Forum
pisala bom zgodbo o dekletu katere mati je pokojna kraljicaognjenega kraljestva.
24. avgust 2015
1.poglavje

Na stebru je bila pripeta,pred palačo Teme.Okoli nje so se zbirali demoni,čeprav jih ni videla je v zraku je čutila njihov vonj po smrti.Bila je izmučena saj je svojo zadnjo magijo ki jo je še premogla v tem kraljestvu Teme porabila da bi zavarovala svojo enoletno hči,princeso Fenisije z ognjeno močjo eno izmet petih elementov.Poslala jo je v drugi svet in ji podarila varuha tako da se je odrekla svoji moči.V prsih jo je stisnilo ko je začutila da prihaja Mora,kraljica tega kraljestva demonov.Pri njej pa ni začutila le smrti ampak tudi mučenje,kri in trpljenje.Vedela je ,da zdaj ko nima več svoje moči jo bo Mora ubila s močjo teme.Preden jo je zadela temačna krogla je videla samo še njene črne oči prepolnjene z temo.
24. avgust 2015
če ti je všeč mi napiši
24. avgust 2015
Next
24. avgust 2015
next
25. avgust 2015
Sanje:
Najprej je bil strah,nato pa sem zagledala obraz ženske,pomiril me je.Ženska je imela rdeče lase in svetlo polt.Kar naenkrat se ji je na obrazu narisal strah,za vrat mi je dala medaljon ki ji je visel okoli vrata in me položila na tla.Okloli mene so se nabirali plameni,ženska pa je izgovorila čarobne besede in plameni so se ovili okoli mene.Zajela me je bolečina kajti vstopala sem v drugi svet.Zbudila sem se in se prijela za medaljon kije mehko ležal bod mojo majco.
25. avgust 2015
je ta del ok???
25. avgust 2015
Vstala sem in se preoblekla v kratko majico in rdeče hlače.V kopalnici sem si hitro umila zobe in si lase dala v čop.Iz hladilnika sem si vzela jogurt in dva zrezka za Blekso,odhitela sem v gozd ki je bil 10 metrov oddaljen od hiše.Tam sem stopila do bližnjega drevesa in splezala nanj.Na veji je bila privezana piščal izrezana iz orlove kosti.Ko sem nanjo zaigrala nanjo je iz nje prišla melodija ki jo je slišala le Bleska.Čez čas se mi je v glavi pojavil glas »ej Anasija,Mora je prišla na ta svet in te išče!« »kaj?!kako je to mogoče!?«sem jo v mislih vprašala. Skočla sem iz drevesa ko sem zagledal velikega rdečo volkuljo mojo edino prijateljico in varuho Blesko.
26. avgust 2015
neeext *O*
ful dober pišeš
26. avgust 2015
hvala
26. avgust 2015
Next
27. avgust 2015
Rekla sem ji »kako naj ji pobegnem nisem še dovolj stara da uporabim vse moči«Rekla mi je »12. Let moraš imet da lahko uporabiš svojo celotno moč,tvoja mati mi je to rekla in tudi to da moraš iti v svet v katerega spadaš.« »12.let imam čez tri dni,me bo Mora našla v tem času?« Pa mi je rekla le »upam da ne«.

O,ne šola!Nekaj tako običajnega,vsak dnevnega v tem svetu obveznega a pomembnega,groznega!Sedela sem s Roso,najbolj tečno punco na zemlji,vsaj zame.Med uro me je vprašala »zakaj smrdiš kot moker cucek?«res sem imela vonj po psu,pravzaprav volku.Z Blesko sva padli v lužo,toda to ji nebom razlagala,zato sen jo samo postrani pogledala.Tečna Rosa pa je vsem med odmorom rekla da živim v pesjaku,kako laže.Zato sem se odločila da se bom z njo malo poigrala.
27. avgust 2015
tri nexte
28. avgust 2015
u198801
u198801
https://www.igre123.com/forum/tema/tema/103926/3 vračam

pa še next
28. avgust 2015
next
31. avgust 2015
next
31. avgust 2015
Nekaj malega:

Zadnjo uro sem Roso slišala kako se hvali da ima nov iphone v torbi,zato sem počakala da mine pouk in sem izrekla urok »blago dol,blago gor od torbe strži se in osvobodi se«.V tistem trenutku se je blago iz dna Rosine torbe strgal in vse ,vključno iphone padlo na tla.
31. avgust 2015
nekaj velikega
Next
31. avgust 2015
next, daj daljše nexte (puppy face)
01. september 2015
ok bom
02. september 2015
next
30. september 2015
u193093
u193093