim za ravnovesje v gozdu. če je na primer nekje ovenelo drevo sem nanj posula vilinski prah in drevo je vzbrstelo. oskrbovala in hranila sem bolne živali, predvsem pa sem se zabavala. preskakovala sem hlode, slalomirala med drevesi in galopirala pozno v noč. Eliot me je vsake toliko obiskal in bilo je res super. skratka, zemlja je bila zame nula.
17. maj 2015
Next
11. junij 2015
SORY, TA ZGODBA SE BO ZAKLJUČLA KR SEM SLABO ZAČELA IN NIMAM VEČ IDEJ. LAHKO JO PA PREVZAMEŠ
17. junij 2015
ok, mogoče bom nadaljevala, če koga zanima
rabim vsaj od dveh ljudi next
18. oktober 2015
u199774
u199774
nova bralka + neeeeeeext!!!
20. oktober 2015
okej, še en next
28. oktober 2015
Next
07. november 2015
nej vam bo
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a po dveh tednih brez resničnega dela, če ne štejemo manjših gozdnih opravil, mi je postalo že malo dolgčas. vsem bi bilo, verjemite. Eliot me tudi ni več obiskoval tako pogosto, kajti končno je imel punco () - vetrovno vilo Ashley. bila sem noro ljubosumna nanjo. moja edina resna družba je bila poleg obiskov gozdnih živali Cho. in če je tvoja edina družba kobila, postaneš rahlo nataknjen.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zaenkrat kratko, da vidim mnenje
08. november 2015
u199774
u199774
nneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. november 2015
Resno sem začela razmišljati o vrnitvi na Zemljo. Saj ni bilo tako bedno...večinoma. Zato sem naslednji dan spakirala svojo jahalno opremo v torbo in se pripravila, da ob koncu tedna odidem. Eliota že cel teden ni bilo na spregled, za živali v gozdu sem postavila krmilnice, zato ne bodo brez hrane še vsaj dva tedna, v dveh tednih dela pa tudi ni še nihče iz kraljestva uradno preveril, če sem sploh tu. Izginotje bi opazil najhitreje Eliot, a verjetno šele čez par dni. Do takrat bom že zdavnaj na Zemlji. Imela sem podroben načrt: mamo in očeta bom obvestila o tem, da se bom preselila v lastno stanovanje in ostala z njima v stiku. Ker so bile itak že poletne počitnice in sem že končala osnovno šolo, se bom vpisala na srednjo konjeniško šolo v Kaliforniji, dobila licenco za poučevanje in odprla jahalno šolo. Vse sem imela že v glavi. A nekaj mi je prekrižalo načrte. Pravzaprav nekdo. Mama.
08. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. november 2015
Ja, mama. Izkazalo se je, da me je pravzaprav imela zelo rada. Ko sem izginila, jo je precej skrbelo. In ko je Sam rekel, da sem itak težavna najstnica in se bom že pojavila, Joshua pa se je režal, da je tako še bolje, je v dveh dneh imela vse spakirano in kupljeno obalno hišo v Kaliforniji, blizu moje sanjske šole. Dobila je službo nadzornice plaže. Zaslišala je Mikayo, ki je povedala, da sem nekaj bluzila o enih oblakih in vilah. Poiskala je stare legende in se podučila o Nebesnem kraljestvu. Tako dolgo je težila očiju, da je zbral par frendov in pripravil ekspedicijo nad oblake. Mami je našla ostanek bleščic za letenje na Eliot-jasi. In tako so mi mojstrsko preprečili pobeg. Saj veste, kako pravijo: napad je najboljša preprečitev pobega.
12. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
12. november 2015
Da bi razumeli "veliko vojno," morate najprej razumeti stvari, ki jih je izvohala mama, jaz pa on njih nisem imela pojma - piramido vplivnosti:
KRALJICA:
Diamantna vila Daphne - žrebec Niagrro
VILINSKI ZBOR:
Vetrovna vila Ashley - žrebec Lucky
Ognjeni vilinec Eliot - kobila Orhidellia
Kamniti vilinec Blake - kobila Famia
Vodna vila Skylar - žrebec Rorges
Kovinska vila Marseelie - žrebec Coralies
MEŠČANI
VAŠČANI
GOZDNE VILE - sužnje
Torej pravzaprav nimam lastnega vpliva na to, kaj bom naredila. Pravzaprav je vse nastavljeno - Eliot, Orhy, vse. Mama, pa prav mama!!! pa je to ugotovila.
12. november 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg